Startlap fórum:: Szeretettel köszöntök minden látogatót az ALKOHOLIZMUS ELLENI FÓRUMON - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szeretettel köszöntök minden látogatót az ALKOHOLIZMUS ELLENI FÓRUMON

• Csoport: Guests

Elküldve: 2006. január 27. - 03:57:49

Üdv neked Böbke,nekem van egy tanár barátom,akinek a farpofába ültették a lapszulát.Sajnos ivott arra is,pedig tudta, nagyon rosszúl lesz tőle.De ha igazán be ivott, attól is rosszul volt úgy, hogy lassan hozzászokot, hogy nem mindegy, mitől van rosszul?
0

Elküldve: 2006. január 24. - 12:55:45

HA IDE ÍR,MEGPRÓBÁLOK "OKOSAT" MONDANI!

http://szoftveruzem....noname/mail.php

ÜDV!
0

Elküldve: 2005. november 26. - 22:08:37

Üdvözlök Mindenkit a Fórumon!
Segítséget szeretnék kérni, hogy hol juthatna az édesanyám ahoz a bizonyos beültethető kapszulához, lehetőleg Győr-moson -Sopron megyében, de bár hová elmegyünk ha nincs a környéken?! Nagyon keveset tudunk erről a készítményről és szeretném ha valaki írna néhány sort Róla!
Mik a tünetek ha rá iszik?
Szabad-e olyan embetrnek ilyet beűltetni aki már több mint 10éve iszik és elvonókúrák után is visszaesik, tehát úgy értem ezt, hogy nem túl veszélyes-e ez a számára?
Jelent-e komoly visszatartó erőt ez a készítméy?
Van-e valami egyéb hasolnó hatású készítmény?
Előre is köszönöm a segítséget!
0

Elküldve: 2005. augusztus 04. - 10:50:25

Ha bármilyen módon segíteni szeretnél neki, akkor írj egy e-mailt nekem, és próbálok segíteni. Mivel én is abbahagytam az ivást, tudom, hogy min megy keresztül, és az igazság az, hogy az iszákos BÁRKIRE jobban hallgat, mint azokra, akik meg akarják menteni. Javaslom, hogy keresd fel a www.anonimalkoholistak.hu weblapot, ott talán több információhoz jutsz, illetve találhatsz olyan embert, aki segíteni tud. Gábor
0

Elküldve: 2005. augusztus 03. - 21:26:27

A kedvesem anyukája iszik. Azt mondja, hogy van olyan nap, hogy egy kortyot sem, de ha igen, akkor egészen addig, amíg lábra nem tud állni. Már így megy ez 11 éve. A szerelmemet nagyon megviselte ez, és nem bírom nézni, ahogy szenved szegény. Hogyan lehetne segíteni az anyukáján? Van valami gyógyszer, amitől nem kívánná az alkoholt? Vagy csak az elvonókúra? Könyörgöm segítsetek!
0

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó