Startlap fórum:: Ingyen Kezdőtőke - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Ingyen Kezdőtőke

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. február 26. - 16:51:38

Szia!!Én érdeklődnék hogy hány nap alatt kaptad meg a pénzt!!
0

Elküldve: 2010. február 26. - 14:55:03

Klassz hogy mindenki ugyan azt reklámozza 20 topikban...
Érdekes módon senki sem regizet be a linkemen peddig 100% hogy utalják a 10$.Mindnesetre az összes ilyen ingyen pénz jó nagy baromság ugyanis ki ér el 2000-5000pontot 10-25$-ból???Arról nem beszélve, hogy csak új tagoknak adnak ingyen, hát basszus vagy van minden terembe számlám vagy az országunk nem érvényes az ingyen pénzre...Én a 10 ingyen dolláromból 20ig jutottam 140rh, azt lemákolt a sok cska fish...Ez van az összes Online Poker terem 1nagy át.aszás, fizess be és fizess be mégtöbbet hogy kiszedd a deposit bonust a sok fish vagy a beéptitett játékosok meg úgy is elszedi a pénzed.
0

Elküldve: 2010. február 24. - 09:06:13

Itt egy kép arról hogy valóban utalják a pénzt:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
0

Elküldve: 2010. február 24. - 08:51:49

Az alábbi oldalon ingyen 10$-t utalnak a moneybookers számládra, de ez csak az első ingyen tőke!Ahoz hogy megkapd regisztrálj az alábbi linken:
http://www.pokerinsi...m/refer/Rosta80
Poker Sponsorship menüben találod az aktuális termet.Letöltöd beregisztrálsz kapsz majd egy e-mailt hogy 10$-t szerezhetsz.Ezért már csak annyit kell tenned hogy: pokerinside Live Chat az ügyintéző elkéri a terem felhasználó neved (nem a nick name) és a moneybookers-es e-mail címed.Feltétel csak annyi hogy a terembe ne legyen már számlád!
0

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó