Startlap fórum:: Menyasszonyi ruhák - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Menyasszonyi ruhák

#1 Felhasználó nem aktív   alkotasruhajavito 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2015. március 07. - 08:38:44

Esküvői ruha alakítás,készítés,méretre igazítását nagy szaktudással,gyors határídővel vállaljuk!
Igényes környezetben,a 12.kerületbe vaárjuk kedves vendégeinket!
http://www.alkotasruhajavito.hu/
0

#2 Felhasználó nem aktív   hajnalka28 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2012. augusztus 22. - 15:41:57

Hát amit én elmondhatok nemrég vásároltam ruhát az egyik Budapesti szalonból(ha érdekel valakit jelezzen rám e-mailen elkűldöm a többi infót csak hogy ne a reklám helye legyen)ahol nagyon kellemes meglepetésben volt részem, ugyanis nagyon jó árakon szebbnél szebb menyasszonyi ruhákat találtam,az érdekes része pedíg az hogy a szalonban csak egy pár darab volt kiállítva "hogy lásd a minőséget és a felhasznált anyagokat"de viszont rendelkezésemre bocsájtottak vagy hat katalógust kb 300 modellel amelyből bőven vállaszthattam. Találtam is egy gyönyörű modelt,levették rólam a mértet es ket het mulva meg is kaptam.Két darabot rendeltem, az egyik az tökéletes volt, a masikon egy picit kelett alakitani de azt is csak azért mert én időközben valmit még kigondoltam pluszba,és az csak hab volt a tortán hogy a rászánt pénzből még kis nyoszojólány ruha is kijött, beteljesülve az az álmom is hogy nyoszolyólányok kísérjenek.Egy romaniai cég gyártja akik olaszországnak és spanyolországnak is gyárt, és most nállunk is megtalalhatóak menyasszonyi ruháik "habár csak egy pár hejen láttam pedig higgyétek el vegigjártam Budapesten szinte minden üzletet. Azt monták ahol rátaláltam hogy most jott be nállunk a piacra "azt viszont elmondhatom hogy nem olyan giccsesek mint az ukrán modellek "igaz volt egy par közöttük de anyi százból biztos megtalálod az igazit /biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' /> mert ha az igazihoz mesz férjhez akkor igazi ruha is kel hoza /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Sok helyen észrevettem hogy fel van pompálva az ár mert spanyol es olaszországbol hozzák ugyanezeket a modelleket ugy hogy mindenkinek ajanlom járjon utánna ERDEMES.Más városokról ne kerdezzetek mert nem jártam máshol, de valószínüleg megtalálható máshol is mert olvastam még hogy van aki át jár Aradra is, de ahogy ő mondta az ár szinte ugyanaz.Amit elfeljtetem még mondani hogy a felső és alsó részt úgy párosithattam a modelleknél a hogy nekem tetszett, nembeszélve arról hogy most hivatalosak vagyunk mi is a férejemmel egy lagziba (azota megvolt az a bizonyos gyonyoru eszaka) és hát ami a lényeg hogy mindenki a menyasszonyra figyel, akkor gyönyörű ha a ragyogásoddal és a gyonyorű ruhaddal egyutt tünddökölsz" na és hat a menyasszony mostmár aldott alpotban van es szamukra is van kulön kolekció méretre, és ő is rendelt és nagyon meg van elégedve.Estélyiket is gyártanak ugyan csak megszamlalhatatlan modelt és én meg egy baratnőm"aki egy kicsit molett de számara is tartogattak kellemes meglepetést"tehát ujra rendeltem most estelyit es nagyon nagyon elegedett vagyok.Ezt azért írom le ilyen hosszan mert rengeteg időmbe kerűlt es majdnem rengeteg pénzembe is és azt szeretném hogy mások is megtudják azt az érzést mikor egy tökéletes ruha a tökéletes napon azt a csodálatos érzést nyujtsa neked hogy ragyogsz, majd irok még az estélyivel való élményeimmel is kapcsolatban, olyan jó boldogan megosztani valamit masokal /biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />
0

#3 Felhasználó nem aktív   pweb.hu 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 11

Elküldve: 2012. január 21. - 21:37:58

Sziasztok!

Örömmel tudatjuk mindenkivel, hogy a lakodalom.hu, újra indult. Ingyenes elő regisztráció esküvős-lakodalmas szolgáltatóknak.

Menyasszonyi ruhák: http://lakodalom.hu/...k-eskuvore.html
0

#4 Felhasználó nem aktív   pamlag 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 13

Elküldve: 2011. március 14. - 21:05:26

Az égi jelre vársz?
Nekünk ők voltak azok: WeddingPhoto
/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2009. szeptember 20. - 18:28:48

"http://httpeskuvo.blog.hu" target="_blank">http://httpeskuvo.blog.hu!
Esküvői előkészület,menyasszonyi ruha,menyasszonyi csokor,esküvői fotó,esküvői kamerafelvétel,esküvői terem,helyszín dekoráció,esküvői autó dekoráció,esküvői frizura,haj, esküvői smink, polgári esküvő, templomi esküvő,esküvői gyűrű, esküvői fátyol,esernyő,cipő, esküvői kiegészítők.
Indiai esküvő és smink tippek,arab esküvő,japán esküvő. 2009-es menyasszonyi ruhák.Wedding
0

Elküldve: 2009. augusztus 25. - 11:29:40

Menyasszonyi, estélyi, alkalmi, esküvői ruhák varrása olcsón és kiváló minőségben.

www.menyasszonyiruha.ws
0

Elküldve: 2009. május 20. - 17:31:10

Esküvői és Alkalmi Ruhaszalon

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Nyíregyháza

www.silverrose.uw.hu
0

Elküldve: 2009. április 22. - 13:23:19

Kedves Menyasszonyok!
Kiárusítást tartunk költözés miatt.
Menyasszonyi ruhák 15.000 Ft-tól,koszorúslány ruhák 5.000 Ft-ért elvihetőek.
2510 Dorog,Bécsi u.22.
06/70-378-8733
0

Elküldve: 2009. március 05. - 19:41:15

Eladó egyszer használt, kitűnő állapotban lévő fehér színű menyasszonyi ruha tartozékokkal (abroncs,alsószoknya,csipke boleró, cipő ,virágos hajdísz ,ékszerek).Méret: 40-44-es, de hátul füzős állítható nagyságú, Magasság 170 cm mellbőség 100 cm derékbőség 90 cm..Debrecenben megtekinthető.Ár:50E Ft Kérésre képet küldök.Érdeklődni:szevice01@freemail.hu
0

Elküldve: 2009. március 04. - 18:26:31

Sofy Szalon!!!Nagyvárad központjában megnyitottuk menyasszonyi szalonunkat! Bérelünk, eladunk és rendelésre varrunk menyasszonyiruhát és estélyiruhát, bármilyen modelt. sofybridal@yahoo.com, tel 0040726343198, 0040770142472
0

Elküldve: 2009. január 26. - 19:04:29

Eskuvore keszulo csajok, szeretnem nektek tanacsolni, hogy Szinnay photo t pecsrol veletlenul se bizzatok meg eskuvoi fotozatosokkal. nagyon rossz tapasztalatunk volt veluk, a mi eskuvonk 2008 juliusban volt, es csak novemberben kaptuk meg a fotokat akkor sem azt amit kertunk. most pedig mar le se sz.. nak minket mivel ki vannak fizetve. ez egy megismetelhetetlen esemeny ezert fontos hogy az ember azt kapja amiben megegyezett es ne azert fizessen amit nem is kert.
0

Elküldve: 2009. január 18. - 21:08:49

Ezek meg aztán igazán ruhák:))
http://myrdinfashion.com
Szerintem szépek!
0

Elküldve: 2008. december 06. - 22:36:47

Nem ruha, de idevág - http://www.kakukk.ro...t/view/8688/34/
0

Elküldve: 2008. december 06. - 19:54:13

Kedves Menyasszonyok!

A Gondtalanesküvő és rendezvény Szervező iroda bővíti a szolgáltatásait és bizomyános értékesítésre átvesz Menyasszonyi Menyecske Koszorúslány Alakalmi, Estélyi és Báli ruhákat, Öltönyöket, Szmokingokat, Frakkokat Kalapokat, fátylakat, kesztyűket, alkalmi táskákat, legyezőket, napernyőket cilindert...stb egyéb kiegészítőket is!!
Az értékesítés szerződéssel történik meghatározott időtatratmig, ahogy az eladónak a legjobb!! A ruhák és a kiegészítők bemutatásra kerülnek jegyesbálon és a ruhaszalonunkban!
A vételár kiegyénlítése mindíg az eladás után történik!
Ha van olyan ruhád, kiegészítőd ami 2-3 évesnél nem öregebb és szerenéd eladni akkor jelentkezz a következő elérhetőségek egyikén:
georgina@gondtalaneskuvo.hu
0630/816-03-43 as mobil számon!
0

Elküldve: 2008. november 18. - 15:42:59

Eladnám hófehér,egyberészes,ujjatlan,fűzős menyasszonyi ruhámat,mely strasszkövekkel gazdagon díszített,szoknyája több rétegű,kétféle abroncs van hozzá.38-42-es méretig alakítható.Hímzett kesztyű és selyem pelerin tartozik hozzá.Ár 75e ft.Zalaegerszegen próbálható.Kérésre képet küldök.A:griszti@citromail.hu-ra íhatsz levelet.
0

Elküldve: 2008. szeptember 16. - 09:45:53

Minél hamarabb viszed el, annál több kedvezményt adok! :)
1 alkalommal hordott pántos, vajszínű menyasszonyi ruhám eladó - tisztíttatva. Amerikából érkezett, diszkrét díszítéssel. Gyönyörű uszálya van, méretet lehet rajta állítani.

0670 - 408 63 09
0

Elküldve: 2008. június 10. - 19:27:49

Álomszép ENZOANI esküvői ruha eladó a 2008-as kollekcióból, 34-es méretben. A -vonalú, ekrü, selyem oragnza, Swarovski kristályokkal és csipkével díszített, az uszálya felgombolható. Ha valami igazán különlegesre vágysz, ez lesz a Te ruhád! Egyszer volt rajtam, az esküvőmön, kifogástalan állapotban van. Ár: 120 ezer forint.(eredeti ára: 220 ezer Ft) Képeket az alábbi linken találsz:

http://www.weddings....58/ashford.html
http://www.euro-mode...ni-Ashford.html
20-925-1174
0

Elküldve: 2008. április 01. - 13:35:13

Sziasztok!

Eladnám menyasszonyi ruhámat, 38as méret, de mivel fűzős hátul állítható, hófehér kis himzett virágokkal, tartozik hozzá abroncs, fátyol, kesztyű. Kérésre küldök képet is: pepoooo@citromail.hu.
Irány ár: 30.000,-Ft
0

Elküldve: 2008. március 09. - 13:56:06

Sziasztok!

Nekem még csak kb. 1 év múlva lesz az esküvőm, de már most tudom hol varratom a ruhámat. Ezt a varrónőt egy barátnőm ajánlotta és már varrattam magamnak egy kösztümöt, gyönyörű lett és mindössze 15.000 Ft. Menyasszonyi ruhák varrásával is foglalkozik és láttam nála több kész ruhát is, azok is gyönyörűek. Az árai pedig megfizethetőek. 30.000 és 60.000 Ft között lehet kibérelni azt a ruhát amit a méretemre varr és én viselem először. Tehát nem muszály megvenni. Ilyennel eddig nem is találkoztam. Igaz, hogy Dorogon van és ide kell lemennem, de még így is olcsóbb mintha Pesten venném, vagy varratnám. Remélem másnak is fog még sok örömet okozni, csak ajánlani tudom. Ha valakit érdekel, ezen a számon nyugodtan fölhívhatjátok: 0630/604-91-64. Nagyon kedves és segítőkész.
0

Elküldve: 2008. február 25. - 12:26:57

sziasztok!
menyasszonyi ruhám eladó. Kérésre képet is küldök. Fehér színű rövidujjas, Swarovski kristállyal diszített, hímzett. 36-38 as méret.
picury@freemail.hu
0

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó