Startlap fórum:: Információk - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 51 Oldal +
  • « Első
  • 49
  • 50
  • 51
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Információk

• Csoport: Guests

Elküldve: 2005. január 02. - 07:33:52

Boldog Uj Evet Mindenkinek!!!

Nos,

en nem vagyok utazasi iroda, es nem vagyok hivatalos idegen vezeto.

valoszinuleg a turaim is azert nepszeruek, mert nem 20ember ul egy buszban, hanem max.4-5.

es az igenyeketol fuggoen szemelyre szabott.

(en nem viszek el senkit vasarolni, ezt a reszet mindenki megtudja oldani maga Kutan, vagy akarhol.de ha szeretne, akkor beepitem a turaba, es hatarozottan NEM az utazasi irodas jutalekos vasarlohelyeket, hanem azokat ahol en magam is vasarolok, potom osszegert.ami utan ugye valoszinu hogy ertelmetlen jutalekot kerni is akar!!!)

szeretem azokat a helyeket is, ahova nem jarnak turista buszok, s azokat mindenkeppen megmutatom!!!

meg vizesesbol is olyanhoz megyek, ami nincs kiepitve, hatszaz bolttal az oldalaban!

aki nem igazan beszel angolul, es nincs par honapja arra hogy megismerje a balinezeket,

azoknak igenis, hogy nagy segitseg es erdekes, ha egy magyar aki evek ota ott el, normalisan tud valaszolni a kerdeseire, es el tudja mondani mindazt, ami meg a konyvekbe sincs benne.

(megjegyzem, hogy olyan megallohelyeim vannak a turak soran, amibol jopar nincs benne egyetlen magyarnyelvu konyvben sem, de akar meg a lonelyplanetban sem!!!)

(s megjegyzem nem en vagyok az egyetlen,pl: a Barbara is evek ota itt van, s igen csak otthon a felmerulo kerdesekben)

nem felhajtast csinalok magam korul, es oszinten nincs is idom allandoan turaztatni.

de azt mindekinek megteszem,ha szemelyes kontaktba lep velem, hogy leulok vele egy terkep ele, s elmondom mi merre es mi mennyi.

(soot, akar egy balinez sofort autoval is javaslok, s az tuti, hogy jo kezekben lesz)

szerintem az egy alom, hogy a taxisokkal jo utazni,

MERTHOGY UGYANUGY A JUTALEKRA MENNEK MINT AZ UTAZASI IRODAK!!!

egy taxis ugyanugy megall olyan helyeken, ahol a vasarlas utan jutalekot kap!

es ahol a kajalas utan jutalekot kap+o ingyen ehet!!

tuti, hogy az unokatesoja boltja pont az amit te keresel, es a nagybacsinal van a legszebb ezust.

egy egesznapos turara (mondjuk fugg a bejart tavolsagtol),

minimum 80.000 rupia csak a benzin!!!

csak nem kepziletek hogy akkor elvisz -mert jo fej- 150.000 barhova is?egesz napra?

pontosan azert visz el ennyiert, mert min.ugyanennyi jutalekot var az aznaptol!!!

ha meg nem kapja meg, nem fog masnap vinni sehova!!!

tulkeppen szinte mindennel egyetretek amit hundom ir,

de azert meg ott is vannak benne alomszeru tulzasok!!!

esetleg lehet hogy en meg annal olcsobb szallast is tudok, mint ahogy te gondolod!

(foleg ha 1-2honaprol van szo!!!)

de osszehasonlitani 2 hetet honapokkal az igen nehez!!!

2hetbe min.3egesznapos eros turanak kell lenni a programodban ahhoz, hogy lassal valamit balibol!!!

(az utazasi irodak programjait nem tartom erosnek!)

az utcan vannak kisutazasi irodak, akik olcsok, es jok, es bar megallnak vasaroltatni, de nem vagy masik 20emberhez kotve, csak teged visznek, es ezert barmikor visszaszallhatsz a kisbuszba, hogy koszonom, de inkabb menjunk tovabb!

hirtelen ennyi.

szamtalan variacio all rendelkezesedre, csak ha ket heted van, akkor meg eppen csak hogy racsodalkozol erre a vilagra, es nem a profi szervezese a nyaralasnak kot le.

valoszinuleg ezert bizzak az emberek magukat az utazasi irodakra.

(nem mintha az szerintem a legjobb megoldas lenne, de teljesen ertheto!!!)

udv

Zita

0

• 51 Oldal +
  • « Első
  • 49
  • 50
  • 51
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó