Startlap fórum:: Operett színház - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2286 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Operett színház

#1 Felhasználó nem aktív   banyi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 7.495

Elküldve: Ma, 19:40 21

Tuti, hogy Feke lesz István. Rosta liblingje.
0

#2 Felhasználó aktív   bfe01 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 85

Elküldve: Ma, 19:38 59

Idézés: MrsedWinters - Dátum: 2017. december 13. - 19:08:54

Szerintem Gyuri Torda lesz, Szerényi lehetne Vecellin. Dolhai Attilát vagy Földes Tamást megnézném Koppánynak, Dénest pedig Istvánként. Laborc szerintem KisKero lesz. A három lovag és magyar nemes úr pedig a GAM, Horváth Dani, Cseh Dávid Péter, Vanya Róbert, Szerémy Dániel, Pesák Ádám fiútáborból fog kikerülni.
A nők már teljesen más téma. Sarolta nekem egyértelműen Nádasi Vera, bár szerintem Kata fogja megkapni. Gizella és Réka kiválasztása nehéz lesz ( bár az utóbbi szerintem Gubik Petra lesz, mert ő már játszotta ezt a szerepet). Ha hűek akarnak lenni a történelemhez akkor Gizella szerepét egy nagyon fiatal lánynak kell megkapnia, hiszen ő 13-14 évesen lett magyar királyné ( itt talán Katona Klaudia rúghatna labdába, de Simon Panna lesz sztem). Réka pedig egy Istvánnál fiatalabb naiv lány ( mint itt írtam sztem Petra lesz a befutó és talán még Annamari is beleszólhat a játékba, bár én Jenes Kittit nézném meg legszívesebben).

Nekem is Vera egyértelműen Sarolt. :) Szerintem tökéletes lenne, mind színészileg, mind hangilag!
0

#3 Felhasználó aktív   MrsedWinters 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 707

Elküldve: Ma, 19:08 54

Üzenet megtekintéseIdézés: pusztaifarkas - Dátum: 2017. december 13. - 18:26:51

Szerényi Laci benne lehetne (ha jól emlékszem, Istvánt játszotta már egyszer és a Veled, Uram! -ban is jó volt)
Továbbá drukkolok, hogy Szomor se maradjon ki!

Szerintem Gyuri Torda lesz, Szerényi lehetne Vecellin. Dolhai Attilát vagy Földes Tamást megnézném Koppánynak, Dénest pedig Istvánként. Laborc szerintem KisKero lesz. A három lovag és magyar nemes úr pedig a GAM, Horváth Dani, Cseh Dávid Péter, Vanya Róbert, Szerémy Dániel, Pesák Ádám fiútáborból fog kikerülni.
A nők már teljesen más téma. Sarolta nekem egyértelműen Nádasi Vera, bár szerintem Kata fogja megkapni. Gizella és Réka kiválasztása nehéz lesz ( bár az utóbbi szerintem Gubik Petra lesz, mert ő már játszotta ezt a szerepet). Ha hűek akarnak lenni a történelemhez akkor Gizella szerepét egy nagyon fiatal lánynak kell megkapnia, hiszen ő 13-14 évesen lett magyar királyné ( itt talán Katona Klaudia rúghatna labdába, de Simon Panna lesz sztem). Réka pedig egy Istvánnál fiatalabb naiv lány ( mint itt írtam sztem Petra lesz a befutó és talán még Annamari is beleszólhat a játékba, bár én Jenes Kittit nézném meg legszívesebben).
0

#4 Felhasználó aktív   pusztaifarkas 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 632

Elküldve: Ma, 18:26 51

Szerényi Laci benne lehetne (ha jól emlékszem, Istvánt játszotta már egyszer és a Veled, Uram! -ban is jó volt)
Továbbá drukkolok, hogy Szomor se maradjon ki!
0

#5 Felhasználó aktív   bfe01 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: Ma, 18:20 25

Idézés: Gerbera - Dátum: 2017. december 13. - 17:23:36

István remélem nem Veréb Tomi vagy Dénes lesz. Feke Pált vagy Dolhai Attilát kérném szépen. Koppánynak nem is tudom. Legyen ő is Feke Pali

Én örülnék egy Koppány: Szomor felállásnak. :)

Szerkesztve bfe01 által: Ma, 18:20 45

1

#6 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 517

Elküldve: Ma, 17:54 17

Lehet hogy ők is tanácstalanok ezért várnak ötleteket
0

#7 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.858

Elküldve: Ma, 17:39 03

Idézés: harmony - Dátum: 2017. december 13. - 17:36:54

Attila lehetne Koppány is, ha nem István. Feke nem lesz gondolom, mert az Opiról beszéltek. Koppányhoz jó lenne Attila hangja. Azért elképzelhetőnek tartom Dénest Istvánnak, Tomi túl fiatal, Dénes közel 30, mint István valójában. Az is érdekes, ki fogja rendezni :D Ki van még 30 körül, aki lehetne István?

0

#8 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.858

Elküldve: Ma, 17:36 54

Idézés: Gerbera - Dátum: 2017. december 13. - 17:23:36

István remélem nem Veréb Tomi vagy Dénes lesz. Feke Pált vagy Dolhai Attilát kérném szépen. Koppánynak nem is tudom. Legyen ő is Feke Pali

Attila lehetne Koppány is, ha nem István. Feke nem lesz gondolom, mert az Opiról beszéltek. Koppányhoz jó lenne Attila hangja. Azért elképzelhetőnek tartom Dénest Istvánnak, Tomi túl fiatal, Dénes közel 30, mint István valójában. Az is érdekes, ki fogja rendezni :D
0

#9 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 517

Elküldve: Ma, 17:23 36

Szerkesztve Gerbera által: Ma, 17:24 16

0

#10 Felhasználó aktív   MrsedWinters 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 707

Elküldve: Ma, 16:35 36

http://www.musicalin...mari-video-4431
0

#11 Felhasználó nem aktív   Kriszti80 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 44

Elküldve: Ma, 16:23 19

Üzenet megtekintéseIdézés: bfe01 - Dátum: 2017. december 13. - 16:06:49

Láttátok? István, a király lesz Baján! :)

http://baja.hu/index...istvan-a-kiraly

"Sztárszereposztást ígérhetek: társulatunk régi és új, közkedvelt művészei állnak majd színpadra, megvalósítva azt a generációs, életkori követelményt is, amelyet az eredeti történet megkíván – mondta a főigazgató. Hozzátette: biztos abban, hogy hamarosan beindulnak a találgatások a szereposztás kapcsán, amely valószínűleg jövő év tavaszára lesz végleges, a nézői tippek azonban sok esetben ötleteket is adnak az alkotóknak, ezért mindenkit buzdítanak, hogy bátran találgassanak."
0

#12 Felhasználó aktív   bfe01 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: Ma, 16:06 49

Láttátok? István, a király lesz Baján! :)

http://baja.hu/index...istvan-a-kiraly
1

#13 Felhasználó nem aktív   Betty0024 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 69

Elküldve: Ma, 12:15 16

Üzenet megtekintéseIdézés: Betti0303 - Dátum: 2017. december 13. - 10:54:29

Vajon meddig ülnek még a januári szereposztáson :huh:

Általában minden hónap 18-20 között szokták kiírni a következő havi szereposztást.
0

#14 Felhasználó nem aktív   Betti0303 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 225

Elküldve: Ma, 10:54 29

Vajon meddig ülnek még a januári szereposztáson :huh:
0

#15 Felhasználó nem aktív   Sun 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.059

Elküldve: 2017. december 11. - 09:15:52

Mert Csengeri Attila lesz helyette, úgy gondolták, hogy a hazai musicaljátszásnak ad valami folyamatosságot, ha a régi Rockszínházas előadásból emelnek be a mostani előadásba szereplőket. (Amúgy az ötlet nem rossz) A régi meg az új nemzedék egy darabban, biztos belülről ez egy csomó plusz töltést ad a próbafolyamatnak, Dini meg a korábbi Dorian Grayektől (Zsolt és Attila) megtudhat a szerepről sok mindent, hogy ők hogy gondolták anno, kiderül majd, hogy ő hogy gondolja a karaktert és felépítheti a saját Dorian Gray-ét.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a régi előadás és a mostani mennyiben fog hasonlítani, mennyiben fogja majd a darab más arcát mutatni, és Réthly Attila hogyan álmodta meg az előadást.

Üzenet megtekintéseIdézés: william - Dátum: 2017. december 10. - 19:46:13

Nem tudjátok,hogy Szomor György miért jincs benne a Dorian gray-ben?Szeptemberben egy interjuban azt mondta,hogy benne lesz.

0

#16 Felhasználó nem aktív   william 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 431

Elküldve: 2017. december 10. - 19:46:13

Nem tudjátok,hogy Szomor György miért jincs benne a Dorian gray-ben?Szeptemberben egy interjuban azt mondta,hogy benne lesz.
0

#17 Felhasználó nem aktív   kicsifalat 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 48

Elküldve: 2017. december 09. - 23:57:01

Idézés: banyi - Dátum: 2017. december 09. - 20:43:16

Nekem nem jön ki a matek a baba születésére. A baba az esküvő környékén fogant, így a szülői ráhatás sántít.

Főleg, hogy koraszülött is volt így elvileg még később jött volna..
0

#18 Felhasználó nem aktív   banyi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 7.495

Elküldve: 2017. december 09. - 20:43:16

Idézés: mazsola111 - Dátum: 2017. december 09. - 14:12:28

Én azt hallottam egy “színházi” ismerőstől, hogy az esküvő csak a baba miatt volt megtartva, amit Annamari szülei erőltettek. Hogy ebben az egészben volt-e igazi érzelem bármelyik oldalról, azt soha nem tudjuk meg, Annamarit is fikázták anno, hogy csak azért van Kiskeroval, hogy előrébb jusson azon a bizonyos szamárlétrán.

Nekem nem jön ki a matek a baba születésére. A baba az esküvő környékén fogant, így a szülői ráhatás sántít.
0

#19 Felhasználó nem aktív   mazsola111 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 316

Elküldve: 2017. december 09. - 14:12:28

Idézés: gazka - Dátum: 2017. december 08. - 21:04:27

jól értett a közelmúltban??!! Hát akkora öngólokat lőttek egymás után sorban Lencsó Rita hathatós közreműködésével, hogy már nézni is ciki!

Én azt hallottam egy “színházi” ismerőstől, hogy az esküvő csak a baba miatt volt megtartva, amit Annamari szülei erőltettek. Hogy ebben az egészben volt-e igazi érzelem bármelyik oldalról, azt soha nem tudjuk meg, Annamarit is fikázták anno, hogy csak azért van Kiskeroval, hogy előrébb jusson azon a bizonyos szamárlétrán.
0

#20 Felhasználó aktív   gazka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 5.201

Elküldve: 2017. december 08. - 21:04:27

Üzenet megtekintéseIdézés: banyi - Dátum: 2017. december 08. - 16:32:55

A Kerényi-család mindig is jól értett a maszatoláshoz, mint azt láthattuk a közelmúltban is.

jól értett a közelmúltban??!! Hát akkora öngólokat lőttek egymás után sorban Lencsó Rita hathatós közreműködésével, hogy már nézni is ciki!
3

• 2286 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

22 felhasználó olvassa ezt a témát.
7 felhasználó, 13 vendég, 2 anonim felhasználó

1. Felly,
  2. gazka,