Startlap fórum:: horror, filmcsere - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

horror, filmcsere

#1 Felhasználó nem aktív   Durmoll 

• Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 51

Elküldve: 2015. december 14. - 22:05:11

Akit érdekel: Minden, ami horror, dark fantasy, beszélgetés, hírek, filmek, játékok: https://www.facebook...812369/?fref=ts
0

#2 Felhasználó nem aktív   kbog1 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 38

Elküldve: 2015. július 21. - 09:52:39

Én szerintme már évek óta nem képesek jó horrort készíteni. Vagy tévedek?
0

#3 Felhasználó nem aktív   Youtubetv 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 10

Elküldve: 2013. május 14. - 11:09:49

Ha valaki nevelni szeretné a jónépet, legyen meg az eszköze: Íme ---- www.youtubetv.ch -regizz, és töltsd fel az okosságot!
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. október 23. - 02:51:20

hali.küldheted a listát.van horror könyved? stephen ki9ngen kivül?
0

Elküldve: 2008. október 23. - 02:49:50

pedig a kaptár 1-2-3 igenis horror, ráadásul nagyon jóóóóóóó!!!!!!!nekem megvan a kör, kaptár, alien, freddy, köd, sötétség leple, halálos kitérö....ezek mind igen jo horror, thriller filmek.már több mint 10 éve gyüjtöm öket.vannak elég bénák és vannak igen jók.de ha nem csak filmet néztek, hanem olvastok is, probáljátok ki a Dean R Koontz témákat.csak megsugom, hogy ő az amerikai horror irók szövetségének az elnöke, az elsö könyve a rettegés, amit meg is filmesitettek, és mostanra a könyvei több mint250 millio pédányban kelnek el.igen jol olvastad.ez a krapek ir ugy, mint stephen king.csak nem rizsázik annyit.bár kinget is szeretem.nehogy félre értse valaki.
0

Elküldve: 2007. október 21. - 23:43:15

Sziasztok!

Nekem RENGETEG horror filmem van (meg más is) írj és küldök egy listát. vmover@freemail.hu
0

Elküldve: 2007. január 04. - 10:45:10

Ha ismeri valaki a Halloween filmeket, írja már le, hogy ki játsza Michael Myers szerepét!
Kösz
0

Elküldve: 2007. január 02. - 11:38:08

megvan a kör 1-2, de megvan, megvan a kaptár 1-2, de az nem teljesen horror csak ahhoz hasonló, megvan a darkness, sejt de az nem horror, Élőhalottak éjszakája, holtak földje, Cube Zero-sztem az a legjobb. és kéne olyan ami elrettentő és az agyra hat, meg a visztestek mer azt még nem láttam.
0

Elküldve: 2007. január 02. - 11:19:00

Sztem a kör az nem egy jó film, a 2 az még rosszab, a sejt az teljesen jó film csak nem horror, a halálhajó az kb. jó csak könnyen bele lehet unni ebbe a fajtába, ezért cserélnék sztnék vmi child's play 1-5, ördögűző 1 stílust, vagy vmi paráztatót ami az agyra hat. (És ha lehet véres is, talán)
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó