Startlap fórum:: Írd le a véleményed a honlapról! - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Írd le a véleményed a honlapról!

• Csoport: Guests

Elküldve: 2006. június 30. - 16:59:09

0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2005. január 01. - 23:26:45

Csaoo / a vámpír szellem-e?:!

Akkaratomon kívül láttam a" Penge" címú vámpíre-horror film remeket! Biztosan akad köztetek is több olyan, akki megnézte;, talán ´videó-n CD-n DVD-n´ is megvan néhányotoknak. Azok egyetérthetnek velem, hogy a "VÁMPÍR téma" is lehet úgy jó horror, hogy ne legyen egyben brutális is.

A Szellem topikban több olyan témakör van amelyek, a" sötét gonosz szellemi erőkkel" foglalkozik:, vámpírok, kísértetek, démonok, Sátánok, ...stb-mi kellhet még!? Olyan műélvezőktől mint ti{ szado_mazo egymásratalálások}, igazán hiba lenne, ha mellőznétek ezt a, hasonló topiknak az ide vágó témaköreit!!! !!! !!! Most nyitottam pont nektek egy uj remekbeszabott témakört ott:," Horror Vacogi úr!" címmel{ olvastam egy ilyen című" kissé vígjátékba hajló horror" könyvet, komojan}! Arról lenne szó, hogy a Szellem topik látogatók gyakran" falra festik az Ördög ő nagyságát", és ezért valakiknek ellent kellene mondaniuk nekkik ott, másképen is lehet róluk értekezni mint ahogy a szives horror topik látogatók is teszik ezt. Legyetek olyen kitartóak, és írjátok meg nekkik a véleményeteket, sőt okítsátok ki őket arról hogy mi a jó nektek a hooror és hasonló témákban. Végül is a horror a sötét középkorból ered, együt a szellemek társaságával!!? {Már a "joistan" nevű fórumlátogatótok is írt oda, jó nagy rumlit csapva;, ez kell a" puhányok_nyavajások"-nak oda, adjátok meg nekik a témát} " http://lapforum.lap....um.php?action=p ageonline&FID=298&AID=18360 < 1.>"

üdv; Horror Vacogi úr!/ bombázátok a Szellem topikot mindig valamivel!!, szvsz.

Szellem topik:, " http://lapforum.lap....um.php?action=d omainlist&FID=298&AID= "

0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó