Startlap fórum:: nagylábúak! eladó egy pár Meindl perfekt baki - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

nagylábúak! eladó egy pár Meindl perfekt baki

#1 Felhasználó nem aktív   Den 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 3

Elküldve: 2016. július 25. - 11:36:54

Üzenet megtekintéseIdézés: ' timestamp= - Dátum: 2005. szeptember 21. - 13:39:28

Németországból ebay-en sikerült megszerezni ezt a pár bakkert. Örültem mert ez egy örökös darab. a baj csak az hogy Hanzi elirta a méretet és marha nagy rám. ígyhát vegyevigye akinek túracipő kell!!! Íme az adatok:

10.5 (44.5) es, sötétbarna. 35ezeré továbbadom (új ára €220!!)Írjatok, addig növesztem a lábam. zsarta@freemail.hu

Tisztelt Női törzs vevőim és akik még nem jártak nálam, bőr cipők- szandálok- papucsok: 36- 37- 38- 39- 40- 41- 42- 43- 44- 45- méretekig!
Tisztelt Férfi állandó vevőim és akik még nem fedeztek fel, bőr cipők- szandálok- papucsok: 36- 37- 38- 39- 40- 41- 42- 43- 44- 45- 46- 47- 48- 49- 50- méretekig!

Sok egyedileg gyártatott bőr papuccsal, bőr szandálokkal, bőr cipőkkel várjuk Önöket üzletünkben a Blaha Lujza tértől 1 villamos megállónyira! Több, mint 100 féle nyári bőr lábbelivel!

Ruházat terén is széles kínálattal állunk rendelkezésükre S- M- L- XL- 2XL- 3XL- 4XL- 5XL- 6XL- 7XL- 8XL- 9XL- es méretekkel, 170 féle termékkel!

Az árakba nincs belekalkulálva 9 féle rezsiköltség, ezért a legtöbbször a bruttó árak több száz százalékkal alacsonyabbak, mint ahol a tulajdonos mással dolgoztat!

Kérem nézzék végig a honlapomat kinagyítható képekkel- a bal egérrel kattintson a képre-, amely minden információt tartalmaz, nem kell keresni semmit, azonnal megtalál mindent a termékről! www.rikida.hu

Várjuk Önöket hétköznapokon 10- 18- ig, szombaton: 10- 13- ig!

Tisztelettel: Vabrik László
Rikida Kft
Tulajdonos
www.rikida.hu
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2005. szeptember 21. - 13:39:28

Németországból ebay-en sikerült megszerezni ezt a pár bakkert. Örültem mert ez egy örökös darab. a baj csak az hogy Hanzi elirta a méretet és marha nagy rám. ígyhát vegyevigye akinek túracipő kell!!! Íme az adatok:
10.5 (44.5) es, sötétbarna. 35ezeré továbbadom (új ára €220!!)Írjatok, addig növesztem a lábam. zsarta@freemail.hu
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó