Startlap fórum:: Rádiós szoftverek - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 19 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Rádiós szoftverek

• Csoport: Guests

Elküldve: 2007. április 26. - 11:18:12

Szia, a Fornax ezt már tudja, a részletekért keresd pidro-t, pidro@pidro.hu.
A vpcx emulátor a rainbow hardverkulcsokat használja, 128 bites titkosítással, és ráadásul beírás után kiégetik azt a lábat, ahonnan ki lehetne olvasni az információt. Nem hallottam még arról, hogy valaki feltörte volna...így elég nehéz is :-)))
Ez van.
Gyula
0

Elküldve: 2007. április 26. - 11:13:25

Szia, semmi különöset nem tud, (két évig használtuk a 90'-es években, azóta sem változott lényegében semmit)és baromi drága, ha kell, egy régebbi verziót el tudok küldeni, de nem stabil a program, zabálja a gép erőforrásait, szarul kever, stb.
Én inkább akkor a voxx-x-et ajánlanám, ugyanazt tudja, sőt többet, magyar, és nem is drága.
voxx-x.hu

Üdv: Gyula
0

Elküldve: 2007. április 25. - 17:26:27

Sziasztok!

Tapasztalatokat várok a NexGen Digital-al kapcsolatban, illetve valaki találkozott-e vele?
Nekem személy szerint a régebbi verziója tudásra bejön (PSI101).
Remélem akad olyan köztetek, aki ismeri és hozzá tudna juttatni egy teljes verzióhoz, illetve az megvan csak crack kéne hozzá, pls help! :)
Előre is köszi mindenkinek! :)
0

Elküldve: 2007. március 22. - 10:03:35

Sziasztok!

Akinek elegendő szimpla lejátszó csatorna, azoknak tudom ajánlani a WAMP RADIO szoftvert, ami ma egy regionális rádió adáslebonyolítását látja el. Emellett kezeli az Artisjus/MAHASZ playlisteket is.
Természetesen nem ingyenes, és éppen ezért crack-et se kérj.

Bővebb infót e-mailben: kflaudio [kukac] gmail [pont] com
0

Elküldve: 2007. március 11. - 12:49:02

Szia szepus!
A Fornax DCM-je és a Nautilus PCX kártyákat igényel, ezért sztem nem a megfelelő költségkímélő megoldást választanád egy internetrádiónak, ha érted mire gondolok!?

Szia tapaiMedia!
Tudom régen írtad, de nekem megvagyon az Omnia A/X valamerre, ha érdekel még!
0

Elküldve: 2007. január 19. - 12:08:14

Szerintem pár millió forintért bármelyik cég(Nautilus...) megengedi, hogy letöltsd a szerveréről:)
0

Elküldve: 2007. január 19. - 11:31:48

Sziasztok!
Segítséget kérnék!Mivel lassan indul egy webradió amihez adásszoftvert keresek!Igazából valami jó kellene mert a Winamp nem akarja az igazat!Fornax Dcmje ha lenne valakinek vagy nautilus és megosztaná velem, vagy hogy honnan tölthetem le(már működőképesenn)nagyon megköszönném!
E-mail:szepus@invitel.hu
MSN:szepus@hotmail.com
0

Elküldve: 2007. január 16. - 14:06:54

Sziasztok!

Nincs valakinek véletlen DJ POWER full progija? Szeretném kipróbálni, hogy mit tud, egy új rádió adáslebonyolítója lenne ez a progi. Ha tud valaki segíteni, szóljatok a delalfold-radio@freemail.hu címre!

Köszönet!

Délalföld Rádió Stáb
0

Elküldve: 2006. december 30. - 12:26:25

Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Nautilus JB hol tárolja azt, hogy éppen mit csinál? (pl híreket, zenét,időt,reklámot játszik)
Köszi előre is
0

Elküldve: 2006. október 18. - 09:04:57

Hi mindenkinek.

Nincs valakinek egy Omnia A/X -es szoftvere, mondjuk olyan kipróbálható és jól megkínozható verzióban, hogy megnézzük milyen hangképet mutat?
Nem ragaszkodom az úgymond báránytiszta verzióhoz.
Csak mindössze nem akarom addig megvenni a gépeimre a licenszeket ameddig mondjuk egyet nem hallottam, hogy mit mutat.

Üdv nektek ;-)
0

Elküldve: 2006. október 07. - 20:40:41

Sziasztok! Tudom ajánlani a Dj Powert és a SAM Broadcasting adáslebonyolító szoftvereket. johnny
0

Elküldve: 2006. szeptember 30. - 15:16:10

Sziasztok!Nekem jazler simple pack-om van amivel a rádióadást szolgáltatom ki az internet felé de nem tudom hol lehet beállítani a netes sugárzáshoz való adatokat:
Ebben kellene némi segítség nekem.Ha valaki tud segíteni megköszönném!
0

Elküldve: 2006. szeptember 27. - 23:23:15

udv mindenkinek!

Igy hirtelenjeben a sound forge mp2re reagalnek, tud a 7es is (az mar biztosan, mert azt hasznalom,de lehet regebbiek is) megnyitni meg menteni is bele, mainconcept mpeg2 plugin kell hozza, van is benne, viszont kulon aktivalni kell.mikro eloszor abba akarsz menteni, keri a kulcsot.persze ez nem jelenthet gondot ha megvettetek :) vagy szoljatok es tudok segiteni.

mas.
tud vki vmi hmmm "megoldast" vpcx lejatszo hardverkulcs kikerulesere? van 2 db, (meg van rendes pcx kartya is) de nagyon neha szukseg lenne plusz darabra is. viszont nincs olyan gyakran hogy venni erdemes lenne.
szal van vmi lehetoseg hmmm "biztonsagi masolat" keszitesere a kulcsrol vagy vmi ilyesmi? :)

ja megvmi, fornaxhoz van vmi megoldas arra hogy netre kuldjem az aktualis track cimet?olyasmi mint a nautilusnal a net modul.

kosz

g.
0

Elküldve: 2006. szeptember 27. - 12:33:24

nekem egy marha egyszerű kérdésem lenne :) nem tud valaki olyan plugint winampra, ami egész egyszerűen megadott időben megadott listát tölt be és nem száll el runtime errorral? :)

wrs kilőve, az elszáll runtime errorral :)
0

Elküldve: 2006. szeptember 18. - 13:19:55

A Sonicart.... elég kis egyszerű progi.
0

Elküldve: 2006. szeptember 16. - 09:14:46

Szeretném ajáűnlani a Sonicart nevű programot, egyszerűen Google-ba írjátok be mert a honlapja már megszűnt :(. Nekem nagyon bevált :)
0

Elküldve: 2006. szeptember 05. - 18:09:33

pl. Dalet. Ha összeszedted és el tudod indítani őket írj, mert érdekel! Meg gondolom, hogy a vezető szoftverfejlesztő cégeket is:DDDD
0

Elküldve: 2006. szeptember 05. - 12:29:12

Emberek?

Lehet, hogy én vagyok kicsit lemaradva, de nemrég akartom VOLNA kipróbálni a JazlerRadioStart. De valahogy nem sikerült. Nos, erről kérnék infokat, hogy mennyivel jobb, mint a Jazler (pl 2.3r11) ?

És össze szeretném szedni azokat a progikat, amivel előre be lehet keverni a cuccokat. Gondolok itt pl a DCM-re és a NAUTILUS-ra. Melyik progikban van erre még lehetőség?

Thx. Csaba
0

Elküldve: 2006. szeptember 02. - 09:53:37

Hello DJJani!
Köszi a segítséget:) A SF 5.0 is meg tudja nyitni az mp2-es fájlokat, tudsz vele dolgozni, azonban csak a 8-as tudja ugyanabban a formátumban el is menteni. A Cool Edit Pro-t már régóta használom,m nekem is nagyon tetszik, de rá is érvényes, hogy ki ezt , ki azt szereti. Ki mit szokott meg:)
0

Elküldve: 2006. szeptember 01. - 09:27:13

Hello mindenki.

Na énis elég régen jártam itt :)

Egy pár segítség, amit tudok nektek adni: A Sound Forge-nál egyedül a 8-as verzió képes mp2 formátumú fájlok megynitására, mivel csak ez a progi rendelkezik mpeg audio layer pluginnal, ami ezt a formátumot kezeli. De asszem van egy másik progi a Cool Edit Pro 2000 ami viszotn talán még jobb mint a Sound Forge. Még nem kaptam kézhez de már elég jó dolgokat hallottam róla. Elvileg megtudod azt csinálni vele, hogy ha van egy zajos felvételed akkor az adott zajjal végig tudod szűrni a szöveget :) erre a Sound Forge nem képes mivel ott nem tudsz egyedileg generált szűrőket megadni, de a Cool Editnél viszont ja.

Hy Shreky!

Lehet hogy tudok segíteni az XML problémádon, de nem mondom 100-ra. Ha tudsz nekem küldeni egy xml fájl-t emailban akkor megnézem egy weblapszerkesztővel hogy mit tudok vele kezdeni, hogyan tudom beépíteni egy oldalba, mint tartalom. Az a baj az Xml fájlokkal hogy nem tartozik hozzák style.css fájl ami a stíluslapokért fele, ezért kapod vissza ezeket a hibaüzeneteket, de lehet hogy tok vele valamit kezdeni.

Na ödv mindenkinek.

ui.: Shreky az email címem: dvjanos@freemail.hu
0

• 19 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.