Startlap fórum:: munkát keresnék Hollandiában - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

munkát keresnék Hollandiában

#1 Felhasználó nem aktív   87petrus87 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 4

Elküldve: 2015. november 25. - 10:39:20

Beszélsz németül vagy angolul? Szeretnél külföldi tapasztalatot szerezni? Dolgozz Németországban vagy Hollandiában az OTTO-val!

30 258 88 10, 30 920 22 27
0

#2 Felhasználó nem aktív   Stipppl 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2015. november 24. - 09:47:07

Sziasztok!

Munkát keresek Hollandiában, ha lehet akkor valahol a német határ mentén.
Tudtok segíteni?
34 éves nő vagyok, angolt társalgási szinten beszélem.

Előre is köszi
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. november 19. - 13:13:44

Keresek Co 135-136 és 111-es elektróda H-L 045 minősítéssel, rendelkező, hegesztőt Hollandiaban. Hosszú távú munka lehetöség. Szofi szám kell.
Autó kell.
Kezdés Azonnal
A szállás heti 0 Euro. Biztosítás heti 20 Euró ez a Holland törvénynek meg felelően.
Nyelvtudás . jó Német, vagy Angol
További információ: Cees Smits Email : honned@gmail.com vagy
telefon 06 30/ 956-0791
0

Elküldve: 2010. szeptember 29. - 22:41:12

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK HOLLANDIÁBA !

Betanitott szigetelöi munkakörbe . Alapszintü nyelvtudás, a munkahelyi komunikációhoz szükséges ( holland , angol ,vagy német ) . Jogositvány , VCA vizsga , szakmai ismeret elöny . Szállás megoldható ! Jelentkezni önéletrajzal emailbe : katalin.toth.nl@gmail.com
0

Elküldve: 2010. szeptember 15. - 15:19:07

sziasztok!segítségeteket kérném!20éves lány vagyok!jelenleg otthon vagyok az 1éves fiammal!férjem ács -köműves,de minden fizikai vagy betanított munka érdekelné!én (ha a gyerkőc bejutna egy bölcsibe)bármilyen munkát elvállalnék!nyelvizsgám érettségim sajna nincs,de beszélek németül és horvátul!akár takarítok is!mind1!a válság miatt nem tudjuk már a hitelünket fizetni!KÉRLEK SEGÍTSETEK!szállás is kéne,de a gyerkőc miatt nem mind1,hogy milyen!
segítséget várok e-mail-ben a :veronyka90@freemail.hu e-mailcímre!
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM:egy elkeseredett anyuka!
0

Elküldve: 2010. június 24. - 09:52:19

Sziasztok!
A segítségeteket kérném! Szeretnénk kimenni Hollandiába dolgozni. Én szakács vagyok, a barátnőm(akivel mennék)lábápoló és műkörmös, illetve van masszőr képesítése is.Mindegyikünk beszél angolul. A kérdésem a következő lenne: mennyi az esély a szakmánkban elhelyezkedni, illetve kb. mennyit lehet kint keresni? Elég-e az angol nyelvtudás? Hol lehet olcsó szállást találni,mert azért jó lenne úgy ki mennünk, hogy már van hol aludni.
Válaszotokat előre is köszönöm!
0

Elküldve: 2010. június 07. - 22:55:44

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK HOLLANDIÁBA !

Betanitott szigetelöi munkakörbe . Alapszintü nyelvtudás, a munkahelyi komunikációhoz szükséges ( holland , angol ,vagy német ) . Jogositvány , VCA vizsga , szakmai ismeret elöny . Szállás megoldható ! Jelentkezni önéletrajzal emailbe : katalin.toth.nl@gmail.com
0

Elküldve: 2010. június 07. - 17:19:32

Azonnali kezdéssel hegesztoket keresünk Rotterdamba olajfinomítókhoz karbantartási munkákra!
Elvárás: - 141-es(135-136) TIG/AWI hegesztoi minosítés
- alapfokú angol vagy német nyelvtudás

A szállást a megbízó fizeti, ez a munkahelytol kb 3 km-re található.
Juttatás: 800/900 Euro hetente/ 10 Euro órabér
Érdeklodni: Simon Viktor
Telefonszám: +36203503051
E-mail: jobholland@hotmail.com
0

Elküldve: 2010. március 25. - 05:27:57

Sziasztok,

Boltvezetőként dolgoztam egy nagyvállalatnál, és sajnos a leépítés engem is utolért. Barátnőm még tanul, ezért a nyáron szeretnénk kimenni Dániába, Hollandiába. Azt gondoltuk megpróbáljuk a szezonális munkát, és körülnézünk, milyen kint az élet. Július, Augusztusban szeretnénk kimenni, ha megtaláljuk a számításunkat akkor természetesen maradnánk tovább. Ha van olyan aki tudna segíteni, kérem írjon a hgabor2003@yahoo.com e-mail címemre. Minden érdekel, nem csak a munka, szállás, élet, árak tényleg minden. Jól beszélem az angol nyelvet, 1,5 évig éltem Amerikában, bár már régebben volt, egy kis gyakorlás után nem lenne gond.

Segítségetek előre is köszönöm.

Gábor
0

Elküldve: 2008. október 20. - 14:07:37

Sziasztok!
Novemberben mennénk ki a párommal és az egyik ismerősünkkel Hollandiába. Ha valaki tudna munkát, vagy kiadó lakást, ill. bármilyen segítséget szívesen fogadnánk. Előre is köszönöm mindenkinek.
0

Elküldve: 2008. október 19. - 21:20:17

Sziasztok!
Hollandiában szeretnék munkát találni, mint víz-és vagy központifűtésszerelő. németül erős alap szinten beszélek.

Köszönöm segítségeteket

kakaska@deltanet.hu
0

Elküldve: 2008. október 16. - 19:16:55

Sziasztok!
Szeretnék Hollandiában munkát találni. Segítségeteket kérem ,hogyan tudnék elhelyezkedni. Bármilyen fizikai ,segéd vagy betanított munka érdekelne! Szívesen
dolgoznák az építő iparban, gyárban stb......!
Végül is minden VALÓS, LEGÁLIS munka érdekel!!!!

ozzy77.a@gmail.com

Segítségeteket nagyon köszönöm!
OZZY
0

Elküldve: 2007. március 25. - 15:47:40

sziasztok.

Segítségeteket kérném, hogy hogyan lehet kijutni és munkát találni hollandiában. Én és barátnőm mennénk ki. Én tavaly diplomáztam, valamint van B, C, traktoros és targoncás jogsim. Gyakorlatom is. Valamint dolgoztam már gyárban, cégeknél. 2 évet. Barátnőm 4. éves az egyetemen
Kérlek segítsetek ha tudtok valami valós munkát. minden érdekel.

gabinjhu@freemail.hu

segítségeteket előre is köszönöm.
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó