Startlap fórum:: Pánikbetegség - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 5 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Pánikbetegség

• Csoport: Guests

Elküldve: 2007. június 27. - 17:14:46

Nekem gyógyszer nélkűl sikerűlt kimásznom a "pokolból".
Nem egyszerű. De szívesen segítek bárkinek!
nayda@citromail.hu
0

Elküldve: 2007. május 21. - 21:33:52

Sziasztok!

5öd éves pszichológus hallgató vagyok. A borderline szindrómából írom a szakdolgozatom és a vizsgálatban szorongásoso zavarral, pánikkal, fóbiával, kényszerrel küzdő személyekre lenne szükségem, akik a kontroll csoportot alkotnák. Ha van köztetek valaki, akinek ilyen problémája van, és van kedve kitölteni egy tesztet, akkor írjon nekem a bigyo8@freemail.hu címre és elküldöm az emailjére.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget:)

Andi
0

Elküldve: 2007. április 19. - 07:21:05

SZIA!ÉN IS KB.6ÉVE VAGYOK VOLTAM PÁNIKBETEG.RÉSZTVETTEM EGY PROGRAMBA AMI 3HÓNAP ALATT HELYREVÁGOTT.A LÉNYEG AZ HOGY EGY VENLAFIXIN NEVŰ HATÓANYAGÚ GYÓGYSZERT SZEDTEM AMI BEVÁLT AZÓTA PEDIG EGY EFECTIN NEVŰT SZEDTEM.VAN AMIKOR VELAXINT ÍRNAK KI,MERT EMEZ NINCS,DE AZ IS JÓ.ÉN AZÓTA IS JÓL VAGYOK.RÉGEN NAPI 3 ROHAMOM VOLT EGYENKÉNT MÁSFÉL ÓRÁS.MOST MEG 3-4 HAVONTA ESETLEG 1.MEGHARCOLTAM ÉRTE TI SE ADJÁTOK FEL!!!HA SEGÍTHETEK ÍRJATOK.JUCUS
0

Elküldve: 2007. március 31. - 11:59:12

Sziasztok!
Egy számomra kedves embernek szeretnék segíteni, azért írok ide! Tehát lényegében a Ti segítségetekre lenne szükségem! Jómagam hál'istennek, nem ismerem ezt a betegséget, de ő sajnos már pár éve szenved tőle. A legutóbb arra kért, hogy kutassam fel neki azt a gyógyszert, amit állítólag Növényi Norbert szedett a pánikbetegsége ellen, sikeresen. Kérlek benneteket, ha valaki tud erről a szerről infót ossza meg velem! Előre is köszönöm! Móni
0

Elküldve: 2007. február 18. - 14:43:15

Jézus Krisztus a Te bűneid miatt is meghalt a kereszten, hogy Neked ne kelljen bűnhődnöd.
Eltemették Őt, hogy Te is eltemethesd a régi életedet.
A harmadik napon újra életre kelt, hogy Te is új életet kezdhess.

Isten jóindulattal van feléd, meg akarja bocsátani a bűneidet, és új életet akar adni Neked.

Ha bármilyen kérdésed van Istennel vagy a Bibliával kapcsolatban, akkor írj nekünk bátran.
e-mail: tamas-eniko@bibliaikerdesek.hu
postacím: BIBLIAI KÉRDÉSEK 1242 Bp. Pf. 434
web: www.bibliaikerdesek.hu

Szeretettel: Tamás és Enikő
egy Bibliaolvasó házaspár
0

Elküldve: 2006. szeptember 25. - 16:09:04

Sziasztok!
..én is pánikbeteg vagyok,6éve.kisebb nagyobb sikerekkel,de ma már talán jobb mint hat éve.Tudom hogy mit és hogy kéne tennem,de sajnos nálunk itt felvidéken,semmiylen terápiás kezelés nincs.Legközelebb Győr van,és mivel nekem agorafóbia,és pánik ezért ez egy nagyon nagy ördögi kör.tanácstalan vagyok,nemtudom mit tegyek...
Ami létezik a neten ,szinte mindent elolvastam,tudom hogy a gyógyszer amit szedek az nem erre van/citalon/,és még egy rakás mindent kipróbáltak rajtam...
...ha valakinek van valami ötlete,szivesen fogadom!
Tisztelettel!
Tristan13
0

Elküldve: 2006. május 29. - 22:12:28

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Már nagyon régóta pánikos tüneteim vannak, de nem foglalkoztam vele, elhanyagoltam. Az utóbbi időben eléggé felborult az életem, és most már elviselhetetlenül érzem magam. És egyre elviselhetetlenebbül. Tudtok nekem ajánlani egy ügyes szakembert, aki segíteni tudna? És azt is hallottam, hogy valahol a Nap utcában van egy önsegítő csoport. Mit tudtok erről. Tudnátok pontosabb információkat adni?

Nagyon köszönöm a segítséget
Üdv mindenkinek,
Brigita
0

Elküldve: 2005. augusztus 02. - 13:30:42

Szia! Sztem keress egy pszichiátert, akivel meg tudod beszélni a problémáidat, és ha ő úgy gondolja felír gyógyszert ami segíthet a gyógyulásban, de lehet nem is lesz rá szükséged, és gyógyszer nélkül is rendbejössz.
0

Elküldve: 2005. július 07. - 11:07:16

sziasztok! van még itt valaki? ti hogyan kerestetek orvost? milyen orvoshoz lehet fordulni? ha nézi valaki még ezt a forumot akkor irjon, m nekem is segitségre van szükségem! köszönöm!!!
0

Elküldve: 2005. április 09. - 10:29:45

Igen, orvos mondta. Nagyon nehezen jutottam el odáig hogy felismertem hogy az hogy nem bírok elmenni otthonról komoly dolog lehet. Most szedek gyógyszert és lekopogom azóta tünetmentes vagyok.
0

Elküldve: 2005. április 05. - 19:07:23

Szia! Honnan tudod, hogy pánikbeteg vagy? Orvos mondta?
0

Elküldve: 2005. április 02. - 13:29:23

Sajna nem találtam más fórumot, ahová ez a téma passzolna. Pedig ez sajnos népbetegség. Én sem hittem ezt el, egészen csütörtökig, amikor kiderült hogy nekem is ilyen problémám van. Cserélhetnénk tapasztalatot!
0

• 5 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó