Startlap fórum:: Vérfagyasztó rémmese - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Vérfagyasztó rémmese

• Csoport: Guests

Elküldve: 2007. február 28. - 15:38:31

Brit Történelmi Nemzeti Múzeum-ban történt a szörnyű eset. A múzeum igazgatóját felakasztva, szemeit kivájva, véres csíkokkal borított testtel találták meg. Senki sem tudta hogy ki lehet ilyen szörnyű tettre képes. Két nap múlva egy újabb áldozatot követelt a titokzatos gyilkos...A rendőrség még mindig tehetetlen volt,semmi nyomot nem találtak...őröket állítottak az ajtók elé, de ,ásnap mind holtak voltak. A falra csak ez volt írva: ENGEM NEM CSAPHATSZ BE...
0

Elküldve: 2007. február 21. - 15:27:45

Na, akkor leírom az én rémtörténetem, Én ezt a történetet egy táborban hallottam és nem hiszem, h igaz lenne.
Hát ez úgy volt, h volt egy lány, akit Marynek hívtak. Aznap egész nap esett az eső. Mary este éppen egy filmet nézett a barátnőjével. Kb. éjfél volt, amikor vége lett a filmnek. Éppen fogat mostak, amikor megszólalt a csengő… A házban csak ők ketten voltak, így hát lementek megnézni, h ki az. A kapu tárva nyitva állt, de nem volt ott senki. Csak egy üzenetet találtak a földön amit vérrel írtak. Mary felvette a levelet, és olvasni akarta a barátnőjének, de barátnője már halott volt! A halott lány szelleme azóta is minden évben valakit megtalál….csingilingi!

üdv.: Huba
0

Elküldve: 2007. február 21. - 15:26:29

Sziasztok, ide téényleg félelmetes rémtörténeteket várok! üdv.: Huba
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó