Startlap fórum:: Beagle - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 601 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Beagle

#41 Felhasználó nem aktív   ijo33 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2011. január 14. - 17:54:01

Szia Márzs! Boldog új évet!
Kormi egy szélkelep továbbra is,de nagyon szeretjük egymást.
Janó manó bölcsibe jár kb.2 hete. Tegnap eljutottunk odáig,hogy már hajlandó aludni is,de anyja után sírva ébred.Iszonyatosan anyás.Hétvégén ha át vagyunk valamelyikőnk nyakában lóg állandóan,apja,nagyapja nem is érdekli. Nagyon megszenvedi,ugye a nevelése..de hát szülei tudják mit csinálnak!
0

#42 Felhasználó nem aktív   márzs 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 0

Elküldve: 2011. január 14. - 15:19:29

Szia IJO!

Végre valaki!
Hogy vagy? Hogy van Kormos és a fiatalúr (Janó)?
Nálam a beaglek nagyon jól vannak, Robi kicsit kedvez nekik mostanában így plusz kiló-kilók vannak rajtuk, de majd én lemozgatom őket, na meg tavasszal Rebus!
Nem tudom a többiek hol vannak, nekem is újra kellett regisztrálnom, hogy jöhessek.
0

#43 Felhasználó nem aktív   membran. 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 622

Elküldve: 2011. január 13. - 18:48:04

,
0

#44 Felhasználó nem aktív   ijo33 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 11. - 11:38:33

Du.jövök még..
0

#45 Felhasználó nem aktív   ijo33 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. január 11. - 11:37:36

Szervusztok!Pussza Mindenkinek!
Én egy eltévedt ám visszatalált "fekete bárány" és lelkes kutyarajongó vagyok továbbra is.
Még megvan Kormos névre hallgató az égedelem fekete keverékem.;-))
Ha vissza fogadtok,remélem ez a bejelentkezésem már hosszútávú marad!
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. október 06. - 16:28:54

A Net Penny Stocks egy különleges befektető csoport, ahol kis befektetések révén nagy hozamokat lehet realizálni. Több automatizált befektető rendszerből lehet választani.

Egyéni befektetői program lehetővé teszi, hogy befektethesse pénzét és heti hozamait élvezze.

Elérhető heti jövedelmek 500$-5000$

1,95$ - 5000$os befektetési instrumentumok közül választhatunk. A legkönnyebben megvalósítható a 15 instrumentumot tartalmazó Bulk invest csapat építő programot ajánlom.

Magasabb jövedelem eléréséhez szükséges: 1,95$ csatlakozási alap program és minimum Bulk 15

(29,95$) amely az egyszerü befektetési programot ötvözi a Network csapatépítő programmal.
A Bulk 15 befektetéssel elérhető maximális jövedelem 2300$ hetente.
A megvalósitáshoz egy Dowliner nevü program segíti a befektetőket, mely 12 mélységü hármas kötődésű Network szisztéma. Mit is jelent ez pontossan ?! Azt, hogy egy csapatépítő magához csak három embert csatlakoztathat, a további csatlakozókat a Dowliner a hozzá csatlakozó emberek között szétosztja. Ezzel segíti az alatt lévő társakat az elöremenetben.

További infókat elküldöm, ha érdekel !

Regisztráció:
http://netpennystock...2573-atomizer-1

7DayWealth

- akár havi 10 $-ból is lehetnek millióid.

Arról sokan hallottak, hogy vannak olyan befektetői programok, amik csillagászati hozamokat adnak.
A gond csak az velük, hogy a nagyközönség számára nem hozzáférhetőek.
Ezen a gyakorlaton változtat ez a program, ami az átlagemberek számára is, eddig elképzelhetetlen hozamokat biztosít!
http://www.7daywealt...?siteId=zb67364

A 7DayWealth (SevenDayWealth) nevű, USA-ban bejegyzett társaság mögött olyan – részben európai, részben amerikai – emberek állnak, akik már 20 éve ezen a piacon ténykednek, energiával, nemesfémekkel és nagyon sok olyan eszközalappal foglalkoznak, amik kiugró nyereséget tudnak termelni.A nap 24 órájában figyelemmel kísérik a világban zajló folyamatokat, akkor is képesek nyereséget elérni, ha a piac akár felfelé, akár lefelé megy, vagy stagnál.
E hozamok jelentős részét visszaosztják a befektetői Klub felé.Átlagemberek számára elképzelhetetlen hozamokról beszélünk, ami így a Klubtagoknál jelentkezik:
Napi 0,75-1,25%hozam, az elért eredmények alapján.
A 7DayWealth (Company Express) nem offshore cég, a National Association Of Investment Clubs

– Befektetői Klubok Nemzeti Szervezeténél van regisztrálva, kifogástalan a hírneve, vannak partnereik az USA-ban, Kanadában, egész Európában, Ázsiában, Afrikában, Ausztráliában és Dél Amerikában.
A Klub az amerikai pénzügyi felügyeleti szervek szigorú kontrollja alatt áll, másképp nem is működhetne.
Azért hozták létre a 7DayWealth befektetői klubot, hogy e kimagasló hozamlehetőségeket a nagyközönség számára is hozzáférhetővé tegyék, ezáltal olyan tőkéket is beemelhessenek a kereskedéseikbe, amik eddig el voltak zárva ezektől a lehetőségektől.
Ezért már havi 10 dollárral indítható a befektetésünk, 1-3 hónapos lekötéssel.
Három program közül lehet választani:

Silver: 10,00dollár/hó (kb. 2100 Ft) befizetéssel
Gold: 22,95 dollár/hó (kb.4800 Ft)
Platinum:45,95 dollár/hó (kb. 9600 Ft) befizetéssel

Az első befizetés működik befektetésként, a többi a klub tagsági díja.Normál befektetési kondíciók mellett 10 dollárral nem sokat lehetne kezdeni. Itt azonban kisösszegű befizetések a naponta jóváíródó, magas hozamok mellett, látványos eredményeket képesek hozni, ahogy azt az alábbi példából is láthatjuk:

Példa:
Na
0

Elküldve: 2010. október 01. - 21:44:31

http://kutyajo.aegon....hu/?ref=ok6l58

Játék kutyusgazdiknak! :)
0

#48 Felhasználó nem aktív   vacsa1 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2010. szeptember 28. - 10:12:56

Szia! Ennyi az infó róla:

"Igen...De sajnos a hideg miatt csak 5 kutyus és gazdijai voltak ott. Az eső épp nem esett ,csak mikor már indultunk haza kezdett kicsit szemerkélni...
Ezt leszámítva a kutyusok jól érezték magukat ,játszottak ,szimatoltak és még ajándékot is kaptak
Ezúton szeretném még egyszer megköszönni Veroniéknak a kedves ajándékcsomagot,a szívélyes fogadtatást és a talit. Azt hiszem Ők mindent megtettek annak érdekében ,hogy jól sikerüljön a találkozó...Csak az a fránya hideg esős idő!...de ugye ezt nem lehetett előre tudni..
Ha jól vettem észre Veroni kicsit le volt lombozva és nem volt túl meggyőző egy következő tali szervezését illetően.De remélem nem adja fel és lesz jövőre is ,amikor majd nem szól közbe az időjárás.. "
0

#49 Felhasználó nem aktív   márzs 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2010. szeptember 27. - 10:07:20

Sziasztok!

Vajon volt győri beagle tali vagy sem? az idő nagyon mostoha volt az biztos.

A mi szemtelen ebeink ki sem dugták az orrukat tegnap a házukból, még a séta is elmaradt.
0

#50 Felhasználó nem aktív   vacsa1 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2010. szeptember 20. - 20:30:10

Hali! Pont az előbb találtam meg a képeket:)

Hétvégén lesz a győri beagle tali új időpontja. Azaz 26-án, vasárnap. Ha hétvégére meggyógyul a kiscsaj akkor elmentek a talira? Csak mert ha igen, akkor mi is elmegyünk, de ha nem, akkor nem.

http://beagle-club.h...ibeagletali.htm

(iwiw-en is megírom ezt neked, mert nem tudom ide mennyi időnként jössz....)
0

#51 Felhasználó nem aktív   márzs 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2010. szeptember 20. - 13:01:57

Szia Vacsa!

Ma raktam fel iwiw-re kutyás képeket Rebussal. Imádják egymást, szerencsére!
A bölcsivel szerencsénk van, Rebus imádja, ami rossz, hogy jól elkapta a náthát a többiektől. Láza nincs, de nagyon köhög és folyik az orra már 1,5 hete. Voltunk dokinál de csak köptetőt írt fel és hát nem látok javulást. Szegény éjjel is felsír, majd megfullad a köhögéstől, ha nem javul a hét közepére, akkor visszaviszem a dokihoz.
Hát ez a sulikezdés nem, semmi, belegondoltam, mi lesz ha majd mindkét gyerkőcöm odakerül, már most kezdhetek gyűjteni!
És Marcinak hogy tetszik a gimi?
0

#52 Felhasználó nem aktív   vacsa1 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2010. szeptember 01. - 12:43:38

Ez aztán a remek hír! Ha így haladunk lassan az új jövevényre lesz jó amit Rebusnak vittem volna az elmaradt beagle-talikor:))

Luna írt e-mailt, sajna csak miután már hazaértünk, ezért elmaradt a Puppy szülők meglátogatása.

Bárándpuszta a Kis-Balatonnál van. A balcsitól dél-nyugatra Zalakaros közelében. Gyönyörű környék, nyugodt, csendes, meseszerű:))) Mindannyian nagyon jól éreztük magunkat, a két eb szerintem azóta is az ottani sétákról álmodik...

A sulikezdés tényleg rohadt drága. Marcinak 40ezer lett volna a tankönyv, de én előrelátóan a legtöbbjüket megvettem használtan a neten. Már a beiratkozáskor legomboltak rólunk - ha jól emlékszem - kb. 13ezret jelvényre, meg pólóra, meg osztálypénzre, meg kitudjamégmire... Ruházkodását megoldotta Marci a ballagási pénzéből, cipői is vannak (ez a haszna a melómnak), pár pulcsit kell vennünk neki, meg majd menzát fizetni...

Emlékszem még mikor Marcit vittük egy évesen bölcsibe. Jajj de utáltam a világot! Pedig akartam már dolgozni, de egész nap a gyerkőcön járt az eszem. Gondolom ezt te is hamar megtapasztalod majd. De - gondolom - kell a pénz és örülsz hogy meló is akadt.

Sajnálom hogy ennyire kihalt a topic és - rajtunk kívül - mindenki elmaradozott... Pedig ide nem csak a jó dolgokat lehet/ett megírni, nem volt sértődés akkor sem ha nem voltunk azonos véleményen. Gyakran eszembe jut Gynora, vajon mi lehet vele...
0

#53 Felhasználó nem aktív   márzs 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2010. augusztus 29. - 20:51:31

Szia!

Szuperek a képek, lehet buta vagyok, de merre van ez a Bárándpuszta?
Mi idén Révfülöpön voltunk néhány napot, de már régen volt, most meg hulla vagyok, pedig kezdődik a NAGYBETŰS ÉLET! Bizony Vacsa el sem hiszed mi van velünk! Rebus holnaptól kezdi a bölcsit, múlt héten voltunk beszokni, elég jól ment, én meg 1-től dolgozom egy új helyen, mert a régi csődbe ment, ahová vissza akartam menni. De ha ez még nem volna elég, akkor csendben csak neked -más úgysem jár erre- megsúgom, hogy jön Rebus kistesója is! Na hát ez van, igaz bébi még nagyon kicsi, csak most teszteltem, de hát úgy néz ki jön és hát ez a legpompásabb hír mind közül.

És ti hogy vagytok? Marci most kezdi a gimit ugye? Te nem is gondoltam volna, hogy a középiskolás könyvek aranyból vannak, a szomszédasszonyom mondta, hogy 30!!!!!!!!!!!!!!!! ezer Ft-ba kerülnek a fia könyvei, most megy középsuli 3.-ba, hát majd nem elájultam! Mondtam neki ennyiért aranyat is kap és lehet azzal többre mennek! :):)
Látom ebedlik is jól érezték magukat, jó hely lehetett h kutyát is lehet vinni. A mieink itthon töltötték a nyarat, a héten jön a kozmetikus ismét hozzájuk és rendbe teszi a mirigyeket, meg a körmöket. Rebus egyre jobban imádja őket, és hát ez nekem nagy öröm, de tudod te is, mennyire fontos ez.
Na azt hiszem lépek, mert holnap reggel bölcsi, meg már pár órára be kell mennem az új helyemre is.
Remélem valamikor jönnek a többiek is, de ha nem azért legalább te gyere néha! Én ígérem jövök és értesítelek minden fontos dologról!
0

#54 Felhasználó nem aktív   vacsa1 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2010. augusztus 26. - 16:25:22

http://gallery.site....sa/barandpuszta

Voltunk nyaralni, íme a képek. Jó lett volna ha Lunával sikerül felvenni a kapcsolatot, mert nagyon közel voltunk, de sajna nem sikerült...

Jól éreztük magunkat mi is, meg az ebek is, de ez talán a képeken is látszik.
0

Elküldve: 2010. augusztus 26. - 09:58:03

Kedves Kutyatulajdonosok!

Már napok óta izgatottan várjuk, hogy elindíthassuk az Öreghegyi Állateledelcentrum és a Nestlé Purina első közös Internetes kutyaszépségversenyét!

Versenyünket 2010. augusztus 16-tól indítjuk el www.allateledelcentrum.hu weboldalunkon.

Amennyiben úgy gondolja, hogy az Ön kedvence 2010-ben a "Magyarország Legszebb Kutyája" címet megérdemli, akkor ne habozzon, azonnal nevezze be!

Bármilyen fajtájú, korú, nemű kutyát nevezhet, hiszen csak az számít, hányan szavaznak Rá!

A verseny 3 fő részből áll:
1. időszak: 2 hét (2010.08.16 - 2010.08.29.) - Ekkor megkezdődik a kutyák nevezése
2. időszak: 3 hét (2010.08.30 - 2010.09.19.) - Ebben az időszakban elindul a szavazás, de még nevezhetik kedvencüket
3. időszak: 2 hét (2010.09.20 - 2010.10.03.) - Ekkor már csak szavazni lehet

A versenyre minden regisztrált felhasználó nevezhet 1 kutyát, fotóval névvel és rövid bemutatkozással.

A versenyben résztvevőket a regisztrált felhasználók jutalmazhatják meg szavazatukkal. Mindenki szavazhat bármely kutyára, azonban minden versenyzőre maximum csak egyszer!

Egy szavazat egy pontot ér.

A győztes, a verseny végére a legtöbb szavazatot kapott kutya.

Amennyiben a verseny végén döntetlen helyzet alakul ki, úgy megosztott díjakat osztunk ki!

Az első három helyezettet díjazzuk exkluzív Nestlé Purina ajándékokkal és egyéb értékes nyereményekkel.

I. helyezett: 30.000 Ft értékű ajándékokat kap
II. helyezett: 20.000 Ft értékű ajándékokat kap
III. helyezett: 10.000 Ft értékű ajándékokat kap

Ezen felül a szavazók között is kisorsolunk egy 10.000 Ft-os ajándékcsomagot.

Technikai információk: a nevezett kutya adatlapja a későbbiekben módosítható, fotója cserélhető, azonban a nevezési név már nem!

Induljon a verseny, mindenkinek győzelmet kívánunk, hiszen most dől el, ki kapja meg 2010-ben a "Magyarország Legszebb Kutyája" címet?
0

#56 Felhasználó nem aktív   vacsa1 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2010. július 27. - 10:44:45

Szia Márzs!
Zajlik az élet, dolgozunk, voltunk egy hét szabin is, itthon lazultunk, de az egyik nap felmentünk a Mátrába túrázni. Felmásztunk a Kékestetőre, az ebek hihetetlenül jól bírták, persze Puppytól ezt vártuk, de Dorka állóképessége is nagyon jó. Én viszont a hegymenettől kicsit kivoltam:) Marci is elfáradt, de Zozó úgy ment felfelé mintha csak sétálgattunk volna. Aztán még megálltunk a kalandparkban, boboztunk, szerencsére a kutyákat is bevihettük a kalandparkba, persze bobozni nem jöttek;)
Hazafelé a kocsiban már kidőltek a kutyák és másnap reggelig ájultan aludtak. Úgy döntöttünk hogy máskor is megyünk ilyen egynapos pihire így együtt.

Augusztus végén is leszünk egy hét szabin, úgyhogy jut a nyárra elég pihenőidő.

Itthon is jól elvagyunk, szép a kert, sokat pepecselünk a virágokkal, medencézünk (Marcival ott a vízben lebegve lehet jókat dumálni). Nemsokára nyílik a három méter magas dísznapraforgónk, arról majd mindenképp hozok képeket.

Hát ennyi jutott most eszembe, várom a többiek beszámolóját!
0

#57 Felhasználó nem aktív   márzs 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2010. július 25. - 20:53:01

Sziasztok!
Nem halt ki a fórum, csak nekem nem volt gépem, de végre néhány napja újra van és most jöttem is, de hol vagytok ti?
Mesélek addig amíg jöttök:
Rebus lassan szobatiszta és már fut! NAgyon ügyes, és be nem áll a szája!
A kutyák is jól vannak, nehezen viselik a meleget, sokat fürdenek és Rebus behal értük, de ezt majd képekkel is megerősítem! Csak azokat még nem sikerült feltölteni, mert annyi helyen van elmaradásom, hogy még nem értem rá, de hozok olyan fotókat...:)
Voltunk náhány napot a Balcsin is, Révfülöpön, szuper jó volt.
Hát ennyit rólunk és veletek mi van?
Gynóra hogy vagy és hol vagy?
Vacsa meló, fiúk, pihi?
Luna milyen a szezon, gondolom sokat melóztok, remélem azért jól vagytok és a mester háromas is!
Többiek?
Valaki jöhetne!
0

Elküldve: 2010. július 08. - 01:24:50

Ne legyél felelőtlen. Mi van ha valaki meghódítja apukád a tanácsaid alapján, azután alighogy kivette magát apu fenekéből, azonmód anyukád száját veszi célba a kakis fütyivel?
0

Elküldve: 2010. július 07. - 13:52:50

http://www.pasizasit...ok.hu/&par=1870
http://www.csajozasi...ok.hu/&par=1870

Bocs a zavarásért!
0

#60 Felhasználó nem aktív   vacsa1 

• Új Tag
  • Pipa