Startlap fórum:: Felhívás - Állatrendőrség létrehozása - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Felhívás - Állatrendőrség létrehozása

#1 Pitu

• Csoport: Guests

Elküldve: 2012. február 25. - 14:32:04

hello
Arra gondoltunk a párómal hogy teljes mértékben támogatjuk és segítsük az állatok védelmét!!!
zalamegyébben élünk és komolyabban résztszeretnénk venni ebben a dologban.

email: pitu1988@freemail.hu
0

Elküldve: 2010. január 27. - 00:34:15

jó ötlet de nem valos lessz.Szerhelyi1 adok igazat.okosabban gyerekek,olyannal álljunk elö amit meg is valosithatunk. pl: szigetszentmiklosi állatmentők alapitványa.10 ember kell hozzá , telephely ,kezdö töke vállalat álltal vagy magán gazdag álltal.médiába bevinni a vállalkozot hogy ő álltala sikerült ez az alapitvány, pl megvenni az alapot a kezdéshez.lépni kell nem irni dumálni rola na ki jön velem , lindailles@citromail.hu jelentkezzen ki tényleg komolyan érdekli s tud lépni megmozdulni .s ha megvan a 10 ember gyüléseket tartunk amin megbeszéljük a továbbit. 0670 391 99 01
0

Elküldve: 2009. november 06. - 20:46:38

Hát igen, nem rossz ötlet, csak a megvalósítással van a baj!
Magyarországon az erre vonatkozó törvények nagyon gyatrák, hiányosak. Törvény nélkül meg maximum felhívhatod a kedves Àllatkínzó Ùr/Hölgy figyelmét, mégpedíg : ejnye-bejnye, nem szabad. Ennél többet nem tehet a rendör sem, nemhogy egy állatvédö alakulat.
Elöször a törvényt kellene megváltoztatni, azután lehet csak betartatni. Hivatkozhat mindenki, aki amire akar, amíg Àllam Bácsi nem írta le, mi csak szörnyülködhetünk.
0

Elküldve: 2007. október 05. - 13:46:05

Sziasztok kEDVES ÁLLATBARÁTAIM!

Engem nagyon érdekelne ez a kezdeményezés és kérlek Benneteket, ha bármi ezzel kapcsolatos Egyesület alakul, akkor feltétlen szóljatok! Nagyon imádom az állatokat és nagyon szeretnék ilyen - vagy bármilyen módon segíteni nekik mindenben, szóval szeretnék ilyen munkát végezni, főállásban, mellékállásban, stb.

MUNKATÁRS SZERETNÉK LENNI!!!!!!!!

CSAKLÓS ÉVA KECSKEMÉTRŐL - 20-777-81-51!!!!!!!
0

Elküldve: 2007. szeptember 04. - 17:13:14

Ecco devile!
Kérjük ezt az értékes hírdetést a fogyókura topikjaiban is elhelyezni.
(Tyukodi Balázs ellenőr engedélyével).
0

Elküldve: 2007. augusztus 23. - 16:56:14

Azért kedves fórumozó társaim pontosítani kellene!
Ha az állatokat védendő kellene egy véderő, annak semmi akadálya nem lenne. Teljesen más azonban, ha a felállítandó elit alakulat tagjai állatokból állnának.
Mert ugye furcsa lenne, ha megállítana engem egy tyuk az utcán , hogy :"Állatrendőrség! Kérem feltűnés nélkül kövessen a tyúkudvarba!"
Vagy egy inci-finci egérke rámfogna egy parabellumot, azonnal szörnyethalnék. De még ennél is rosszabb lenne, ha egy kivénhedt, bajuszos, őszhajú oroszlán venne üldözőbe.
Ha ezen utóbbi eset a gondolkodás tárgya, akkor elmenekülök még a gépből is.
0

Elküldve: 2007. augusztus 17. - 22:51:20

Sziasztok!

Most találtam ezt a fórunot. Jó páran hasonló ötletekkel ülünk egyelőre még tehetetlenül.
Valahol el kellene kezdeni ezt a dolgot, csak azt nem tudjuk, hogy hol.
Ha van iwiw-etek megtaláltok ott is animalhelp2007 néven, vagy a www.animalhelp.hu (egyelőre kicsit kezdetleges) oldalon.
Valahogy fogjunk már össze és valósítsuk meg azt az "álmot" ami még valóra is váltható.

Üdv AH csapat
0

Elküldve: 2007. május 02. - 17:18:25

Hello Mindenki !

Bocsi hogy ide firkálok.. de lehet érdekel téged vagy valakit aki ezt a fórumot épp nézi.

Van egy lehetőség, ami úgy tűnik működik. Az Interneten
kóboroltam és találtam valamit. Ez működik és nem kerül semmibe. A
mellékelt használati utasítás pontos betartásával tudsz regisztrálni. Ez a reklámcég
fizet azért, ha beengeded a reklámjait a monitorod
felső vagy alsó 2-3 cm-ére, amit bármelyik pillanatban levehetsz onnan, és csak
akkor van ott, ha azt Te akarod! Ez egy jó kis program, ami keresi
neked a pénzt, ha fönt vagy az Interneten, nincs semmi dolgod vele,
egyedül dolgozik.

Hogyan?

Egy kis kalapos manó fog sétálni vagy pihenni a
monitorod felső 2-3 cm-én. Ha sétál, akkor gyűjti neked a pontokat,
amit egy számláló is jelez. A pontok pedig pénzt érnek. 1000 pont=1$.
Ha elérted az 50$-t, csekken megkapod a pénzt. 30 naponként fizet.
Ha eddig nem érted el az 50 USD-t nem veszik el, hanem átviszed a
következő hónapra.

Mit kell tenned?

Regisztráld magad itt:

http://www.cashfiest...p?ref=devil1000

Valós adatokat adj meg,mert oda jön a pénzed!!! Ékezet nélküli betűkkel sikeresebb leszel.

A következőket kell megadnod :

nLogin: a felhasználói neved
Password: jelszód
Verify passzword: mégegyszer a jelszód
First name: vezetéknéved
Last name: keresztnév ( néha nem fogadja el az ékezeteket, de inkább ne írj ékezetet. )
Street address: utca, hsz...stb
City: városod
Zip/Postal coda: irányítószám
State: hagyd üresen
Province: hagyd üresen
Counrty: Hungary
E-mail: add meg
Személyes adataid: Születési idő ,Iskola ,Nemed
Pipáld ki 50$ - ha elérted, akkor küldi a pénzt!
Referred by: Automatikussan ott lesz (devil1000 - ez lennék én)

Végül pipáld ki a két kockát, de előtte olvasd el a tájékoztatót - általánosságok - majd a Submit... -ra
klikkelj. Néhány perc múlva kapsz egy e-mailt, hogy regisztráltak, de az oldalon is megjelenik.
Ott küldenek egy linket, vagy már az oldalon lesz aminek segítségével lementheted /Download/ a
programot a gépedre. Kirak egy ikont az asztalra, ami egy zöld dollár
lesz. Ha bármi dolgod van az interneten, (tanulsz, e-mailezel, állást
keresel, vagy csak böngészel) közben a kis manó keresi neked a zsebpénzt.
(De előtte kattints a zöld dollára, hogy elinduljon a program ).

Fontos: 1 gépről csak egy regisztráció menjen, mert különben ugrik a
pénzed (ne kísérletezz más néven vagy címen.) Ha ismerőseidet is
regisztráltatod magad alá, az plusz pénz neked, ha a főoldalon a sok emberkére
kattintasz, láthatod mennyit kapsz utánuk.

A csekkek mindig rendesen megjönnek, mindössze 2-3$-t vonnak le ( no problem ) .

A programot bámikor DELETE-elheted a gépedről ha nem érdekel, bármikor bezárhatod stb... szóval semmi átverés csak néha "ba..ogasd" a kis emberkét hogy melózzon, mert kis barátunk szeret néha belustulni ilyenkor leül és "ba..ik" melózni :) majd pihen egy kicsit és megy tovább...de csinálja ő !! Tipp: Én azt szoktam csinálni ha nem melózok épp a gépen akkor az egér mutatót oda visszem rá és ott is hagyom... így kénytelen egyfolytában menni és keresni nekem a jó kis zsíros dollárokat !!!!

PRÓBÁLD KI .. ITT TÉNYLEG NEM VESZTESZ SEMMIT ...

Sok sikert :)
akit nem érdekel és zavar ha ide irtam : bocsika mégegyszer...
0

Elküldve: 2007. április 18. - 08:00:15

Helló!
Nagyon jó ötletnek tartom, mert elképesztő, amit sok felelőtlen ember művel, arról nem is beszélve, amikor azt mondják, hogy nyugodtan művelik, mert az állatoknak nincsenek érzéseik. Februárban halt meg az 5 éves francia bulldim, és majd megszakad a szívem, ő volt a mindenem. Nagyon okos, nagyon szeretetre méltó, kis sunyi, aranyos Mollyka.
Csak az a baj, hogy nem csak beszélni kellene róla, hanem tenni is vmit. Nagyon szeretnék állatmentő lenni, olyan, mint az Animal Planet állatrendőrei.
Muszáj tenni vmit, mert ez nem mehet így tovább.
És kérelmezném, ha lenne egy átlagembernek szava a mai világban, hogy büntessék keményen az állatkínzókat!!!

Timi
0

Elküldve: 2006. augusztus 25. - 11:03:06

Szerintem ez tök jó ötlet!
0

Elküldve: 2006. július 04. - 20:55:32

Sziasztok! MI is támogatjuk az ötletet a párommal,mert imádjuk az állatokat!Rengeteget nézzük az Animal Planet erre vonatkozó müsorát és elgondolkodtató,hogy nálunk miért nincs hiszen nagy szükség lenne rá!Mi nagyon szívesen dolgoznánk a csapatban pl:járőrként!Nálunk is jó lenne-e kérdésekben a szigorubb fellépés,talán nem lenne ennyi kóbor állat,valamint rengeteg kínzás!!!
terveitekről írjatok a kramar.eszter@chello.hu oldalra és persze sok szerencsét,remélem minél hamarabb megvalósítjátok terveiteket!!!SZIASZTOK!
0

Elküldve: 2005. október 15. - 10:51:43

Sziasztok! Támogatnám bármilyen módon a munkájukat. Örülnék ha végre itthon is mód és lehetőség lenne a létrehozásra.
0

Elküldve: 2005. május 11. - 07:57:12

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy valakinek van lehetősége kézbe venni ezt az ügyet - és meg is teszi! Már bennem is megfogalmazódott, hogy kellene valamit kezdeményezni, csakhogy fogalmam sem volt, hogyan kezdjek hozzá.

Egy Bp-hez közeli faluban lakok, ahol sorra hallom, hogyan kínozzák az állatokat. Jó lenne ezeknek véget vetni.

Anyagi támogatást nemigen tudok nyújtani, viszont többen vagyunk, akik teljes mellszélességgel támogatjuk a
dolgot.
Bár teljes munkaidős állásom van, és mellette idén diplomázom, de utána SZERETNÉK AKTÍVAN RÉSZT VENNI akár a szervezésben, akár később az állatokkal kapcsolatban, úgyhogy amiben tudok segíteni, kérlek hívjatok, üzenjetek!
Azt hiszem Édesanyám nevében is nyilatkozhatok, biztos vagyok benne, hogy segít, ahol tud!

Várom jelentkezéseteket!
0

Elküldve: 2005. március 27. - 14:28:05

Nagyon támogatom az ötletet és ha aláírás v egyéb erkölcsi támasz kell, rám és néhány ismerősömre feltétlen számíthattok-végre történjen már valami!

elsősorban érdeklődnék és a segítségetek kérném-a városban ahol élek, 2-3 éve sikeresen elüldöztünk egy sintért-nevet nem használok egyelőre-a helyzet az h hál istennek azóta menhely üzemel nálunk és nem sintértelep, volt szerencsém már nekem is örökbefogadni onnan egy kutyát-régen míg ez az ember volt nálunk a gyepmester behajtotta az altatóinyekcióra a pénzt és közben agyonverette az állatokat 500Ft-ért, nem egyszer derült ez ki így végül leváltották-viszont felháborítónak tartom h valaki ilyen előélettel, még dolgozhat a "szakmában"-a napokban tudtam meg, h jelenleg hasonló munkakörben tevékenykedik Diósdon.
Felháborító..., h vagy hol érdemes írnom ez ügyben kérlek segítsetek ebben nekem és a sok szerencsétlen állatnak, akiknek az élete egy elvetemült kezében van, előre is köszönöm gyors válaszotok!
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó