Startlap fórum:: Mit egyen a kutya? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 115 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Mit egyen a kutya?

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. szeptember 23. - 20:17:44

Sziasztok

Ez egy világ turné ami arról szól, hogy több 10.000 oldalon hirdetek évente.
Hogy ez miért jó???

- 1. Internetes pénzkereseti lehetőségeket kínálok

(Ha érdekel kattints IDE)

- 2. Honlappal való pénzkeresésre több lehetőséget kínálok

- 3. Látogatottságnövelésre és hirdetésfeladásra is több lehetőséget kínálok

- 4. Csatlakozhatsz te is a turnémba, CSAK 3200 Ft vagy $20 egy hónapra + AKCIÓ.

- 5. Egészséges életmódhoz vitaminok és táplálék kiegészítók vehetőek

- 6. HTML kódozásról szinte minden

- 7. Hogyan érd el hogy sokan olvassák a mondandód a honlapodon?

- 8. Hogyan kerülj a google ranglista élére?

- 9. SZIKSZI60 kosárcsapatáról információ - szivesen játszunk más városok ellen

- 10. Bannerem és bannercsere lehetőségekről

- 11. Csatlakozz te is a partnereimhez ingyen

- 12. Szeretnél saját oldalt honlapomon, nagyon olcsón - ajándékba turnéba kapcsolás

Turnéhoz csatlakoztak:
Turné állása augusztus hónap végén: 0 honlap
0

Elküldve: 2008. szeptember 18. - 16:00:06

Neki főzött "házi"koszt?
0

Elküldve: 2008. szeptember 18. - 15:52:27

Folyt. az előzőhöz: a BiOMiLL már Fressnapfban is kapható, de annak más a csomagolása. Én csak állatorvosnál veszem, mert nekem a szakember a tuti.
0

Elküldve: 2008. május 06. - 11:50:40

Csipogó1-nek igaza van! Mi Biomill-el etetjük a foxinkat és hasonló jók a tapasztalataink! A Biomill egy svájci szuperprémium kutyatáp, ami itthon még csak állatorvosoknál kapható, és a többi hasonló kategóriás tápnál kicsit olcsóbb. Tényleg megéri a befektetés a csúcskategóriás tápokba...
0

Elküldve: 2008. április 15. - 14:34:51

Szuerintem felejtsd el a pedigreet...autóban is van a trabant meg a mercedes...nem mindegy mit raksz bele a kutyába, mert amit beleraksz, az lesz...ha vacak kajával eteted, különösen nagytestűnél baromi sok gáz lehet később....meg vacak lesz a kutya is.
Royal Canin giant juniorral etesd 1-1,5 éves koráig, mert nagytestűeknél 2 éves korig is adhatod a junior kaját.
lehet elsőre nagy kiadásnak tűnik, de sokkal kevesebbet fog enni mennyiségre, sokkal kevesebb vacak adalékot fog kikakilni...egészen kicsi lesz a kakija az eddigiekhez képest és az már csak a grátisz lesz, hogy gyönyörű lesz a kutyád.
Próbáld ki...hidd el ez az az eset, amikor a drágább az olcsóbb.
Komondorom van...hidd el tudom mit beszélek.
Kiszámoltam, megfigyeltem.
Ha középnél rosszabb kategóriás táppal eteted, akkor a kutya 3x annyit eszik és mivel tele van minden sz@rral 3x annyit fog kakilni is...vagyis kakira eteted...
Nem növésre és fejlődésre.
Míg ha jó minőségű kaját kap, sokkal kevesebbet fog enni és harmad annyi lesz a kaksi...és ez nagytestűnél ez nem mindegy.
0

Elküldve: 2008. április 01. - 21:53:06

Szia,

kérdés: volt féregirtás nála?
0

Elküldve: 2008. április 01. - 10:06:41

Sziasztok!

Itt találtam részletes útmutatót kutyusok táplálásáról, tévhitekről:
http://www.tappancsv...id=15&actual=15

.
0

Elküldve: 2008. március 27. - 15:10:53

Itt a link az előző hozzászólásomhoz:

http://www.tappancsv...id=15&actual=15

.
0

Elküldve: 2008. március 26. - 12:38:24

Sziasztok!

Sajnos az Eukanubát olyan cég gyártja, amelyik állatokon tesztel...

Táplálékot életkor, aktivitás és testtömeg függvényében kell választani. A prémium tápok emberi fogyasztásra alkalmas, tehát kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. Ez azt is jelenti, hogy kevesebbet kell takarítani kedvencünk után...

Én itt találtam hasznos leírásokat, infókat tévhitekről, stb.
www.tappancsvilag.hu --> Kutya --> Taplalas
0

Elküldve: 2008. március 20. - 11:16:25

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Hy all!

Elegem lett abból, hogy rengeteg ember (tisztelet a kivételnek) úgy hírdet PTC-s oldalakat, hogy: gyors és egyszerű pénzkeresés, biztosan fizet, és miután kipróbálom nem éppen gyorsan jön a pénz és a kikéréssel is bajok vannak, pont ezek miatt készítettem egy oldalt, mely tényleg csak azokat a PTC-ket tartalmazza, melyek tényleg kellő hatékonysággal működnek, mint a pénzkeresés gyorsasága, mennyissége és az utalás sebeségére nézve. Ha eleged van az előbb említett PTC-kből, és tényleg szeretnéd látni az általad keresett pénzt, akkor nézz be az oldalamra, melyen jelenleg 12 PTC található. Az oldalon a PTC lista napról napra frissül, ezért érdemes sűrűn visszaézni!
Ha felkeltettem az érdeklődésed, látogass el hozzám:

http://online-penz-web.extra.hu/

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
0

Elküldve: 2008. március 20. - 03:44:58

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Hy all!

Elegem lett abból, hogy rengeteg ember (tisztelet a kivételnek) úgy hírdet PTC-s oldalakat, hogy: gyors és egyszerű pénzkeresés, biztosan fizet, és miután kipróbálom nem éppen gyorsan jön a pénz és a kikéréssel is bajok vannak, pont ezek miatt készítettem egy oldalt, mely tényleg csak azokat a PTC-ket tartalmazza, melyek tényleg kellő hatékonysággal működnek, mint a pénzkeresés gyorsasága, mennyissége és az utalás sebeségére nézve. Ha eleged van az előbb említett PTC-kből, és tényleg szeretnéd látni az általad keresett pénzt, akkor nézz be az oldalamra, melyen jelenleg 12 PTC található. Az oldalon a PTC lista napról napra frissül, ezért érdemes sűrűn visszaézni!
Ha felkeltettem az érdeklődésed, látogass el hozzám:

http://online-penz-web.extra.hu/

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
0

Elküldve: 2008. március 11. - 22:44:14

Sziasztok!
Tudna segíteni nekem valaki a Kanári-szigeteki kutyával kapcsolatban? Tudom nem túl ismert.Az a gondom, hogy az enyém egy kicsit sovány és nem igazán sikerül felhízlalni. Az állatorvosom szerint, így jó ahogyan van, 40 kg-os. De ettől függetlenül a bordái kint vannak. Nagyon mozgékony. Tudna nekem valaki egy jó tápot ajánlani, erre a célra? Jelenleg Eukanubát kap, és abból is a munkakutyáknak valót. De egy dekát sem hízik tőle. A segítséget előre is köszönöm.
0

Elküldve: 2008. február 18. - 22:21:04

Sziasztok,

azt hiszem ezt a multkor ide kelett volna írnom... no mind1
csak azért szólok nektek is mert találtam egy kircsi webáruházat és amit anyuék megrendeltek az már meg is jött!
nézzétek meg ti is a petnetet, szerintem szupi egy hej.
ez a címe: http://www.petnet.hu
a kutyámnak nagyon bejön az acanás kaja, ajánlom nektek is!

zotya
0

Elküldve: 2008. január 29. - 11:15:10

A honlapunkon van egy kedvenc-Gazdi szépségverseny, és fél évre lehet nyerni étkeztetést az állatkának, de csak cica, kutya, és görényről lehet szó. Nézzetek nyugodtan rá az oldalra: www.goldenhill.hu ;)
0

Elküldve: 2008. január 29. - 11:07:56

MOst jelenleg azért könyebb nekem, mert elkezdtem dolgozni egy állateledel boltban, és szerencsémre pont ilyen tápot kerestem mindig is... amit megeszik a kutyám, és egészséges is! Akit érdekel ez a honlapunk: www.goldenhill.hu ! Ez egy Svéd színtiszta húsból készülő eledel, és teljesen NATUR ;) Tehát akinek válogatós, vagy allergiás egyes ételekre, vagy csak gyomor problémával küszködik a kutyusa, és erőszeretettel ajánolom neki ezt a fajta tápot, és minden olyan kutyásnak aki jót szeretne adni a kedvencének. Hiszen nincsen benne SZÓJA, MESTERSÉGES ADALÉKANYAGOK, VÁGÓHIDI MELLÉKTERMÉKEKTŐL MENTES étrend kutyának és cicának egybe véve! Megadózis vitaminokat tartalmaz és ezzel is van tartósítva. Aki nem tudja azért fontos hogy Svéd Országi húsból van a táp, mivel ott a legerősebbek a törvények, és nem engedik az állatok antibiotikumozását, és más olyan anyagok beadását, amire allergiás lehet a kutya. Huuu de sokat beszéltem most már elég lesz :P , szóval hogy ha bárkit érdekel és lenne kérdése, nyugodtan tegye meg, és nézzen rá az oldalra! Pusszantás
0

Elküldve: 2008. január 29. - 10:59:22

Szia "berniturbo"! Szerintem nem csoda ha unja a kis drága azt a tápot :D, hiszen tele van szójával, íz fokozókkal és sok mesterséges adalékanyaggal, amit a kutya természetes környezetében nem enne meg! Szerintem kikéne próbálnod 1-2más fajta tápot is. Nekem mondjuk a kutyusom iszonyatosan válogatós, pedig megmondom őszintén sokáig kiskorában rizzsel és csirkefarháttal etettem, így nem volt híg a széklete, viszont ezzel az a probléma, hogy nincsen benne elegendő vitamin, sőt egyáltalán nincs! :( Ezért váltottam, meg amúgy sem ette meg mindig a rizst.... épp ezért áttértem a Royal Canninra, viszont mint minden tápban sok a mesterséges anyag, és én szerettem volna mindig teljesértékű ételt adni neki. (Mert megérdemli :DDD)
0

Elküldve: 2008. január 19. - 15:08:13

hurrá,csak ne hagyd magad,jó,ha az elején megtanulja,ki a főnök(falkavezér), megfogja még próbálni.
nekem a kispiszok,reggeli szellőztetésnél beszalad a konyhába,megnézi tálkájt van-e benne v.mi,majd a kifelé vezényszóra,nekiiramodik és összeszedi a futószőnyeget maga alatt aminek az a vége,hogy elbotlik és meghempereg rajta,majd kiszalad...és ezt minden nap eljátsza
0

Elküldve: 2008. január 19. - 13:54:50

Hát tanulgatja, de még nem tökéletes...Jan végétöl majd járunk végre kutyasuliba:) végre ráérek. Bár ez itt tudom off, de multkor annyira édi volt. Egy csomo ideig nem tudtuk leküldeni a szönyegröl, mindig veszekedés volt, mi mondtuk hogy menjen le, ö vagy ugatott, vagy leült majd lefeküdt a kellös közepére. Aztán ilyenkor fogtuk és kivittük. Aztán vmelyik alkalommal mondtam neki hogy lefele, rám nézett, tök ugy nézett mint aki elgondolkodott, és elkezdett tolatni hátra. Még mondtam neki mégegyszer mikor elbizonytalanodott, és lement teljesen, aztán leültettem és megdicsértem. Bár azota néha elöfordul hogy ugatással jelzi hogy ö mégse szeretne lemenni, de általában nagy hisztivel, de lemegy, illetve inkább rá se megy. Na a lényeg csak, hogy annyira édi volt mikor mintha összeállt volna a kép, és lement:)
0

Elküldve: 2008. január 19. - 07:31:39

Lásd Luna02(2213),napi adag 3x elosztva. Kérdezz rá dokibánál,mivel nagytestü lesz,mostanság fog hirtelen mrgnyúlni,kell-e adni bernikének csonterősítőt vagy vitamint. Tacskókeverék gazdi vagyok,de plüssbe bernim van,na az nem fog tovább nőni,így is aranyos.Gondolom élőben még elbűvölőbb. Most tanítsd,hogy nem szabad ugrálni senkire örömében sem.Mert mi lesz később??
0

Elküldve: 2008. január 18. - 14:00:12

Sziasztok, lassan 7 honapos lesz a bernipásztorom. Most jelenleg pedigre junior tápot eszik. Bár szerintem mostmár kezdi unni, vagy kezd rájönni h nem kell habzsolni, mert nem eszi már olyan eszeveszetten, csak szemezget. Mennyi ideig adjak neki kölyök tápot? esetleg más olyan tápot tudtok ajánlani, amit kaphatna, és meg lehet venni sima áruházban, mint tesco, cora, metro? És milyen tápot érdemes adni neki késöbb? mikor érdemes váltani a felnött kori tápra? Bár még kifejezetten növésben van, nem olyan látványos, de sulyra látszik (havonta méreckedünk dokinál:)) Viszont még egy 10 cm-t biztos nö, meg 20-25-30kg-t hiznia kell még kb.
0

• 115 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó