Startlap fórum:: Magyarok Hollandiaban? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Magyarok Hollandiaban?

• Csoport: Guests

Elküldve: 2009. január 29. - 19:16:12

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni! A párommal ki szeretnénk menni Hollandiába dolgozni! Nő 21 éves sajna szakmája és nyelv tudása sincs. Férfi 24 éves cnc gépkezelő, alapszintű angol, nagyánól beszél németül. Ha valaki tud szállást vagy bármilyen munkát, légyszíves írjatok! Nagyon köszönjük!
0

Elküldve: 2009. január 20. - 20:50:06

Sziasztok !
Róbert vagyok. 2008 augusztus óta élek Hollandiában .Egy három szoba nappalis családi házat bérelek Hoensbroek-ban Heerlen-től 4 km-re.
Lakótársakat keresek. Bérleti díj 300 € / hó rezsivel együtt.
Édeklődhetsz ( robert.c@freemail.hu ) , +31647430603, +31647430634
0

Elküldve: 2009. január 09. - 00:13:01

www.carflex4u.nl Rein v/d Hak +31... (beszel: angol,holland) Itt tobbnyire mezogazdasagi munka van, de van csomagolos is.
www.ruigrokuitzendbureau.nl
www.abgroningen.nl itt sok magyar dolgozik
www.randstadt.nl holland kozvetito

Sok sikert mindenkinek!
És...
ha tudok valakinek segíteni a holland adóbevallás és ADÓVISSZAIGÉNYLÉS ügyintézésében, akkor az keressen fel a +31644819109- es számon, vagy írjon e-mailt az nlh.service@gmail.com -ra.
0

Elküldve: 2009. január 06. - 11:08:49

NOés hogy folytassam az elözöt. Nyelv tudás! hát az bizony kell mert ha nincs nem sok esélyed van a kijutásra ha csak nem ketten mennek ki és az eggyik tud beszélni valahogy.Aki munkát keres és tud beszélni németül vagy angolul az a holland irodákat keresse ott nagy az esélye a kijutásra.Ez is egy tapasztalat mi is felkerestünk vagy 10 et minden irodába szinte tudnak németül tehát ha beszélsz nyelvet ott probálokozz.
0

Elküldve: 2009. január 06. - 10:48:21

SZIASTOK! Én nem igérek senkinek munkát csak csupán véleményem mondom el ugy gondolom mindenkinek sajátmagának kell megkeresni a meg felelö állást. Ez egy tapasztalat mert voltrá példa hogy két napalatt ki segitettem 3 embert ingyen bérmetve csupán haveri alapon és egy kérésem volt nehozzanak szégyenbe.De ez nem sikerült az egyik berugott mint a szamár aztán köpködött a másik nem akart dolgozni itthon maradt azzal az indokkal hogy hogy bele szolok mire költi a pénzét aztán nekem kellett kölcsön adni. A harmadik egy auto probléma miatt vártam volna a segitségét 30 eurot kért a segitségéért. szoval mindenki belém rugott jo nagyot.Véleményem az irodákrol meg a munka szerzökről itt a neten hát inkább hadjuk amibe magyar keze van az már jo nem lehet lehuzásrol szol az egész na meg a hitegetésröl.
0

Elküldve: 2009. január 05. - 17:24:41

Sya! Tatamás vagyok Magyarországról. Munka ugyben kérném a segitséged. Rengeteg helyen regiszréltam már, de csak hitegetnek. Szeretnék kimenni Hollandiába dolgozni, ha ebben tudnál segiteni. Mindent elvállalok: gipszkartonozás, festés-mázolás, köműves munkák, segéd munkák, kertépités teherautó sofőr, tehát bármi.
Segitséged előre is köszönöm. Üdv: Tamás
e-mail: didora@freemail.hu
0

Elküldve: 2009. január 05. - 17:18:27

Szia mindenkinek! Segitséget szeretnék kérni. Szeretnék kimenni Hollandiába dolgozni, rengeteg helyen jelentkeztem már, de csak a hitegetés kaptam. Sajnos munka nélküli vagyok és nem tudom eltartani kis családomat, alkalmi munka az van, de sajnos kevés a megélhetéshez. Ha munkavállalásban tudnátok segiteni nagyon megköszönném. Bármit elvállalok: gipszkartonozás, festés-mázolás, kertépités, köműves munkák, segédmunka, tehergépkocsi soför, tehát bármit. Ha tudtok segitsetek.
e-mail: didora@freemail.hu
Üdv: Tamás
0

Elküldve: 2009. január 04. - 17:49:57

Ha tudok valakinek segíteni a holland adóbevallás és ADÓVISSZAIGÉMYLÉS ügyintézésében, akkor az keressen fel a +31644819109- es számon, vagy írjon e-mailt az nlh.service@gmail.com -ra.
0

Elküldve: 2008. december 31. - 13:58:14

Sziasztok! Én már 1 éve vagyok hollandiába és egy Hollan családdal nagyon össze barátkoztunk sok tapasztalattal rendelkezem ha segiteni tudok irjatok!
0

Elküldve: 2008. december 31. - 08:10:49

Udv mindenkinek,vallalkozas beinditasahoz keresek magyarul beszelo konyvelot vagy adotanacsadot.

Udv: Tibor
0

Elküldve: 2008. december 20. - 20:04:32

megyunk haza december 31-ken delutan es januar 3-kan este jovunk vissza, aki akar velunk jonni az 70 euroert johet. 0641623446.
0

Elküldve: 2008. december 20. - 19:54:18

sziasztok. egy 40 eves no vagyok kerem a segitsegeteket. szeretnek takarito vallalkozast nyitni itt hollandiaban, aki jartas ebben annak a segitseget kerem. sok informaciot varok. foleg konyvelok segitsegere varok. koszonettel babion
0

Elküldve: 2008. december 19. - 11:51:18

evajou,

Add meg az email címed, akkor magánban elmondom a tapasztalataimat.

Üdv,
E
0

Elküldve: 2008. november 28. - 15:04:30

Holnap (azaz 2008. november 29-n)
megyek vissza Hollandiaba es van meg 2 szabad hely az automban.
Ha erdekel valakit az hivjon a +36705483316 - os szamon.
Udv.: Ralf
0

Elküldve: 2008. november 24. - 20:40:40

Szia ittlakom a szomszéd faluban nyolcadmagammal, már egy éve kint melózom.És te?
0

Elküldve: 2008. november 05. - 19:28:56

Sziasztok! Az én férjem márc. óta dolgozik Hollandiában.Szereti az országot,beilleszkedett az ottani közösségbe,és 3× annyit keres,mint itthon.Nemcsoda hát,hogy nem szeretne végleg hazajönni.Egy bánata van,hogy hiányzunk neki,én és a gyerekek.Azt szeretné,ha mindannyian kiköltöznénk,de fenntartásaim vannak evvel szemben.Az angol nyelvtudásom igen csekély-nem ám a holland-igaz,nekiálltam itthon tanulgatni.13 éves lányom miatt is félek,milyen lehet az iskolarendszer.Talán a 3 éves kisfiam aki hamar belerázodna ebbe az új világban.Szeretnék egy Hollandiában élő magyar anyukával levelezni,aki szívesen mesélne az ottani életről,nehézségekről,rendszerről.Egyáltalán arról,hogy mekkora bátorság kell ahhoz,hogy belevágjunk a "nederlandos" életünkbe. Köszönöm,ha valaki elolvasta az írásomat.
0

Elküldve: 2008. október 28. - 19:15:00

Hellocsek mindenkinek a holanndiaban tartozkodo fiatalokat nem tutok valami jo bulizo hejet it leiden kornyeken szivesen meg ismernenk iteni magyarokat ket 21-22 eves srac
0

Elküldve: 2008. október 21. - 07:43:26

Hello szia mindenkinek. Mi jővőre szeretnénk mindenképpen kiköltözni Hollandiába.Azt hogy melyik részre még nem gondolkodtunk mert jelenleg adat gyűjtésben és ismerkedésben vagyunk.Azért is írok hogy ha van valaki aki tudna a segítségemre lenni és válaszolna egy-két kérdésemre vagy tudna valami közelit mondani az jo lenne.Ha valaki segítene kérem szóljon és én máris elhalmozom a kérdéseimmel. Előre is nagyon köszönöm.Kata.
0

Elküldve: 2008. október 20. - 14:06:20

Sziasztok!
Novemberben mennénk ki a párommal és az egyik ismerősünkkel Hollandiába. Ha valaki tudna munkát, vagy kiadó lakást, ill. bármilyen segítséget szívesen fogadnánk. Előre is köszönöm mindenkinek.
0

Elküldve: 2008. október 19. - 19:58:15

Sziasztok! Valaki meg jar ezen a honlapon, mert mar eleg regi az uccso bejelentkezes! A parommal egyutt mar 3 honapja hollandiaban elunk, es szeretnenk megismerkedni kint elo magyarokkal!Mi pontosan amersfoortban lakunk. ha esetleg lenne valakinek kedve ismerkedni az nyugodtan irjon!

udv: ogi es bogi
0

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.