Startlap fórum:: Müller Péter - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Müller Péter

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. március 14. - 11:10:40

www.highpony.atw.hu
Érdemes megnézni!!
0

Elküldve: 2008. március 14. - 11:02:32

És Te mit tudsz mondani??
Igy kevésnek tünik mondandód..
0

Elküldve: 2008. március 14. - 07:46:12

Ennyire savanyú az a szőlő???
Talán mégis érdemes lenne elolvasnod a Szeretetkönyvet, hasznodra válna...
0

Elküldve: 2008. február 26. - 13:22:04

Jobb lenne ha ez az arc inkabb elmelyedne, magaban, es meditalna tenyleg. Szerintem semmivel sem kerult kozelebb a megvilagosodashoz mint barki. Egyszeruen ir mindent ami eszebe jut. Nemtom miert ult bele ebbe a mester szerepbe. De o nincs megvilagosodva, o nem Mester.
0

Elküldve: 2007. szeptember 26. - 02:13:21

azt hiszem sok ember javára válna ha elolvasná a szeretetkönyvet.egyben néha szomorú is,de mérhetetlenül boldoggá is tesz!
0

Elküldve: 2007. szeptember 25. - 19:52:12

kajelgabi! Beszélgethetünk az élet megoldásáról, jó néhány éve próbálkozom vele, tudok példákat mondani. Téged mi foglalkoztat, most a legjobban?
0

Elküldve: 2007. március 11. - 08:00:45

szia Finci,

megtudod adni Müller Péter email-jét? Köszi
0

Elküldve: 2007. március 11. - 07:58:46

szia ghostdogg,

kaptál már a leveledre választ Müller Péter elérhetőségét illetően? Ha igen, léci írd meg nekem , köszi
0

Elküldve: 2007. február 20. - 19:00:50

Húha! Bocsáss meg! Nem tudom, hogy nem tévedtem vissza akkoriban ide. Ha esetleg még te is visszanéznél, válaszolok.
Nem igazán tudok konkrét példát mondani arra, hogyan segített nekem a könyv. Ez nálam úgy működik, ha foglalkoztat egy téma, akkor előveszem a jóskönyvet, elolvasom, amit "kidobtam" és az ott olvasottak alapján is végiggondolom a dolgot. Aztán teszem, amit jónak látok. :)
Nem emlékszem már, honnan jött nekem a jóskönyv dolog. Elég régen megvan, és emlékszem, hogy sokáig vadásztam rá. Valószínűleg hallottam róla valakitől, de már tényleg nem tudom.
Nagyon sok mindent olvasok, nemcsak Müller Pétert. :) Lehet, hogy a könyvek választják az embert. Ez esetben nálam nagyon tolonganak, mert szeretem őket. :)
0

Elküldve: 2007. február 18. - 09:20:45

http://gameslap.dtsh.hu ! Nézetek be megéri:)
0

Elküldve: 2007. február 18. - 09:05:38

Sziasztok!
Én is megszállottan kerestem Müller P.cíét, míg rájöttem, tök fölösleges.Amit kellett,azt átadta már nekünk, a cél az, hogy magunkban fedezzük fel amiről ír.Szeretnék olyasvalakivel beszélgetni, akinek ugyanolyan fontos az élet "megoldása" mint nekem.
Egyébként depresszió leküzdéséhez tudom ajánlani aBelső mosoly c. könyvét.
0

Elküldve: 2007. február 07. - 18:08:11

Valaki!!! Bárki!!!
Kérlek segítsetek: ha valaki tudja hova küldhetek levelet Müller Péter bácsinak kérem írjátok meg!
E-mail, levelezési cím, postafiók...bármilyen elérhetőség érdekel.
Előre is köszönöm!
0

Elküldve: 2006. április 11. - 00:08:14

Finci, tudnál nekem írni egy példát, hogyan segített neked a jóskönyv? Nagyon érdekelne! Te olvasol mást is vagy csak Müllert? Hogyan jött neked ez a jóskönyv dolog?
Elhiszed, hogy nem az ember választja a könyvet, hanem a könyv az embert?
0

Elküldve: 2006. április 11. - 00:00:43

Szia! Nekem a Titkok és tanítások volt az első könyvem Müllertől. Ha jól emlékszem karácsonyra kaptam a tesómtól. Egyszerre olvastam el, szünet nélkül. annyira jó volt látni, hogy amiket én már tudtam, gondoltam, éreztem azt valaki leírta. És egyáltalán más is hasonlóan gondolkodik mint én. Aztán azokat is olvastam amiket írtál, és a jóskönyv is megvan, de még csak a bevezetőig jutottam.
0

Elküldve: 2006. április 04. - 12:09:39

Szia! Én már régebben olvastam Kard és Keresztet és a Mesterek c. könyvet, ahol Popper Péterrel felváltva beszélnek ugyanarról a témáról. Nagyon érdekes ez az utóbbi is. No meg persze a Jóskönyvet olvastam és használom olykor ma is. Megdöbbentő mennyire bejön.
0

Elküldve: 2006. április 03. - 20:47:55

Sziasztok! Kíváncsi lennék azoknak a véleményére, akik olvastak Müller Pétertől. Vélemények, érzések, kritikák stb... Én heti 3szor megnézem a fórumot, tehát kiváncsian várom a hozzászólásokat. Köszönöm.
0

Elküldve: 2005. november 02. - 17:06:01

Írtam a Természetgyógyász Magazin szerkesztőségébe, hogy tudnának-e segíteni Müller Péter e-mail címével kapcsolatban. Azt írták, hogy a szerkesztőség e-mail címén keresztül lehet vele levelezni, oda nyugodtan írhatunk neki!
A szerkesztőség e-mail címe: tgym@mail.datanet.hu
Ennyit sikerült kiderítenem, de szerintem ez is több, mint a semmi!
0

Elküldve: 2005. október 31. - 17:46:08

Az email-címet én sem tudom. Ha ez segít valakinek valamit, a Jóskönyv legelején van egy mondat, idézem:
"Kérem, hogy a könyvvel kapcsolatos tapasztalatait a Természetgyógyász Magazin szerkesztőségéhez juttassa el "Jóskönyv" jeligére. MP"
Talán, ha megkeresitek a szerkesztőséget, ott tudnak segíteni.
0

Elküldve: 2005. október 31. - 16:51:14

Sziasztok!

Én is szeretném megtudni Müller Péter e-mail címét, mert már régóta olvasom az írásait és nagyon megszerettem!
Ha valaki tudja írja meg, nagyon megköszönném!
0

Elküldve: 2005. augusztus 09. - 08:21:31

Szia bea29!
Sikerült megtudnod Müller Péter email címét? Mert nekem is szükségem lenne rá, légyszi, ha tudsz segíts!
Köszi! :)
0

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó