Startlap fórum:: Magyarok Hollandiaban? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Magyarok Hollandiaban?

• Csoport: Guests

Elküldve: 2009. április 05. - 20:45:06

Csak jótanács!!!!!
Ha az Ádám Gizelláról van szó, akkor azt nagy ivben kerüljétek ellll. Mert az a nő a holand férjével Magyarok vérét szivja a boros üveg mellett.
0

Elküldve: 2009. április 05. - 20:39:00

Hali!

Dordrecht környéke az nem oké,vagy messze van??
Milyen céllal keresed a Magyarokat?
Ha tudok segitek szivesen.
0

Elküldve: 2009. április 05. - 17:03:29

Szi Göcsi.
Feri vagyok.
Én szivesen venném a segiségedet. Ha van rá lehetőség akár találkozhatnánk is .Én Dordrecht ben lakom.Ha megy a dolog akkor kellene valami elérhetőség.

üdv.
0

Elküldve: 2009. április 05. - 15:58:57

Szi Ági.
Feri vagyok .
Te mit értessz a minden szó alatt.Lehet tudok segiteni.
Te most jelenleg hol vagy elérhető ? Mármint Magyarországon ,vagy valahol külföldön. Én spec.Holandiába vagyok. Negondolj semi roszra nem akarom kihasználni a hejzett.
Űdv neked.
0

Elküldve: 2009. március 19. - 18:47:55

Sziasztok! Munkát keresek Hollandiában egy barátommal. Kérek mindenkit, aki tud valami lehetőséget az jelezze nekem. Angol nyelvtudás van, de végzettségünk nincs csak érettségink. Bármikor tudnánk indulni. Én már éltem kint és minden szükséges papírral rendelkezem. Köszi előre is!
0

Elküldve: 2009. március 13. - 13:24:50

Sziasztok! Magyarországon vagyok és keresek Holland melot ha valaki tud kérem irjon a ropanfa@gmail.com ra minden melo érdekel! német társalgási szinten beszélek. köszi!
0

Elküldve: 2009. március 09. - 20:15:53

Sziasztok!
Erdeklodnek hogy tudtok e valamit marcius 15- el kapcsolatban lesz e idekint valahol valami megemlekezes vagy hasonlo.
0

Elküldve: 2009. március 08. - 04:17:12

Szia Ági vagyok
olvasom hozzászólásod, bár látom már éppen egy hónapnál is régebbi, keresnek még magyarokat az idősebb korosztályból?
42 vagyok, és mit kell csinálni, nálam bármi szóba jöhet, van némi angol nyelvtudásom is, külföldi munkatapasztalatom is.
Köszi
0

Elküldve: 2009. március 08. - 04:14:18

Sziasztok Ági vagyok és egy kis segítséget kérek, sajnos kénytelen vagyok hazámtól távol dolgozni egy kissé nagyobb fizetés reményében, olyan e-mail címeket szeretnék kapni ahova letudom adni Önéletrajzomat pl. munkaügyi központ, munkaerőkölcsönző, munkaerőközvetítő stbl. köszönöm segítségeteket. E-mailom: csae66@freemail.hu
0

Elküldve: 2009. március 07. - 10:54:53

Sziasztok!
A segítségeteket kérem. Hollandiába sürgősen munkát vállalnánk most a párom, és később mi is mennénk családostól. Aki tud segítsen.!! Jelenleg még Magyarországon tartózkodunk. Mezőgazdaságban jártas, kevés angol nyelv tudással. de bármilyen betanított munka is érdekelne. Előre is köszönöm.
0

Elküldve: 2009. február 08. - 10:08:56

Szevasz haver.
En a szlovak magyar hatartol szarmazok Ypojsagrol,itt vagyok Monnickendamban es De Rijp ben epitunk ket szalodat a tulajnak 2008.aprilisatol vagyok itt meg nem talakoztam itt magyarokkal meg net segit. sem de jo lenne aggy kocsit elbeszelgetni valakivel mert az ember itt szomuru egy kicsit.El inteztem ket regi 2 havernak Gyongyos rol itt komuves munkat,hat kepzeld el hogy csak ittak meg verekedtek,meg kotekettek a Hollandokba meg stb.hat hala istennek el lettek kuldve sajnos szegyenbe hoztak de biztos hogy nem mindenki rossz.
Pista szia ha akarsz jelentkezz ( hriagyel@zoznam.sk )
0

Elküldve: 2009. február 08. - 09:58:23

En Hollandiaba vagyok es itt nics az a bizonyos lomtalanitas mint peld.Austria vagy Nemet orszagban.itt az emberek a meg hasznalhato cikkeket be viszik a uzletbe vagyis no hejre ahol hasznalt dolgokat arulnak.
Pista hriagyel@zoznam.sk
0

Elküldve: 2009. február 04. - 19:11:21

roermond kornyeken keresnek idosebb korosztalybol magyarokat.
0

Elküldve: 2009. február 04. - 16:43:43

Hello sziasztok tudna nekem valaki segíteni?
Hollandiába mikor van lomtalanítás, és használt auto gumik érdekelnének?Ha valaki tud ebben nekem segíteni, szívesen fogadnám információját!Küldjétek el e-mailben erre a címre!
E-mail cím: cor72z@citromail.hu

Üdv
0

Elküldve: 2009. február 02. - 12:21:06

Sziasztok!
Megint én. Szívesen benne lennék az ídő eltöltésére érdekesen:Bringa,túra,strand,latin bulik.Írjatok.
Talán furcsa kérdés,de van lehetőség szörfözésre(hullámlovaglásra) a Holland partokon?
(Arnhem)Febr. 16-tól
0

Elküldve: 2009. február 02. - 12:06:48

Szia Nadja.
Febr.16-án indulunk ki Arnhembe 4ed magammal.
Ott is fogunk dolgozni.
Én speciel szeretek kirándulni,biciklizni,és a Salsa szerelmese v.ok. Történetesen ha tudsz Latin szórakozóhelyet Arnhem és környékén ,hálás lennék ha megosztanád velem.
Minden Jót
0

Elküldve: 2009. február 01. - 13:52:58

Akik hollandiaban szeretnenek dolgozni illetve elni, azoknak ajanlom a kovetkezo oldalt.
www.hollandia.mlap.hu
0

Elküldve: 2009. január 31. - 14:57:59

EGY PRÓBÁT MEGÉR!!!
NEKM BEJÖTT!!
http://maffiozo.hu/r...php?rablo=BRYCE
0

Elküldve: 2009. január 31. - 14:19:03

http://maffiozo.hu/r....php?rablo=mycs
egy kattintást megér