Startlap fórum:: Tapasztalatok, élmények - aupair voltam / leszek - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Tapasztalatok, élmények - aupair voltam / leszek

#1 Felhasználó nem aktív   kona944 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2016. május 31. - 07:49:18

Üzenet megtekintéseIdézés: hungariangirl - Dátum: 2015. május 09. - 07:36:29

Au-Pair Hungary: "Gyümölcsszedés Franciaországban" 2014
valóság: gyümölcs-csomagolás (áfonya, málna, eper, szeder) hűtőházban, futószalag mellett
munkahely-szállás távolság: 3 km
munkahely-szállás közti közlekedés: gyalog (akinek van: kerékpár, autó)
munkaidő: heti 35 óra, változó beosztásban van hogy 12 óra/nap, van hogy 1 hétig semmi
papírok: születési anyakönyvi kivonatot, bankszámla IBAN-kódját kérik
tulajdonos: beszél franciául, angolul
műszakvezető: lengyelül, franciául beszél
munkatársak: francia, lengyel, cseh, ...
szállás: kemping, mobil-home
víz: közös csapok, zuhanyzók
élelmiszer-vásárlási lehetőség: Vernoil, SUPER U bolt, 6 km
bolt megközelítése: stoppolás (akinek van: kerékpár, autó)
mosási lehetőség: kézzel, vagy Vernoil, SUPER U melletti fizetős mosógép
internet: kempingben nincs, munkahelyi wifi keveseknek fogható
tömegközlekedés: La Breille-les-Pins - Saumur
csak akkor jön, ha előtte telefonon franciául bejelentkezünk, Saumur Agglobus, TAD: Le Transport A la Demande

Kedves hungariangirl!

Tudnál választ adni pár kérdésemre a gyümölcsszedéssel kapcsolatban?

Előre is köszi! :)
0

#2 Felhasználó nem aktív   kona944 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2016. május 31. - 07:48:15

Kedves hungariangirl!

Tudnál választ adni pár kérdésemre a gyümölcsszedéssel kapcsolatban?

Előre is köszi! :)
0

#3 Felhasználó nem aktív   Lexan 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2016. május 16. - 17:21:23

Én Június végén megyek ki Coventry-be és jó lenne egy barát kint. Egy gyönyörű 6 hónapos csöppségre fogok vigyázni heti 4 nap. Már nagyon várom és persze izgulok :) 20 éves vagyok
0

#4 Felhasználó nem aktív   hungariangirl 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2015. május 09. - 07:36:29

Au-Pair Hungary: "Gyümölcsszedés Franciaországban" 2014
valóság: gyümölcs-csomagolás (áfonya, málna, eper, szeder) hűtőházban, futószalag mellett
munkahely-szállás távolság: 3 km
munkahely-szállás közti közlekedés: gyalog (akinek van: kerékpár, autó)
munkaidő: heti 35 óra, változó beosztásban van hogy 12 óra/nap, van hogy 1 hétig semmi
papírok: születési anyakönyvi kivonatot, bankszámla IBAN-kódját kérik
tulajdonos: beszél franciául, angolul
műszakvezető: lengyelül, franciául beszél
munkatársak: francia, lengyel, cseh, ...
szállás: kemping, mobil-home
víz: közös csapok, zuhanyzók
élelmiszer-vásárlási lehetőség: Vernoil, SUPER U bolt, 6 km
bolt megközelítése: stoppolás (akinek van: kerékpár, autó)
mosási lehetőség: kézzel, vagy Vernoil, SUPER U melletti fizetős mosógép
internet: kempingben nincs, munkahelyi wifi keveseknek fogható
tömegközlekedés: La Breille-les-Pins - Saumur
csak akkor jön, ha előtte telefonon franciául bejelentkezünk, Saumur Agglobus, TAD: Le Transport A la Demande
0

#5 Felhasználó nem aktív   darkania 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. június 29. - 13:02:47

Sziasztok! Én minimális nyelvtudással vágtam neki, ügynökség segítsége nélkül. Több mint egy hónapja itt vagyok és eddig még nem bántam meg! Sőt, azt bánom, hogy miért nem jöttem előbb ide! Egyelőre eszem ágában sincs, hogy hazamenjek! /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Hiányzik a családom, néha elérzékenyülök de amikor eszembe jut az otthoni nyomor, akkor össze is szedem rögtön magam és megújult energiával vágok neki az új feladatoknak! Az igazság az, hogy tényleg kellemetlen helyzeteket tud szűlni a nyelvtudás hiánya, de az ember muszály feltalálja magát. Fellehet adni, hazalehet menni, de én azt mondom, hogy amíg egy kedves család tolerálja mindezt, és pénzt is ad érte addig csinálni kell. A gyermekek szemtelenkedése sem kell hogy elkeserítsen! Én is hallottam már párszor, hogy "Menj haza, miért vagy itt?", de hát könyörgöm egy 4 éves mondja...Általában csak nevetek rajta és jól megválaszolok neki! /biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' /> Én csak bátorítani tudok mindenkit aki au-pair-nek készül, nem kell nyelvzseninek lenni, majd itt sok minden rátok ragad! /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Kitartást mindenkinek!
0

#6 Felhasználó nem aktív   Norci33 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. november 16. - 12:14:43

Sziasztok! Nem tudom nyelvtudásról mennyi szó esett itt a fórumon, én azért írok mert szeretném veletek megosztani, hogy mennyire ráfaragtam, hogy nagyon gyenge angollal vágtam neki az aupairkedésnek. 2 hónap után haza is jöttem, mert teljesen belefáradtam, hogy nem tudok a gyerekekkel rendesen beszélni, nagyon bunkók voltak, kiröhögtek stb nem részletezem.. Viszont találtam egy nagyon szuper angoltanárt, Pataki Melindának hívják, ő 2 évig volt kint mother's help, és most au-pair angol felkészítőt tart. Tök tapasztalt, kint járt főiskolára is, én most nála tanulok, hogy aztán jövőre újra ki tudjak menni. Mert nem adtam fel!! Nem tudom itt le lehet-e írni a weboldalát? www.sobritish.hu vagy az email címe hello@sobritish.hu Van oldala egyébként a Facebookon is, és telefonos interjú felkészítőt is tart. Én tényleg szívből ajánlom, és azt is mondom, ne menjetek ki úgy, hogy nem beszéltek angolul! Nóri
0

#7 Felhasználó nem aktív   aupairlany 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. augusztus 29. - 13:36:15

Az aupair hungaryt lehetőleg kerülje mindenki. Csak beszedik a regisztrációs díjat, de ha kint adódik valami probléma, már nem foglalkoznak veled, a szerződésük pedig elhárít minden felelősséget. Egyszerűbb, ha egyből a kinti cégnél jelentkezel, vagy egy megbízhatóbb magyar céget keresel fel, pl babavilág stb.
0

#8 Felhasználó nem aktív   barbi2 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. április 05. - 14:28:03

Sziasztok.
Én a Babaklub.com-mal voltam kint Németorzságban, 1,5 év után jöttem haza, most Angliába szeretnék menni, de nem választanék másik irodát.
A német család 2 héten belül megvolt, a papírok leadása után. De hallottam olyan lányról aki kint volt és már a második család zavarta el, mert nem volt hajlandó elmosogatni maga után. Ha megfelelő a nyelvtudásod, jók a referenciáid, esetleg még végzettséged is van, akkor már csak alkalmazkodni kell tudni a családhoz. Lehet erre is születni kell, de én nagyon jól éreztem magam és könnyen megszereztem a német felsőfokút. Most angolra gyúrok. Kint találkoztam egy magyar lánnyal, Ő már a 3. nyelvnél tart, ha összejön még spanyolt szívesen megtanulnám. Üdv. Barbi
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. december 31. - 18:47:13

Sziasztok!

Készül valaki aupair-nek Angliába februárban, márciusban? Én akkor tervezek menni és brick ügynökségre gondoltam. Ha valaki szintén menne, akkor vegyük fel a kapcsolatot, mert jobb lenne nem egyedül.
katalinregina@gmail.com
0

Elküldve: 2010. szeptember 05. - 17:40:19

Sziasztok!

Ha au pair szeretnél lenni Angliában, INGYENES és MEGBÍZHATÓ KÖZVETÍTŐT szeretnél akik LEINFORMÁLJÁK A CSALÁDOKAT akkor látogasd meg a http://www.aupairmunkak.hu -t!

Érkezésedkor a továbbiak várnak:

- minimum £70-100 heti zsebpénz
- 24 órás telefonos ügyelet
- ajándék angol feltöltős SIM kártya (kedvező külföldi percdíjakkal)
- ingyenes hozzáférés az Au Pair Friends weblaphoz
- iroda által szervezett kirándulások
- és még sok más...

Olvasd el az au pairek tapasztalatait, látogasd meg a Facebook oldalt!

http://www.aupairmun...asztalatok.html

NEM CSAK A MEGHIRDETETT CSALÁDOK VANNAK!!

http://www.aupairmunkak.hu
0

Elküldve: 2010. augusztus 27. - 15:36:58

Szia!
Még csak most csatlakoztam ehhez a fórumhoz, de látom már elég régen feltetted a kérdést, nem láttam még választ, azért gondoltam h visszaírok. Szóval nekem egy közeli ismerősöm a Brick-en keresztül volt kint, és abszolút pozitív tapasztalatai voltak :) Remélem még nem későn írtam ezt a kis infót. :)
Sok szerencsét!
Üdv: Anikó
0

Elküldve: 2010. augusztus 24. - 18:18:03

Ja, és a Babaklubról annyit, hogy a kedves hölgy (Zsófi) olyan kevéssé segítőkész, és olyan undok és flegma, hogy az embernek az élettől is elmegy a kedve, ha kérdezni, vagy kérni mer tőle valamit... A pénzt jóhiszeműen befizettem még júniusban (!) és azóta sem találtak nekem megfelelő családot, őszintén szólva szerintem nem is keresnek... Bárcsak ne fizettem volna be azt a rengeteg pénzt, mert az ég világon semmire nem volt jó!!!!
0

Elküldve: 2010. augusztus 24. - 18:02:50

Sziasztok!
Barcelonában, vagy környékén van esetleg olyan aupair, aki szívesen eltöltené a szabadidejét?? :) Ha van kedved, írj!
0

Elküldve: 2010. július 20. - 14:36:47

Sziasztok!
Augusztus közepétől Walesben Swansea közelében fogok Aupairkedni,ha valaki arrafelé van és van kedve írjon!

E-mail: kr-eni@freemail.hu
0

Elküldve: 2010. július 16. - 10:48:45

Sziasztok!

Valaki megy a Brick Au-pair ügynökséggel ősszel (szeptember környékén) Angliába? Tud valaki valamit róluk? Elég megbízhatónak tűnik, de hát sosem lehet tudni...
Köszi
Kátya
0

Elküldve: 2010. július 10. - 13:21:56

Jövő hónapban utazok Freiburg mellé au pairnek. Ha van valaki errefelé jelezzen :)
E-mail: kata0412@freemail.hu
0

Elküldve: 2010. június 13. - 12:05:06

Sziasztok!
Én szeptembertől fogok au pairkedni Párizshoz nagyon közel. Szeretnék ismerkedni a környéken lakó sorstársakkal!:)
Ha van kedvetek írjatok!
hege-baby@freemail.hu
0

#18 Felhasználó nem aktív   bagoly19 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 0

Elküldve: 2010. május 30. - 09:38:34

Sziasztok!

Nem találtam megfelelő fórumot de remélem itt is tud valaki segíteni!

Tud valaki olyan magyar ügynökséget ajánlani aki USÁ-ba közvetít munkát (minden félét) és megbízható! Esetleg rajtuk keresztül ment ki vagy az ismerőse !?
köszönöm előre is a segítséget!
Ide írhatsz: bagoly19@freemail.hu
0

Elküldve: 2010. április 16. - 02:03:33

Helló!

Utódomat keresem München mellé, nagyon rendes korrekt családhoz. (7 éves ikerpár, akik nagyon jól neveltek, az anyuka tanítónő, szóval nyelvtanulás szempontjából elég jó.) Ha érdekel írj, Emese (pappmesi@gmail.com)
0

Elküldve: 2010. április 06. - 23:17:43

http://gbx.ro/member_page.php?id=797
0

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.