Startlap fórum:: Utazás oda vissza - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Utazás oda vissza

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. május 18. - 21:11:26

Sziasztok!
Június 3-án érkezem Barcelona-Girona repterére.
Tudna valaki segíteni, hogyan jutok el legegyszerűbben
St. Jean Pied de Portba?
0

Elküldve: 2008. május 07. - 14:13:03

Zsuka, én is a Mammutban vettem meg vasárnap a könyvet, volt még néhány /MammutII., az átjáró melletti Overlandben/, cipőt is ott vettem.
0

Elküldve: 2008. május 04. - 18:52:40

Hol a bánatban van az a Mammutos túrabolt?Melyik Mammutban? Óóóó,nem lehet igaz :-(( Én júniusig nem tudok menni s addig biztosan elfogy :-((
0

#24 Felhasználó nem aktív   Mochila 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 0

Elküldve: 2008. május 03. - 15:42:17

Sziasztok!
Útba ejtettem a Mammut-beli túraboltot, LEHET náluk kapni Brierley könyvét. Nincs belőle sok, kb 10 darab, az ára 5000 Ft, de ha valakinek kell, menjen bátran a Mammutba, az Overland túraboltba, mert ott megkapja a könyvet. :)
0

Elküldve: 2008. május 02. - 22:00:37

Szia, Kollzsu! Kösz a tippet, már próbáltam több helyen, talán antikvárium? Ez most jutott eszembe.
email címem: kovacs_t@yahoo.com./alul a kötőjel, talán ez a baj./Erről küldtem Neked
a levelet és jól müködik! Nem jött még meg az ismerősöd?
Szia! Kovács Tamás
0

Elküldve: 2008. április 29. - 19:31:06

V.Ágnes,kíváncsi vagyok,hogy te meg fogod-e kapni a könyvet,mert 1 héttel ezelőtt SEHOL sem volt :-( Azt mondták,hogy 2oo3-2oo4-ben jelent meg utoljára és elfogyott már jó ideje.Pedig sokan keresik.Talán írni kellene a kiadónak...
0

Elküldve: 2008. április 29. - 12:39:35

Mochila. köszi a tippet, megpróbálom. Á.
0

#28 Felhasználó nem aktív   Mochila 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 0

Elküldve: 2008. április 28. - 21:17:25

Kedves Ágnes!
Brierley könyve pár hete még volt Budapesten, a Mammutban. A két Mammut közötti hídnál, Mammut2 oldalán van egy túrabolt (talán Overland a neve?), ott lehet kapni. Sok sikert, jó Utat!
0

Elküldve: 2008. április 28. - 20:53:06

Sziasztok! Én is keresem a Bierley-könyvet, sajnos az online könyveseknél épp nem lehet kapni, bár a kinálatukban ott van. Egyébként jún. 11-én indulok, ha vki csatlakozna, szivesen látnám. Üdv.
0

Elküldve: 2008. április 28. - 08:22:00

Szia K. Tamás!

Sajnálatos módon, visszajönnek a leveleid arról a címről amit megadtál, pedig szerettem volna segíteni a Breiley könyvvel kapcsolatban. Az interneten ha beütöd a keresőbe, több helyen is kínálják a könyvet 3000- 4000 ft közötti áron. Próbáld meg újra. Üdvözlettel: Kollzsu
0

Elküldve: 2008. április 23. - 14:17:26

Sziasztok!

Valaki okos segítsen! Vasárnap délután négy körül érkezünk Bayonneba, de vonat csak este kilenc után megy Saint Jeanba, ami este fél 11 körül érkezik meg. Ezért azt szeretném kérdezni, hogy van-e arra taxi, ami három embernek megfizethető megoldást jelent?

Előre is köszi!

Giret Fru
0

Elküldve: 2008. április 18. - 00:24:37

ohh köszi ANDALÚÚÚZ!
mentségemre szolgáljon hogy szőke vagyok...
0

Elküldve: 2008. április 16. - 21:58:20

Sziasztok !
Május 2.-án indulok a Francia úton,az út ára oda:50000.-ft !! Repülővel Miláno-Párizs-Bayonne-St.Jean Pier de Port.
Ha valakinek segítek ezzel az infoval:a Dél Csillaga utazási iroda segitségével utazom.Keressétek Thiringer Annát Tel.36/1/ 329-5642 nagyon segítőkészek.
Indúl valaki Május 4.-én kintről?
0

Elküldve: 2008. április 15. - 12:08:06

Bogggi, ha megnézed, mikori volt a bejegyzésem, láthatod, hogy kb. egy hónapja volt, ami idő alatt a fapadosok és az iDTGV árak értelemszerűen felmennek. Akkor azok az összegek valósak voltak, hiszen honnan máshonnan tudtam volna őket beírni. Nekem pl. az összes útiköltség nem került többe 19.000 Ft-nál, mert találtam speciális árajánlatokat (igaz, nálam kimarad a santiago-barcelona repjegy, mert a Santiago-SJPdP utat visszafele is gyalog teszem meg)

Az iDNiGHT jegyek még most is 15€-ért vannak az http://idnight.idtgv.com honlapon (2. osztály, június eleji indulás). De pl. most az iDTGV jegyeknél is 19-39€ összegeket látok. A buszos megoldás pedig még mindig összvissz 40.000 HUF alatt van oda-vissza (kártyás fizetéssel).

Ha végképp nem menne, akkor írj egy e-mailt, mikor szeretnél menni, aztán találok valami olcsó megoldást. ;)
0

Elküldve: 2008. április 15. - 00:48:06

ANDALUZDOG!!!!
Jajj annyira örültem hogy egy ilyen gyanúsan gazdaságos megoldást vázoltál hogy egyből nagyon lelkes lettem! persze ez egy kicsit alábbhagyott amikor láttam az eredményeket!
Bp-Bécs: 2950 hufff -ez remek
Bécs-Párizs: 19 euró -ez is király + 40 euró tax/fees etc. hm ez így már annyira nem király, így minimumm 60 euró lett a repcsójegy
Párizs-Byonne: minimum 80 euró a 14 euró helyett-jajj
tovább már nem is mertem nézni
mondd hogy van olyan opció amit leírtál!!!!és csak én vagyok gügyeee
kőőőszí
0

Elküldve: 2008. április 10. - 14:59:51

Persze,Hibiskus,megértelek.Én is végig akarom járni.Mivel egyben nem áll módomban,így 2 részletben bár.De ha nem fogom bírni,akkor 3 is lesz belőle.Te mennyire vagy edzett?
0

Elküldve: 2008. április 10. - 14:47:42

Zsuka69!
Köszönöm, hogy válaszoltál. Most azon vagyok, hogy a május 1-i 4 napos ünnephez hozzáveszek 1 hét szabadságot, és elindulok! Én szeretném vigig csinálni az egészet, nem érem be 100 km-rel:)
0

Elküldve: 2008. április 07. - 19:30:34

Hibiskus,én is minimum 2 részletben tervezem az utat.Nem áll módomban nekem sem 1 hónap szabi kivenni :-( Az idén pl.nem tudunk 8-1o napnál többet gyalogolni.Minden nap megyünk amennyit én bírok,a lényeg,hogy jól érezzük magunkat,nincs szándékomban hajtani magam.Olvastam is valahol,hogy az út ott kezdődik ahol elkezded,mindegy az,hogy Pamplona-e vagy SJPDP...És annyit jársz be amennyit te szeretnél.Van olyan aki csak az utolsó 1oo km-t járja végig.
Amúgy ma kaptam hírt,hogy egy itteni fórumos ismerős ma indult SJPDP-ből és GYÖNYÖRŰEK a Pireneusok!
0

Elküldve: 2008. április 07. - 16:47:29

A tanácsotokat szeretném kérni. A teljes útra egyelőre nem tudok elmenni, multinál dolgozom, reménytelen az 1 hónap szabadság. Talán 3 részletben menne...csak nem tudom, van-e úgy értelme. Én spirituális útnak tervezem,egyedül, válaszokat kéne kapnom néhány kérdésemre. A három alkalom között sajnos hónapok telnének el.
A másik kérdésem: május 1 környékén lesz 4 szabad nap. Annyira vágyom már az útra, hogy vállalnám a fáradtságot és pénzt, hogy legalább beleszippanthassak a Camino levegőjébe. Van ennek így értelme? És ha igen, hová menjek? Mit érdemes belőle ennyi idő alatt látni? Köszönöm, ha segíttek.
0

Elküldve: 2008. április 02. - 14:32:01

Szia Kov53!
Friss hirekkel egyébb elfoglaltságaim miatt még nem szolgálhatok. Remélem pár héten belül sikerül találkoznom az ismerősőmmel. Én mindenképen gyalog szeretném megtenni az utat, bár kerékpározni én is sokat kerékpározom, ez a megoldás mégsem tünik vonzónak. Én is közalkalmazott vagyok,és ráadásul még Baranyai is. Légvolalban 30km.-re vagyunk gymástól.
email :kcamino@citromail.hu
0

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó