Startlap fórum:: Operett színház - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2309 Oldal +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Operett színház

#261 Felhasználó nem aktív   mlinda 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 412

Elküldve: 2018. március 09. - 10:06:55

Én imádom Peller Annát ebben a szerepben (is), szerintem a darab komorságát tökéletesen ellensúlyozza az ő szerepe, kell az oda, kicsit sajnálom is, hogy a második felvonás második részében már nincs színen, persze tudom, hogy oda már nehéz lenne beilleszteni, hogy ne akassza meg a darabot.

Én ma megyek és nagy izgalommal várom, hogy Zsuzsi és Zsolt mit hoz ki egymásból és a darabból, ha jól tudom ők már nagyon régen keveredtek így össze, a mostani bemutató óta szerintem még nem volt keverve Én és Maxim.

1

#262 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 552

Elküldve: 2018. március 08. - 23:16:50

Üzenet megtekintéseIdézés: ladybyron - Dátum: 2018. március 08. - 21:47:38

Egy-két plusz szövegbetoldás, improvizálás tényleg egy picit sok volt (bár nekem sokk azért nem :)), de mindent egybevéve tetszett. Anna egy olyan amerikai milliomosnőt alakított, akit "az illemtan" tényleg "tönkretesz", és esze ágában sincs kibújnia a saját bőréből, és elsajátítania a társasági modort. Megmaradt egy redneck csajnak valahonnan egy középnyugati kisvárosból, csak bitang sok pénze lett. :D

Egyébként remek előadás volt, Szilveszter egyik legerősebb Maxim-alakításával, pedig jó magasra tette a mércét. A decemberi főpróbán is érződött, hogy egyáltalán nem kopott meg az előadás, és annak ellenére, hogy a rendezésbeli változtatásokra nem lett volna szükség (a finálé kimondottan suta lett), nagyon kellett ez a darab, mint amolyan utolsó mohikán. Izgalmas darab, (általában) remek rendezés és minden karakterre van legalább egy tökéletes választás. Egyedül Verát hiányolom Mrs. Danvers szerepéből, egyik Dannyt sem kellett volna kivenni. Remélem, azért láthatjuk még Dannynek.

Most egymás után kétszer voltam. Lehet, hogy mégis igazatok van. Tegnap engem sokként ért Peller Anna karaterformálása, de ma már kezdtem hozzászokni. Nagyon régóta nem láttam az előadást. Szilveszter valóban sokat fejlődött, bár nem gondoltam volna, hogy az ő esetében még van hova fejlődni. Nekem sokkal lágyabb volt, nem volt az a merevség, mint régen. A mai előadás során pedig nagyon pozitivan csalódtam Dancs Annamariban. Felnőtt a szerephez. Már nem is tudom, hogy melyik szereposztást szeretném. Vera nekem is nagyon hiányzik Danversként, nekem Janza Kata kicsit akadozó, darabos, persze alapvetően ő is rendben van. De ha választani kellene, akkor inkább Vera. Ma állva taps volt a végén, legalábbis az első pár sorban:).
0

#263 Felhasználó nem aktív   ladybyron 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.280

Elküldve: 2018. március 08. - 21:47:38

Üzenet megtekintéseIdézés: Gerbera - Dátum: 2018. március 08. - 17:11:57

Nagyon szeretem Peller Annát, de a Rebeccában nekem sokk volt. A kevesebb szerintem több lenne.

Egy-két plusz szövegbetoldás, improvizálás tényleg egy picit sok volt (bár nekem sokk azért nem :)), de mindent egybevéve tetszett. Anna egy olyan amerikai milliomosnőt alakított, akit "az illemtan" tényleg "tönkretesz", és esze ágában sincs kibújnia a saját bőréből, és elsajátítania a társasági modort. Megmaradt egy redneck csajnak valahonnan egy középnyugati kisvárosból, csak bitang sok pénze lett. :D

Egyébként remek előadás volt, Szilveszter egyik legerősebb Maxim-alakításával, pedig jó magasra tette a mércét. A decemberi főpróbán is érződött, hogy egyáltalán nem kopott meg az előadás, és annak ellenére, hogy a rendezésbeli változtatásokra nem lett volna szükség (a finálé kimondottan suta lett), nagyon kellett ez a darab, mint amolyan utolsó mohikán. Izgalmas darab, (általában) remek rendezés és minden karakterre van legalább egy tökéletes választás. Egyedül Verát hiányolom Mrs. Danvers szerepéből, egyik Dannyt sem kellett volna kivenni. Remélem, azért láthatjuk még Dannynek.
3

#264 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 08. - 18:07:42

Direkt irtam a a sokk-ot. Mert nekem az volt. És körülötte, nem "körülette".
2

#265 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 185

Elküldve: 2018. március 08. - 17:51:11

Üzenet megtekintéseIdézés: Gerbera - Dátum: 2018. március 08. - 17:11:57

Nagyon szeretem Peller Annát, de a Rebeccában nekem sokk volt. A kevesebb szerintem több lenne.

Sok és nem "sokk". Ez nem az a szerep amit túl lehet játszani, ráadásul Ancsát én Danversként is megnézném Lilla helyén mondjuk.
Ez a karakter pontosan arról szól, hogy ő mekkora amerikai úrihölgy, és körülette forog a világ, Ancsa ezt tökéletesen alakítja.
0

#266 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 08. - 17:11:57

2

#267 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 07. - 22:50:04

Az előadások előtti, közbeni Mozart zene mindig elszomorít, mert hiányzik a darab. Nem lehetne lecserélni valami másra? (tudom-tudom, egyéni szocális probléma, de hátha.....)
2

#268 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 06. - 21:49:00

Üzenet megtekintéseIdézés: csevics - Dátum: 2018. március 06. - 07:43:31

Az is milyen szimpatikus volt tőle,amikor kirúgta a nézőtéri felügyelőt... diszkréten,halkan,kultúrember módjára... sztem pont olyan,mint kero.....

Ez egy történet, és egy beugró volt, amit már megbánt az igazgató. Nagyon nem olyan. Keroból áradt, hogy lenézte a közönséget, meg a viselkedése is kritikán aluli.
0

#269 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 06. - 21:47:02

Üzenet megtekintéseIdézés: kalzsu - Dátum: 2018. március 06. - 19:16:36

“Szakmai minõsèg”?A Dorian Gray nèzhetetlen.Vègre valaki le is merte írni!Vègre egy sima nèzõ,nem egy fizetett Revizoros vagy Nèpszavás haver.Premieren láttam a darabot ès teljesen egyetèrtek ezzel az írással.
http://phantomvizio....der-herceg.html

Persze fizetett haver :D Ilyenek csak egy illető mesevilágában léteznek. Emellett aki nem szereti az Operettszínházat annak véleménye 0%-os kompetencia szinttel bír.
0

#270 Felhasználó nem aktív   MrsedWinters 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 757

Elküldve: 2018. március 06. - 20:08:28

Üzenet megtekintéseIdézés: kalzsu - Dátum: 2018. március 06. - 19:16:36

“Szakmai minõsèg”?A Dorian Gray nèzhetetlen.Vègre valaki le is merte írni!Vègre egy sima nèzõ,nem egy fizetett Revizoros vagy Nèpszavás haver.Premieren láttam a darabot ès teljesen egyetèrtek ezzel az írással.

Azért beszédes a honlap címe, meg a cikkíró azt is elmondja ez a színház nem a szíve csücske... Szóval ez sem volt túlságosan objektív értékelés, ahogyan a fent emlegetett írások sem.
0

#271 Felhasználó nem aktív   Afroka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.191

Elküldve: 2018. március 06. - 19:44:02

Nekem sajnos senki nem fizetett érte, hogy jót írjak a darabról :( De ugyan én is találtam benne hibákat, nekem tetszett, és még 10 kedves ismerősömnek is, akik velem tartottak.
0

#272 Felhasználó nem aktív   kalzsu 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 7

Elküldve: 2018. március 06. - 19:16:36

0

#273 Felhasználó nem aktív   Tilda 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 28

Elküldve: 2018. március 06. - 12:37:47

http://www.blikk.hu/...botrany/yeejgk0
0

#274 Felhasználó nem aktív   csevics 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 9.615

Elküldve: 2018. március 06. - 07:43:31

Üzenet megtekintéseIdézés: Süni7 - Dátum: 2018. március 06. - 00:52:31

Az, hogy ő közvetlen, és Mácsait kalauzolja, az nem azt cáfolja meg, hogy szeretne szakmaibb, magas kultúrára szomjazó közönséget, hanem épp megerősíti. Egyébként valóban szimpatikusnak tűnik, a kisugárzása pozitív és remélem, hogy ez nem csak úgy tűnik, hanem valóban így van. Nem akarom azt mondani, hogy madarat tolláról, embert barátjáról, de ahhoz, hogy Kero-t ne tudják feljelenteni, kellhetett némi együtt működés. Ez nagyon elszomorító, mert akkor továbbra is egy hiteltelen, sunyi alak igazgat egy elég nagy létszámú állami (és nem mellesleg művészeti) intézményt?! Szóval, remélem, hogy nincs igazam és Lőrinczy György egy gerinces, remek ember,akit tényleg megdöbbentettek a Kero-ról felszínre kerülő dolgok, és apa tigrisként azonnal bevédte a társulatot. Sőt, a társulat érdekében felrúgott egy több évtizedes barátságot is. Tehát remélem, hogy olyan ember, mint amilyennek mutatja magát és nem báránybőrbe bújt farkas, ha az előbbi áll fent, akkor már a negatív feltételezéseimért is bocsánatot kérek. (nem szarkazmus)

A felújítást úgy értettem, hogy az előző rendezést, ugyanazzal a díszltettel, jelmezzel és majdnem ugyanazokkal a szereplőkkel hozzák vissza,mint egy "önreplikát". Ebben az értelemben az Ének az esőben teljesen új előadás volt, mint például a Szikora által rendezett Ember Tragédiája a Nemzetiben és pár évvel később az Alföldi által rendezett Ember tragédiája is két külön dolog volt, pedig ugyanabban a színházban néhány év különbséggel mutatták be.

Kéne majd csinálni egy "érv-vitát", hogy mi szól a modernizálás mellett és mi ellene. Úgy látom ez nagy probléma most, mert nagyon megoszlanak vélemények. A Kékszakáll kapcsán rengeteg ellenérzéssel teli kommentett olvastam. Én modern párti vagyok, bár oda vagyok Velich Rita és Túri Erzsébet kosztümeiért. Szóval, érdekes lenne ezt megvitatni, akár egy szervezett est keretében, néhány szakértővel együtt.

Nem lehet, hogy pont felettetné a rossz Mario élményedet egy jó előadás? Akkor nem az maradna meg a műből, hogy mennyire nem tetszett, hanem például, hogy Szilveszter már megint milyet alakított. :)

Az is milyen szimpatikus volt tőle,amikor kirúgta a nézőtéri felügyelőt... diszkréten,halkan,kultúrember módjára... sztem pont olyan,mint kero.....
3

#275 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 06. - 01:56:33

Üzenet megtekintéseIdézés: pusztaifarkas - Dátum: 2018. március 06. - 01:40:22

Úgy két éve láttam utoljára a Rómeót, de már akkor sem hozta meg azt az élményt, ami anno. Nem azt mondom, hogy vegyék le végleg, de lehet kicsit pihentetni nem ártana.
A Mozartot szerettem nagyon. Vagy ha operett, akkor a Párizsi életet.
De elővehetnének akár további Rock Színházas előadásokat. Lehetne Nana, Farkasok vagy a Kiálts a szeretetért.
Esetleg Rent vagy Jekyll.
Számtalan lehetőség van.

Rómeó kapcsán abszolút nincs igazad, ott a rendezésben vannak komoly hibák amúgy alapvetően meg vagyok elégedve.
Meg ezek a darabok Rock és Musical Színház, sőt a Musical Színház darabja volt.
Nana amúgy érdekes darab, én sokszor hallottam a zenéjét, de az nem feltétlen egy nagy színpadra való darab pl, mondjuk az Átriumban eltudnám képzelni, vagy a Kálmán Imre Teátrumban.
Farkasokat nem is ismerem. Kiállts a szeretetértbe anno belenéztem, érdekes darab mondjuk.
De egy Rent vagy Jekyll egész más szint ilyen szintű darabok kellenek.
0

#276 Felhasználó nem aktív   pusztaifarkas 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 646

Elküldve: 2018. március 06. - 01:40:22

Üzenet megtekintéseIdézés: Süni7 - Dátum: 2018. március 05. - 22:15:50

Milyen színházi fórumok vannak még, amik jól pörögnek? Ha nem publikus megírod üzenetben? Előre is köszi.

pl facebook-on a Nézőtér. Ott annak kapcsán került szóba, hogy valaki kérdezte lesz-e Elisabeth újra? Meg több Keroról vagy KisKeroról szóló cikk alatt is téma volt. Kommenteket érdemes olvasni.

Úgy két éve láttam utoljára a Rómeót, de már akkor sem hozta meg azt az élményt, ami anno. Nem azt mondom, hogy vegyék le végleg, de lehet kicsit pihentetni nem ártana.
A Mozartot szerettem nagyon. Vagy ha operett, akkor a Párizsi életet.
De elővehetnének akár további Rock Színházas előadásokat. Lehetne Nana, Farkasok vagy a Kiálts a szeretetért.
Esetleg Rent vagy Jekyll.
Számtalan lehetőség van.
1

#277 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 06. - 01:23:14

Üzenet megtekintéseIdézés: Süni7 - Dátum: 2018. március 06. - 00:52:31

Az, hogy ő közvetlen, és Mácsait kalauzolja, az nem azt cáfolja meg, hogy szeretne szakmaibb, magas kultúrára szomjazó közönséget, hanem épp megerősíti. Egyébként valóban szimpatikusnak tűnik, a kisugárzása pozitív és remélem, hogy ez nem csak úgy tűnik, hanem valóban így van. Nem akarom azt mondani, hogy madarat tolláról, embert barátjáról, de ahhoz, hogy Kero-t ne tudják feljelenteni, kellhetett némi együtt működés. Ez nagyon elszomorító, mert akkor továbbra is egy hiteltelen, sunyi alak i

Aki szakmaibb színházat akar, az nem modernizálja teli az avitt műfajokat lásd operett, opera. Ez a dolog már kizárja, itt pont arról van szó, hogy nyit.
Mácsait nyitottsága kapcsán említettem, és ő pl. kapásból prózai színész.
Értem mire gondoltál felújítás kapcsán és megértem, hogy zavar téged, hogy új premierként harangoznak be nem is oly régi darabokat, amik szinte változatlan módon kerülnek színpadra.
Próza azért más világ, mint a musical. Bár nyilván rendező személye nem mellékes, Alföldit jó színésznek tartom, My Fair Lady-ban láttam már színpadon, de a modernizált darabjait meg nem nézném. Meg ő képes nagyon tönkre tenni egy előadást elég csak az István Király meggyalázására gondolni.
Én nem vagyok Szilveszter rajongó, amit színpadon csinál az zseniális, de egy eleve rossz művet nem néznék meg kedvéért, sőt hozzátenném, hogy nekem Zsolt az egyik kedvencem, akivel sokszor egy szerepet játszanak.
Én történelmi irányultságú ember vagyok, abszolút modernizálás ellenes, ha egy darabnak van konkrét kora abban játszódjon, aztán a színészek és a darab maga úgy is hat a nézőkre.
1

#278 Felhasználó nem aktív   Süni7 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 91
  • HelységBudapest

Elküldve: 2018. március 06. - 00:52:31

Üzenet megtekintéseIdézés: pulyka8 - Dátum: 2018. március 05. - 23:27:28

A stúdiósok azt mondták a tavalyi Broadway fesztiválon, hogy a Tavaszébredés visszatérhet. Farmerkirály engem is érdekelt volna, szeretem az új darabokat. Mondjuk a Mariot nem sajnálom, rühelltem azt a novellát, vagy tizszer olvastam el egy mondatot, annyira értelmetlen az egész, persze a történet a fasizmusról szól, de engem nem hozott lázba. Most ez a bemutató kérdés meg olyan dolog, hogy a bemutató igen is bemutató, Rebeccaban pl. két új szereplő volt, de nekik ez akkor is új, illetve azért az Operettszínház szeret felállítani párokat, amiket nem igazán bolygat meg, bár van amikor meg kell, pl. most hogy Detti nem rég szült. És egy új partner teljesen más.
Bár abban egyetértek, hogy új darabok kellének, bár ha megnézzük akkor pl. az Ének Esőben sem teljesen új, hisz vagy 25 éve ment az Operettszínházban, nyilván most teljesen más szereplők vannak benne, ezt csak azért mondom, mert lehet meríteni régebbről is, pl. Funny GIrlt szívesen megnézném vagy a Cabaret-et, vagy a Chicagot, bár nekem a legnagyobb vágyam a Jekyll és Hyde, bár a Rudolf sem volna rossz, de Jekyll nagyobbat szólna.
Nem hiszem, hogy Gyuri rétegnézőt szeretne. Elég csak megnézni, hogy ő jóval közvetlenebb igazgató, aki pl. kalauzolja a vendégeit, egyik előadáson pl. Mácsai Pált, amin épp ott voltam.
Meg másfelől ha nem musicalről van szó, akkor az valószínű modernizálva kerül színpadra.
Emellett nyilván idő kell az új igazgatónak, de alapvetően szimpatikus ember, én sosem felejtem, hogy 2015-ben a Broadway fesztiválon még hajnali 3 után beszédet tartott a Csillár teremben.
Amúgy az Operettszínház belső vizsgálata felmentette KERO-t. Ez is érdekes dolog.

Az, hogy ő közvetlen, és Mácsait kalauzolja, az nem azt cáfolja meg, hogy szeretne szakmaibb, magas kultúrára szomjazó közönséget, hanem épp megerősíti. Egyébként valóban szimpatikusnak tűnik, a kisugárzása pozitív és remélem, hogy ez nem csak úgy tűnik, hanem valóban így van. Nem akarom azt mondani, hogy madarat tolláról, embert barátjáról, de ahhoz, hogy Kero-t ne tudják feljelenteni, kellhetett némi együtt működés. Ez nagyon elszomorító, mert akkor továbbra is egy hiteltelen, sunyi alak igazgat egy elég nagy létszámú állami (és nem mellesleg művészeti) intézményt?! Szóval, remélem, hogy nincs igazam és Lőrinczy György egy gerinces, remek ember,akit tényleg megdöbbentettek a Kero-ról felszínre kerülő dolgok, és apa tigrisként azonnal bevédte a társulatot. Sőt, a társulat érdekében felrúgott egy több évtizedes barátságot is. Tehát remélem, hogy olyan ember, mint amilyennek mutatja magát és nem báránybőrbe bújt farkas, ha az előbbi áll fent, akkor már a negatív feltételezéseimért is bocsánatot kérek. (nem szarkazmus)

A felújítást úgy értettem, hogy az előző rendezést, ugyanazzal a díszltettel, jelmezzel és majdnem ugyanazokkal a szereplőkkel hozzák vissza,mint egy "önreplikát". Ebben az értelemben az Ének az esőben teljesen új előadás volt, mint például a Szikora által rendezett Ember Tragédiája a Nemzetiben és pár évvel később az Alföldi által rendezett Ember tragédiája is két külön dolog volt, pedig ugyanabban a színházban néhány év különbséggel mutatták be.

Kéne majd csinálni egy "érv-vitát", hogy mi szól a modernizálás mellett és mi ellene. Úgy látom ez nagy probléma most, mert nagyon megoszlanak vélemények. A Kékszakáll kapcsán rengeteg ellenérzéssel teli kommentett olvastam. Én modern párti vagyok, bár oda vagyok Velich Rita és Túri Erzsébet kosztümeiért. Szóval, érdekes lenne ezt megvitatni, akár egy szervezett est keretében, néhány szakértővel együtt.

Nem lehet, hogy pont felettetné a rossz Mario élményedet egy jó előadás? Akkor nem az maradna meg a műből, hogy mennyire nem tetszett, hanem például, hogy Szilveszter már megint milyet alakított. :)
0

#279 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 05. - 23:27:28

Üzenet megtekintéseIdézés: Süni7 - Dátum: 2018. március 05. - 22:15:50

Milyen színházi fórumok vannak még, amik jól pörögnek? Ha nem publikus megírod üzenetben? Előre is köszi.

A stúdiósok azt mondták a tavalyi Broadway fesztiválon, hogy a Tavaszébredés visszatérhet. Farmerkirály engem is érdekelt volna, szeretem az új darabokat. Mondjuk a Mariot nem sajnálom, rühelltem azt a novellát, vagy tizszer olvastam el egy mondatot, annyira értelmetlen az egész, persze a történet a fasizmusról szól, de engem nem hozott lázba. Most ez a bemutató kérdés meg olyan dolog, hogy a bemutató igen is bemutató, Rebeccaban pl. két új szereplő volt, de nekik ez akkor is új, illetve azért az Operettszínház szeret felállítani párokat, amiket nem igazán bolygat meg, bár van amikor meg kell, pl. most hogy Detti nem rég szült. És egy új partner teljesen más.
Bár abban egyetértek, hogy új darabok kellének, bár ha megnézzük akkor pl. az Ének Esőben sem teljesen új, hisz vagy 25 éve ment az Operettszínházban, nyilván most teljesen más szereplők vannak benne, ezt csak azért mondom, mert lehet meríteni régebbről is, pl. Funny GIrlt szívesen megnézném vagy a Cabaret-et, vagy a Chicagot, bár nekem a legnagyobb vágyam a Jekyll és Hyde, bár a Rudolf sem volna rossz, de Jekyll nagyobbat szólna.
Nem hiszem, hogy Gyuri rétegnézőt szeretne. Elég csak megnézni, hogy ő jóval közvetlenebb igazgató, aki pl. kalauzolja a vendégeit, egyik előadáson pl. Mácsai Pált, amin épp ott voltam.
Meg másfelől ha nem musicalről van szó, akkor az valószínű modernizálva kerül színpadra.
Emellett nyilván idő kell az új igazgatónak, de alapvetően szimpatikus ember, én sosem felejtem, hogy 2015-ben a Broadway fesztiválon még hajnali 3 után beszédet tartott a Csillár teremben.
Amúgy az Operettszínház belső vizsgálata felmentette KERO-t. Ez is érdekes dolog.
1

#280 Felhasználó nem aktív   pulyka8 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 05. - 23:05:29

Üzenet megtekintéseIdézés: MrsedWinters - Dátum: 2018. március 05. - 22:05:05

Szerintem a Rómeó és Júliát kivenni, maga lenne a harakiri a színház számára.
Lehet vitatkozni róla, szeretni/nem szeretni, de ez hozta meg azt a hírnevet színháznak, aminek köszönhetően újra ott lettek az élvonalban. Nem mondom nem ártana neki egy kis újítás, vérfrissítés. De levenni, szerintem nagy hülyeség lenne.

Nem hiszem, hogy harakiri volna. És vérfrissítésemre sem szorul a darab, ha megnézzük mára a fiatalok közül csak Szabó P. Szilveszter a darabban, az idősebb szerepek is kicserélődtek Polyák Lilla és Földes Tamás maradt meg kb. az eredeti gárdából.
Inkább egy újra rendezés férne rá a darabra, ez a francia darabot is jobbá tette. Amúgy franciák sajátosan rendezték újjá a darabjukat, hisz más előadásokból vettek át ötleteket, pl. Rómeó halála az osztrák előadása másolata, a Verona 2 című dal a holland előadásban volt először azt hiszem, amúgy az nekem nagy kedvencem, bár mondjuk ők maguk is tettek új dalokat pl. az On Prie egészen zseniális.
Nekem a francia előadás nagy kedvencem. És a magyart is láttam nem rég, és úgy ahogy megbarátkoztam vele, bár a végjáték az hányótálért kiállt.
0

• 2309 Oldal +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.