Startlap fórum:: Beagle - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 601 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Beagle

#1 Felhasználó nem aktív   xcx01 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 8

Elküldve: 2015. július 03. - 08:03:57

Helló
Ha szeretnél ajándékot vagy sírkövet állatodnak, keresd fel ezt az oldalt: www.pet-stone.hu
0

#2 Felhasználó nem aktív   Fancsa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 132

Elküldve: 2013. július 24. - 10:36:33

Patika, nem csak embereknek hanem állatoknak is, sok hasznos gyogyszerrel és vitaminnal.
www.bozokvar-patika.hu
0

#3 Felhasználó nem aktív   rubikon2 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2011. április 21. - 12:54:05

Nyáron elvihető kölyök beaglek!
Beagle kölykök előjegyezhetőek az of Royal Ementhal kennelből. A kiskutyák májusban születnek, július végén elvihetőek. Mindannyian törzskönyvvel, chippel, szerződéssel és egészségügyi garanciával keresik leendő gazdijukat! Mindkét szülő nyugodt, jó természetű, kiállítási és munka eredményekkel rendelkezik.
További információ: beagle359@gmail.com vagy http://www.royalementhal.atw.hu/ és http://www.viennacalling.info/
0

#4 Felhasználó nem aktív   Nicy 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2011. február 16. - 21:06:06

Jé,vannak smiley-k /biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />
0

#5 Felhasználó nem aktív   Nicy 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. február 16. - 21:05:30

Halihó!
Milyen furcsa itt minden! (Nekem a régi jobban tetszett, de majd megszokjuk /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />) Nekem is újra kellett regisztrálni, és a Nikcsajt nem engedte /sad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':(' />

Picimancs: Akkor őfelsége jól elfáradt ha még az esti sétára sem kelt fel. De legalább jó nagyon aludt utána /wink.gif' class='bbc_emoticon' alt=';)' />
Szépen nézhetett ki abban a nagy sárban. Felvette a rejtőzködő színt,amit utána gondolom élvezet volt lemosni /biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />
Többiekről mi hír? Remélem azért lassan mindenki visszatalál és újra összeáll a fórum.
0

#6 Felhasználó nem aktív   picimancs87 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2011. február 08. - 18:07:49

Sziasztok!

Fuha itt minden megújult:)Újra kellet regisztrálnom vagy mit csinálnom és a sima Picimancsot nem fogadta el:(
Ijo láttam küldtél valamilyen üzenetet de megnézni nem tudtam szóval leírhatnád mi volt az:)

Niconak mindig meg van bocsájtva és ezt ő is tudja és ki is használja:)Tegnap voltunk sétálni ebbe a szép időben a Duna parton.Nico is elfáradt de mi is.Lestünk vadkacsát,hajtottunk valószínűleg fácánt.Jó volt.2,5 órát voltunk ki plusz az út oda vissza a Nico tempójába(ugye minden fűszálnál meg kell állni....) 1 óra.Szóval 3,5 órát voltunk el.De végre jó volt sétálni csak nyakig sárosak lettünk.Esti sétára 45 percet könyörögtem neki mire őfelsége felkelt.

Márzs nem láttam h kérdezte e már valaki, de a Rebekának öccse vagy húgija lesz??Tudjátok már?

Nah de megyek is de tessék ám visszatévedni ide!
0

#7 Felhasználó nem aktív   Nikcsaj 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 6

Elküldve: 2011. január 30. - 15:14:29

Köszi a válaszokat! :)
Ez a Profin nevű tetszik,és jó áron kapható. :)

Új kiskutyus van folyamatban. 1 hónap után,azt hiszem,hogy túl tudtam lépni. A szép emlékek megmaradtak,persze,még mindig nagyon hiányzik,és nagyon sokat gondolok rá, és arra,hogy mit kellett volna másképp csinálni. De ez most már mindegy, nem tudom visszacsinálni. Jó lenne már,ha ismét lenne csaholás és ugatás, hiszen, kutya nélkül nem élet az élet. :)
0

#8 Felhasználó nem aktív   vacsa1 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 0

Elküldve: 2011. január 29. - 20:04:42

Dorka is Pedigree-vel kezdte, de mindenféle allergiája lett tőle, akkor tudtuk meg hogy nem jó minőségű, csak mi hittük így... Ezután prémium tápra váltottunk, Acanát kapott, amit imádott, de miután Puppyt is megvettük, nem sokáig bírtuk anyagilag. Puppy ha jól emlékszem Happy Dog kölyöktápot kapott az Acana kölyöktáp után, aztán kísérletezni kezdtünk, hogy jó minőségű legyen és megfizethető. Több félét kipróbáltunk, igyekeztem nagy kiszerelésűt venni, mert olcsóbb is, meg hát ketten elég sokat esznek:) Pár hónapja rátaláltam a Profine nevű francia prémium tápra és hálistennek bevált, bár Puppy sokat pukizik, de az valszleg attól van hogy ő nagy macskatáp fanatista és minden étkezéshez kikönyörög pár szem macskatápot:)
Most ezt eszik:
http://tapfutar.hu/t..._es_kozepes_tes tu_felnott_kutyak_reszere_.html

Másfél havonta fogy el egy 15 kilós zsák, ami 9500,- t körül van. A kettőjük kajája együtt így kb. 210,- Ft naponta, szerintem ez nagyon baráti:)

Megyek is, megrendelem a következő zsákot:))

Holnap nem dolgozom, úgyhogy jövök majd:) Jó éjt!
0

#9 Felhasználó nem aktív   ijo33 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 29. - 19:46:21

jav:1 éves korától..
0

#10 Felhasználó nem aktív   ijo33 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 29. - 19:45:29

Kölyök korába Kormi pedigree kölyök tápot kapott.Olyan 8 hónapos korától kapott mellé csirke farhát husit. ' éves korától olyan 3 éves koráig főztünk neki,farhát,nyak-fej, disznócsont,cupák kapott zöldséggel,hagymával,rizzsel.
Havonta 1x kap egy kiló csirke szívet,fél kiló májjal,ezek ilyen napok általában ha mi is májat eszünk.
Két éve újra tápot kap,mindig más milyet,hogy vitamin-ásványianyag szükséglete meglegyen.Van,hogy kutyakolbászt-húshetek- zöldséggel,tésztával,rizzsel,külön van neki zöldséglé-vagy krumplilé,kolbászlé. Amikor nagyon hideg van felezzük az ételét,és kap reggel és este.
Vele az a probléma,hogy hiába van kint neki friss víz nem issza ilyenkor.Ezért szoktunk eltenni zöldséglét,s télen ezt kapja
0

#11 Felhasználó nem aktív   ijo33 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 29. - 19:37:14

Szia,örülök,hogy jól vagytok! Ti is belecsaptatok a lecsó közepébe úgy olvasom,de hajrá,fiatalok vagytok,egészségesek,s ami a lényeg tele vagytok energiával. Nicoval meg tessék kibékülni:-)
0

#12 Felhasználó nem aktív   ijo33 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 29. - 19:35:36

Írtam egy csomót és elment iránba:,-(
0

#13 Felhasználó nem aktív   Nikcsaj 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 29. - 13:14:25

Pang a fórum...
Akkor egy kis közvélemény kutatás: :)
Ti mivel etetitek a kutyikat (házikoszt,táp,konzerv)? Milyen fajtájú a táp vagy konzerv? Hányszor kapnak enni, és mennyit? Amikor kicsik voltak,mit ettek? stb.
:)
0

#14 Felhasználó nem aktív   márzs 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 28. - 12:36:29

Szegény Sári...
0

#15 Felhasználó nem aktív   Nikcsaj 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 27. - 19:50:56

Szegény Sári! :(
Hát igen, sajnos vannak ilyen emberek...:(
0

#16 Felhasználó nem aktív   vacsa1 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 27. - 16:30:09

Az eredményről fotót kérek:))
0

#17 Felhasználó nem aktív   vacsa1 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 27. - 16:27:55

Hali!

Sári fagyállót evett, azért halt meg. Valószínűleg egy szomszéd mérgezte meg:((( Most lett volna az 5. szülinapja:(
0

#18 Felhasználó nem aktív   márzs 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 27. - 12:16:22

Szia!

De jó végre rólad/ rólatok is hallani!
Gratula a házhoz, biztos szuper lesz, ha kész lesz, Robit meg keressétek nyugodtan, biztos segít, amiben tud.
Látom a melóhelyet meguntad, nem csodálom, inkább azt csodálom, hgy eddig bírtad! De nem féltelek, találsz jobbat, ta ügyes csaj vagy!
Mikor látogattok meg bennünket? Rebi már kész nő, rúzsozza magát, mikor voltatok nálunk még járni sem tudott! De a labda azóta is megvan és nagyon szereti, egyik nap került elő megint!
Ez a kutyakozmetikus dolog jól hangzik, tessék gyűjtögetni és megcsinálni, Gynora majd ha jön biztosan mesél róla, hogy milyen jó is ez. Meg legalább én is tudnám hová vinni a csajokat.
Sáriról lemaradtam, szegény és Boróka is, biztos nehéz neki, de remélem majd jelentkezik, van elég gondja úgy tudom, azért bízom benne, hogy jön majd ő is.
Örülök, hogy Nico jól van! :)
0

#19 Felhasználó nem aktív   Picimancs 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 26. - 22:10:46

Sziasztok!

Előkerülök én is.Mindenkinek BUÉK!

Látom mindenki megvan.Márzs nagyon aranyos pocakod van már.Vacsa jó a frufru,Niki sajnálom Sophiet nehezen de jobb lesz.Ijo örülök h nálatok is nagyjából rendben van minden.
Nálunk minden rendbe.Nico remekül van egyre nagyobb a szája folyamatosan ugat.Augusztusba egy időre hazaköltöztünk anyuhoz tejesen megsértődött h elvettük az ágyát.Ez azóta is tart örökké veszekedni kell vele:)
Nálam ami nagy változás,hogy decemberbe majdnem 3 év után felmondtam ,már nem bírtam tovább.Most munkanélkülin vagyok,de pénteken kezdek részmunkaidőbe mellette dolgozni.
Házunknak végre nekiálltunk(Márzs 1-1,5 hónap múlva keressük a Robit) 3-4 hónap múlva költözünk.Még kompletten újra kell csinálni a fürdőt,csempézni,villanyt szerelni,vízvezetéket cserélni,betonozni kell.Szóval nem fogunk unatkozni.Új szomszéddal már összevesztünk a kerítés miatt.
Tejes felindulásból eldöntöttem kutyakozmetikus leszek.Tejesen beleéltem magam milyen jó lesz.Ma letörték a kedvem megjött mennyi lenne.Csupán 225000 ft+szerszámok.Szinte ingyen van.

Most jutott eszembe h november végén-dec elején Boróka kiírta iwiw-re h meghalt Sári.Tud valaki róla valamit?Akartam neki írni csak tejesen elfelejtettem.Vagy Boróka te is elmondhatod ha jársz erre.

Nah de nem írok többet velem lesz tele minden:)
Legyetek jók
0

#20 Felhasználó nem aktív   Sokse 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 26. - 19:47:48

0

• 601 Oldal +
  • 1
  • 2