Startlap fórum:: Nevekkel kapcsolatos - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 23 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Nevekkel kapcsolatos

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. augusztus 18. - 12:08:46

Jól eltűntél!:P
0

Elküldve: 2008. augusztus 18. - 12:08:09

Szerintem azt add neki, ami neked tetszik:)!
Az apjától megkapja a vezetéknevet, a keresztnevek a te privilégiumaid;)!
Ha Száraz Orsolya Dóra tetszik, akkor legyen, szerintem szép, és számmisztikailag is csak" erős, nem pedig túl sok az R..és nincs más 9-es a névben, egyszóval belefér:)!
0

Elküldve: 2008. augusztus 18. - 12:05:49

Szívesen mindig:)
0

Elküldve: 2008. augusztus 18. - 06:12:21

Szia! Száraz Bella Dóra, Ágota Dóra, Ilka Dóra, Emma Dóra
Száraz Georgina, Izodóra, Fruzsina, Theodóra, Izabella, Dorothea, Amarilla, ezek a hosszú lánynevek után nem szükségszerű második név és jól hangzanak,így elkerülhető a sok 'r' hangzó pedig majd mindegyikben van :-)
0

Elküldve: 2008. augusztus 17. - 22:12:43

Sziasztok!
Száraz vezetéknévhez keresek kislánynevet. A kicsinek lesz második keresztneve: Dóra. De az első keresztnévvel bajban vagyunk. Felmerült bennünk az Anasztázia, Olívia, Otília, Száva, Szelina. Én Orsolyát szeretnék, de lebeszélnek a sok "R" betű miatt, ugyanígy a Georgináról is lebeszélnek. Örömmel és köszönettel venném, ha segítenétek!
0

Elküldve: 2008. augusztus 12. - 08:16:49

Köszi Hoar és Rovéna! :)
0

Elküldve: 2008. augusztus 08. - 21:06:07

A www.behindthename.com egy tuti link, ha nevek után keresel. Az oldal külföldi, tehát ha megtetszik egy név, nem garantált, hogy lehet majd anyakönyveztetni, de azért érdemes nézegetni, mert nagyon sok név van fennt.
0

Elküldve: 2008. augusztus 07. - 20:21:19

Kedves István,

ez nem az a portál, ezért kár volt reggelned!
Ja és ezu egy nagyon rég játék...lejárt lemez:P
0

Elküldve: 2008. augusztus 07. - 20:16:03

Üdv! Ezt nézzétek meg!
http://trabinevelde.....php?id=1100960
0

Elküldve: 2008. augusztus 07. - 19:54:16

Szia:),

törekedtem egyedi enveket találni:)

Baranyai nevek:
lányok:
Baranyai Rea, Rege, Olíva, Fédra, Teodóra, Víta, Viola, Villő, Aina, Zoé, Zselyke, Amina, Gemma, Aura, Hedda, Avarka, Bíbora, Boróka, Csengele, Indra, Karolin, Liliána, Matilda, Mia, Mínea, Édua, Eija, Edda...

fiúk: Baranyai Adorján, Frigyes, Alán, Hunor, Ivor, Atanáz, Joel, Noel, Keled, Kerecsen, Koridon, Kende, Keve, Leon, Bojtorján, Bendegúz, Lőrinc, Miron, Oszkár, Rajmond, Ervin, Tádé, Vajta, Tordas, Vazul, Detre, Gordon....
0

Elküldve: 2008. augusztus 07. - 19:48:11

Lőrincz nevek:
lányok:
Lőrincz Adél, Ametiszt, Boglárka, Emma, Eszter, Flóra, Golda, Genovéva, Hajnalka, Hanga, Írisz, Illangó, Karin, Léda, Léna, Laura, Lídia, Lívia, Liliom, Lotti, Lujza, Maja, Natali, Sára, Sarolta, Réka...

fiúk:
Lőrincz Bogumil, Axel, Armand, Balázs, Barnabás, Csaba, Csongor, Demjén, Endre, Eugén, Fülöp, Gellért, Jeromos, Jonatán, Kende, Leon, Levente, Lukács, Mátyás, Medárd, Milán, Patrik, Rajmund, Vilmos, Zétény, Zsigmond....
0

Elküldve: 2008. augusztus 07. - 13:11:42

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni tőletek! Ritka, különleges, extrém, stb. neveket keresek!
Sok jó nevet találtam itt is, és +köszönném ha segítenétek... :) A Baranyai névhez keresek fiú és lány keresztneveket! Esetleg, ha valaki tudna még plusba weboldalcímeket küldeni, ahol ilyen nekev találhatóak, azt is nagyon megköszönném! További szép napot!
0

Elküldve: 2008. augusztus 06. - 19:51:02

sziasztok!!ÉN a Lörinczhez keresek lány- és fiú-neveket!!köszi a segitséget!
0

Elküldve: 2008. augusztus 04. - 17:17:42

Hello!
Pilinyi Zsolt Patrik,Armand,Botond,Ármin,Tihamér,Örs, Zénó,Zsigmond,Márk,Zsombor,Soma
Pilinyi Piroska,Paula,Emőke,Imola,Ilona,Ibolya,Iringó,
Sára,Sarolta,Erika,Enid,Alexis,Amarilla,Pi cur,Opál,Paris,Claudia,Cloé,Barbara,Beatrix
0

Elküldve: 2008. augusztus 04. - 15:14:16

Ui: A Lakatos nevet szerintem enyhíti , ha 2 keresztnevet kap a gyerkőc, mert akkor a hangsúly eltolódik....egyébként is jobb a 2 keresztnév, mert később az ember maga dönti el, melyiket szereti jobban:))
0

Elküldve: 2008. augusztus 04. - 15:12:11

Lakatos Lányok:
Lakatos Lujza, Lilla, Sára, Hedvig, Nóra, Indra, Kendra, Fédra, Klára, Annamária, Johanna, Zselyke, Zsófia, Zille, Julianna, Vivien, Mirami, Küne, Kecsem, Teodóra, Inez, Flóra, Felícia, Róza, Adriána, Leonóra, Liliána...
0

Elküldve: 2008. augusztus 04. - 15:03:32

Pilinyi lányok:
Pilinyi Anna, Panna, Anasztázia, Nedda, Niobé, Polli, Petra, Csenge, Natália, Nelli, Bíbora, Rozanna, Hanna, Eszter, Viola, Sára, Villő...

Pilinyi fiúk:
Pilinyi Patrik, Péter, Ruszten, Kerecsen, Vilmos, Ádám, Andor, Filip, Fülöp, Adrián, Csaba, Dávid, Dénes, Detre, Máté, Mikes, Bendegúz, Rajmund...
0

Elküldve: 2008. augusztus 04. - 14:56:15

persze, a nettől nagyon "okos" lettem:P
0

Elküldve: 2008. augusztus 03. - 08:40:20

Sziasztok!
Én a Pilinyi vezetéknévhez keresek lány és fiú neveket!Előre is köszi a segítséget!
0

Elküldve: 2008. augusztus 01. - 14:01:02

Lakatos vezetéknévhez nekem ezek jöttek: Eszter, Dorina, Hanna, Anna, Judit, Boglárka, Petra, Csilla, Csenge, Ágnes, Emma, Flóra, Krisztina,Kata, Lili, Nóra, Dóra, Zsófia. Szerintem a hagyományos és bibliai eredetű nevek közt érdemes keresgélni.
0

• 23 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.