Startlap fórum:: Rádió 1-ről véleményeket várok - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Rádió 1-ről véleményeket várok

• Csoport: Guests

Elküldve: 2007. április 29. - 20:24:16

Én mindig Rádió1et hallgatok, de az az igazság, hogy a Disco'shit kivételével nem tetszik a zene. Rengeteg az ismétlés, óránként megy PCD, Nelly Furtado, Akon, Beyonce és egy idő után nagyon unalmas. Reggelente több órán át hallgatom, a Kukori nagyon jó műsor, nem is ezzel van bajom, de a zenéket előre meg lehet jósolni... Jó lenne picit régebbi számokat is elővenni, vannak ebben az r'n'b-pop stílusban is régebbi zenék, amik nagyon jók.
0

Elküldve: 2007. február 26. - 09:25:55

A Radio1-nek a szignálai és jungle'sai a jók!
0

Elküldve: 2007. február 18. - 11:00:29

Valóban nagyon jó, tíz percenként Sean Pault ismételgetnek, ha éppen nem azt, akkor Bob Sinclar-t, vagy Megasztáros kórságokat !
tényleg tök jó...az értelmi sérülteknek.
Hallgasd őket mindennap, az idők végezetéig.
0

Elküldve: 2007. február 17. - 23:43:57

Nagyon Jó a RADIO1.De,lehetne tényleg nagyobb és tisztág a vételi lehetőségek...
0

Elküldve: 2007. január 10. - 19:25:14

A Rádió 1 -en már nincs mit javítani. TÖKÉLETES!
0

Elküldve: 2006. december 22. - 01:30:31

Hello!Ezt érdemes megnézni:

http://index.hu/kult...dia/radio12636/
0

Elküldve: 2006. december 20. - 20:51:57

Látom sokan írják hogy szar a rádió1. Akkor légyszi mondjatok olyan adót pesten vagy vidéken ahol legalább ilyen zenéket adjak. Pesten Pl mit halgassak a Rádió 1-n kívül??? Danubiust? Slágert? Juventust? Roxyt? Roxy se jó már!!!
0

Elküldve: 2006. december 13. - 08:04:27

Cartman!Szia!
Pontosan mire gondoltál a hozzászólásodban?
Várom a választ!Köszi
0

Elküldve: 2006. december 12. - 06:56:56

Szia!Megnéztem.Igénytelen.Pontosan olyan,mint a zenéjük.Csak igazi mai sláger megy.Mondjuk óránként tényleg van benne egy.Ennyi.Ha tényleg ottvoltál,akkor tudnod kell,miért ilyenek.Néha tesztelek.A zenék felváltva ugyanazok,mint Juventuson.Itt vége,ott kezdődik.Véletlen?Háááát,nemtudom.De inkább mást hallgatok
0

Elküldve: 2006. szeptember 16. - 09:10:49

Azért Budapesten lehet választani, nemúgy mint Sopronban. Semmi más nincs, csak Danubius, Sláger, Corvinus meg a Magyar Rádió. Az összes többi osztrák vagy szlovák. Én például örülnék, ha a Rádió1 bejönne nálunk, mert szerintem tök jó. Sopron Rádió nemrég szűnt meg és azóta szinte csak netrádiót hallgatok, mert az volt a legjobb.
0

Elküldve: 2006. szeptember 15. - 22:00:46

A R1 egy nagy rakás sz.r!! Egyszerűen dühít, h amikor az autóban ülök (a rádió Deejay megszűnése óta és persze én Pesten lakok) nemtok mit hallgatni! Minden második zene amit adnak az a k..va Sonpól meg a többi sz.r!! Szánalmasak..
0

Elküldve: 2006. szeptember 10. - 16:21:20

tudod, nekik azért terjed Sopronig a vételkörzetük, mert országos adók, a Rádió 1 pedig helyi adókat fog össze hálózatként.
0

Elküldve: 2006. szeptember 10. - 13:28:05

Nem értem mi bajotok van, én pont az ilyen kereskedelmi rádiókat szeretem amiben Európa kedvencei mennek. De azt nem értem, hogy ha a Sláger, Danubius, meg a Magyar Rádió el bírta hozni Sopronig az adókötzetet, akkor például a Rádió1 miért nem? Ha nagyon akarom, egy autórádióval meg egy rohadt nagy antennával be tudom hozni de csak a várostól 3 km-re és nem is stabil az adás.
0

Elküldve: 2006. szeptember 09. - 10:24:42

A Rádió 1 egy nagyon jó válalkozás volt, Budapest és kőrnyékén nagyon sokan hallgatták, népszerű rádió volt. De amióta vidéken is hallható, szépen rohamossan csökkent a színvonala, csökkent bennük az lendületesség , ami jellemezte ezt a rádiót. Gyerekek! Lássátok be, nagyon rossz amit csináltok. Most már ideje lenne felszámólni magatokat, mert mindennek mondható, amit ott csináltok a rádiónál...
0

Elküldve: 2006. szeptember 09. - 04:06:00

Komoloyan mondom, nevetséges, hogy egy internetes fórumban egy olyan rádióról mondtok véleményt, aminek még weboldala sincs. Szánalmas. Nyolc évig dolgoztam a "cégnél" megéltem, tapasztaltam és láttam pár dolgot ez alatt az idő alatt. Most komolyan, az még senkinek nem jutott eszébe, hogy a Rádió 1-nek azért nincs weboldala (najó van valami, bár a 10 éves fiam különbet csinál tízórai közben)szóval azon még nem agyalt eddig senki, hogy egy nagy világcég tulajdonában lévő rádiónak miért ilyen gagyi a weboldala? Nos én sejtem. Ha lenne fórum, chat stb. akkor idővel szembesülni kellene a hallgatók valódi véleményével és ezen az sem segítene, ha "KissRobi" álnéven folymatosan fényezné a céget. A lényeg: előbb-utóbb kis hazánkaban is lesz people meter és akkor lesznek valós adatok is.
0

Elküldve: 2006. augusztus 24. - 17:58:29

King a Rádió1 de Sopronban miét nem lehet fogni ??????????
0

Elküldve: 2006. augusztus 05. - 17:51:17

Rádió 1 sz.r
0

Elküldve: 2006. augusztus 05. - 17:50:48

A rádió egy KB oylan mint a honlapja! sz.r!!
0

Elküldve: 2006. augusztus 05. - 17:49:46

Tudjátok mit kell halgatni????????????
Balatonrádiót!!!!!!!!!
VakációZoo
Ott van most a Béres és a Nyalaka
Egyetlen értelmes müsor a deejay megszünése óta
0

Elküldve: 2006. július 15. - 17:33:05

Én nemigen hallgatom, csak azt tudom, hogy reklámok értékesítésével is foglalkoznak, megrendeltek a választásra néhány politikai hirdetést. A megrendelő nyilván azonnal fizetett a Rádió-1-nek, a nyertes párt azóta az összes népszerűségét elvesztette, de mi még nem jutottunk a pénzünkhöz. Eleve kiköti a 70 (korábban 90) napos fizetési határidőt, de azt sem sikerült még egyszer sem teljesíteni. Nem szívesen mondok le erről a pénzről, de gondolkodom rajta, hogy nem fogadok több reklámot tőlük. Ha lennének társaim, meg is tenném. Sajnos azonban kell az a pénz a kis rádióknak, még akkor is, ha ennyire inkorrekt a megrendelő.
0

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó