Startlap fórum:: Problémám van segítsetek! - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Problémám van segítsetek!

#1 Felhasználó nem aktív   mirrea 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2012. augusztus 16. - 09:57:47

Sziasztok!

Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy egészségnevelési kampányt.
Úgy gondolom minden családban fel kell készülni az ilyen típusú lelki problémákra is, hogy idejében segítséghez lehessen fordulni.

Ezeken az oldalakon éritek el:

Evés- és testképzavar
Kampány
Összefoglaló

Illetve ha van pár percetek van két kérdőív is, ami ezzel a témával foglalkozik.

Kérdőív1
Kérdőív2
0

#2 Felhasználó nem aktív   Budosbogar 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 14

Elküldve: 2012. március 21. - 17:09:48

Sziasztok!

Nem a témához tartozik, de nagy segítség lenne, ha kitöltenétek ezt a kérdőívet. Kérdőívemben családi konfliktusokkal kapcsolatos kérdések szerepelnek. Kérlek, szánjatok rá pár percet! /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Köszönöm szépen! /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

http://ripet.hu/feed...fac50656d0ba067
0

#3 Felhasználó nem aktív   poli 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2011. március 22. - 09:29:35

Üzenet megtekintéseIdézés: ' timestamp= - Dátum: 2006. március 16. - 21:43:11

hát örülök hogy idetaláltam /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> nekem olyan gondom van amire tanácsot keresek hogy nem alszik rendesen a lányom . most 17 hónapos és sose volt átaludt éjjele , mindig nagyon sírós volt ami a mai napig sokszor előfordul nála, és éjjel nagyon nyugtalan , sokszor felsír , néha dühösen csapkod ... már sok helyen voltunk vele és nem tudjuk mit lehetne tenni ! köszönöm a segítségeteket ! adelma

0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. június 13. - 17:51:17

BÁTRABBAN, BOLDOGABBAN A VILÁGBAN

Szociális kompetencia tréning 8-10 éves gyermekek számára augusztus második felében.
Intenzív kiscsoportos foglalkozás, melyet olyan kisiskolások számára ajánlunk, akik szorongással, beilleszkedési, alkalmazkodási zavarral küzdenek.
Helyszín: II. kerület, Mammuthoz közel.

Mire jó a szociális kompetencia tréning?
Célunk, hogy a szociálisan félénk, társas helyzetekhez nehezen alkalmazkodó gyermeket segítsük az öntudatosabbá válás útján, és olyan – gyakorlatban hasznosítható – cselekvési stratégiákat adjunk át, melyek támogatják a meglévő szociális készségek alkalmazását társas helyzetekben.

Mennyibe kerül? Mennyi időt vesz igénybe?
A tréning 10+1 (záró alkalom) ülésből áll, alkalmanként 2x45 perces. Ára alkalmanként 2000 Ft, összesen 22.000 Ft, melyet előre, egy összegben kell kifizetni.

További információk és jelentkezés:
Bányász Réka
klinikai szakpszichológus
www.banyaszreka.hu
06 70 602 6915
info@banyaszreka.hu
0

Elküldve: 2009. január 22. - 19:06:55

Az AUT-INFO Autizmussal élő gyermekekért és családjaikért Alapítvány meghívja az érintett szülőket, pedagógusokat, érdeklődőket
2009. január 24-én
14 órakor
Viselkedésproblémák megelőzése és kezelése autizmusban
címmel tartandó előadásra.

Tematika:

- gyakori viselkedésproblémák autizmusban, és lehetséges hátterük
- az okok megértésének lehetősége, pozitív startégiák, és gyakorlati megoldások a viselkedésproblémák megelőzésére és kezelésére

Előadó: Őszi Tamásné (Autizmus Alapítvány Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménynek igazgatója)

Helyszín: Művelődési és Ifjúsági Központ, Kisújszállás, Deák F. u. 6.
0

Elküldve: 2007. december 09. - 16:18:53

Szia. Gyermekpszichológus kellene ez esetben, mert ha ez előtte nem volt akkor nem lemaradás hanem a szorongás része. Szerencsére ez játékkal oldható, nyilván az édesapának nagyon nagy szerepe lesz most.
0

Elküldve: 2007. október 14. - 08:50:35

Nekem az lenne a problémám, hogy a barátnőm két hónapja meghalt és hátrahagyott egy 1éves kislányt és 5éves kisfiút.A gyerekeket az apja neveli de az a baj,hogy a kisfiú (ilyet nem csinált még)de bekakil...
Az a legszörnysűbb hogy otthon halt meg és ők is ott voltak, nem látták teljessen de érezték és tudták mi történt. Hogyan lehetne segíteni hogy az élet további részébe ne károsodjanak a gyerekek.Gondolok ,hogy a kisfiú bekakil,,,,
SEGYTSÉG
0

Elküldve: 2006. július 15. - 11:36:24

nyugodtan ömleszthettek infókat. Azért van ez az oldal:) totál non-profit jeleggel:) eszmecsere:)
0

Elküldve: 2006. április 21. - 19:28:46

Szia Adelma!

Egyáltalán nem intim a problémánk, csak nagyon hosszú történet. Röviden annyi, hogy születésétől fogva problémák sora jött (hypotónia, fejlődési elmaradás, alvási szokások teljesen mások, rettenetes emésztési szokások, migrének. Nekünk a mai napig éjjel 12-01 körül alszik és tíznél előbb nem nagyon kel. Viszont napközben 3 órát alszik óramú pontossággal. NEkünk a Sedatif nappali nyugtalanságban is és az alvásban is nagyon sokat segít és segít, amikor ilyen nyűgös időszakok vannak. De egyébként semmi gyógyszert nem szed, minden bajunkat a homeopátiás dr-nő orvosolta. Ha részletesebben is érdekel a problémánk, akkor szívesen megírom e-mail-ben, de itt a fórumon erre szerintem nincs lehetőség.
0

Elküldve: 2006. április 01. - 11:13:28

Mágneske ha te is cikkeket szedsz egybe nagyon örülök, cseréljünk linket:
http://ezobaba.uw.hu

adelma: neked is ajánlom a fenti lapot figyelmedbe, továbbá ha em szűnt mega dolog írj nekem, csoportunk a nyitott szem sajnos megszűnt, de megkeressük nekteka megfelelő szakemert, ha nyitott vagy a természetes módszerekre ezoterikus dolgokra szívesen adok én is néhány tippet, esetleg látogassatok meg!
Kata
blacknorna@freemail.hu
0

Elküldve: 2006. március 21. - 09:55:16

szia már probáltam de nem segített ! :( mi is volt az előélete ha nem intim ??? azóta minden rendben vele ?

Mágneske mi a honlapod címe ?
0

Elküldve: 2006. március 20. - 21:38:45

Szia!

Én nem is akarnám elmesélni kicsi fiam (2 és fél éves) eddigi zűrös életét, mert hosszú lenne. Meg az is, hogyan került hozzám ez a tabletta, de ajánlom mindenkinek, gyereknek és felnőttnek egyaránt. A neve SEDATIF PC. Ez egy homeopátiás tabletta az alvásproblémák megszüntetésére. Én csak néha és lefekvés előtt adtam a kisfiamnak, de nagyon jó volt. Én is kipróbáltam és nekem is nagyon jó volt. Remélem ez nem baj, ha homeopátiás szerrel segítünk a gyermeknek, mert rengeteg problémánkon semmi más nem segített, csak a homeopátiás szerek. Nyugodt éjszakákat kívánok: ditke_
0

Elküldve: 2006. március 19. - 21:14:21

Szia! Én a honlapomon igyekeztem összeválogatni a gyermekneveléshez kapcsolatos cikkeket. Ha erre a problémára nem is, de egy csomó más kérdésre talán választ is kapsz.
0

Elküldve: 2006. március 16. - 21:43:11

hát örülök hogy idetaláltam :) nekem olyan gondom van amire tanácsot keresek hogy nem alszik rendesen a lányom . most 17 hónapos és sose volt átaludt éjjele , mindig nagyon sírós volt ami a mai napig sokszor előfordul nála, és éjjel nagyon nyugtalan , sokszor felsír , néha dühösen csapkod ... már sok helyen voltunk vele és nem tudjuk mit lehetne tenni ! köszönöm a segítségeteket ! adelma
0

Elküldve: 2005. március 30. - 10:36:46

Sziasztok!
Már hosszú ideje gondolkodtam azon, hogy a gyermeklélektan oldalon is legyen fórum, hát végre ez is megvalósult:)
Azt vettem észre, hogy leggyakrabban problémák esetén mélyülnek el a szülők a gyermeklélektan rejtelmeiben, de vannak akik csak a hatékonyabb nevelés kedvéért szeretnék jobban kiismerni a gyermeki világot. Itt egy topic mindenkinek, hogy ti is... mi is... egymásnak segíthessünk, megbeszélhessük a gondokat! Lehet tőlem is kérdezni, és mindenkitől, ha tudok magam is segítek, fontos, hogy itt mindannyian tapasztalatot cserélhessünk!
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó