Startlap fórum:: Tapasztalatok, élmények - aupair voltam / leszek - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 6 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Tapasztalatok, élmények - aupair voltam / leszek

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. július 01. - 16:02:00

Sziasztok!
Most készülök olaszországba menni egy hét mulva, mint aupair és hálás lennék mindefajta infonak esetleg segitségnek..Ha tudtok, légyszi irjatok!!! Köszke:)
0

Elküldve: 2008. június 09. - 15:40:39

Berlinben szeretnék dolgozni!Mint babysitter...ezzel kapcsolatban tapasztalatok, élmények...és segítség, hogy hogy induljak el?
0

Elküldve: 2008. február 28. - 19:18:05

Sziasztok !

Latam valaki kerdezett itt a CBSAMERIKA.COM rol .
Hat csak annyit szeretnek mondani hogy en is altaluk utaztam es most wesport ct. allamban dolgozom a baratnommel egyutt 5nap 500 $ert .es imadjuk oket nagyon jok mindenkinek tudom ajanlani en itt vagyok mar 5 honapja .
Miota itt vagyok talalkoztunk legalabb 100 lannyal es ugy hallom hogy mindenki jol erzi magat sokat jelent ez nekem legalabb is . elotte au pair voltam de soha tobbet olyan keves penzert SOHA!!!ezt uzenem minden au pair ugynoksegnek es lanyoknak is .Szoval az uzim annyi hogy ettol jobbat en nem talatam es ajanlom mindenkinek .
Ya sajnos csak lanyoknak van melo !! szo
0

Elküldve: 2008. február 04. - 13:01:09

Nézd meg, itt is találsz külföldi állást!
http://www.nagykaland.com/?base=jobs
0

Elküldve: 2008. január 10. - 19:01:25

hello,én nagyon szeretnék Koppenhágában au-pairkedni...ha tudtok segíteni,értesítstek...köszönöm
0

Elküldve: 2007. július 19. - 16:53:52

Hello!

Olyan magyar nannyket es aupaireket keresek, akik szivesen megosztjak tapasztalataikat a most indulokkal ill. segitenek informaciot gyujteni, hogyan is lehet elindulni, mire kell figyelni.
Amennyiben erdekel varom az emaileket a moreregien@yahoo.co.uk emailcimre.

Koszi!

Selkie
0

#107 Felhasználó nem aktív   zefike 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 0

Elküldve: 2007. június 04. - 12:21:46

Sziasztok.

Mi au pair közvetítéssel foglalkozunk és csak olyan külföldi irodákkal működünk együtt, ahol magyarok dogoznak. Így nincs félreértés, hiszen a tájékoztatókat is magyarul olvashatod és tudsz velük beszélni magyarul is, nemcsak az adott nyelven.
0

Elküldve: 2007. június 01. - 09:02:26

Sziasztok! Ennek a topicnak a célja, hogy megosszátok egymással pozitív / negatív élményeiteket, tapasztalataitokat abban az esetben, ha aupairek voltatok bárhol a világban, vagy csak most indultok neki, azaz aupairek lesztek! Segítsetek egymásnak, írjátok meg élményeiteket, tapasztalataitokat, kalandjaitokat!
0

• 6 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó