Startlap fórum:: A raszta karbantartása - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 29 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

A raszta karbantartása

#1 Felhasználó nem aktív   Rasztajav 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2013. augusztus 13. - 16:27:27

Sziasztok!

Raszta javítás sok éves tapasztalattal a Nyugatitól pár percre, vagy megbeszélés szerint akár háznál is!
Ár hossztól/tincsvastagságtól függ, pénzen kívül mást is elfogadunk! Érd: rasztajav@gmail.com
0

#2 Felhasználó nem aktív   rasztadoktor 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 3

Elküldve: 2013. február 06. - 19:19:38

Sziasztok!

Raszta haj készítése, javítása, tövek rendbehozása, vastagítása nálam:

Több, mint 5 éves tapasztalattal rendelkezem rasztázásban. Nagyon sok embernek készítettem már teljesen új frizurát, javítottam, horgoltam, hosszabbította és vastagítottam tincseket. Eddig mindenki elégedett volt. Árak: készítés: 10000 Ft-tól, karbantartási munkák, hosszabbítás, vastagítás: 1500 Ft/óra. Nézz körbe a honlapomon, keress fel, kérdezz bátran!

http://rasztadoktor....om/rasztadoktor
http://www.facebook.com/RasztaDoktor[/size][/size][/size]

0

#3 Felhasználó nem aktív   kormoran 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 25

Elküldve: 2012. július 10. - 13:06:21

Nyarias frizurajat most dijmentesen elkeszitem, vagy mas klasszikus fazonut is.(long layers, kleopatra, bob, bubi..)

hair-cut@freemail.hu
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. augusztus 10. - 19:44:36

Sziasztok! Megint reklámozom kicsit magam:
Ha valamelyőtök gyönyörű raszta sérót szeretne, bátran bízza rám a mágát! wsh01@freemail.hu
0

Elküldve: 2008. március 20. - 03:41:51

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Hy all!

Elegem lett abból, hogy rengeteg ember (tisztelet a kivételnek) úgy hírdet PTC-s oldalakat, hogy: gyors és egyszerű pénzkeresés, biztosan fizet, és miután kipróbálom nem éppen gyorsan jön a pénz és a kikéréssel is bajok vannak, pont ezek miatt készítettem egy oldalt, mely tényleg csak azokat a PTC-ket tartalmazza, melyek tényleg kellő hatékonysággal működnek, mint a pénzkeresés gyorsasága, mennyissége és az utalás sebeségére nézve. Ha eleged van az előbb említett PTC-kből, és tényleg szeretnéd látni az általad keresett pénzt, akkor nézz be az oldalamra, melyen jelenleg 12 PTC található. Az oldalon a PTC lista napról napra frissül, ezért érdemes sűrűn visszaézni!
Ha felkeltettem az érdeklődésed, látogass el hozzám:

http://online-penz-web.extra.hu/

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
0

Elküldve: 2008. január 17. - 10:10:48

Én meg nem csinálok vele SEMMIT.
Nem mintha ez érdekelne valakit:D - ha kéne vele foglalkoznaom naponta X időt, ahhoz már nem lenne motivációm úgy mint régen amikor gyakran horgolgattam...
Sőt, már kacérkodtam a gondolattal, hogy lehet levágatom. De aztán mindig rájöttem, túl átlag lennék:)
Szóval... mosogassátok nyugodtan a hajatokat, amíg megvan addig nem lehet baj... meg amúgy sem.

Na...
Megyek behorgolom, meg megmosom, kifényesítem...
:)
0

Elküldve: 2008. január 10. - 22:54:04

én éjjelre alpesi friss levegőt fújatok rá lágy pánsípzene mellett, nappal pedig UV szűrős Tafttal fújom, bár az picit roncsolja, de az UV még ennél is jobban tönkretenné. Aloe Vera permettel szoktam még enyhén meghinteni, ha úgy érzem, hogy a fejbőröm picit irritált, és amiben végképp hiszek, az a grúziai iszappakolás, hetente legalább háromszor, 33 fokra fűtve, közepesen folyékony állapotban felkenve tincsenként.
0

Elküldve: 2008. január 03. - 17:43:00

Én kizárólag a Rio Magno vagy a Yallahs vízében vagyok hajlandó megmosni a hajamat. Palackozva hozatom, az sem olcsó! :)
0

Elküldve: 2007. december 12. - 20:09:25

Ja és mégvalami! Ezzel már nem magamat kívánom reklámozni, de láttam, hogy téma volt a sampon is. Én a FAITH IN NATURE márkát ajánlom! Nézzetek utána neten! Atom természetes! Kókuszdióból, kenderolajból, meg ilyenekből készül. Nagyon király. A Nyugati téren van egy kapualjban egy üzlet, ami forgalmaz ilyen termékeket. Én használtam Sunrider sampont, ami nem egy olcsó darab, kb.nyolc rongy, de ez az 1000 Ft-os sampon sokkal faszásabb!
0

Elküldve: 2007. december 12. - 20:01:07

Hi! Egy kiváló dreadwaxot kívánok ajánlani neked! Ha szeretnéd valamivel ápolni, esetleg filcesíteni a hajadat, mást nem is javaslok! A boltban kapható kencékkel ellentétben ez nem tartalmaz kőolajszármazékot (paraffinolajat). Helyette a friss méhviaszt természetes olajokkal lágyítom. Mivel teljesen természetes, nem terhes a hajadnak. Finom illatát a levendulavirág adja. Alkalmas frissen elkészített tincsek egybetartására, filcesítésére, idős haj ápolására. Sőt! Olyan ismerősöm is használta már, aki természetes loknikat szeretett volna. Samponnal mosva és néha egy kis kencével kenve pár hét alatt szuperül elkezdett filcesedni a haja. Ha a dolog érdekel, írj a wsh01@freemail.hu címre! Minden jót kívánok!
0

Elküldve: 2007. november 05. - 16:29:11

ha türelmes vagy és hagyod, hogy lenőjenek a tincseid,
akkor annyira durván fognak kinézni, hogy mindenki előre köszön majd, vagy átmennek az út túlsó felére.
a töve nem fájhat tartósan, csak ha buzerálod tépkedéssel meg tupírozással.
amíg nem elég hosszúak, addig fejpánt, kendő, sapka javallott.
a kopaszodásra való hajlam meg genetikára vezethető vissza,
nem sok köze van a hajviselethez, hacsak nincs olyan szokásod, hogy vizes hajjal rohangálsz kint tél idején.
0

Elküldve: 2007. november 02. - 23:10:44

na hej

gondoltam megosztom történetem, hátha kapok egy-két bíztató szót.
mikoron augusztusban elkezdtem dolgozni, hihetetlen elkeseredettségemben úgy dondoltam, hogy nem vagyok hajlandó fésülködni, mert nem fér bele az időmbe, mint jómunkáséba. így esett, hogy a valamivel váll alá érő, amúgy igen vékonyszálú, és egy másik spontán önrasztásodás miatt jócskán megtépázott hajam kevesebb mint két hét alatt, négy majdnemhogy tökéletes raszta tincsbe képződött a fejem tetején. az összhatást erősen rondította, hogy alatta két öklömnyi kóc keletkezett, amiből kis tincsfélék kandikáltak ki, mintegy külön életet élve. nos, pár hét múlva ezt jóbarátom szétszedte. mondjuk ki, tépte. a helyén erősen rövid, de tömör csimbókok maradtak, nem igazán sok. a maradék terület is fel lett számolva, ám egyértelműen látszik azért, hogy nem profi kéz tákolmánya. és mivel sokat nem kellett vacakolni a hajam tincsekbe rendezésével, lévén, hogy azok kialakultak maguktól, már nagyon tupíozni sem lehetett, összenőtt-tapadt állaga miatt. ergó, most, hogy már egy horgoláson is túl vagyok, viszonylag sok az olyan tincsem, ami épp hogy van a tövénél, mondhatni egyenes, ám a közepe-vége rasztás-rücskös. arról nem is beszélve, hogy alapjába véve nincs sok, a széttépettes tincseket össze sem tudom fogni a hosszuk miatt. aggaszt továbbá, hogy nem egy olyan van, aminek igencsak fáj a töve. ez lehet a rossz alvásom oka is, mikoron riadtan ébredek, elhullajtott tincseket keresve magam körül.

régóta szerettem volna rasztát, de valahogy a kivitelezését másképp képzeltem el, de sebaj. lényeg, hogy szeretném megkérdezni, folyton fájni fognak egy a hajtöveim, továbbá durván mennyi időm lehet a teljes kopaszodásig?
köszönetem.
0

Elküldve: 2007. október 27. - 19:55:30

nemtom hajbalzsamot használsz-e,
amire én esküszöm: herb'n legends :)
0

Elküldve: 2007. október 26. - 20:55:11

Hmm... hát én kipróbáltam, és bevált. Bwo-mester, a sampon csodákra képes. A tincseim új életre keltek... most ők irányítanak. Igen.. azt hiszem hallgatok rájuk.... így óriási lehetőségek nyílnak meg előttem az Európai Unióban...
0

Elküldve: 2007. szeptember 22. - 21:34:54

szerinted?
0

Elküldve: 2007. augusztus 30. - 20:27:14

Sziasztok...HA szeretnél pénczt keresni más dolgod nincs mint leszedni a kőnyvet majd utánna emailba értesitened barátaid...Egy barátod ismerősőd leszedi a kőnyvet az 100 forint...HA 10 barátod akkor az 1000 forint...Egyszerre 10 emailt kűldhetsz...Sok sikert neked...
A link:http://www.onlinevallalkozas.hu/117930
0

Elküldve: 2007. augusztus 16. - 19:52:41

Tényleg Dread&Shoulders a neve vagy csak jó a humorod? ;-P
0

Elküldve: 2007. július 14. - 14:50:07

Undorítóak a raszták mind.
Olyan a hajuk, mintha évek óta nem mosták volna meg, mint valami hajléktalan állatok....

Gusztustalan, zsír csócsingos, ápolatlan szar az egész.
Ha buszon mellém ül/áll egy ilyen tróger, akkor rögtön elvonulok a busz másik végébe, hogy ne kelljen éreznem azt a faggyús, kukás szagot, ami belőlük árad....

ILÁJ Papa.
0

Elküldve: 2007. július 09. - 20:48:34

én kaptam egyet a bérmakeresztanyámtól.
kakukkfüves dread & shoulders, igen jó!
0

Elküldve: 2007. július 06. - 12:14:44

Bérmálásra?
0

• 29 Oldal +