Startlap fórum:: Letölthető thriller, horror szövegek, e-bookok - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Letölthető thriller, horror szövegek, e-bookok

• Csoport: Guests

Elküldve: 2006. november 26. - 19:52:34

Kedves Horror14 én igazán megpróbáltam megnézni a portalodat de nem lehet belépni csinálj vele vmit mert komolyan felkeltetted az érdeklődésemet és ez a sikertelenség viszont keményen kihúzta a számból a csöcsöt. UI.:Nemtom neked írtam-e ma már de ha nem és érdekelne kb 250db horrorfilmgyüjteményes csereanyagom írj a zt21@freemail.hu-ra NACSÁ
0

Elküldve: 2006. április 30. - 16:11:32

AlexRounon!

Ha jól tudom, annak a filmnek a címe Titkos ablak, és Johnny Depp a főszereolő... De nem 100
0

Elküldve: 2006. április 13. - 12:53:43

Sziasztok! Egy filmnek a címét keresem, amit pár hónapja láttam, de már nem emlékszem rá. Egy pszicho-thriller/horror volt. Röviden leírom a tartalmát: Egy pszichiáter nő a főszereplő, aki pszichopata gyilkosokat kezel, ő dönti el, hogy az elmegyógyintézetből kijöhet-e már vagy sem. Kiderül, hogy a nőnek agytumora van. A férje egy író, aki hétvégére a vidéki házukba költözik, hogy nyugodtan tudjon írni. De ez csak álca, ugyanis a felesége hugával megy el a házba (titokba csalja a feleségét). Csak arra nem számít hogy a felesége utána megy.Így hárman vannak a házba.Egyszer csak betoppan 2 férfi menedéket kérve, beengedik őket, azok meg foglyul ejtik a 3 embert.Kiderül, hogy a nő egyik régi betege az. Végül is ezt az egészet csak képzeli a nő a tumora miatt, de az a lényeg hogy féltékenységében megöli a hugát is meg a férjét is. Lehet hogy azt is képzelte, hogy megcsalta a férje. Meg a végén még van egy öncsonkításos jelenet is (a nő levágja a saját ujját). Ennek a filmnek kellene a címe. Ha valaki tud segítsen kérem!
0

Elküldve: 2006. január 23. - 23:12:41

http://www.matplast.ro
0

Elküldve: 2005. június 02. - 16:13:44

Aki igazi horror rajongó az látogasson el portálomra!
A: http://gportal.hu/portal/horrorfilms
Ha megnézte írja meg nekem véleményét a punkrocker14@freemail.hu-ra.

előre is kössz
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó