Startlap fórum:: Rádiós szoftverek - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 19 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Rádiós szoftverek

#1 Felhasználó nem aktív   myonlineradiohu 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2014. május 01. - 19:02:18

Sziasztok!
Egy webes alkalmazást ajánlanék nektek, mellyel operációs rendszertől függetlenül tudtok online rádiót hallgatni.
Elég csak egy böngésző. Így akár okos telefonról is hallgathatjátok kedvenc rádióitokat.
http://myonlineradio.hu/
0

#2 Felhasználó nem aktív   kimiboy 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2012. szeptember 30. - 12:02:21

Sziasztok. Valaki tudna nekem segíteni? Egy zene kérő vagy üzenet küldő kis script-et szeretnék weblapra.. ha megoldható hogy a SAM broadcasterbe a requestnél jelenjen meg! megköszönném nagyon!
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. szeptember 16. - 09:13:21

Teljes körű, webfelületes rádió admin. Weboldalba építhető panelek (Kívánságkérés, hallgatói üzenetek, Toplista, műsorvezetői információk), belső üzenő rendszer, toplista,kívánságkérő admin, műsorvezeetői tevékenységek logolása, stb....

VPN PRO
0

Elküldve: 2010. június 15. - 08:46:59

Sziasztok!

Hasznos kiegészítők: http://www.rcasoft.hu
0

Elküldve: 2010. március 23. - 18:22:42

Ingyenes kívánság kérő modul, beépíthető kérés panellel internetes rádiók részére.

cím: http://virtualisan.net/vpn_kivi.php
0

Elküldve: 2010. március 03. - 19:11:43

A 42net szerintem a legjobb magyar nyelvű rádiós adáslebonyolító. Olyan komplex rendszer, ami nemcsak egy frekit, hanem a hálózatos megoldásokat is könnyedén elvisz. Mostanra, a legújabb verzió, már olyan extrákat tud, amivel felveszi a versenyt bármelyik világszínvonalú szoftverrel! Ami viszont hatalmas előnye, hogy magyar fejlesztés és a készítők rugalmasan kezelnek minden beérkező kívánságot...nem utolsó sorban bazi olcsó, pláne ha béreli az ember lánya. Megspórolhatod vele 3-4 ember bérét, ugyanakkor egy négyórás minimálbér nettója a havi bérleti díjja:) nem véletlen, hogy egyre több adó áll át erre, szerintem nagyon tutti megoldás!
0

Elküldve: 2010. február 15. - 11:52:16

487 folytatás program ahonnan tudok interneten sugározni. lehetőleg szerver is legyen hozzá és jó lenne ha telepítés nélkül is futna. Aki tud ilyet küldje el nekem a nevét vagy ahonnan letudom tölten. Előre is köszönöm.
0

Elküldve: 2010. február 15. - 11:49:53

Sziasztok!
Nem tudtok valami jó internetes rádiós programot ahonnan neten lehet könnyen adást csinálni. De ne Winamp legyen vagy ilyesmi hanem egy jó INGYENES
0

Elküldve: 2010. január 21. - 17:48:26

42 net a neve. ugyanaz a cég fejleszti, akik a fornax-ot is. kinézetre olyan, mint a nautilus. az elmúlt időben elég sok rádió állt át erre (rádió88, sunshine rádió, stb.). elég nagy tudású lebonyolító. korábban volt vele olyan robléma, hogy bizonyos műsorelemeket nem játszott le, de úgy tudom, ezt már kijavították benne. még egy-egy id belefér, de az azért gáz, ha reklámblokkot, vagy egy komplett megszólalást kihagy, és nincs ember a környéken. :)
0

Elküldve: 2009. december 20. - 16:09:36

Sziasztok! A napokban hallottam valami új adáslebonyolítóról. nett 4.2 talán, vagy valami nagyon hasonló. Állítólag nem túl drága és tud magyarul. Ti hallottatok már felőle? Köszönöm előre is!
0

Elküldve: 2008. december 08. - 10:29:29

Sziasztok!

A mai nap rátaláltam erre az oldalra és láttam hogy rádiós szoftverekkel foglalkoztok. Szeretnék segítséget kérni tőletek, nincs valakinek véletlenül egy Omnia A/X-es szoftvere? ha valaki elküldené nekem nagyon megköszönném.
0

Elküldve: 2008. augusztus 03. - 18:25:18

Sziasztok!

SAM pal script programozásban tud valaki segiteni?
0

Elküldve: 2008. június 08. - 13:25:35

Lehet, hogy már elkéstem a válasszal. Bár mi nem Jazlert használunk, és nem is a legprofibb megoldás, nálunk egy plugin (kb bármilyen programozási nyelven megírható) csinálja azt, hogy "megnyitja" a shoutcast admin.cgi?pass=jelszo&mode=updinfo&song=ujszamcim oldalát. Bár évek óta nem foglalkoztam Jazlerrel, szerintem kell, hogy legyen hozzá ilyen plugin, de ha sehogy nem jön össze, írhatok neked egy .exe -t, de az max annyit fog tudni, hogy néhány másodpercenként figyeli ezt a txt-t, és ha változást észlel, frissíti a winampban (Nagy hibája, hogy új szám kezdése után csak néhány másodperccel fogja frissíteni a számcímet)
0

Elküldve: 2008. május 04. - 09:07:28

szioka! kéne egy kis help jazler + shoutcast rendszerrel kapcsolatban, aki tudna érdemben segíteni kérem vegyen fel MSN root@ipv4.hu
0

Elküldve: 2008. március 23. - 16:08:53

A link végén otthagyja a zárójelet, azt szedd, ki utána müxik a link.
0

Elküldve: 2008. március 23. - 16:08:12

Egyszerűbb megoldás az oddcast (http://www.oddsock.o...ools/oddcastv3/) egy txt fájlból kiolvassa, és ő lövi fel utána a streamet és az infót is shoutcastra. VOX-X pl. meg tudja hajtani. A Jazler passz, hogy tud-e ilyet.

Nekünk tökéletesen működik.
0

Elküldve: 2008. március 10. - 14:49:53

Szia!
Tudom, már láttam, és a honlapra már így töltenénk fel, ezen keresztül, viszont a Shoutcast hogyan olvassa ki az infokat? (a Jazler és a Shoutcast külön gépen van, hálózatban)
Thx.!
0

Elküldve: 2008. március 09. - 21:53:46

Szia
A jazler könyvtárban találsz egy nowonar.xml-t és nowonair txt-t ami csak a működés közben jelenik meg. Ezek tartalmazzák ezeket az indókat.
Üdv
0

Elküldve: 2008. március 08. - 14:29:46

Sziasztok!

Kéne nekem egy kis segítség!
Jazler-t használunk a rádióban a netes adás pedig Winamp Shoutcast-el nyomatjuk!
Ki szeretném írni a "hallgató" winamp-jában az éépen hallható dal címét+előadóját. mint pl a Petőfin.
hogyan tudnám ezt megoldani?

Köszi a helpet előre is!
0

Elküldve: 2008. március 06. - 16:06:32

Szia,

megkérdezhetem melyik verziójú Npruntime-ot használtok?
Mert egyáltalán nem mindegy...
0

• 19 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó