Startlap fórum:: Nevekkel kapcsolatos - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 23 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Nevekkel kapcsolatos

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. július 23. - 13:54:30

ez esetben ajánlom azon neveket,melyek nem angol eredetű,ugynevezett amerikai nevek,nem spanyol-argentin-brazil szappanopera ártatlan hősnök és naivák neve,illetve nem szerepelnek az ókóri mondavilágban.
Ilyenek a klasszikus nevek,valamint magyar irodalmi csemegék:Zita,Melinda,Tímea,vagy tipikus magyar nevek: Anica,Enna,Etre,Emőke,Fűzike,Gida,Kendra( bocs,ez ősi romanév,bár nem sok szaladgál),...és egyebek,kedvelt barátom,Hoar nagyobb ismerője eme neveknek.
De mit szólnátok a Lakatos Anita,Beatrix,Csenge,Tamara Izabella,Gyöngyvirág,Franciska,Dalma,Amélia,Hermina-hoz?
0

Elküldve: 2008. július 23. - 13:41:01

apám,hogy te miket tudsz!:-)
0

Elküldve: 2008. július 23. - 13:40:18

hello kedves,rég jártál eme oldalon,sajnos jót nem tudok mondani:-(,rosszal meg miért vegyem kedved

Kedves Hölgyek! Szeretném felhívni a figyelmüket arra, bármely leányka névválasztás esetén vegyék fontolóra ama tényt,hogy szemük fénye egyszer 60-80 éves lesz,vagy adja a jó Isten még idősebb kort is megél,ezért legyenek körültekintőek az olyan neveknél amelyek becézésből lettek hivatalosan elfogadott nevek,jellemzőik,az -i-ka-ke ragozott szóvégződés.
0

Elküldve: 2008. július 23. - 13:32:31

Megvan:)
Maddox névnapja okt.24-éln van!:D
forrás:
http://www.americann...om/october.html
0

Elküldve: 2008. július 23. - 13:23:40

Helyesbítés: MADDOX:)
0

Elküldve: 2008. július 23. - 13:22:49

Szia:),

eddig nem találtam, de nézem még, annyi kiderult, hogy a MEDDOX név jelentése szerencse fia, welsi eredetű és Madog fiát jelent pontosan, és ez a Madog jelent szerencsét....ehhez képest amerikában fiúk és lányok is kapják e nevet:)
0

Elküldve: 2008. július 23. - 13:13:08

Unokahúgom kislányt vár Lakatos avezetéknév és szeretnének olyan nevet, amely nem nagyon utal kissebségi származásra, mert ők nem azok, de a Lakatos név.....
0

Elküldve: 2008. július 23. - 13:09:49

Sziamia:),

Szalai fiúk:
Szalai Ádám, Álmos, Bendegúz, Bojtorján, Flávió, Gordon, Kara, Dávid, Dániel, Vazul, Tamás, Tordas...

Szalai lányok:
Szalai Beáta, Boróka, Amélia, Anna, Euridiké, Viola, Violetta, Edda, Napsugár, Hajnal, Hajnalka, Hanga, Holda....
0

Elküldve: 2008. július 23. - 13:02:23

Kedves Lakosok;P

fúban nekem is bejön az Eliot Noel,

nézzuk a többit:
Lakos Nimród, Jácint, Keled, Kilián, Koridon, Kirill, Maxim, Keve, Kerecsen, Olaf, Allen, Ludovik....

Lakos Kiara, Annabella, Anni, Babett, Nauzika, Niobé, Lujza, Lotte, Ludovika, Eija, Fédra, Fatime.....
0

Elküldve: 2008. július 23. - 12:58:00

Halihoo:)

látom sok név lefolyt a Dunán, mioota nem voltam:))))
Örulök nektek, Ijo33 drága mizu veled??
Rovéna hogy, s mint??
0

Elküldve: 2008. július 18. - 20:20:04

Hali,hoztam némi olvasnivalót Szalai lánykának: Arita,Anica,Ambrózia,Amélia,Bettina,Bianka,Borbála,Brigitta,Cintia,Cecília,Csillag,Dalma,D ália,Döníz,Dolóresz,Donna,Dorottya,Enna,Etre,Effi,Emőke,Evita,Fédra,Franciska,Flóra,Fanni, Fióna,Fűzike,Gina,Gida,Gyöngyvér,Gyöngyvirág,Grácia,Glória,Hedvig,Hermina,Hanga,Helga,Izab ella,Indira,Kiara,Kendra,Krimhilda,Thália,Titánia,Xénia
0

Elküldve: 2008. július 18. - 19:57:13

szia!
lánykának: Szalai Száva, Szalai Lili
kisfiúnak: Szalai Szabolcs, Szalai Kristóf
0

Elküldve: 2008. július 18. - 19:50:50

Szia Adribaba! Szalai Marcell,Jácint,Soma,Mirtill, Lőrinc,Lóránt,Márton,Nándor,Levente,Barnabás,Zakariás,
Adrián,Huba,Szilveszter,Odin,Rolan d.
Lánynevekkel még jövök,csak mélyre ások,mert amint látom modern neveket szeretnél.Ebben igazából Rovéna tudna segíteni,de Boglárka jutott most eszembe hirtelen.
0

Elküldve: 2008. július 18. - 18:40:50

Helo mindenkinek!7éve vagyok Boldog párkapcsolatban és úgy döntöttünk a párommal hogy szeretnénk kisbabát!A páromnak Szalai a vezetékneve és szeretnélek megkérdezni benneteet hogy ti milyen nevet ajánlanátok hozzá! Nekünk nagyon tetszik lány névbe a Vanessza Ninetta (1be),Hanna! Fiú névbe pedig Bence, Levente! segítsetek légyszi! köszönöm :)
0

Elküldve: 2008. július 14. - 19:25:46

Igen ezért váltak klasszikusá ezen nevek,pedig nem sok Csiszka,Gina,vagy Laura rohangál:-)
0

Elküldve: 2008. július 14. - 19:23:44

Helló,tudom milyenek a beaglek,a tacskó se áll messze tőlük,bár a mienk viszonylag még nyugodt kutya:-).S hazahozatal is vár,ez még csak terv,hogy ne kelljen a bőség zavarával küszködni.Egyébként bevallom őszintén,annyira jó a kapcsolatom a mostanival,hogy nem szivesen választanék még egy kutyát.Nyilván tudod,az első kutya-gazda kapcsolat mindig különleges,hát a mienk is.S bár a valódi gazdi nem én vagyok,mi annyira egymáshoz idomultunk,hogy az elmondhatatlan,ezt át-megélni kell.
0

Elküldve: 2008. július 14. - 14:35:07

Ami az extrém neveket illeti, miket felsoroltatok sok igazán szép név van köztük. Nekem nem is olyan rég még a Tiara név tetszett nagyon, majd tegnap óta hozzájött az Édua. Bevallom azért, mert 30év alatt, tegnapig nem hallottam semmit Kun László és Édua szerelméről...:)
0

Elküldve: 2008. július 14. - 14:31:53

Bocs, még egy mondat erejéig a kutyákról:

Beaglet tényleg ne! Édesek, szeretetre méltók, de nagyon sok figyelmet igényelnek! Nem akarlak rémtörténetekkel fárasztani, de egy ismerősöm kölyök beagle kutyája az alattuk lévő három lakást elárasztotta, mikor ki akart nézni a fürdőszoba ablakon... (ahova, nem véleményezem, de azért lett zárva, mert az ágyat, a tapétát elintézte a drága, átrendezte a lakást cseppet, de a bezárásról etől független meg van a véleményem)

Mikor kikerül a szabadba, kertes házba, ott is tereprendezést tartott, sőt a tojások, amik a házban voltak az asztalon szó szerint nem úszták meg:))
0

Elküldve: 2008. július 09. - 21:23:20

Sziasztok!

Segitségre volna szükségem

Medoxnak mikor van a Névnapja?

Valaki tud segiteni?
0

Elküldve: 2008. július 08. - 19:55:51

Tényleg a gyűrűk urában volt ez a név! Tudtam h hallottam már valami filmben, de nem tudtam hova tenni!
0

• 23 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.