Startlap fórum:: Operett színház - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2328 Oldal +
  • « Első
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Operett színház

#321 Felhasználó nem aktív   Rivombrosa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 3.120

Elküldve: 2018. augusztus 23. - 13:28:45

Üzenet megtekintéseIdézés: texas - Dátum: 2018. augusztus 23. - 12:01:15

Többet tudsz, mint én! Kíváncsi vagyok. Mondjuk, amíg Rebecca van, addig tőlem Mari néni is lehet a színház igazgatója.

Detto!:)
0

#322 Felhasználó nem aktív   texas 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 921

Elküldve: 2018. augusztus 23. - 12:01:15

Üzenet megtekintéseIdézés: baloka8709 - Dátum: 2018. augusztus 23. - 11:40:08

Mindenesetre érdekes a helyzet. A 4 pályázó közül Lőrinczyt tartom a legesélytelenebbnek: jelenleg nincs politikai hátszele (Balogh, Lázár kiszállt a buliból), Kásler nem szereti, Fekete Péter pedig ősi ellenség. A másik három jól fekszik politikailag, Kiss B. mögött teljes mellszélességgel ott van a Magyar Teátrumi társaság Vidnyánszky vezetésével. Vajk nagyon jó politikai kapcsolatokkal bír, plusz őt is támogatják Vidnyánszkyék. Mind közül KERO bír a legmagasabb szintű politikai befolyásoltsággal...
Hát meglátjuk, mindenesetre izgalmas társasjáték ez :)

Többet tudsz, mint én! Kíváncsi vagyok. Mondjuk, amíg Rebecca van, addig tőlem Mari néni is lehet a színház igazgatója.
0

#323 Felhasználó nem aktív   baloka8709 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 337

Elküldve: 2018. augusztus 23. - 11:57:54

Üzenet megtekintéseIdézés: baloka8709 - Dátum: 2018. augusztus 23. - 11:40:08

Mindenesetre érdekes a helyzet. A 4 pályázó közül Lőrinczyt tartom a legesélytelenebbnek: jelenleg nincs politikai hátszele (Balogh, Lázár kiszállt a buliból), Kásler nem szereti, Fekete Péter pedig ősi ellenség. A másik három jól fekszik politikailag, Kiss B. mögött teljes mellszélességgel ott van a Magyar Teátrumi társaság Vidnyánszky vezetésével. Vajk nagyon jó politikai kapcsolatokkal bír, plusz őt is támogatják Vidnyánszkyék. Mind közül KERO bír a legmagasabb szintű politikai befolyásoltsággal...

Update: Kiss B. Szilveszterrel közösen adta be a pályázatát.
0

#324 Felhasználó nem aktív   baloka8709 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. augusztus 23. - 11:40:08

Üzenet megtekintéseIdézés: texas - Dátum: 2018. augusztus 23. - 11:33:29

Nem hinném, hogy tulajdonképpen Lőrinczy-n kívül bárki reális eséllyel pályázik. Vajkra egyébként kíváncsi lennék, de ez ugyanaz a történet, mint anno Béres Attila és a Magyar Színház. Ha Vajk nyerne, borzasztó nagy erőtér koncentrálódna a Madáchhoz, amit szerintem nem fognak engedni.
Alapvetően nem tartom túl elegánsnak KERO szájából a Madách szapulását, ahogyan az Apácashowét sem. Azért ne feledkezzünk el a Ghostról, amit ha emlékezetem nem csal, KERO rendezésében mutatott be a színház. Szerintem az a darab sem tartalmazott hatalmas erkölcsi igazságokat, de cserében megbukott.

Azzal egyetértek, hogy nagyon nincs mit nézni az Operettben. Az István, a királlyal teszek egy próbát, meg kíváncsi vagyok az Apácashowra is. De a régi darabok közül, Rebeccazni járok csak vissza.

0

#325 Felhasználó nem aktív   texas 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 921

Elküldve: 2018. augusztus 23. - 11:33:29

Üzenet megtekintéseIdézés: harmony - Dátum: 2018. augusztus 23. - 06:49:22

A magam részéről "idegeneket" nem szeretnék, és ha KERO és a mostani főigazgató között kell válaszrani, egyértelműen KERO. Csak nézd meg a mostani irányt, lassan már nincs mit nézni :(

Nem hinném, hogy tulajdonképpen Lőrinczy-n kívül bárki reális eséllyel pályázik. Vajkra egyébként kíváncsi lennék, de ez ugyanaz a történet, mint anno Béres Attila és a Magyar Színház. Ha Vajk nyerne, borzasztó nagy erőtér koncentrálódna a Madáchhoz, amit szerintem nem fognak engedni.
Alapvetően nem tartom túl elegánsnak KERO szájából a Madách szapulását, ahogyan az Apácashowét sem. Azért ne feledkezzünk el a Ghostról, amit ha emlékezetem nem csal, KERO rendezésében mutatott be a színház. Szerintem az a darab sem tartalmazott hatalmas erkölcsi igazságokat, de cserében megbukott.

Azzal egyetértek, hogy nagyon nincs mit nézni az Operettben. Az István, a királlyal teszek egy próbát, meg kíváncsi vagyok az Apácashowra is. De a régi darabok közül, Rebeccazni járok csak vissza.

Szerkesztve texas által: 2018. augusztus 23. - 11:34:48

1

#326 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.920

Elküldve: 2018. augusztus 23. - 06:49:22

Üzenet megtekintéseIdézés: MrsedWinters - Dátum: 2018. augusztus 22. - 21:41:30

Kero-bán nincs semmi önkritika?!
Kirúgták a színháztól, tény és való nem a legszebb és etikusabb módon tették meg, ő állandóan ócsárolja a volt munkahelyét, belerúg az emberekbe (volt kollégáiba is) a kis 'blogjában', majd ezután benyújtja a pályázatát arra a posztra amiről korábban boldogan mondott le. Ez az ember nem néz tükörbe?
Elismerésem a darabjai miatt, de mint ember egyre mélyebbre és mélyebbre képes mászni...

A magam részéről "idegeneket" nem szeretnék, és ha KERO és a mostani főigazgató között kell válaszrani, egyértelműen KERO. Csak nézd meg a mostani irányt, lassan már nincs mit nézni :(
0

#327 Felhasználó nem aktív   MrsedWinters 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 796

Elküldve: 2018. augusztus 22. - 21:41:30

Üzenet megtekintéseIdézés: gazka - Dátum: 2018. augusztus 21. - 16:15:09

hmmm...
Információink szerint Kerényi Miklós Gáboron és Lőrinczy Györgyön kívül Kiss B. Atilla operaénekes és Szente Vajk színész-rendező, a Madách Színház tagja is pályázik az Operettszínház vezetésére.
innen: https://fidelio.hu/z...ort-138694.html

Kero-bán nincs semmi önkritika?!
Kirúgták a színháztól, tény és való nem a legszebb és etikusabb módon tették meg, ő állandóan ócsárolja a volt munkahelyét, belerúg az emberekbe (volt kollégáiba is) a kis 'blogjában', majd ezután benyújtja a pályázatát arra a posztra amiről korábban boldogan mondott le. Ez az ember nem néz tükörbe?
Elismerésem a darabjai miatt, de mint ember egyre mélyebbre és mélyebbre képes mászni...
2

#328 Felhasználó nem aktív   banyi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 7.524

Elküldve: 2018. augusztus 22. - 10:42:50

Üzenet megtekintéseIdézés: gazka - Dátum: 2018. augusztus 21. - 16:15:09

hmmm...
Információink szerint Kerényi Miklós Gáboron és Lőrinczy Györgyön kívül Kiss B. Atilla operaénekes és Szente Vajk színész-rendező, a Madách Színház tagja is pályázik az Operettszínház vezetésére.

Hát, ez érdekes. Kero már nyugdíjas, elvileg nem pályázhat, nem?
0

#329 Felhasználó nem aktív   Pogi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 2.823

Elküldve: 2018. augusztus 21. - 22:34:41

Szeptember elején lesz szo...
0

#330 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 572

Elküldve: 2018. augusztus 21. - 20:50:46

Nem kapkodják el a szereposztást pedig 20-a körül fent szokott lenni.
0

#331 Felhasználó nem aktív   gazka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 5.229

Elküldve: 2018. augusztus 21. - 16:15:09

hmmm...
0

#332 Felhasználó nem aktív   william 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 458

Elküldve: 2018. augusztus 20. - 11:48:02

Már nagyon várom az István a királyt szerintem király lesz.Nem tudja valaki,hogy a szeptemberi szereposztások mikor lesznek elérhetők?
0

#333 Felhasználó nem aktív   MrsedWinters 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. augusztus 17. - 19:34:16

https://www.youtube....h?v=vDWvUDD0MrQ

Ez alapján a videó alapján határozottan kíváncsi leszek az előadásra. Nekem koncepcióban hajaz a 35 évvel ezelőttire. :)
0

#334 Felhasználó nem aktív   csevics 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 9.666

Elküldve: 2018. augusztus 14. - 14:32:41

Üzenet megtekintéseIdézés: Gerbera - Dátum: 2018. augusztus 12. - 06:36:11

Sziasztok, volt valaki Apáca show-n? Könnyed szórakozást nyújtó darab, nekem tipikus Madáchos darab volt,tartalmas színházi élmény nélkül. Persze ettől nagyon jó, csak nem az én műfajom. Sári Évi nekem kevés volt, bár lehet hogy a szabadtéri adottságai miatt. Egyszer még talán megnézem Peller Annával. Nádasi Vera, Simon Panna, Csonka András nagyon jó, Feke Pál nagyon cuki. Viszont Alföldi borzalmas.

nekem meg peller anna sok volt,megnézném évivel és janza katával,mert molnár piroska éneklése krtitikán aluli volt.

amúgy egyszernézős,könnyed nyári darab.de messze van a szokásos madáchos sikerdarabokhoz képest...
vágó zsuzsinak és fejes kittinek jutalomjáték,ők tetszettek a legjobban.
pálfalvy már megint egy hozzá méltatlan 3 perces szerepben.. vicc...mondjuk pont jó lett volna alföldi helyett :-)
2

#335 Felhasználó nem aktív   MrsedWinters 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. augusztus 13. - 00:36:42

Apáca Show. Aki teheti nézze meg. Egyszerűen ZSENIÁLIS!!!
Mindenkinek egy jutalom játék és látszott a színészeken, hogy mindenki élvezettel és örömmel alakítja a szerepét. Nekem Alföldi is nagyon tetszett. Pelle Annát látva/hallva az járt a fejemben, hogy ez a szerep és karakter tán Nádasi Verának állna ennyire jól. Aki az est legjobbja volt, az Jenes Kitti. Egyszerűen csodálatos volt amit csinált, nagyon örülök, hogy végre van valaki aki értékeli őt. Ezt az égiek is így gondolták, ugyanis a szólója alatt tűnt fel az égen egy hullócsillag.
Nagyon jó volt a koreográfia, a jelmez, a díszlet és a rendezés is.
Én csak ajánlani tudom, a zenéje tény és való nem egetrengetően zseniális, de dallamos és dúdolható.
1

#336 Felhasználó nem aktív   bfe01 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 128

Elküldve: 2018. augusztus 12. - 13:37:18

https://www.youtube....h?v=5WufF9tYYRQ
0

#337 Felhasználó nem aktív   Kákos 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 515

Elküldve: 2018. augusztus 12. - 11:23:32

SOS ELADÓ!!! A JEGY ALKUKÉPES!

1 DB JEGY AZ AUGUSZTUS 12-EI (Szeged), VASÁRNAP ESTI APÁCA SHOW-RA (Peller Anna- Molnár Piroska- Alföldi Róbert - Csonka András).

A jegy a Párizs-szektor 2. sor 12. székére szól, ára 10.445 Ft.

A jegyet 12-én, vasárnap este az előadás előtt tudnám átadni Szegeden.

akos.kardos88@gmail.com

Szerkesztve Kákos által: 2018. augusztus 12. - 11:23:45

0

#338 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 572

Elküldve: 2018. augusztus 12. - 06:36:11

Sziasztok, volt valaki Apáca show-n? Könnyed szórakozást nyújtó darab, nekem tipikus Madáchos darab volt,tartalmas színházi élmény nélkül. Persze ettől nagyon jó, csak nem az én műfajom. Sári Évi nekem kevés volt, bár lehet hogy a szabadtéri adottságai miatt. Egyszer még talán megnézem Peller Annával. Nádasi Vera, Simon Panna, Csonka András nagyon jó, Feke Pál nagyon cuki. Viszont Alföldi borzalmas.
0

#339 Felhasználó nem aktív   Kákos 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 515

Elküldve: 2018. augusztus 08. - 12:15:20

ELADÓ!!!

1 DB JEGY AZ AUGUSZTUS 12-EI (Szeged), VASÁRNAP ESTI APÁCA SHOW-RA (Peller Anna- Molnár Piroska- Alföldi Róbert - Csonka András).

A jegy a Párizs-szektor 2. sor 12. székére szól, ára 10.445 Ft.

A jegyet 12-én, vasárnap este az előadás előtt tudnám átadni Szegeden.

akos.kardos88@gmail.com
0

#340 Felhasználó nem aktív   baloka8709 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. augusztus 07. - 15:44:01

Üzenet megtekintéseIdézés: banyi - Dátum: 2018. augusztus 07. - 15:06:58

Biztos gyenge volt a mezőny abban az évben. :D

Zeneileg amúgy nem rossz, kérdés kikkel és mit hoznak ki belőle.
0

• 2328 Oldal +
  • « Első
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

3 felhasználó olvassa ezt a témát.