Startlap fórum:: Müller Péter - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Müller Péter

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. november 20. - 15:01:59

Kedves bibip!
Légyszíves írj nekem egy e-mailt a rihmerlea@gmail.com címre, és én megpróbálok segíteni, mert lehet, hogy tudnék, bár nem vagyok elég tapasztalt. 2 évvel fiatalabb vagyok, mint Te, és mozgássérült vagyok.
Müller Péter elérhetőségét nem tudom, és nem is publikus.
Lea
0

Elküldve: 2010. október 28. - 10:38:36

Itt lehet regelni, ha valaki az első sorba szeretne ülni..., és nem a sokadikba.
Már ha beül valaki egy ilyen mesére.

http://netpennystocks.com/
http://www.7daywealth.com/
0

Elküldve: 2010. október 24. - 15:13:13

A Net Penny Stocks egy különleges befektető csoport, ahol kis befektetések révén nagy hozamokat lehet realizálni. Több automatizált befektető rendszerből lehet választani.

Egyéni befektetői program lehetővé teszi, hogy befektethesse pénzét és heti hozamait élvezze.

Elérhető heti jövedelmek 500$-5000$

1,95$ - 5000$os befektetési instrumentumok közül választhatunk. A legkönnyebben megvalósítható a 15 instrumentumot tartalmazó Bulk invest csapat építő programot ajánlom.

Magasabb jövedelem eléréséhez szükséges: 1,95$ csatlakozási alap program és minimum Bulk 15

(29,95$) amely az egyszerü befektetési programot ötvözi a Network csapatépítő programmal.
A Bulk 15 befektetéssel elérhető maximális jövedelem 2300$ hetente.
A megvalósitáshoz egy Dowliner nevü program segíti a befektetőket, mely 12 mélységü hármas kötődésű Network szisztéma. Mit is jelent ez pontossan ?! Azt, hogy egy csapatépítő magához csak három embert csatlakoztathat, a további csatlakozókat a Dowliner a hozzá csatlakozó emberek között szétosztja. Ezzel segíti az alatt lévő társakat az elöremenetben.

További infókat elküldöm, ha érdekel !
email: netkereset@citromail.hu

Regisztráció:
http://netpennystock...2573-atomizer-1

7DayWealth

- akár havi 10 $-ból is lehetnek millióid.

Arról sokan hallottak, hogy vannak olyan befektetői programok, amik csillagászati hozamokat adnak.
A gond csak az velük, hogy a nagyközönség számára nem hozzáférhetőek.
Ezen a gyakorlaton változtat ez a program, ami az átlagemberek számára is, eddig elképzelhetetlen hozamokat biztosít!
http://www.7daywealt...?siteId=zb67364

A 7DayWealth (SevenDayWealth) nevű, USA-ban bejegyzett társaság mögött olyan – részben európai, részben amerikai – emberek állnak, akik már 20 éve ezen a piacon ténykednek, energiával, nemesfémekkel és nagyon sok olyan eszközalappal foglalkoznak, amik kiugró nyereséget tudnak termelni.A nap 24 órájában figyelemmel kísérik a világban zajló folyamatokat, akkor is képesek nyereséget elérni, ha a piac akár felfelé, akár lefelé megy, vagy stagnál.
E hozamok jelentős részét visszaosztják a befektetői Klub felé.Átlagemberek számára elképzelhetetlen hozamokról beszélünk, ami így a Klubtagoknál jelentkezik:
Napi 0,75-1,25%hozam, az elért eredmények alapján.
A 7DayWealth (Company Express) nem offshore cég, a National Association Of Investment Clubs

– Befektetői Klubok Nemzeti Szervezeténél van regisztrálva, kifogástalan a hírneve, vannak partnereik az USA-ban, Kanadában, egész Európában, Ázsiában, Afrikában, Ausztráliában és Dél Amerikában.
A Klub az amerikai pénzügyi felügyeleti szervek szigorú kontrollja alatt áll, másképp nem is működhetne.
Azért hozták létre a 7DayWealth befektetői klubot, hogy e kimagasló hozamlehetőségeket a nagyközönség számára is hozzáférhetővé tegyék, ezáltal olyan tőkéket is beemelhessenek a kereskedéseikbe, amik eddig el voltak zárva ezektől a lehetőségektől.
Ezért már havi 10 dollárral indítható a befektetésünk, 1-3 hónapos lekötéssel.
Három program közül lehet választani:

Silver: 10,00dollár/hó (kb. 2100 Ft) befizetéssel
Gold: 22,95 dollár/hó (kb.4800 Ft)
Platinum:45,95 dollár/hó (kb. 9600 Ft) befizetéssel

Az első befizetés működik befektetésként, a többi a klub tagsági díja.Normál befektetési kondíciók mellett 10 dollárral nem sokat lehetne kezdeni. Itt azonban kisösszegű befizetések a naponta jóváíródó, magas hozamok mellett, látványos eredményeket képesek hozni, ahogy azt az alábbi példából
0

Elküldve: 2010. október 24. - 12:07:29

Ui: Talan az elet pont azt akarja tolem,hogy mindenfele seged "eszkoz" csunya kifejezes,de mint csalad,rendezett hatter,nelkul tudjak boldogulni?
Csak nem ertem mi ertelme ennek mikor ugy erzem nekem ez lenne az alappillere az eletemnek..
Mkiert akarja az elet pont tolem ezt,mikor ebben vagyok a legerzekenyebb?
Igazan nagy dolog lenne a hitem viszanyerni Istenben...de egy csaladi tragedia ota nem erzem ot...Akkor 23 voltam addig minden nap imadkoztam.
ha valaki mkerdezi hiszek e Istenben azt szoktam felelni.Tudom hogy van,de nem erzem.
Ezzel is ugy vagyok mint a gyuogyszerrel..Nem megyek tempolba mert ha belulrol enm jon mesterseges uton nem vagyok hajlando keresni.Nem egoizum csak a termeszetes tortenesekben jobban hiszek mint a 4 falban amit ember allit fel.
A gyogyszert is azret nem szedem,pedig olyan eset vagyok mar szerintem :) mert jonnie kell annak magatol a megoldasnak...Bar ugy vagyok vele hogy ha az eves nem megy huzamosabb ideig egy rovid idore kenytelen leszek megis rabolintani.
Bar lenne egy biztos pont,legalabb a hit.
A volt baratomrol csak anyit..hogy meg mindig szeret...
8 honapja hogy szakitottunk azota 3-4 alkalommal talalkoztunk es mindig orultunk..o is maganyos nelkulem es en is nelkule...de a 4 alkalombol 4-szer hanytam.Mindig alavasnal..Joejt ,joejt majd jona gorcs es megyek a wc-re...fizikailag nem tudok mar vele lenni,es ez szornyu mert szeretem..de lehet hogy csak kapaszkodas? Hogy oldjam meg ha magam sem ertem :)hahha.
Az elet szep.de mondja mar meg valaki mi van!!! :)
0

Elküldve: 2010. október 24. - 11:50:00

Tisztelt Muller Peter,

En egy 28 eves lany vagyok.Jelen helyzetben kisse osszetorve irok onnek.
Hallgatom epp a musorat..Csodas nyugalommal beszel mindarrol amitol en orvenylo vizben probalok meg levegot venni.
Valami igazan megfogott abban amit mondott megpedig az hogy mikor azt mondta az erzelmes az egohoz tartzonak mint a serelem a fajdalom akkor felocsudtam es nem ertettem.
En nem erzem egoistanak magam..Minden ami faj az nem az egombol ered hanem a lelkembol..
melyen szomoru vagyok azert mert az anyukamban olyat kellett csalodjak amilyet a legnagyobb rosszakaromban sem talalok..Szeret,de kozben forgatja bennem a kest.Nyujta a kezet de kozben tiszta mocsok.
En a tisztasagot es a valodi ertekeket keresem,mikozben elek egy felfordult vilagban..amelyet ugy erzem kepes lennek atformalni bizonyos hatarokig,de mikor a gyokerem a csaladom az aki letobb erom veszi el es nincs hova vissznyuljak eroert ,ugy erzem a falak korbezarnak.
Nem vagyok egy depresszios hajlamu...egesz eletemben utaztam..es eltem,de most az eletem egy olyan forduloponthoz erkezett ahol erzem nincs valasztas csak erosnek lenni..de kozben nincs honnan meritsek.
Magaval rant az erzes hogy az edesanyam akihez ugy ragaszkodok es megakarom menteni egyre melyebb sebeket ejt rajtam az altal hogy nem vagyok szamara eleg fontos hogy ne beszeljen obcenul vagy hogy az elore csuszott labfejet a papucsban megigazitsa. O az mind amit nem szeretek az eletben latni, a megcsomorlottseg,a rossizndulat,az irigy,a kifele jot mutatok de belul es ami igazan ertekes lehetne a csalad ,nagyot bagozok ra,a felszinesseg es rombolas...erje mind az anyam.
Ketteszakadok ugy erzem. Mar kiskoromban is ilyen tisztan lattam az elveim osztonosen..akkor ugy lattam es erzetem van edesanyam..azota rengeteg hibat halmozott fel amik nem maradtak kovetkezmenyek nelkul,es kovuletekben rakodott le rajta mai sajnos most tort ki rajtam mint egy vulkan..elnyomtam es eltem az eletem..de most vege lett egy hosszu kapcsolatomnak es visszakoltoztem..azota teljes szenvedesek es napi harcok idejet elem,magammal szemben is...megvonom az etelt mert nem latom ertelmet.Hol az igazsag hol van az az ero belolem ami kepes lehetne megvaltoztatni a dolgokat? Evek ota almodom hogy jon felem egy hatlamas szokar..valamit nem tudok megoldani. Nem szedek semmilyen segedeszkozt azert hogy konnyebben tuleljem.. ellene vagyok. Hiszem hogy magunk kepesek vagyunk legyozni a bajt..csak a csalodottsag maga ala gyur..es elveszi mindazt azt a hatalmas erot ami amugy tudom vagyok.Jo lenne tudni az elveszett osvenyben amin jarok hol van a zold pazsitos ut,vagyis mit kell elfogdjak es mit kell megoldjak leginkabb hogy ujra onmagam lehessek.

Varom valaszat nagy Tisztelettel.. XY.
0

Elküldve: 2010. október 15. - 07:42:39

Két hülye egy pár..., vagytok még többen is?
0

Elküldve: 2010. október 14. - 21:35:35

A Net Penny Stocks egy különleges befektető csoport, ahol kis befektetések révén nagy hozamokat lehet realizálni. Több automatizált befektető rendszerből lehet választani.

Egyéni befektetői program lehetővé teszi, hogy befektethesse pénzét és heti hozamait élvezze.

Elérhető heti jövedelmek 500$-5000$

1,95$ - 5000$os befektetési instrumentumok közül választhatunk. A legkönnyebben megvalósítható a 15 instrumentumot tartalmazó Bulk invest csapat építő programot ajánlom.

Magasabb jövedelem eléréséhez szükséges: 1,95$ csatlakozási alap program és minimum Bulk 15

(29,95$) amely az egyszerü befektetési programot ötvözi a Network csapatépítő programmal.
A Bulk 15 befektetéssel elérhető maximális jövedelem 2300$ hetente.
A megvalósitáshoz egy Dowliner nevü program segíti a befektetőket, mely 12 mélységü hármas kötődésű Network szisztéma. Mit is jelent ez pontossan ?! Azt, hogy egy csapatépítő magához csak három embert csatlakoztathat, a további csatlakozókat a Dowliner a hozzá csatlakozó emberek között szétosztja. Ezzel segíti az alatt lévő társakat az elöremenetben.

További infókat elküldöm, ha érdekel !
email: netkereset@citromail.hu

Regisztráció:
http://netpennystock...2573-atomizer-1

7DayWealth

- akár havi 10 $-ból is lehetnek millióid.

Arról sokan hallottak, hogy vannak olyan befektetői programok, amik csillagászati hozamokat adnak.
A gond csak az velük, hogy a nagyközönség számára nem hozzáférhetőek.
Ezen a gyakorlaton változtat ez a program, ami az átlagemberek számára is, eddig elképzelhetetlen hozamokat biztosít!
http://www.7daywealt...?siteId=zb67364

A 7DayWealth (SevenDayWealth) nevű, USA-ban bejegyzett társaság mögött olyan – részben európai, részben amerikai – emberek állnak, akik már 20 éve ezen a piacon ténykednek, energiával, nemesfémekkel és nagyon sok olyan eszközalappal foglalkoznak, amik kiugró nyereséget tudnak termelni.A nap 24 órájában figyelemmel kísérik a világban zajló folyamatokat, akkor is képesek nyereséget elérni, ha a piac akár felfelé, akár lefelé megy, vagy stagnál.
E hozamok jelentős részét visszaosztják a befektetői Klub felé.Átlagemberek számára elképzelhetetlen hozamokról beszélünk, ami így a Klubtagoknál jelentkezik:
Napi 0,75-1,25%hozam, az elért eredmények alapján.
A 7DayWealth (Company Express) nem offshore cég, a National Association Of Investment Clubs

– Befektetői Klubok Nemzeti Szervezeténél van regisztrálva, kifogástalan a hírneve, vannak partnereik az USA-ban, Kanadában, egész Európában, Ázsiában, Afrikában, Ausztráliában és Dél Amerikában.
A Klub az amerikai pénzügyi felügyeleti szervek szigorú kontrollja alatt áll, másképp nem is működhetne.
Azért hozták létre a 7DayWealth befektetői klubot, hogy e kimagasló hozamlehetőségeket a nagyközönség számára is hozzáférhetővé tegyék, ezáltal olyan tőkéket is beemelhessenek a kereskedéseikbe, amik eddig el voltak zárva ezektől a lehetőségektől.
Ezért már havi 10 dollárral indítható a befektetésünk, 1-3 hónapos lekötéssel.
Három program közül lehet választani:

Silver: 10,00dollár/hó (kb. 2100 Ft) befizetéssel
Gold: 22,95 dollár/hó (kb.4800 Ft)
Platinum:45,95 dollár/hó (kb. 9600 Ft) befizetéssel

Az első befizetés működik befektetésként, a többi a klub tagsági díja.Normál befektetési kondíciók mellett 10 dollárral nem sokat lehetne kezdeni. Itt azonban kisösszegű befizetések a naponta jóváíródó, magas hozamok mellett, látványos eredményeket képesek hozni, ahogy azt az alábbi példából
0

Elküldve: 2010. szeptember 21. - 10:53:49

elég sokan eltévesztik mostanában és semmi moderáció sincs az oldalon, ez a legrosszabb benne.... Az ilyeneket le kéne csukna csalás meg megtévesztés vádjával, utána meg spammelésért, meg floodolásért!!
0

Elküldve: 2010. szeptember 21. - 08:31:53

Barátom, eltévesztetted a házszámot...
0

Elküldve: 2010. szeptember 10. - 12:36:01

NETPENNYSTOCKS Befektetés és Garancia Portfolio
Ez a cég 2008-ban jött létre segítségül a válság ellen .
Akár egyszeri 1,95 $ AP befektetéssel is elkezdhető , emberek beszervezése nélkül is kereshetsz vele !
Többféle befektetési terv létezik. Pl.: Bulk 25 befektetésnél $ 48.75t kell befektetni és $ 118 a várható heti hozam .
Ha meghivsz másokat is az elérhető összegek:
1 befektetéssel elérhető– Ár $1,95: Ön keres US $ 101,970.75
5 befektetéssel elérhető – Ár $ 9,75: Ön keres US $ 509,853.75
15 befektetéssel elérhető Ár 29,25 $: Ön keres US $ 1,529,561.75
Hetente tudod felvenni a jutalékokat 1,25dollártól. (vasárnap-hétfő)
Regisztráció után töltsd fel a fiókodat, 3$ a minimális összeg:
Manage Your Funds » menüpontnál kiválasztod a ADD FU

Regisztráció: http://netpennystock...2573-atomizer-2
Bövebb infok:
http://netkereset.ni...m/group/NetPenz

Sprint Wealth - A "pénzgyár"

Egyszeri 29$ belépési dij
Hozz 2 munkatársat !
Igy napi 1x forog ki a mátrixod, tehát 20$/nap (600$/hó)
Ha napi 5x forogsz ki (kb 4-5 munkatársal) akkor 5x 20$= 100$/nap (3000$/hó)

A regisztrációval a következőket kapod:
-örökös tagság
-oktató anyagok, elektronikus könyvek, szoftverek
-ezek továbbértékesítési joga és
-ami a legfontosabb,lehetőséget a pénzkeresésre

Regisztráció:
http://www.SprintWealth.com/?id=10332
Bövebb infok:

PeopleString
Egy új közösségi oldal, amely fizeti felhasználóit ! Hasonló a Facebookhoz, annyi különbséggel, hogy itt pénz kapsz, ha használod . Ha levelezel, játszol, hirdetést olvasol vagy használod a google keresőt pontokat ir a számládra, amelyet havonta egyszer átvált dollárba. 25 Dollártól lehet kivenni a jutalékokat, nekem az elsö 6 nap alatt 2900pont gyült össze, csak az oldal használatával emberek beszervezése nélkül. Természetesen meghívhatod barátaidat más közösségi oldalakról, azért is jutalmaznak !

Bővebb infók:
Regisztrálni itt tudsz :
http://www.peoplestr...com/?u=atomizer
0

Elküldve: 2010. szeptember 04. - 07:50:36

Miutan Muller Peter szamomra elerhetetlen, ezuton kuldom Neki szeretettel koszono levelemet.

Testverem, anyam ,apam, nagyanyam, nagyapam, es legjobb baratom Müller Péter!

Egy korhazi agybol irom levelem,bal oldalon felig lebenulva, ahova egy enyhe, de szamomra tul eros agyverzes jutatott. Most hogy itt beledobbentem a "LOMB ÉS GYÖKÉR" cimu konyvedbe, jottem ra, hogy ez az esemeny, nem veletlenul tortent velem, mintahogy az sem, hogy a tobb eve a polcon porosodo konyved most kerult csak a kezembe. Eddig nem voltam ra elegge erett, nyitott, befogado.
Most ertettem meg olyan eddig szamomra, de kornyezetem szamara is furcsa dolgokat, mint peldaul a konnyekig valo elerzekenyulesemet minden alkalommal, amikor Magyari Lajos
"Csoma Sándor naplója" cimu versenek kovetkezo mondatat olvastam, olvasom: "A tévedésnél igazam erősebb, nem az a fontos, hogy rokonok-de testvérek lakjak ezt a földet."

Most szallt fel a kod es ertettem meg, hogy a kb. 40 evvel ezelott, verselgeto gimnazista, vagy kezdo egyetemista koromban irt, es szamomra is zurzavarosnak, erthetetlennek tartott, mara mar csak toredekeiben fejemben maradt versiket nem en irtam, csak az en kezem fogta a ceruzat. Ime a megmaradt vers toredek:

Házak falában hallgatag,
Vagyok a szél, vagyok a szó
Vagyok a fül, vagyok a szem,
Látlak, s te nem lász meg sosem.
.
.
.
Még nem tudod, hogy létezem,
Csak érzed hogy van valakid,
Aki szeret, aki segit,
Aki letörli könnyeid,
És sir helyetted is ha kell,
S ha nem lennél,
Ő messze el,
Idegen világokba menne,
A végtelenbe tünne el,
S egy más világban felmerülne,
Ha téged megtalálna ott.
Tudd, hogy ő Én és Én Ő vagyok.

Peter, ezernyi koszonet a gyertyaert amit gyujtottal bennem.

Beer Sheva 2010. augusztus 23

Vida Jozsef Peter
0

Elküldve: 2010. március 28. - 20:24:06

Tisztelt Moderátor!

Ha tudna továbbítani Müller Péternek egy üzenetet, lehet hogy érdekelné.:
Kedves Müller Péter!
2006 nov 6-án megtaláltam lelki társamat, a másik felemet. Az örömkönyvből látom hogy végre valaki érti a lényegét, szóval létezik a gyakorlatban is, mi is csodálattal éljük meg. Megdöbbentő dolgokról, fizikai és lelki jelenségekről tudnánk mesélni egy tea melett, ha érdekli. Üdvözlettel: lakosi.helga@citromail.hu
0

Elküldve: 2010. március 05. - 20:23:58

Szerintem összekevered Müller Pétert a nevelt fiával; Müller Péter Sziámival.
0

Elküldve: 2010. február 21. - 17:59:27

Kedves VL67 !

Én is szeretnék 1 témában írni Müller Péternek, de ez nem a könyveiről szólna. Hanem inkább a Sziget Fesztivál fellépőinek kérdéséről szólna.
Mit javasolsz hogyan lehet vele komunikálni, vagy leírni a több száz ember véleményét, és kérését hogy hozzá eljusson.
Erre az email címre is írhatsz:
Nofretete007@freemail.hu
Előre is köszööm:
Nofi
0

Elküldve: 2009. április 09. - 11:39:54

Csak a sorrend tér el az írott szövegben és hátul a táblázatban. Ettől függetlenül két trigram kapcsolata minden esetben a megfelelő jelet adja.
Ellenőrzésképpen vesd össze pl. a Richard Wilhelm féle könyvvel.
0

Elküldve: 2008. május 28. - 09:10:39

Sziasztok!

Imádom Müller Péter müveit.
De a Jóskönyvvel kapcsolatban gondom van. A 8 pa kua össze van cserélve, vagyis a könyv ezáltal használhatatlan beszélgetésre, tanácskérésre. Döbbenten tapasztaltam, hogy a hátsó boritón található táblázatban felsorolt trigramok és a pa kua jelek nem azonosak - több eltérést is találtam. Érdekes, hogy kb. 3 éve meg van a könyv és csak most a napokban vettem észre az eltérést. A itt olvasott hozzászólásokból kiderült, hogy M.P. levelezési cime nem nyilvános...akkor?
Ha a Jóskönyvtől és Müller Pétertől sem lehet kérdezni ... akkor ki fogja megmondani nekem, hogy mit tegyek mostan?
Üdv: A.I.M.
0

Elküldve: 2008. április 10. - 12:55:56

Tisztelt Moderátor!
Érthető, hogy Müller Péter Úr e-mail címe nem nyilvános, a kérdésem az, hogy e fórumon keresztül kapcsolatba lehet-e vele lépni, vagy teljesen "magunknak" fórumozunk?
Válaszát előre is köszönöm.
0

Elküldve: 2008. március 21. - 11:07:23

Müller úr e-mail címe nem nyilvános.
Köszönjük figyelmeteket.
0

Elküldve: 2008. március 18. - 22:00:08

Sziasztok!
Látom más sem találja Müller Péter e-mail cimét, mert én sem.........
V.ki esetleg tudja? Nagyon örülnék neki.......
Köszike.....
0

Elküldve: 2008. március 15. - 17:38:21

Szeretném leszögezni, hogy távol áll tőlem az ezoterika,de nagyon szeretem okos az emberek gondolatait.
Most olvasom az Örömkönyvet, és ezzel kapcsolatban szeretnék valamit elmondani a szerzőnek.
Tegnap amikor a gyerekemnek ajánlottam a könyvet, úgy fogalmaztam, hogy ez az írás hozzámsimult.
Túl vagyok már életem delén, és van néhány gondolat, elv, amire ráéreztem, amit megéltem.
Vallom, hogy a szeretet mindenható.
Negyven év körül járhattam, amikor külföldön élve anyák napjára édesanyámnak azt írtam, hogy köszönöm, hogy megtanított szeretni.
Elég régen vallom, hogy a szeretet nem múlik el. Akit egyszer megszeretünk, azt mindig szeretni fogjuk. Ha elmúlik, akkor nem szeretet volt.
Ezeket próbáltam átadni immár felnőtt gyermekeimnek, és amikor azt a visszajelzést kapom, hogy ők mindig úgy érezték a családban, hogy értük van minden, akkor talán nem tettem rosszul.
Szóval amikor a könyvet olvasva ezek a gondolatok rámköszöntek, úgy éreztem, hogy a könyv hozzám tartozik.
Köszönet érte a szerzőnek.
0

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó