Startlap fórum:: A raszta karbantartása - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 29 Oldal +
  • « Első
  • 27
  • 28
  • 29
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

A raszta karbantartása

• Csoport: Guests

Elküldve: 2005. január 05. - 16:59:35

az is 1 megoldás ha nekiesel a fórumnak, és visszaolvasgatsz ebben a topicban. meg talán a rasztát szeretnék ciműben. ott biztos megtalálod a válaszokat ;) jó olvasgatást. :D
0

Elküldve: 2005. január 05. - 16:58:32

ehhez annyit tudok szólni, h még anno nekem is vissza lett horgolva, és állandoan szétcsuszkált. állandoan kicsúszott a vége. aztán mindig vizzsahorgoltam a végét. és 1 idő után már nem jön szét. vagy csak nagyon sok idő után. majd rájössz h hogyan kell rendesen visszahorgolni. ;) sok sikert!
0

Elküldve: 2005. január 05. - 13:32:41

nekem van 1-2 tincsem, amit 1szerűen nem tudtam rendesem visszahorgolni, végül is semmi gáz velük, de jobban tetszenek a többi hajak, amiket f o l y a m a t o s a n horgolgatok. hajrá : )
0

Elküldve: 2005. január 05. - 00:38:59

hello mindenkinek!

három hónapja van rasztám, és az a gondom hogy a végek eléggé szálasodnak és nem tudom hogy mi legyen vele.... egy haverom visszahorgoltatta a végeit, ez kell vagy hagyjam a francba és az idő megoldja?
0

Elküldve: 2005. január 03. - 20:13:27

Szevasztok!!!!!!!

Respect az összes rasztásnak!!!

a és még kezdö vagyok de nagyon!!

Hol is kezdjem?........Szoval be szeretném rasztáztatni a haja, de sajnos nem vágom a karbantartását.

Tehát hogyan kell ápolni mi kell hozzá mitöl jön szét stb..

Szoval ha lenne nekem valaki aki tudna küldeni email-t a válaszomra nagyon hálás lennék neki!!A cím spenck@vipmail.hu

Előre is köszi

Szevasztok!!!!!!!!!!!!!
0

• 29 Oldal +
  • « Első
  • 27
  • 28
  • 29
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó