Startlap fórum:: Operett színház - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2323 Oldal +
  • « Első
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Operett színház

#461 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 565

Elküldve: 2018. március 21. - 08:20:47

István a kiráy kicsit elcsépelt szerintem. De a szereposztásra kiváncsi leszek. Ki lesz István? Dolhai? Kocsis? Veréb?
És Koppány? Feke? Németh? Esetleg MÁZS?
0

#462 Felhasználó nem aktív   Pippa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 70

Elküldve: 2018. március 21. - 08:16:38

Üzenet megtekintéseIdézés: Süni7 - Dátum: 2018. március 20. - 23:53:35

Bővülni a fog a repertoár az:
-Apáca show
-István a király
-A farmerkirály
-Carousel
-Tündér Lala (mesejáték-KIT)
előadásokkal.

Nyilván ez nem egy hivatalos tájékoztatás,csak gondoltam megosztom azokkal akiket érdekel. :) "

Köszi. Jöhet még A Pendragon-legenda is, Galambos Attila a 2018/19-es évadot említette.
1

#463 Felhasználó nem aktív   Afroka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.194

Elküldve: 2018. március 21. - 07:42:28

Üzenet megtekintéseIdézés: Süni7 - Dátum: 2018. március 20. - 23:53:35

A Nézőtér Facebook csoportból hozom:

,,Sokan kérdezték hogy mik lesznek azok a darabok amik le illetve felkerülnek az Operettszínház repertoárjáról/ra...tegnap a jegypénztárban azt az információt kaptam,hogy a:

-Rómeó és Júlia
-Lady Budapest
-Isten pénze
-Ördögölő Józsiás
-Lili bárónő
-Marica grófnő

fog LEKERÜLNI.

-Apáca show
-István a király
-A farmerkirály
-Carousel

előadásokkal.

Nyilván ez nem egy hivatalos tájékoztatás,csak gondoltam megosztom azokkal akiket érdekel. :) "

Szerintem ez siralmas.
0

#464 Felhasználó aktív   Süni7 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 113
  • HelységBudapest

Elküldve: 2018. március 20. - 23:53:35

A Nézőtér Facebook csoportból hozom:

,,Sokan kérdezték hogy mik lesznek azok a darabok amik le illetve felkerülnek az Operettszínház repertoárjáról/ra...tegnap a jegypénztárban azt az információt kaptam,hogy a:

-Rómeó és Júlia
-Lady Budapest
-Isten pénze
-Ördögölő Józsiás
-Lili bárónő
-Marica grófnő

fog LEKERÜLNI.

-Apáca show
-István a király
-A farmerkirály
-Carousel

előadásokkal.

1

#465 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 20. - 20:12:12

Jelenlegi mottó az Operettben: Zúg az éji bogár, nekimegy a falnak, nagyot koppan akkor,azután elhallgat.
4

#466 Felhasználó nem aktív   fzsuzsi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 97

Elküldve: 2018. március 20. - 19:47:39

Köszi a válaszokat! Ez már tuti biztos? Mármint, hogy leveszik a R&J-t? Tényleg kár érte, én 2005-ben láttam először, azóta már jó párszor, utoljára tavaly novemberben. Nekem tényleg sokszornézős volt...

Üzenet megtekintéseIdézés: Betti0303 - Dátum: 2018. március 20. - 18:57:27

A 2 délutáni előadásra meg se nyitották, mert el lett adva iskoláknak.
A 17 este bérletes, ezért nem csoda h ebből kifolyólag már csak kevés jegy volt rá.
A 18 estére meg nyilván azért volt kevés jegy és azt is percek alatt elkapkodták, mert a színház a sajátjainak meg a csókosoknak befoglalt rohadt sok jegyet, az utolsó Rómeón mki ott akar lenni.

Függetlenül attól, h én a "régiekkel" láttam a legtöbbször, és az újakkal már nem néztem annyit, mindegy h kinek mi a kedvenc szereposztása, azt el kell ismerni, h a mai napig teltházzal ment a R&J, erre minden korosztály kíváncsi. Nem véletlenül van már repertoáron 14 éve..... Az Operettszínház SIKERDARABJA. Érthetetlen, h miért veszik le, marketing szempontból is hatalmas öngól a színháznak. Talán még ha lenne még egy ilyen sikerdarab, amivel pótolnák......de nincsen..... elmúlt évek 1x nézős vagy 1 x sem nézős új darabjaival nem tudnak villogni a repertoár tekintetében, míg ezzel a darabbal továbbra is lehetne!
Madách vezetésének van esze, nem vesznek le olyan darabot ami évtizedek óta töretlen sikerrel megy. Az opiban miért vannak ilyen idióták???
Nagyon nagyon remélem, h ősszel ha sor kerül az új igazgató választásra, akkor jön egy teljesen új vezetés, mert ideje lenne ennek véget vetni.

0

#467 Felhasználó nem aktív   Betti0303 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 234

Elküldve: 2018. március 20. - 19:44:56

Üzenet megtekintéseIdézés: texas - Dátum: 2018. március 20. - 19:34:34

Végtelenül csalódott vagyok... A Rómeó volt az a darab, amiért én is megszerettem a színházat, szerettem volna, még utoljára megnézni (vittem volna egy kisebb társaságot is), de esély sem volt jegyet venni. Felfoghatatlan, hogy amíg a Mágnás Miska 6 alkalommal kerül műsorra, a Rómeótól 2 előadással (a 2 diák előadás az más tészta...) búcsúznak el. Legalább akkor utoljára egy hétvégi blokkot tettek volna be, hogy ha már el kell búcsúzni, akkor méltóan búcsúzzon el az előadás, és aki még utoljára meg akarja nézni, az megnézhesse... (Nem mintha agyon promozták volna, hogy most lesz utoljára...)

Szégyen gyalázat!

Szerk: természetesen nem azzal van bajom, hogy 6X megy a Mágnás Miska, csak nem értem, hogy miért nem abból adnak többet, ami búcsúzik...

Teljesen átérzem. Én is a Rómeót láttam először és emiatt ültem be a színház más előadásaira és gyakorlatilag egy csapásra beleszerettem a színház világába.
A minimum az lett volna, h hétvégi dupla előadásokkal búcsúzzanak, amelyek egyike sem diák/zártkörű/bérletes, egyszóval megadni a nézőknek az esélyt, h aki meg akarja nézni utoljára, az tudjon venni rá jegyet.
0

#468 Felhasználó nem aktív   texas 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 916

Elküldve: 2018. március 20. - 19:34:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Betti0303 - Dátum: 2018. március 20. - 18:57:27

A 17 este bérletes, ezért nem csoda h ebből kifolyólag már csak kevés jegy volt rá.
A 18 estére meg nyilván azért volt kevés jegy és azt is percek alatt elkapkodták, mert a színház a sajátjainak meg a csókosoknak befoglalt rohadt sok jegyet, az utolsó Rómeón mki ott akar lenni.

Függetlenül attól, h én a "régiekkel" láttam a legtöbbször, és az újakkal már nem néztem annyit, mindegy h kinek mi a kedvenc szereposztása, azt el kell ismerni, h a mai napig teltházzal ment a R&J, erre minden korosztály kíváncsi. Nem véletlenül van már repertoáron 14 éve..... Az Operettszínház SIKERDARABJA. Érthetetlen, h miért veszik le, marketing szempontból is hatalmas öngól a színháznak. Talán még ha lenne még egy ilyen sikerdarab, amivel pótolnák......de nincsen..... elmúlt évek 1x nézős vagy 1 x sem nézős új darabjaival nem tudnak villogni a repertoár tekintetében, míg ezzel a darabbal továbbra is lehetne!
Madách vezetésének van esze, nem vesznek le olyan darabot ami évtizedek óta töretlen sikerrel megy. Az opiban miért vannak ilyen idióták???
Nagyon nagyon remélem, h ősszel ha sor kerül az új igazgató választásra, akkor jön egy teljesen új vezetés, mert ideje lenne ennek véget vetni.

Végtelenül csalódott vagyok... A Rómeó volt az a darab, amiért én is megszerettem a színházat, szerettem volna, még utoljára megnézni (vittem volna egy kisebb társaságot is), de esély sem volt jegyet venni. Felfoghatatlan, hogy amíg a Mágnás Miska 6 alkalommal kerül műsorra, a Rómeótól 2 előadással (a 2 diák előadás az más tészta...) búcsúznak el. Legalább akkor utoljára egy hétvégi blokkot tettek volna be, hogy ha már el kell búcsúzni, akkor méltóan búcsúzzon el az előadás, és aki még utoljára meg akarja nézni, az megnézhesse... (Nem mintha agyon promozták volna, hogy most lesz utoljára...)

Szégyen gyalázat!

Szerk: természetesen nem azzal van bajom, hogy 6X megy a Mágnás Miska, csak nem értem, hogy miért nem abból adnak többet, ami búcsúzik...

Szerkesztve texas által: 2018. március 20. - 19:37:49

2

#469 Felhasználó nem aktív   Betti0303 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 234

Elküldve: 2018. március 20. - 18:57:27

Üzenet megtekintéseIdézés: fzsuzsi - Dátum: 2018. március 20. - 17:53:26

Csak érdeklődöm: valakinek sikerült májusi Rómeó jegyet venni? Neten próbáltam, délelőtt 10 után 2 perccel, de a földszintre már nem tudtam 3 db egymás melletti jegyet venni... Csak elszórva volt 5-6 db, főleg a hátsó sorokban...
Ha esetleg valakinek lenne eladó, szívesen átvenném (főleg a 18. estire, és a földszint 1-7. sorig).

Köszi!

Szerkesztve Betti0303 által: 2018. március 20. - 19:09:26

3

#470 Felhasználó nem aktív   MrsedWinters 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 790

Elküldve: 2018. március 20. - 18:50:29

Üzenet megtekintéseIdézés: fzsuzsi - Dátum: 2018. március 20. - 17:53:26

Csak érdeklődöm: valakinek sikerült májusi Rómeó jegyet venni? Neten próbáltam, délelőtt 10 után 2 perccel, de a földszintre már nem tudtam 3 db egymás melletti jegyet venni... Csak elszórva volt 5-6 db, főleg a hátsó sorokban...
Ha esetleg valakinek lenne eladó, szívesen átvenném (főleg a 18. estire, és a földszint 1-7. sorig).

Köszi!

Sajnos elvitték az összeset......
0

#471 Felhasználó nem aktív   Afroka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.194

Elküldve: 2018. március 20. - 18:48:06

Üzenet megtekintéseIdézés: Gerbera - Dátum: 2018. március 20. - 17:01:34

Akkor próbálom öszedni a hirmorzsákat. Jövő éved: Apáca show, Semmelweis musical, István a király, talán Notre Dame és talán Rebecca. És erre jönnek a Operettek.

Ez nem nagy szám. Ebből kb. max Apáca showt nézném meg, illetve esetleg Rebeccat, de azt már azért láttam párszor.
0

#472 Felhasználó nem aktív   fzsuzsi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 97

Elküldve: 2018. március 20. - 17:53:26

Köszi!
0

#473 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 20. - 17:01:34

Akkor próbálom öszedni a hirmorzsákat. Jövő éved: Apáca show, Semmelweis musical, István a király, talán Notre Dame és talán Rebecca. És erre jönnek a Operettek.
0

#474 Felhasználó nem aktív   Pippa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 70

Elküldve: 2018. március 20. - 15:35:22

A Semmelweis opera júniusban debütál Miskolcon.
http://nepszava.hu/c...a-semmelweisrol
https://operafesztiv...ersenye&Itemid=

Szerkesztve Pippa által: 2018. március 20. - 15:39:37

0

#475 Felhasználó aktív   Süni7 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 113
  • HelységBudapest

Elküldve: 2018. március 20. - 12:49:18

http://revizoronline...operettszinhaz/
0

#476 Felhasználó nem aktív   ThomBp 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 389

Elküldve: 2018. március 20. - 09:18:59

Üzenet megtekintéseIdézés: mlinda - Dátum: 2018. március 19. - 08:22:53

Valahol azt olvastam, hogy az Én és a kisöcsém is csak néhány előadás erejéig marad, kár, pedig szerintem az egy igen jó kis darab

Reméljük, hogy nem pár alkalomra tették vissza...szerintem is jó...meglátjuk mit hirdetnek ki májusban --- sok jóra nem számítok ---!
0

#477 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 19. - 22:32:39

Sziasztok, ma láttam először a Notre Dame-t. Eddig nem nagyon éreztem, hogy meg kellene néznem, mert nem olvastam túl sok lelkes pozitív kritikát. Most viszont rászántam magamat. Nem volt túl sok elvárás bennem, valahogy úgy mentem, hogy egyszer biztos meg lehet nézni. Ehhez képest nagyon pozitív csalódás volt. Gubik Petra, Szomor György, Veréb Tamás, Kocsis Dénes nagyon jók voltak. Tetszett az előadás hangulata, lendülete. A zene nem egy Mozart vagy Elisabeth, de élvezhető. Fontolgatom, hogy a másik szereposztást is megnézem, de ezzel a szereposztással is szívesen látnám ismét.
0

#478 Felhasználó aktív   Sun 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.106

Elküldve: 2018. március 19. - 15:03:45

Cseh Dávid van a próbatáblán.

Üzenet megtekintéseIdézés: Gerbera - Dátum: 2018. március 19. - 14:00:28

Ma du. 15 óras Notre Dame-ban ki lesz Quasimodo? Mindketten ki vannak írva......

0

#479 Felhasználó nem aktív   Gerbera 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2018. március 19. - 14:00:28

Ma du. 15 óras Notre Dame-ban ki lesz Quasimodo? Mindketten ki vannak írva......
0

#480 Felhasználó nem aktív   membran. 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 638

Elküldve: 2018. március 19. - 12:04:44

ELADÔ
Eladó jegyeim az Operettszínházba :Kékszakáll március 22 erk. bal oldalülés 1 sor 4.szék 1800 Ft.és április 13. Fszt 1 sor 8 bal oldal 4500 Ft.+ emelet bal oldalülės 2.sor 1 szék. 990 Ft. Érd.+36 30 8 940 939

Szerkesztve membran. által: 2018. március 19. - 12:05:54

0

• 2323 Oldal +
  • « Első
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.