Startlap fórum:: Pánikbetegség - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Pánikbetegség

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. december 06. - 09:04:05

Ebböl a betegségből teljesen ki lehet gyógyulni

www.panikbetegseg.5mp.eu

15 év betegség után ma már teljesen egészségesen élek.
panikbetegseg@gmail.com
Kovács Ágnes
0

Elküldve: 2008. november 29. - 22:06:26

Kata2003-nak.
Itt van egy par dolog ami segiteni fog:
1.Panik roham elott,fogadd el hogy aggodsz ami a jele annak hogy valami zavar vagy bant.Ne engedd hogy ezek az erzesek megijesszenek.
2.Probalj meg rajonni hogy mi az ami bant?
Egy konfliktust akarsz elkerulni vagy egy orult gondolatod tamadtt es probal az megoriteni?Lattal valalmit a tv-ben ami aggaszt?Koffeint ittal vagy csokit ettel- ami hozzajarulhat a panik rohamok kirobbanasahoz?
3.Teljesen normalis hogy aggodsz barmi is legyen az ami miatt aggodsz.Mindenki aggodik valmilyen szinten.
Adj magadnak engedelyt hogy igy erzel.
4.Legy kedves magaddal.Beszelj magaddal megbocsatoan.
Mondd azt magadnak hogy ugy is elmulik,mindig elmulik.
Panik rohamba senki nem halt meg bele.
5.Foglald el magad valamivel azonnal.Olvass,rohanj,tornazz,takarits...etc!
6.Lasd a humort ebben az egeszben.Lehet hogy ugy erzed magad mint valami mint aki nem normalis,de ne aggodj normalisnak tunsz a tobbi ember szemeben.
Az emberek tulsagosan is a sajat dolgukkal vannak elfoglava.Ha azt hiszed hogy mindenki teged bamul tevedsz.Mindenki a sajat dolgaval foglalkozik.
Nevess ezen az egeszen.
7.Lelegezz!Nagyon fontos.Amikor nekem voltak panik rohamjaim elfelejtettem levegot venni hosszu percekig.
Orron keresztul be lassan, mely lelegzet kb 6 masodpercig majd ki a szajon keresztul ugyancsak 5-6 masodpercig.Gyakorold sokat amig beidegzodik es mar tudat alatt is menni fog.
Jobbulast!
0

Elküldve: 2008. november 27. - 21:34:46

Kedves KATA !! Gyogyszer,éssegicség nélkül 20 emberböl csak 2-3 képes kigyogyulni eme korságbol javaslom hogy keres fel 1 agyturkászt /NEMSZÉGYEN/ énsemvagyok GYOGYOS de néha muszály :)bizonyos kontrol anyagok kelenek hogy azt a valamit ami a kobakodba nekedis elszált helyrerakja és nemkel életedvégéig szedned BÁTORSÁG..

szia
0

Elküldve: 2008. november 27. - 21:28:13

Sziaztok!! Én speciel 3 éve kinlodok eme kiismerhetetlen/betegségbe/1xr szedtem zoloftot aztparoxátot az jovolt ,de ujbol belestem :( televan a hocipöm most napi 4x-1 0.5 frontin a kajám :/szédülök és a gyomorszájam szétakar esni stb.
SZal tiszta GÁZZ látom vagyunk páran ebbe a korságban ha valaki tud hatásos akármit a skype cimem:robertocardy,vagy a dikk@freestart.hu .,nsn robertocardy@hotmail.com akkor kérem irjon csörögjön nagy THXX.
A borulátás nemelég a gyözelemhez mondta valaki :)
0

Elküldve: 2008. november 23. - 20:55:12

Szia!

Én is úgy tűnik pánikbeteg vagyok mert már a rosszullétektől is rettegek és ezért sajna sok olyan helyre nem is szívesen megyek ahol egyedül vagyok mert attól félek hogy megint rám jönnek a rossz érzések. Gyógyszert egyáltalán nem szeretnék szedni ezért ha tudsz segíteni megköszönném.
várom válaszod!!
0

Elküldve: 2008. november 21. - 19:38:55

Szia,
Az en elso panik rohamom 16 evesen ert es azt hittem a szegyenbe belehalok ami ott ert.Onnantol fogva szinte naponta voltak sulyos panik rohamaim.Most 32 vagyok 2 eve egeszseges.
Sok konyvet kiolvastam a problemaval kapcsolatosan es kesobb megcsinaltam elvegeztem egy
A legfontosabb hogy elfogadd a betegseged.Ne rohanj,csak fogadd el.Ne erezz szegyent.Ez egy betegseg csak ugy mint egy begyulladtt mandula vagy egy megfazas.
Masodik dolog:Te vagy a felelos,a panik betegseget te csinalod magadnak a kepzeloeroddel.Barmennyire is nehez ezt elfogadni(tudom nekem is nehez volt);igy van.
A gondolataiddal orited meg magad.Ezen tudsz valtoztatni.
A problema es megoldas is a te kezedben van.
Irj ha akarod tudni hogy hogyan!
Jobbulast!
0

Elküldve: 2008. október 14. - 11:45:20

Sziasztok 20 éves vagyok és három éve küzdök a pánik betegséggel,azelőtt semmi bajom sem volt középiskolába jártam,meg zenei producernek készűltem,emelett szakácsnak tanúltam.Boldog kiegyensúlyozott életet éltem.Aztán elkezdett fájni a hasam,és hányingerem lett ami rohamokba tör rám,főleg ha utazom,vagy megyek valahová.Nagyon romokban hever az életem,minden tervem összedőlt,a barátnőm elhagyott nem tartott ki melettem,nagyon szeretnék tovább tanúlni,de nem bírok többszőr próbáltam,de kudarc lett belőle, pedíg annyira küzdöttem,de nem sikerült,annyi megaláztatás ért mind utazás mind az oktatás közben.Elmentem pszichiáterhez,meg pszichológushoz is és írtak fel nekem pár gyógyszert is nevezetessen Xanax SR 0,5mg,Frontin 0,25mg paretin 20 mg de már 5 hónapja szedem őket de nem igazán használnak:(a hányinger miatt sokszor el sem jutok oda ahová szeretnék...nem bírok utazni...busszal..vonattal valamivel jobb a helyzet..változó.mindíg szédülök is nehézlégzésem is van néha a bal kezem,lábam is zsibbad.Még nem sokat tudok a betegségről,de szeretném a tanácsotokat kérni ki milyen gyógymódot tud stb.hallottam arról hogy ez a betegséget okozhatja egy rossz agyi folyamat,anyagcsere,vagy hormon zavarja, erről tud valaki valamit?És ha igen hová kell fordúlni...egyébként próbálom magamnak mindíg bemagyarázni, hogy elmúlik nem leszek rosszúl, de nem igazán vált be...de nem adom fel soha küzdök!Keresem a gyógymódot.Szeretnék beszélgetni,levelezni,barátkozni olyan emberekkel kik hasonló sorsuak, mint én szívessen fogadok minden tanácsot és ha esetleg valaki nagyon maga alatt van az is nyugottan írjon nekem,akár az msn címem is megadom egy mosoly egy tanács egy jó vicc nem kerűl semmibe,de lehet, hogy örömet okoz egy másik embernek...és ez nekem nagyon fontos.....Előre is köszönök mindent..
Üdvözlettel:Isti.
0

Elküldve: 2008. szeptember 07. - 23:34:49

Szia. Én kb. 1 éve lettem pánikbeteg. A suliban tört rám hirtelen rosszúl lettem mintha el akartam volna ájulni a tarkóm zsibbadt és vert a szívem. Akkor még azt hittem hogy újra a vérképemmel van valami mert azelőtt volt 2 évvel hogy rosszul voltam mert rossz volt a vérképem. A háziorvosom egyből kitalálta hogy lelki kimerültség, akkor maradtam pár napot otthon, mikor újra elkezdtem járni suliba ugyanaz történt csak éppen annyi különbséggel hogy sokkal enyhébbek voltak a tünetek. Aztán a háziorvosom eljátszotta az istent aki majd kigyógyít ebből ugyebár felírta a rivotrilt amit nem kellett volna mivel rászoksz és nmem a legjobb szer. Biztonság kedvéért elmentem pszichiáterhez is, és ő mondta hogy a rivotrilt el kell hagyni kaptam másik gyógyszert név szerint parogent. akkor 1-1 szem rivotrillal és 1-1 szem parogennel kezdtem reggel és este 1-et 1-et. Egyre jobban lettem néha voltak csak rosszúl léteim. Buszozni tudtam sőt élveztem, Igazából rám nem sok ilyen vonatkozott mint a többi pánikbetegre, úgy érzem mert nekem nem olyan súllyos. Aztán már teljesen tünetmentes volt akkor döntöttük el hogy elhagyom a gyógyszereket vagyis folyamatosan csökkentem a pszichiáter hatására. Jó is volt amíg nem töltöttem el 3 napot Orfűn és elfelejtettem vinni a gyógyszert, de tök jól éreztem magam meg még úgy 2 hétig aztán egyszer a buszon rámtört egy rosszúl lét, lezsibbadtam szó szerint a kezeim mintha görcsöltek volna mindenem levolt zsibbadva az arcom is, pöszén beszéltem ettől. nem tudtam mit csináljak sírjak vagy nevessek mert őszintén szólva elég poénos volt ahogy beszéltem. Aztán mondták hogy erről nem így kell leszokni mármint a gyógyszerről mert olyan elvonási tüneteket is okozhat mint egy drogosnak. Aztán voltak furcsa napjaim most újra szedem a gyógyszert megint stabilizálódik a helyzet, bár ma volt megint egy rosszullét. mivel allergiás is vagyok és fulladtam megijedtem ettől előjött a pánikbetegség. ezért mondjuk nagyon "áldom" az eget, mert egyenként is eléggé kimerítű, embertpróbáló, szenvedést keltő betegségek, nemhogy kettő egyszerre. Egyébként jól vagyok nagyjából megint egy nap 10mg parogent szedek be ami a 20mgos fele. 2 hónapja nem voltam pszichiáternél. Tudom mik voltak a dolgok ami miatt ez előjött. Természetemnél fogva visszahúzódóbb vagyok, anyukámtól örököltem hogy érzékenyebb ios vagyok egy átlag embernél. a családomért mindig aggódok látom hogy küzd mindenki hogy másnak jó legyen és kimeríti őket. ráadásul anyukámnak van egy gerincsérve és nem műtik meg az orvosok hanem egyszerűen azt mondják hogy fogyjon le. igazából idegesítő és elkeserítő, alig tud aludni a fájdalomtól és annyira szarul esik ez is nekem. pedig anyukám olyan ember hogy nem ezt érdemli, életében mindig mindnekin segített, nem felszínes elutasítja az erőszakot , tisztességes és becsületes, és mégis ezt kapja. Na szóval a lényegre visszatérve, ha már magamban is változtattam jó pár nézetem amit tudom hogy rossz volt akkor szerintetek jó után járok a gyógyulás felé? szerintetek ki lehet gyógyulni ebből a kórból?

Üdv: Tom
0

Elküldve: 2008. július 04. - 14:36:02

Szia!
Mielött olvastam a beírásod akkor írtam fel erre az oldalra. Légyszíves elöbb olvasd el a honlapomat és aztán írjál nekem, hogy kapcsolatba léphessek veled.
Üdv: Ágnes
0

Elküldve: 2008. július 04. - 14:34:01

Sziasztok!
Több mint 10 évig keseritette meg az életem a pánikbetegség egyik legrosszabb fajtája. Ma már teljesen gyógyult vagyok és mint egy rémálomra úgy emlékszem vissza arra az időszakra és ha valakinek segíthetek, aki szintén ebben a betegségben szenved, úgy nagyon szívesen teszem.
http://panikbetegseg...a=panikbetegseg
vagy írjatok a panikbetegseg@gmail.com címemre, ha már jártatok a weblapon.
Üdv: Ágnes
0

Elküldve: 2008. március 28. - 17:18:58

Sziasztok!
Örülök neki, hogy találtam egy ilyen fórumot, mert úgy tűnik, hogy én is pánikbeteg lettem. Eléggé ilyesztő módon tört ki rajtam és egyelőre úgy tűnik, hogy nincs javulás. Szeretnék tanácsokat kérni olyanoktól, akik le tudták küzdeni a betegséget.
Üdv mindenkinek!
0

Elküldve: 2008. március 27. - 17:06:07

Sziasztok,
én 7 évig küzdöttem a pánikkal, míg véletlen, egy rádióadás kapcsán el nem kerültem dr. Birkás Dezsőhöz. Nekem segített, kb.16 hónapja nem szedek gyógyszert. Nem mondom, hogy nincsenek rosszabb napjaim, de már nem félek tőle, mert tudom, hogy meg lehet csinálni!
Mindenkinek jobbulást és ne adjátok fel!
0

Elküldve: 2008. március 25. - 13:35:02

Sziasztok!
Olyan termékekkel forgalamzó cégnél dolgozom amelyek természetes alapanyagúak. 6000 orvos is alátámasztja pozitiv hatásait cukorbetegségnél, daganatos megbetegedéseknél, csontritkuláson, izülteti megbetegedéseknél, pániknál, meddőségnél. Én is egészségügyi végezettségű vagyok.
Ha van olyan ismerősöd aki ezekkel küzd, segithetek neki is mint már sok embernek is sikerült. Hivjon fel a 06/70/215-0412 telefonszámra, és megbeszéljük a továbbiakat.
üdv
Ana
0

Elküldve: 2008. március 19. - 21:33:36

Szia 20041209!Szivesen beszélgetek veled.Meik város közelében laksz?Nekem Szolnok van közel,ott ismerek dokit.Szia
0

Elküldve: 2008. március 06. - 20:36:47

Szia!
Javaslom olvasd el előző hozzászólásaimat, mert nekem sikerült kimásznom a POKOLBÓL, és ezt elsősorban egy dr. Komoly Sámuel nevű neurológusnak köszönhetem, aki akkor (már jó 10 éve) a Dél-Pesti Jahn Ferenc kórházban praktizált. Most nem tudom hol van, de még aktívan praktizál, itt a neten biztosan meg lehet találni. Megpróbálom én is felkutatni, és ha találok róla valamit, akkor leírom. Kitartás, jó éjszakát mindenkinek!
0

Elküldve: 2008. március 03. - 17:33:16

Segítsetek! 32 éves vagyok.15 éves koromtól pánikbeteg,és más egyéb szorongásos betegségeim vannak.Rengeteg gyógyszert próbáltam már. Most rivotrilt és anafranilt szedek.Évek ótta nem dolgozom a betegségeim miatt.Sokszor szerettem volna öngyilkos lenni.Ha valaki ilyen betegségbe szenved beszélgethetnénk. MÁR NEMTUDOM,KIHEZ FORDULJAK.
0

Elküldve: 2008. január 26. - 11:52:38

Bocsi rosszul adtam meg az email cimem eraanyu@hotmail.com ok keress ezen
0

Elküldve: 2008. január 25. - 09:59:57

Megadom az email cimem itt elérsz én mindig itthol vagyok Eraanyu@hotmail.com irj ide hátha jobban leszünk már attol is ha kibeszéljük a bajainkat várlak olvasd el az előzöt is !
0

Elküldve: 2008. január 25. - 09:54:21

Kedves Gyöngyi !Én is kerestem már másik dilidokit az meg azt mondta Nagyszerü ön tisztában van a betegségével ez jó nagyon jó .Tulajdonképpel nagyon jól kezelem a saját bajom betegségem de sajnos orvosilag nem tudnak olyan módszert amitől teljes tünetmentességet lehet elérni Vagyis nem fogok meggyogyulni mert nincs rá gyogymodjuk! Ennyit a dilidokikról. Azért választottam a forumot hátha a betegektől okossabbak leszünk hisz mi éljük át s bitosan van remény hiszen van aki kigyogyult vagy legalább tunetmentesebb Most tulajdonképpen én stagnálok csak buszra ne kelljen ülljek .Meglátom a buszt és már a puszta látványától elkezdek izzadni fulladok,ver a pulzusom ezer stb.
0

Elküldve: 2008. január 24. - 21:43:30

Én most eldöntöttem idén meggyúgyulok,elegem van,annyi minden kimarad az életünkből,ez nem mehet így tovább.Kinéztem innen a netről egy dokit,reménykedem talán mond valami okosat.Jólenne beszélgetni veled,de hogyan?Talán segíthetnénk egymásnak,de nagyon szivesen veszem bárki segítségét. Gyöngyi
0

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó

1. Yahoo