Startlap fórum:: Utazás oda vissza - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Utazás oda vissza

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. május 29. - 17:18:42

Kedves Caminos társak.
Nagyon szerettem volna én is végigjárni a zarándok út egy részét, de közben kismama lettem, és így már nem tudok részt venni az uton, viszont a jegyeimet már korábban megvettem.
Szeretném eladni a jegyeket, az odaút július 10. a visszaút július 27. (3 jegyről van szó.) A jegyek ára megközelítőleg 55 ezer Ft + az átíratás költsége (100 EUR/jegy)
Ha érdekel, írj az emilcímemre (eva.lorincz@citromail.hu), és a jegy részleteit leírom.
Nagyon várom az érdeklődő méleket. :)
Üdv.: Évi
0

Elküldve: 2009. március 01. - 08:36:21

Kedves Zarándoktársak! Májusban indulok és keresem megvételre, vagy kölcsön John Brierley Zarándok útikalauzát. Köszönöm Brigi
0

Elküldve: 2009. február 26. - 09:17:33

Ezt most találtam, mindenki figyelmébe ajánlom;
A Budapesti Camino de Santiago Klub 2009.02.28-án (szombat) 15;00
Újra teret ad, a leendő Zarándokok felkészítésének, és informálásának. Gyere el, és beszélgessünk egy jót az Útról.
Cím; XI.-ker. Lágymányosi utca 7. Teaerdő Teaház

Kérlek, jelezd részvételed a megadott elérhetőségen!

Kiss Péter „Petrusz”
Tel; 06-70-317-3594
e-mail;caminoklub@gmail.com
0

Elküldve: 2008. szeptember 15. - 13:22:44

Eladók a következő repülő- és vonatjegyek:
-szeptember 20. Budapest-Barcelona/Girona (WizzAir) 12960 ft+névátírás,
-október 25. Santiago-Frankfurt Hahn (Ryanair)32.8 Euró+névátírás
Vonat:
-október 25. Frankfurt-Bécs, 6960 Ft,
-október 26. Bécs-Budapest, 3120 Ft.
Érd: 06-20-524-5641.
0

Elküldve: 2008. július 16. - 16:14:47

hello,
SOS tudok jegyet eladni Barcelonába, indulás holnap hajnalban, vissza aug 14-én, össz 15.000 Ft-ot kérek a jegyért (+névátíratás: 2 x 12500 Ft)

Ha valakit érdekel, sürgősen szóljon!!!!!
0

Elküldve: 2008. június 07. - 18:17:43

Pandoukht:köszönöm az infokat. Nem mertük bevállalni a másfél órás átszállást Barcelonában a július 30-ra tervezett hazautazásunkkor. Tulajdonképpen még másfél óránk sem mardat volna, ennyi idő van a két repülő érkezése és indulása között, de a bejelentkezés 40 perccel az indulás előtt lezárul, tudtam meg. Sikerült jegyeinket (Santiago-Barcelona) átcseréltetni egy nappal előbbre, így nyugodtabbak vagyunk. Bő két hétbe telt: miután e-mailjenkre a clickair nem válaszolt, felhívtuk telefonon a spanyolországi ügyfélszolgálatot többször is. Így végül megküldték a jóváhagyást az egy nappal előbbi utazáshoz - ráfizetés nélkül (hiszen ők változtatták meg az indulást). Azért írom, hátha valaki hasznát veszi.
0

Elküldve: 2008. június 06. - 13:39:55

Szia ESP.
Látom,hogy Zsuzsa már befogadott hozzánk, tehát üdvözöllek a csapatban. Várom jelentkezésed, hogy megismerkedjünk. Email cimem: komagizus@gmail.com
0

Elküldve: 2008. június 05. - 16:44:05

Én is várom a jelentkezésed,email címem:cseperke50@fibermail.hu
0

Elküldve: 2008. június 05. - 08:11:17

Cseperkének, és ESP-nek üzenem, hogy örömmel fogadunk benneteket társnak. Zsuzsa email cimem: kollzsu@freemail.hu
Várom jelntkezéseteket.
0

Elküldve: 2008. június 04. - 21:57:23

gergeliz: szerintem elég, ha nem is bőven. De nyugodtan át lehet érni annyi idő alatt, csomagfelvétellel, új check-innel együtt.
0

Elküldve: 2008. június 04. - 15:36:49

Úgy látom máris sikerült társakat találni. Nekem még nincs egészen pontos időpontom az induláshoz, de elképzelhető, hogy szeptember eleje elött sikerül szabadságora jönnöm. Ha úgy lesz, társulhatok én is hozzátok?
0

Elküldve: 2008. június 04. - 14:23:45

Kedves Gizus és Zsuzsa!
Köszönöm a felajánlást.Örömmel társulok hozzátok.Cseperke
0

Elküldve: 2008. június 04. - 13:50:02

Kedves Cseperke!
Amennyiben nem sikerül társat találnod, én szívesen felajánlom, társulj hozzánk. Pillanatnyilag ketten vagyunk, 58, illetve 53 évesek. Augusztus 26.án tervezzük az indulást. Gizus és Zsuzsa
0

Elküldve: 2008. június 04. - 08:19:19

Magam is társat, vagy társakat keresek a hosszú úthoz.Hív a Camino,nagyon úgy érzem, hogy mennem kell.Lehetünk társak? Nem tudom hány választ kaptál már?58éves vagyok,óvónő voltam, februártól mentem nyugdíjba.Özvegy vagyok,Kecskeméten élek,hívő ember vagyok.Két lányom van.
Becenevem Cseperke,mindenki így szólít.Várom valaszod.
Buen Camino:Cseperke
0

Elküldve: 2008. június 03. - 12:14:20

Szeptemben elején indulnék, társat vagy társakat keresnék a ki és visszaúthoz, vagy akár ahhoz, hogy a magányos gyaloglás után bevárni helyenként egymást, megosztani a tapasztalatot...
0

Elküldve: 2008. május 26. - 14:11:02

http://href.hu/x/5ta8
0

Elküldve: 2008. május 26. - 14:01:38

Kedves Komagizus!

A szeptemberi utazás engem is érdekel, pillanatnyilag én is egyedül vagyok. Nekem sincs nagy nyelvtudásom, valamenyit tudok Németül. Gondolom ezzel ott nem sokra megyünk. Szeretnék csatlakozni hozzád, én 53 éves vagyok. Várom jelentkezésedet! Írok az email címedre is.
baráti üdvözlettel: Zsuzsa
0

Elküldve: 2008. május 23. - 17:47:42

Engem is hív az Út. Csakhogy azt mondja, egyedül ne vágjak neki. Ha még van valaki, aki jövő hónapban indulna, és ő sem akar egyedül, beszéljünk róla. Erdélyi vagyok, ha számít ez valamit.
0

Elküldve: 2008. május 22. - 19:14:44

Repülésben és különösen a Barcelonai repülőtér ismeretében jártasabbakat kérdezném:Barcelonában másfél óra elegendő-e a B terminálra megérkezni és átszállni egy A terminálról induló gépbe? Sajnos a clickair megváltoztatta az indulás időpontját a márciusban megvásárolt jegyeinken feltüntetetthez képest. Ha nem, hogyan lehet visszacserélni a jegyeket? Köszönettel várom az információkat.
0

Elküldve: 2008. május 20. - 21:20:27

Szeptember első napjaiban szeretnék elindulni a Caminora. Nem az úttól félek, hanem a ki-és visszautazástól, mivel nem tudok nyelvet. Igaz megvettem a spanyol kapd elő utiszótárt, a Camono Frances zárándok utikalauzt is oda-vissza böngészem, de félek ez nem lesz elégséges. 58 éves vagyok (jó fizikai kondiban) és egyedül szeretném az utat végigjárni. De ha ebben az időszakban valaki a kiutazásnál társam lenne, nem jönne rosszul. Repülővel mennék Barcelonáig, onnan Pamplomáig vonattal. Ott kezdeném az utat. Tudna valaki nekem hasznos tanáccsal szolgálni, hogyan találok a reptérről a vonatát (busz)állomásig? Nagypn megköszönök minden segitséget.
0

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó