Startlap fórum:: Operett színház - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2311 Oldal +
  • « Első
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Operett színház

#221 Felhasználó nem aktív   Betti0303 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 232

Elküldve: 2018. március 20. - 19:44:56

Üzenet megtekintéseIdézés: texas - Dátum: 2018. március 20. - 19:34:34

Végtelenül csalódott vagyok... A Rómeó volt az a darab, amiért én is megszerettem a színházat, szerettem volna, még utoljára megnézni (vittem volna egy kisebb társaságot is), de esély sem volt jegyet venni. Felfoghatatlan, hogy amíg a Mágnás Miska 6 alkalommal kerül műsorra, a Rómeótól 2 előadással (a 2 diák előadás az más tészta...) búcsúznak el. Legalább akkor utoljára egy hétvégi blokkot tettek volna be, hogy ha már el kell búcsúzni, akkor méltóan búcsúzzon el az előadás, és aki még utoljára meg akarja nézni, az megnézhesse... (Nem mintha agyon promozták volna, hogy most lesz utoljára...)

Szégyen gyalázat!

Szerk: természetesen nem azzal van bajom, hogy 6X megy a Mágnás Miska, csak nem értem, hogy miért nem abból adnak többet, ami búcsúzik...

Teljesen átérzem. Én is a Rómeót láttam először és emiatt ültem be a színház más előadásaira és gyakorlatilag egy csapásra beleszerettem a színház világába.
A minimum az lett volna, h hétvégi dupla előadásokkal búcsúzzanak, amelyek egyike sem diák/zártkörű/bérletes, egyszóval megadni a nézőknek az esélyt, h aki meg akarja nézni utoljára, az tudjon venni rá jegyet.
0

#222 Felhasználó nem aktív   texas 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 903

Elküldve: 2018. március 20. - 19:34:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Betti0303 - Dátum: 2018. március 20. - 18:57:27

A 2 délutáni előadásra meg se nyitották, mert el lett adva iskoláknak.
A 17 este bérletes, ezért nem csoda h ebből kifolyólag már csak kevés jegy volt rá.
A 18 estére meg nyilván azért volt kevés jegy és azt is percek alatt elkapkodták, mert a színház a sajátjainak meg a csókosoknak befoglalt rohadt sok jegyet, az utolsó Rómeón mki ott akar lenni.

Függetlenül attól, h én a "régiekkel" láttam a legtöbbször, és az újakkal már nem néztem annyit, mindegy h kinek mi a kedvenc szereposztása, azt el kell ismerni, h a mai napig teltházzal ment a R&J, erre minden korosztály kíváncsi. Nem véletlenül van már repertoáron 14 éve..... Az Operettszínház SIKERDARABJA. Érthetetlen, h miért veszik le, marketing szempontból is hatalmas öngól a színháznak. Talán még ha lenne még egy ilyen sikerdarab, amivel pótolnák......de nincsen..... elmúlt évek 1x nézős vagy 1 x sem nézős új darabjaival nem tudnak villogni a repertoár tekintetében, míg ezzel a darabbal továbbra is lehetne!
Madách vezetésének van esze, nem vesznek le olyan darabot ami évtizedek óta töretlen sikerrel megy. Az opiban miért vannak ilyen idióták???
Nagyon nagyon remélem, h ősszel ha sor kerül az új igazgató választásra, akkor jön egy teljesen új vezetés, mert ideje lenne ennek véget vetni.

Végtelenül csalódott vagyok... A Rómeó volt az a darab, amiért én is megszerettem a színházat, szerettem volna, még utoljára megnézni (vittem volna egy kisebb társaságot is), de esély sem volt jegyet venni. Felfoghatatlan, hogy amíg a Mágnás Miska 6 alkalommal kerül műsorra, a Rómeótól 2 előadással (a 2 diák előadás az más tészta...) búcsúznak el. Legalább akkor utoljára egy hétvégi blokkot tettek volna be, hogy ha már el kell búcsúzni, akkor méltóan búcsúzzon el az előadás, és aki még utoljára meg akarja nézni, az megnézhesse... (Nem mintha agyon promozták volna, hogy most lesz utoljára...)

Szégyen gyalázat!

Szerk: természetesen nem azzal van bajom, hogy 6X megy a Mágnás Miska, csak nem értem, hogy miért nem abból adnak többet, ami búcsúzik...

Szerkesztve texas által: 2018. március 20. - 19:37:49

2

#223 Felhasználó nem aktív   Betti0303 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 232

Elküldve: 2018. március 20. - 18:57:27

Üzenet megtekintéseIdézés: fzsuzsi - Dátum: 2018. március 20. - 17:53:26

Csak érdeklődöm: valakinek sikerült májusi Rómeó jegyet venni? Neten próbáltam, délelőtt 10 után 2 perccel, de a földszintre már nem tudtam 3 db egymás melletti jegyet venni... Csak elszórva volt 5-6 db, főleg a hátsó sorokban...
Ha esetleg valakinek lenne eladó, szívesen átvenném (főleg a 18. estire, és a földszint 1-7. sorig).

Köszi!

A 2 délutáni előadásra meg se nyitották, mert el lett adva iskoláknak.
A 17 este bérletes, ezért nem csoda h ebből kifolyólag már csak kevés jegy volt rá.
A 18 estére meg nyilván azért volt kevés jegy és azt is percek alatt elkapkodták, mert a színház a sajátjainak meg a csókosoknak befoglalt rohadt sok jegyet, az utolsó Rómeón mki ott akar lenni.

Függetlenül attól, h én a "régiekkel" láttam a legtöbbször, és az újakkal már nem néztem annyit, mindegy h kinek mi a kedvenc szereposztása, azt el kell ismerni, h a mai napig teltházzal ment a R&J, erre minden korosztály kíváncsi. Nem véletlenül van már repertoáron 14 éve..... Az Operettszínház SIKERDARABJA. Érthetetlen, h miért veszik le, marketing szempontból is hatalmas öngól a színháznak. Talán még ha lenne még egy ilyen sikerdarab, amivel pótolnák......de nincsen..... elmúlt évek 1x nézős vagy 1 x sem nézős új darabjaival nem tudnak villogni a repertoár tekintetében, míg ezzel a darabbal továbbra is lehetne!
Madách vezetésének van esze, nem vesznek le olyan darabot ami évtizedek óta töretlen sikerrel megy. Az opiban miért vannak ilyen idióták???
Nagyon nagyon remélem, h ősszel ha sor kerül az új igazgató választásra, akkor jön egy teljesen új vezetés, mert ideje lenne ennek véget vetni.

Szerkesztve Betti0303 által: 2018. március 20. - 19:09:26

3

#224 Felhasználó aktív   MrsedWinters 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 766

Elküldve: 2018. március 20. - 18:50:29

Üzenet megtekintéseIdézés: fzsuzsi - Dátum: 2018. március 20. - 17:53:26

Csak érdeklődöm: valakinek sikerült májusi Rómeó jegyet venni? Neten próbáltam, délelőtt 10 után 2 perccel, de a földszintre már nem tudtam 3 db egymás melletti jegyet venni... Csak elszórva volt 5-6 db, főleg a hátsó sorokban...
Ha esetleg valakinek lenne eladó, szívesen átvenném (főleg a 18. estire, és a földszint 1-7. sorig).

Köszi!

Sajnos elvitték az összeset......
0

#225 Felhasználó nem aktív   Afroka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.191

Elküldve: 2018. március 20. - 18:48:06

Üzenet megtekintéseIdézés: Gerbera - Dátum: 2018. március 20. - 17:01:34

Akkor próbálom öszedni a hirmorzsákat. Jövő éved: Apáca show, Semmelweis musical, István a király, talán Notre Dame és talán Rebecca. És erre jönnek a Operettek.

Ez nem nagy szám. Ebből kb. max Apáca showt nézném meg, illetve esetleg Rebeccat, de azt már azért láttam párszor.
0

#226 Felhasználó nem aktív   fzsuzsi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 94

Elküldve: 2018. március 20. - 17:53:26

Köszi!
0

#227 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 555

Elküldve: 2018. március 20. - 17:01:34

Akkor próbálom öszedni a hirmorzsákat. Jövő éved: Apáca show, Semmelweis musical, István a király, talán Notre Dame és talán Rebecca. És erre jönnek a Operettek.
0

#228 Felhasználó nem aktív   Pippa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 69

Elküldve: 2018. március 20. - 15:35:22

A Semmelweis opera júniusban debütál Miskolcon.
http://nepszava.hu/c...a-semmelweisrol
https://operafesztiv...ersenye&Itemid=

Szerkesztve Pippa által: 2018. március 20. - 15:39:37

0

#229 Felhasználó nem aktív   Süni7 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 96
  • HelységBudapest

Elküldve: 2018. március 20. - 12:49:18

http://revizoronline...operettszinhaz/
0

#230 Felhasználó nem aktív   ThomBp 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 388

Elküldve: 2018. március 20. - 09:18:59

Üzenet megtekintéseIdézés: mlinda - Dátum: 2018. március 19. - 08:22:53

Valahol azt olvastam, hogy az Én és a kisöcsém is csak néhány előadás erejéig marad, kár, pedig szerintem az egy igen jó kis darab

Reméljük, hogy nem pár alkalomra tették vissza...szerintem is jó...meglátjuk mit hirdetnek ki májusban --- sok jóra nem számítok ---!
0

#231 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 19. - 22:32:39

Sziasztok, ma láttam először a Notre Dame-t. Eddig nem nagyon éreztem, hogy meg kellene néznem, mert nem olvastam túl sok lelkes pozitív kritikát. Most viszont rászántam magamat. Nem volt túl sok elvárás bennem, valahogy úgy mentem, hogy egyszer biztos meg lehet nézni. Ehhez képest nagyon pozitív csalódás volt. Gubik Petra, Szomor György, Veréb Tamás, Kocsis Dénes nagyon jók voltak. Tetszett az előadás hangulata, lendülete. A zene nem egy Mozart vagy Elisabeth, de élvezhető. Fontolgatom, hogy a másik szereposztást is megnézem, de ezzel a szereposztással is szívesen látnám ismét.
0

#232 Felhasználó nem aktív   Sun 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.092

Elküldve: 2018. március 19. - 15:03:45

Cseh Dávid van a próbatáblán.

Üzenet megtekintéseIdézés: Gerbera - Dátum: 2018. március 19. - 14:00:28

Ma du. 15 óras Notre Dame-ban ki lesz Quasimodo? Mindketten ki vannak írva......

0

#233 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 19. - 14:00:28

Ma du. 15 óras Notre Dame-ban ki lesz Quasimodo? Mindketten ki vannak írva......
0

#234 Felhasználó nem aktív   membran. 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 630

Elküldve: 2018. március 19. - 12:04:44

ELADÔ
Eladó jegyeim az Operettszínházba :Kékszakáll március 22 erk. bal oldalülés 1 sor 4.szék 1800 Ft.és április 13. Fszt 1 sor 8 bal oldal 4500 Ft.+ emelet bal oldalülės 2.sor 1 szék. 990 Ft. Érd.+36 30 8 940 939

Szerkesztve membran. által: 2018. március 19. - 12:05:54

0

#235 Felhasználó nem aktív   mlinda 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 414

Elküldve: 2018. március 19. - 08:22:53

Valahol azt olvastam, hogy az Én és a kisöcsém is csak néhány előadás erejéig marad, kár, pedig szerintem az egy igen jó kis darab
0

#236 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 188

Elküldve: 2018. március 18. - 23:37:22

Üzenet megtekintéseIdézés: texas - Dátum: 2018. március 18. - 23:23:29

A Hair jöhet, imádom!
Azért az István, a király majdnem 15 évig ment a Pesti Magyarban. Igaz, azt ott is mutatták be, de sok szabadtéri előadást is megélt.

Tényleg a Magyar Színházban ment 12 évig. Majd meglátjuk mi lesz mindenesetre, a Hair jó példa arra, hogy egy vidéki előadás sorozat még nem feltétlen jelent pesti premiert.
Mondjuk az István a Király idén Győrben is bemutatásra kerül, és az év végén koncert verziója is lesz.

Üzenet megtekintéseIdézés: Süni7 - Dátum: 2018. március 18. - 23:27:17

A színház nem kommunikálta még, hogy lesz Farmerkirály, de Fegya már igen.

Ennek örülök.
0

#237 Felhasználó nem aktív   Süni7 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 96
  • HelységBudapest

Elküldve: 2018. március 18. - 23:27:17

Üzenet megtekintéseIdézés: pulyka8 - Dátum: 2018. március 18. - 23:14:05

Az Én és kisöccsém is elég könnyed, vagy mondjuk az Egy bolond százat csinál volt anno, mondjuk azt csak felvételről láttam.
Az Oroszlánkirályra pont ma gondoltam a Notre Dame kapcsán, nem rossz ötlet, de mondjuk egy Aladdin sem volna rossz mondjuk, vagy egy Kis Hableány.
Amúgy engem meglepne, ha az István a Királyt bevinnék kőszínházba, mert erre még nem volt példa, szóval ez egyszeri dolog lehet majd, mint anno a Hairnél volt, pedig Hair pl. bőven elférne a repertoárban.

Farmerkirályra nem mondták, hogy jövőre bemutatják, az opera téma meg engem annyira nem villanyoz fel, bár kedvelem a klasszikus zenét.

A színház nem kommunikálta még, hogy lesz Farmerkirály, de Fegya már igen.
0

#238 Felhasználó nem aktív   texas 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 903

Elküldve: 2018. március 18. - 23:23:29

Üzenet megtekintéseIdézés: pulyka8 - Dátum: 2018. március 18. - 23:14:05

Az Én és kisöccsém is elég könnyed, vagy mondjuk az Egy bolond százat csinál volt anno, mondjuk azt csak felvételről láttam.
Az Oroszlánkirályra pont ma gondoltam a Notre Dame kapcsán, nem rossz ötlet, de mondjuk egy Aladdin sem volna rossz mondjuk, vagy egy Kis Hableány.
Amúgy engem meglepne, ha az István a Királyt bevinnék kőszínházba, mert erre még nem volt példa, szóval ez egyszeri dolog lehet majd, mint anno a Hairnél volt, pedig Hair pl. bőven elférne a repertoárban.

A Hair jöhet, imádom!

Azért az István, a király majdnem 15 évig ment a Pesti Magyarban. Igaz, azt ott is mutatták be, de sok szabadtéri előadást is megélt.
0

#239 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 18. - 23:14:05

Üzenet megtekintéseIdézés: texas - Dátum: 2018. március 17. - 12:21:17

Én esetleg elképzelhetőnek tartanék ezen felül zenés, de nem kifejezetten musical/operett darabokat, hanem kicsit ilyen limonádékat, mint például a Nemzetiben volt a Vesztegzár a Grand Hotelben. Szerintem ez még beleférne, és a nagy, drámai musicalek mellett jól is jönne.

Üzenet megtekintéseIdézés: Süni7 - Dátum: 2018. március 17. - 12:51:33

Apácashow, Farmerkirály, Semmelweis életéről szóló opera?

Farmerkirályra nem mondták, hogy jövőre bemutatják, az opera téma meg engem annyira nem villanyoz fel, bár kedvelem a klasszikus zenét.

Szerkesztve pulyka8 által: 2018. március 18. - 23:15:30

0

#240 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 18. - 23:08:11

Üzenet megtekintéseIdézés: Rivombrosa - Dátum: 2018. március 17. - 12:04:40

Arról van vmi infó, hogy Rebecca lesz jövőre is?

Miért ne lenne jövőre? Rómeó lekerül, Rebeccanak már levétele is nagy hiba volt anno, és ha belegondolunk még mindig mínuszos mérleg, hisz tavaly lekerült a Fame, Szépség, Marie Antoinette, a Fame helyére nem jött semmi, a másik kettő zseniális pótlást kapott. Notre Dame és a Rebecca egészen elképesztő előadások. Amúgy hamarosan lehet majd jövő évi bérleteket venni, abból okosabbak leszünk.
0

• 2311 Oldal +
  • « Első
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.