Startlap fórum:: Miért eszik ürüléket a kutyám? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Miért eszik ürüléket a kutyám?

#1 Felhasználó nem aktív   Fancsa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 132

Elküldve: 2013. július 24. - 10:46:14

Patika, nem csak embereknek hanem állatoknak is, sok hasznos gyogyszerrel és vitaminnal.
www.bozokvar-patika.hu
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2009. december 16. - 15:23:16

Segítséget, jó tanácsot várok mindenkitől aki olvassa ezt és járt már ilyen cipőben.
Van egy 3éves törpe schnauzerem.Imádom,mindene megvan,rengeteg játék,prémium kategoriás táp, néha főzök is neki,alig van egyedül,mert ahova csak tudom viszem magammal...mégis ugy érzem valamit elronthattam,mert folyamatosan ürüléket eszik,EMBERIT!Nem az enyémet félre ne értsétek...:)Pesten vagyunk sokat és a parkban bizony mindig megtalálja.Kiskorában volt már ilyen problémánk,akkor azonnal fogtam hazavittem,szakáll és fogmosás emberifogkefével és fogkrémmel.1-2 alkalom után rájött hogy ez nagyon nem jó és abbahagyta.Most viszont újból elkezdte és már nem használ a régi módszer,sőt tudja hogy rosszat csinál és ezért nem is jön hozzám,nem tudom megfogni.Ha végre sikerül,akkor sem kap ki,csak rövid póráz,irány haza, és egy szót sem szólok hozzá,itthon szakáll és fogmosás,nem engedem be az ágyamba,nem szeretgetem...ezek ellenére másnap ugyanugy eszik,ugyan ezt játszuk végig minden nap.És már elegem van belőle.Legutobb(tegnap este)1 pillanat alatt ugy és annyit evett hogy a szakállában mócsingokban lógott a szar!Majdnem elhánytam magam...Tényleg nem tudom mit kéne csinálnom,csődöt vallottam?!Tegnapi akciója után már az is megfordult a fejemben hogy túl adok rajta...közben persze bőgtem,mert imádom,ez már sok.
Kérlek segítsetek ha olvassátok az üzenetem!
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó