Startlap fórum:: Magyarok Hollandiaban? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Magyarok Hollandiaban?

#1 Felhasználó nem aktív   Giovanni 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 14

Elküldve: 2011. szeptember 19. - 20:09:01

Holland - Fuvar.
Ausztria, Németország, Belgium, Luxemburg, Hollandia.
Mikrobusz bérlés sofőrrel. Utazzon sofőrszolgálattal.
Kint dolgozó magyaroknak, heti rendszerességgel indítunk,
illetve igény szerint más időpontokban is,
9 - személyes mikrobusszal fuvarokat.
Legyen a mi útitársunk.
Bővebb információ
Tel: +36/30/595-6726
e-mailben: dunainfo@gmail.com
vagy honlapunkon. Link

0

#2 Felhasználó nem aktív   NLH Service Administration 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 3

Elküldve: 2011. szeptember 11. - 09:45:31

Holland adóbevallások, adóvisszatérítések elkészítése,
TB-támogatások (Zorgtoeslag) ügyintézése, akár On-line ügyintézéssel.
Gyors, Pontos és Megbízható! Keress fel bizalommal!

NLH Service Administration, Sassenheim
+31644819109
e-mail: nlh.service@gmail.com
MSN: nlh.service@gmail.com
http://nlh-service.hupont.hu/
0

#3 Felhasználó nem aktív   Forester 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 0

Elküldve: 2011. február 02. - 00:17:46

Hollandiai magyarok ismerettségét keresem, hogy a Németalföldön is elindítsunk egy fantasztikus természetvédelmi projektet (egy magyar kezdeményezés az esőerdőkért). http://ultessegyfat.info
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. november 19. - 13:14:21

Keresek Co 135-136 és 111-es elektróda H-L 045 minősítéssel, rendelkező, hegesztőt Hollandiaban. Hosszú távú munka lehetöség. Szofi szám kell.
Autó kell.
Kezdés Azonnal
A szállás heti 0 Euro. Biztosítás heti 20 Euró ez a Holland törvénynek meg felelően.
Nyelvtudás . jó Német, vagy Angol
További információ: Cees Smits Email : honned@gmail.com vagy
telefon 06 30/ 956-0791
0

Elküldve: 2010. szeptember 15. - 15:29:17

sziasztok!20éves lány vagyok egy 1éves kisfiúval!férjemmel szeretnénk külföldre menni!először akár csak ő(ha úgy van lehetőség)majd mi is kiköltöznénk!együtt ugyan jobb lenne!de mind1!ő ács-köműves,de bármilyen betanított vagy fizikai munkát vállalna!szállás is kéne!neki mind1!de ha mi is mehetnénk akkor olyan kellene ami jó a gyerkőcnek!kérlek segítsetek!a válság miatt nem tudunk a banknak fizetni!sürgős megoldás kéne!SEGÍTSÉGETEKET VÁROM az alábbi e-mail címre:veronyka90@freemail.hu
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!
0

Elküldve: 2010. június 07. - 22:57:23

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK HOLLANDIÁBA !

Betanitott szigetelöi munkakörbe . Alapszintü nyelvtudás, a munkahelyi komunikációhoz szükséges ( holland , angol ,vagy német ) . Jogositvány , VCA vizsga , szakmai ismeret elöny . Szállás megoldható ! Jelentkezni önéletrajzal emailbe : katalin.toth.nl@gmail.com
0

Elküldve: 2010. június 04. - 12:19:40

Június 12.-illetve igény szerint 13.-ai indulással keresek Hollandiába utazókat,akár csomagokkal együtt!
14.-től számított pár napon belüli Hollandiából vissza jövő utasok jelentkezését is várom!
Érd.:0620-2999-555

Nagy Gergely
0

Elküldve: 2010. március 25. - 05:20:21

Sziasztok,

Boltvezetőként dolgoztam egy nagyvállalatnál, és sajnos a leépítés engem is utolért. Barátnőm még tanul, ezért a nyáron szeretnénk kimenni Dániába, vagy Hollandiába. Azt gondoltuk megpróbáljuk a szezonális munkát, és körülnézünk, milyen kint az élet. Július, Augusztusban szeretnénk kimenni, ha megtaláljuk a számításunkat akkor természetesen maradnánk tovább. Ha van olyan aki tudna segíteni, kérem írjon a hgabor2003@yahoo.com e-mail címemre. Minden érdekel, nem csak a munka, szállás, élet, árak tényleg minden. Jól beszélem az angol nyelvet, 1,5 évig éltem Amerikában, bár már régebben volt, egy kis gyakorlás után nem lenne gond.

Segítségetek előre is köszönöm.

Gábor
0

Elküldve: 2009. november 10. - 23:07:03

Egy stabil és biztos üzlet!

Ha szeretnél végre te is egy nagyszerű, segítőkész csapat tagja lenni és játszva pénzt keresni!

„A GlobalChamber of Commerce a FreedomRocks-ot választotta az első számú globális üzleti lehetőségnek a világon...”

Ezen az oldalon megnézheted:

http://members.myncc.us/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=1

Befektetőknek

Befektetési eszközök:

http://www.freedomrocks.com/product.cfm

Kisebb és nagyobb befektetések mindenki számára. Különböző nehézségi fokozatokban, kezelt és egyénileg kezelt termékek.

Olvasd el, nézd meg, az nem kerül semmibe!

Ha felkeltette érdeklődésed vagy csak kérdésed van, keress meg. A kérdés-válasz nem kötelez semmire :-)
Egy kitűnő rendszert szeretnék bemutatni, melyben valóban segítik egymást a tagok, mert másképp nem működik.

Befektetési eszközök - DEMO - 15 napos próbaverzió elérhető!

Én, mint aki eddig a fejét a földbe dugta az MLM hallatán, el kell ismernem, hogy nekem is sikerült egynek felkeltenie a figyelmemet! Elmentem egy bemutatóra, majd átolvastam a weboldalukon található információkat, és úgy döntöttem kipróbálom. Ráadásul NINCSENEK határok, a külföldön élő ismerőseid is elkezdhetik!

1.) Programok használatával: lehetőség van tőzsdézni, devizával. Van egy szoftver, melynek segítségével vehetek és eladhatok devizákat. Ehhez még szinte tudás sem kell, mert megmondják nekem, hogy mi az az érték, melyen érdemes eladni és vásárolni devizát. Egyszerűen beállítom a programban az értékeket, és már megy is a tőzsdei vásárlás, eladás…

Hálózatépítéssel: jelenleg 7 különböző bevételi lehetőség van, amit ezen a linken megnézhetsz:
http://www.cashflow180.com/149921

Ami még nagyon előnyös, hogy a felettem lévő tagok is szervezhetnek és szerveznek is alám tagokat… (másképp nem működik).

Az egész üzlet egyszerűen másolható még kezdők számára is előnyös! 2 egész ember kell hozzá, persze, ha több jön, az nem baj, de még az sem kikötés, mennyi idő alatt. Ja! Nincs visszaminősülés, nem kell havonta nyaggatni az ismerőseidet, hogy vásároljanak, mert különben nem lesz jutalékod!

BÁRMIKOR kiléphetsz belőle, mindenféle szankció nélkül!

Persze, mint mindenhez ehhez is kell egy minimális befektetési összeg. Ez az összeg függ attól, hogy mit szeretnél tenni (hálózat építés, tőzsde, mindkettő…).

Itt megjegyezném, hogy amennyiben elkötelezett, agilis ember vagy akár már az első hónapban megkeresheted a befektetett pénzed vagy akár annak többszörösét is!

(EZ AZÉRT MÁR ELGONDOLKODTATÓ!)

A befektetések és hálózatépítés külön-külön is működik!

Ingyenes képzések vannak egyre több városban, melyen el lehet sajátítani a rendszer és a tőzsde működését. Mindenféle segédanyag rendelkezésre áll a neten és CD ill. DVD formátumban is.

Info:
http://www.freedomrocks.com/149921
http://www.cashflow180.com/149921 vagy http://www.devizatozsde.network.hu

"A hálózatépítés azért működik, mert ez egy emberi kapcsolatokon alapuló vállalkozás. Amikor velem valami jó történik, akkor én ösztönösen megosztom azt másokkal, egyszerűen elmondom neki. Ez a lényege a dolognak. Ennyi az egész."
0

Elküldve: 2009. november 10. - 22:56:47

Alkmaar centrumaban 1 fo reszere butorozatlan szoba kiado December 1-tol. Tovabbi informaciokert kerjuk vegyetek fel velunk a kapcsolatot, rovid bemutatkozas es telefonszam!
sarex.zarett@gmail.com
0

Elküldve: 2009. szeptember 27. - 18:28:04

Sziasztok!

Külföldi munkavállaláshoz szeretnék segítséget vagy tanácsot kérni. Tudom a legtöbben ugy vannak vele hogy mindenki magának kaparja ki a gesztenyéjét, de sajna a külföldi munkaerőközvetítőkkel már volt szerencsém megszívni. Eddig vendéglátásban dolgoztam (pultos, felszolgáló), de elvállalok bármilyen segédmunkát (kertészet, gyár, stb). Szorgalmas és talpraesett vagyok, nem vagyok lusta kilincselni sem. Alap angol nyelvtudásom van. Tanácsokat, segítséget előre is köszönök. E-mail: petz@freemail.hu

Szép napot!
0

Elküldve: 2009. augusztus 24. - 16:42:39

Sziasztok!

Arnhem közelében keresek szeptember hónapra szállást (elsősorban linkeket várnék olcsó apartmanokról/diákszállókról).
Köszönöm szépen előre is!
norketi@freemail.hu
0

Elküldve: 2009. augusztus 19. - 06:51:25

Sziasztok!
Lányom részére keresnék kiadó lakást, önnálló lakrészt Amsterdam, Harlem, vagy Harlem környékén vasútvonalhoz közel. Angol és holland nyelvtudása kiváló. Két éve kint dolgozik hollandiában, de iskolakezdés miatt közelebbi lakhatási lehetőséget kell keresnünk. Köszönettel, BI.
brim@freemail.hu
0

Elküldve: 2009. június 18. - 10:59:12

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Hollandiába szeretnék kijutni dolgozni majd egy idő múlva a családomat is kivinni és letelepedni!Több évet dolgoztam kint Németországban!Alap illetve szakmai Német nyelvtudással rendelkezem!Szakmáim: Minősített hegesztő (érvényes minősítéssel)Érvényes tűzvédelmi szakvizsgával,lakatos-géplakatos,nehéz-könnyű gépkezelő é B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezem!Csak olyan helyre szeretnék menni dolgozni ahol ki is fizetnek és korrekt cég mert sajnos olyan helyzetbe kerültünk a családommal a megbízhatatlan cégek miatt hogy inkább le sem írom!Több millió forintom van különböző cégeknél akik soha nem fognak kifizetni mert köddé váltak!Szeretném kérni a segítségeteket,hogy hol találok olyan oldalt ahol valós és korrekt cégeket találok valós munkalehetőségekkel!Előre is köszönöm a segítségeteket! Elérhetőségem:690426ster@gmail.com
0

Elküldve: 2009. június 11. - 12:20:30

Párommal munkát keresünk Hollandiában: én idegenforgalmi szki érettségivel rendelkezem, angolul és franciául alap-, németül közép szinten beszélek.Páromnak kommunikáció-művelődésszervező diplomája valamint angol középfokú nyelvvizsgája van. A betanított munka is érdekel!!!
hntm@citromail.hu
0

Elküldve: 2009. május 22. - 10:29:09

SZIASZTOK
angol-magyar,magyar-angol tolmacs-fordito vagyok
uj szallast es munkat keresek hollandban
aki esetleg tud segiteni-viszonozni fogom
eredeti szakmam autoszerelo,de barmi mast is vallalnek elore is koszi
e-mail-s.jozsef14@freemail.hu
tel-0031-681571202,
0036-302451736
sziasztok
0

Elküldve: 2009. május 21. - 19:45:14

Sziasztok,
Nehézséget tapasztalsz a Holland nyelv beszélésével? Szivessen segitek ezzel. Harminc éve lakom Hollandiában. Grammatica és kiejtési traininget adok.
Tot ziens,
0

Elküldve: 2009. május 12. - 10:44:25

Sziasztokkén egy kis segítség 3 hét múlva indulhatok Hollandiába dolgozni a munka virág kertészet. Tudtok valami jó tanáccsal szolgálni és kb milyen a kertészeti munka kint hollandba? Segítségeteket előre is köszönöm.
0

Elküldve: 2009. április 24. - 19:28:19

Helló Mindenkinek!

Olyan embereket keresek akik turizmussal és vagy ingatlan forgalmazással foglalkoznak a nagyvilágban.
Bővebben szóban vagy levélben.
Üdv.
0

Elküldve: 2009. április 10. - 16:03:10

Rotterdamba szivesen fogadok bérlőket kulturált,tiszta lakásomba a tobbit telefonon,vagy emailben mosolyogva77@freemail.hu
0

Topik megosztása:

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó