Startlap fórum:: Operett színház - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2327 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Operett színház

#1 Felhasználó nem aktív   MrsedWinters 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 795

Elküldve: 2018. november 14. - 12:18:25

Fent van a januári és februári műsor. Az István a király pedig CSAK!!! bérletben tekinthető meg.....
0

#2 Felhasználó nem aktív   szinid 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 50

Elküldve: 2018. november 10. - 23:24:35

ApácaShow megint zseniális volt.
Sári Évi nagyon nagyon jó Deloris, rendkívül vicces, dögös, de emellett képes komolyan meghatni az embert.
Janza Kata zseniális, ez nem az ő karaktere lenne, de jót tesz neki a visszafogottság, és úgy énekel, hogy az simogatja az ember lelkét. Mondjuk nyilván teljesen más, mint Molnár Piroska, aki szintén tetszett.
Aki viszont lehengerlő volt még az Jenes Kitti, csoda ez a nő, a korosztályának legjobb női hangja számomra abszolút, és nem rég az Ének az Esőben elvarázsolt, most is voltak részek, ahol kimondottan őt figyeltem, abszolút lenyűgöző volt, még amikor csak táncolt, a 2. felvonásban a szólója az nagyon tetszett és emellett utána még volt egy dala, amikor már nem az az esetlen lány, aki nem tudja, hogy mit is kellene csinálnia, ez az amúgy hasonlít arra amit Én bejár a Rebeccaban, az kimondottan sajnáltam, hogy Kitti nem kapta meg azt a szerepet, bár még megkaphatja, hisz még most is nagyon fiatal, csúcs lenne ebben is, ahogy minden másban. Mai nap jött el az a pillanat amikor is azt mondhatom, hogy Jenes Kitti rajongó lettem.
Szabó P. Szilveszter most jobban tetszett, jobban bele tudott lazulni a szerepébe.
Vágó Zsuzsit meg még mindig jó ilyen életvidám szerepben látni, egy igazi tejbetök, egy olyan karakter, akinek a jó kedve átragad másokra, ezek után várom már hogy Liliomban majd milyen lesz, hisz nem nagyon volt új főszerepe mostanság, ha musicaleket nézzük, akkor tavaly egyáltalán nem volt főszerepe, előtte volt Marie Antoniette-ban, mondjuk epizód szerepekben is jó látni. De ő még is csak egy igazi csillag, aki nagy szerepekre hivatott.
2

#3 Felhasználó nem aktív   csevics 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 9.666

Elküldve: 2018. november 05. - 21:40:42

Üzenet megtekintéseIdézés: dolgozatot - Dátum: 2018. november 05. - 18:34:34

Szakdolgozatok, házidolgozatok, beadandók elkészítését vállalom!

Küldj emailt közvetlenül innen! (Ha levelezőprogramot használsz!) Különben:
dolgozatot@gmail.com

Amit vállalok:

• Szakdolgozat konzultáció telefonon vagy csevegőprogrammal.
  • Szakdolgozat, házidolgozat, beadandó, OKJ-s záródolgozat elkészítése.
  • Tételkidolgozás.
  • Kész dolgozat formázása, helyesírási-stilisztikai ellenőrzése.
  • Ábrák, diagramok elkészítése, esetleges beillesztése.
  • Kérdőív készítése.
  • Kérdőív kiértékelése.
  • Kutatási terv készítése.
  • Dolgozat kutatási részének teljes elkészítése.
  • Prezentáció és absztrakt készítése (elsősorban általam írt munkákhoz).
  • Védéshez adott kérdések megválaszolása.

Amit kínálok:

• Sokéves tapasztalattal, számos végzettséggel professzionális munkát végzek.
  • Fizetés utólag, ha láttad a munkát, és elégedett vagy vele.
  • Határidők pontos betartása.
  • Folyamatos kapcsolattartás - e-mailban és telefonon is (viber és whatsapp is, vagy amit akarsz).
  • Plágiummentesség.
  • Korrekt hozzáállás.

mit keresel itt ???
0

#4 Felhasználó nem aktív   dolgozatot 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.287

Elküldve: 2018. november 05. - 18:34:34

Szakdolgozatok, házidolgozatok, beadandók elkészítését vállalom!

Küldj emailt közvetlenül innen! (Ha levelezőprogramot használsz!) Különben:
dolgozatot@gmail.com

Amit vállalok:

• Szakdolgozat konzultáció telefonon vagy csevegőprogrammal.
  • Szakdolgozat, házidolgozat, beadandó, OKJ-s záródolgozat elkészítése.
  • Tételkidolgozás.
  • Kész dolgozat formázása, helyesírási-stilisztikai ellenőrzése.
  • Ábrák, diagramok elkészítése, esetleges beillesztése.
  • Kérdőív készítése.
  • Kérdőív kiértékelése.
  • Kutatási terv készítése.
  • Dolgozat kutatási részének teljes elkészítése.
  • Prezentáció és absztrakt készítése (elsősorban általam írt munkákhoz).
  • Védéshez adott kérdések megválaszolása.

Amit kínálok:

• Sokéves tapasztalattal, számos végzettséggel professzionális munkát végzek.
  • Fizetés utólag, ha láttad a munkát, és elégedett vagy vele.
  • Határidők pontos betartása.
  • Folyamatos kapcsolattartás - e-mailban és telefonon is (viber és whatsapp is, vagy amit akarsz).
  • Plágiummentesség.
  • Korrekt hozzáállás.

-2

#5 Felhasználó nem aktív   szinid 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2018. november 05. - 02:24:10

Üzenet megtekintéseIdézés: william - Dátum: 2018. november 03. - 22:46:10

Sziasztok,nem tudjátok mi van Földes Tamással alig van előadása?

Ő is úgy járt ahogy többen, hogy sorra kerülnek le az előadásaik. Ha belegondolunk Lady Budapestért 2 éve a legjobb musicalszínész díját is megkapta teljesen jogosan, már az sincs műsoron.
Amit sajnálok, mert személy szerint nagyon szerettem, és akkor ott van Szépség, Rómeó, Isten Pénze. De így is 9 előadásban szerepel amiből 5 musical.
Illetve nyilván Szépség turnén ő is ott lesz, ahogy a fél színház.

Szerkesztve szinid által: 2018. november 05. - 02:24:57

1

#6 Felhasználó nem aktív   szinid 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2018. november 05. - 02:18:36

Üzenet megtekintéseIdézés: Kákos - Dátum: 2018. november 04. - 13:53:02

Nem tudom, én igazából a Vágó Detti visszatérésére áhítozom, jó lenne, hogyha visszaállna a Rebeccába "Én" szerepébe (bár erre kevés az esély, hiszen az elődje, Szinetár Dóra is visszaveszi a szerepet), nem is tudna más régebbi szerepét visszavenni, ha ebben az évadban visszatérne, se Júlia, se Marie Antoinette, se Lady Ashton, se Belle... Szerintem kilátásban sincs, hogy utóbbi előadások visszakerülnének repertoárra, max. a Lady Budapestre látok esélyt... Nyomorultak sincs ebben az évadban a Madáchban, passzív repertoárra került, pedig Dettinek jó szerepe volt ott is. Talán a Liliomban áprilisban, ha bemutatja az új Vezetés vagy még el tudnám képzelni az Apácashowban is, még akár Delorisként is... Vagy marad még 2 évig szülési szabadságon és pihen, babázik :)

Detti még nyilván nem áll készen a visszatérésre, ezért is Dóri az aki visszaveszi Én szerepét. Nem zárnám ki, hogy Detti még Én legyen a jövőben. Visszatérése leghamarabb a következő évadban történik meg, de szerintem akkor meg is fog.
Liliom több bérletben is benne van, és idén volt már elég kavar, így nem hinném, hogy ne mutatnák be. Emellett hosszabb idő után Vágó Zsuzsi főszerepet játszhat erre a Marie Antoinette óta nem volt példa.
1

#7 Felhasználó nem aktív   william 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 458

Elküldve: 2018. november 04. - 14:26:08

Most néztem a Mayára milyen jól fogynak a jegyek.
0

#8 Felhasználó nem aktív   Kákos 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 513

Elküldve: 2018. november 04. - 13:53:02

Üzenet megtekintéseIdézés: william - Dátum: 2018. november 03. - 22:46:10

Nem tudom, én igazából a Vágó Detti visszatérésére áhítozom, jó lenne, hogyha visszaállna a Rebeccába "Én" szerepébe (bár erre kevés az esély, hiszen az elődje, Szinetár Dóra is visszaveszi a szerepet), nem is tudna más régebbi szerepét visszavenni, ha ebben az évadban visszatérne, se Júlia, se Marie Antoinette, se Lady Ashton, se Belle... Szerintem kilátásban sincs, hogy utóbbi előadások visszakerülnének repertoárra, max. a Lady Budapestre látok esélyt... Nyomorultak sincs ebben az évadban a Madáchban, passzív repertoárra került, pedig Dettinek jó szerepe volt ott is. Talán a Liliomban áprilisban, ha bemutatja az új Vezetés vagy még el tudnám képzelni az Apácashowban is, még akár Delorisként is... Vagy marad még 2 évig szülési szabadságon és pihen, babázik :)

Szerkesztve Kákos által: 2018. november 04. - 13:53:58

0

#9 Felhasználó nem aktív   william 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 458

Elküldve: 2018. november 03. - 22:46:10

0

#10 Felhasználó nem aktív   szinid 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2018. november 02. - 10:08:00

Idézés: csevics - Dátum: 2018. november 02. - 02:03:19

És valóban. Érdekes dolgokat olvastam. Köszi

És valóban igaz rád. El vagy szállva magadtól ms. bennfentes nulla.
-2

#11 Felhasználó nem aktív   szinid 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2018. november 02. - 10:06:48

Idézés: Kákos - Dátum: 2018. november 01. - 22:20:01

Nagyon köszi a beszámolót, az Operettszínház bejáratánál található Ének az esőben szórólap szerint elvileg Siménfalvy Ágota is fel van tüntetve Dora Bailynek és Miss Dinsmorenak, bár ennek gyakorlati megvalósulására nem sok esélyt látok, ugyanis a holnapin kívül 5 előadás lesz még az évadban, azok is 2019 tavaszán...

Bármi lehet tavaly Zsuzsi csak párszor jatszott az Én és a kisöcsémben pl.
1

#12 Felhasználó nem aktív   csevics 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 9.666

Elküldve: 2018. november 02. - 02:03:19

Üzenet megtekintéseIdézés: Levin - Dátum: 2018. november 01. - 12:08:17

Nárcisztikus személyiségzavar.

És valóban. Érdekes dolgokat olvastam. Köszi
0

#13 Felhasználó nem aktív   Kákos 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. november 01. - 22:20:01

Nagyon köszi a beszámolót, az Operettszínház bejáratánál található Ének az esőben szórólap szerint elvileg Siménfalvy Ágota is fel van tüntetve Dora Bailynek és Miss Dinsmorenak, bár ennek gyakorlati megvalósulására nem sok esélyt látok, ugyanis a holnapin kívül 5 előadás lesz még az évadban, azok is 2019 tavaszán...
0

#14 Felhasználó nem aktív   Kákos 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. november 01. - 22:15:58

Üzenet megtekintéseIdézés: szinid - Dátum: 2018. november 01. - 13:48:25

Ez még is csak az Operettszínház topikja, még ha az "okosok" létszáma nem is ezt mutatja.
Ének az Esőben beszámolóm van, hisz több újdonság is történt.
Füredi Niki állt be a darabba, valami egészen zseniális módon, nekem nagyon tetszett, úgy játszott már kedden is mintha nem az első eladása lett volna. Nyilván meg vannak az adottságai, egy gyönyörű nő hangja, és az énekhangja ehhez idomul, az Operettszínház egyik legszebb hangjával rendelkezik, számomra őt mindig öröm hallani. Kettős szerepe van, de Lina tanáraként is hatalmas. Ennyire dühösnek kb. még nem is láttam pedig volt Capuletné is, amiben szintén szenzációs volt, de ez olyan hajtépős volt.
Kedden visszaállt Szinetár Dóra, aki szenzációs volt, ez nagyon az ő szerepe, végig melózta a darabot, szólója különösen szenzációs, voltak apróbb részek amiknél előtört a valós hangja is, de ez nem baj, nyilván egy visszaálláshoz is idő kell, és Lina szerepe szerintem a legmelósabb szerepe, hisz nem a saját hangján kell beszélni sőt énekelnie is. Engem lenyűgözött.
És Kitti is, aki talán most tetszett a legjobban, majd hogy nem én is beleestem, és szívesen átadtam volna én is egy gyűrűt neki, szenzációs amit nyújtott, ebben az előadásban most volt a legjobb számomra minden tekintetben.
Brillírozott mindenki, bár érdekes kedden egy picit visszafogottnak éreztem több szereplőt, Linara és Kathy-re nem igaz ez, de fiúkon ez jobban érzékelhető volt, de ez nem gond, hisz az ének és tánc is abszolút rendben a játékot tekintve különösen prózai részek voltak visszafogottabbak némileg. De ez nem gond, sőt bár nem hiszem, hogy túl játszották volna korábban, de most még is más volt.
Szerdára változott a helyzet a prózai rész az jobb lett, Adorjáni sziporkázott e tekintetben, pedig érdekes módon picit hiányoltam tőle, pedig ő prózai színész alapvetően, de most minden rendben volt.
Serbi és Kiskero között meg a különbség abban van, hogy Kiskero szövegileg nagyon vicces, Serbi nagyobbat énekel, etéren őt nagyobbra tartottam mindig is, mondjuk Mátéról is változott a véleményem ő is tud, jól is áll neki ez a visszafogott szerep, amikor nagyon kiabálva énekel az valahogy nem az én világom
Szerdán visszatért Dancs Annamari darabban. Meg is lepett, hisz őt eddig visszafogott szerepekben láttam, és azért Kathynek is van egy visszafogott oldala, annak ellenére, hogy ő azért igen őszinte és szabadszájú nő.
Annamari egészen lehengerlő volt. Az énekhangjáról régóta tudok, én Soha ne múljon el-t rongyosra hallgattam, egyik kedvenc dalom. De itt vagány, huncut, szeretnivaló nőt alakított zseniálisan, a mozgása is nagyon rendben volt, sőt szexi is volt is a torta jelenetben, de amúgy a darab teljesen más pontján az is feltűnt, hogy még szép is. Barbival is tetszett az előadás, de Annamarival új lendületet kapott úgy hiszem.
Gálvölgyi egy üde színfolt a darabban szerdán jobban tetszett amúgy és Szilveszter is.

0

#15 Felhasználó nem aktív   Kákos 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. november 01. - 22:12:05

Üzenet megtekintéseIdézés: MrsedWinters - Dátum: 2018. október 29. - 10:58:09

Ha minden igaz, januárban Szinetár Dóra visszaáll a Rebeccába.☺️

http://www.blikk.hu/...eloszor/w8527z7

Úgy tűnik, pedig azt gondoltam volna, hogy a szintén a szülési szabadságról visszatérő VÁGÓ BERNADETT veszi majd inkább vissza Én szerepét a Rebeccában... Igazából Detti nem is tudna más szerepet visszavenni, ha ebben az évadban visszatérne, se Júlia, se Marie Antoinette, se Lady Ashton, se Belle... Szerintem kilátásban sincs, hogy utóbbi előadások visszakerülnének repertoárra, max. a Lady Budapestre látok esélyt... Nyomorultak sincs ebben az évadban a Madáchban, passzív repertoárra került, pedig Dettinek jó szerepe volt ott is. Talán a Liliomban áprilisban, ha bemutatja az új Vezetés vagy még el tudnám képzelni az Apácashowban is, még akár Delorisként is...

Szerkesztve Kákos által: 2018. november 01. - 22:12:44

0

#16 Felhasználó nem aktív   szinid 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2018. november 01. - 13:48:25

Ez még is csak az Operettszínház topikja, még ha az "okosok" létszáma nem is ezt mutatja.
Ének az Esőben beszámolóm van, hisz több újdonság is történt.
Füredi Niki állt be a darabba, valami egészen zseniális módon, nekem nagyon tetszett, úgy játszott már kedden is mintha nem az első eladása lett volna. Nyilván meg vannak az adottságai, egy gyönyörű nő hangja, és az énekhangja ehhez idomul, az Operettszínház egyik legszebb hangjával rendelkezik, számomra őt mindig öröm hallani. Kettős szerepe van, de Lina tanáraként is hatalmas. Ennyire dühösnek kb. még nem is láttam pedig volt Capuletné is, amiben szintén szenzációs volt, de ez olyan hajtépős volt.
Kedden visszaállt Szinetár Dóra, aki szenzációs volt, ez nagyon az ő szerepe, végig melózta a darabot, szólója különösen szenzációs, voltak apróbb részek amiknél előtört a valós hangja is, de ez nem baj, nyilván egy visszaálláshoz is idő kell, és Lina szerepe szerintem a legmelósabb szerepe, hisz nem a saját hangján kell beszélni sőt énekelnie is. Engem lenyűgözött.
És Kitti is, aki talán most tetszett a legjobban, majd hogy nem én is beleestem, és szívesen átadtam volna én is egy gyűrűt neki, szenzációs amit nyújtott, ebben az előadásban most volt a legjobb számomra minden tekintetben.
Brillírozott mindenki, bár érdekes kedden egy picit visszafogottnak éreztem több szereplőt, Linara és Kathy-re nem igaz ez, de fiúkon ez jobban érzékelhető volt, de ez nem gond, hisz az ének és tánc is abszolút rendben a játékot tekintve különösen prózai részek voltak visszafogottabbak némileg. De ez nem gond, sőt bár nem hiszem, hogy túl játszották volna korábban, de most még is más volt.
Szerdára változott a helyzet a prózai rész az jobb lett, Adorjáni sziporkázott e tekintetben, pedig érdekes módon picit hiányoltam tőle, pedig ő prózai színész alapvetően, de most minden rendben volt.
Serbi és Kiskero között meg a különbség abban van, hogy Kiskero szövegileg nagyon vicces, Serbi nagyobbat énekel, etéren őt nagyobbra tartottam mindig is, mondjuk Mátéról is változott a véleményem ő is tud, jól is áll neki ez a visszafogott szerep, amikor nagyon kiabálva énekel az valahogy nem az én világom
Szerdán visszatért Dancs Annamari darabban. Meg is lepett, hisz őt eddig visszafogott szerepekben láttam, és azért Kathynek is van egy visszafogott oldala, annak ellenére, hogy ő azért igen őszinte és szabadszájú nő.
Annamari egészen lehengerlő volt. Az énekhangjáról régóta tudok, én Soha ne múljon el-t rongyosra hallgattam, egyik kedvenc dalom. De itt vagány, huncut, szeretnivaló nőt alakított zseniálisan, a mozgása is nagyon rendben volt, sőt szexi is volt is a torta jelenetben, de amúgy a darab teljesen más pontján az is feltűnt, hogy még szép is. Barbival is tetszett az előadás, de Annamarival új lendületet kapott úgy hiszem.
Gálvölgyi egy üde színfolt a darabban szerdán jobban tetszett amúgy és Szilveszter is.
0

#17 Felhasználó nem aktív   szinid 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2018. november 01. - 13:13:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Levin - Dátum: 2018. november 01. - 12:08:17

Az van neked? Jó tudni. Legnagyobb peched, hogy nem ismerem az "én" szót. Szövegembe is akkor rakom be ha feltétlen szükséges.

Szerkesztve szinid által: 2018. november 01. - 13:14:19

0

#18 Felhasználó nem aktív   Levin 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 246

Elküldve: 2018. november 01. - 12:08:17

2

#19 Felhasználó nem aktív   szinid 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2018. november 01. - 10:26:45

Üzenet megtekintéseIdézés: Süni7 - Dátum: 2018. november 01. - 00:16:13

Viccet félre téve, abban egyetértek, hogy sok betévedő nem feltétlenül érti a mozaik szavakat, ezért oda lehetne figyelni, hogy ahol nem egyértelmű minek a rövidítése, ott írjuk ki teljesen. Maga a mozaik szavazás nem tiszteletlenség, gondolom te is használod őket, például BKV bérletet veszel

Továbbra sem érted a lényeget. BKV egy hivatalos rövidités, nem egy rajongók által legyártott mozaikszó. Emellett pl. én nem idetévedt ember vagyok, még sem értek, értettem bizonyos ilyen mozaikszavakat. Nekem nincsenek színművészetis ismerőseim, de a neten sem találkoztam ezzel, bár ez is hivatalos mozaikszó. Mások butasága? Mihez tartás végett okos vagyok, a butaság az pont gyártott mozaikszavak hasznâlata.
Neked lehet túl rövid az élet, de én nem vagyok még túl 40,50-n. Emellett paradoxon amit írsz, hisz te is hozzászoltál. De gyalogos pesti is ide tartozik, hisz az ember azért vesz bérletet, mert utazik, aki gyalogol az nem vesz bérletet. Ha valaki beléd köt, ez egy alapvető dolog. Emellett ha hibázok, beismerem, de ez nagyon ritka, hisz az igazság az én oldalamkn szokott lenni.
-1

#20 Felhasználó nem aktív   Süni7 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 117
  • HelységBudapest

Elküldve: 2018. november 01. - 00:16:13

Idézés: szinid - Dátum: 2018. október 31. - 23:30:12

Először is színészek, magyarok vagyunk ugyanis.
Szánalom erre csak ezt tudom mondani és viccesnek is érzed magad, amitől nagyon távol állsz. Van egy olyan dolog hogy tisztelet, egy mozaikszó a tisztelet teljes hiánya, és a problémát nem érted. Úgy kell írni, hogy bárki megértse, ne csak nézen az új kapura amúg DA a legjobb példa hovavalóak mozaikszavak,hisz ez kapásból két színész lehet. Színművészetit meg az agyalágyultak írják SZFE-k ezt még sosem láttam, hisz ezt aztán végképp tisztelni kéne. Mi a pöcsöm az VA pl.? Jelzőket meg tartsd megadnak, mert én ilyet mem mondtam, abszolút lusta fórumozók
így jellemezném őket.

Viccet félre téve, abban egyetértek, hogy sok betévedő nem feltétlenül érti a mozaik szavakat, ezért oda lehetne figyelni, hogy ahol nem egyértelmű minek a rövidítése, ott írjuk ki teljesen. Maga a mozaik szavazás nem tiszteletlenség, gondolom te is használod őket, például BKV bérletet veszel (ha gyalogos pesti vagy) és nem Budapesti Közlekedési Vállalat bérletet, és az OTP-be mész be, nem az Országos Takarék Pénztárba. Az SzFE rövidítést meg általában pont az egyetem hallgatói használják, legalábbis az én színműs ismerőseim mindig így mondják. Az élet túl rövid ahhoz, hogy kiakadj a mozaik szavakon, meg ahhoz is, hogy mindenképpen visszaszólj annak, aki belédköt, még akkor is, ha nem neked van igazad. Néha egyszerűbb elengedni a dolgokat, vagy belátni a tévedésünk, hosszútávon sokkal kiegyensúlyozottabbá válhatunk. Én részemről bocsánatot kérnék, hogy nem tudtam ellenállni a poénkodásnak és csatlakoztam a kifigurázáshoz. Ezentúl megfogadom, hogy nem cseszem fel az idegeimet mások butaságán, és nem reagálok rá többé, ez az utolsó. Innentől csak és kizárólag a topik témával kapcsolatban szólalok meg. Remélem más is megtalája a lelki egyensúlyt, és szeretettel fog gondolni embertársaira. (további motivációs beszédért érdeklődni privátban lehet)
1

• 2327 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

5 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 5 vendég, 0 anonim felhasználó