Startlap fórum:: Székrekedés - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Székrekedés

#1 Felhasználó nem aktív   nuccuc 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 29

Elküldve: 2016. november 16. - 13:33:08

A legegyszerűbb és leghatásosabb módja az egészséges emésztés fenntartásának, ha a természetes utat választjuk. De vajon mi az oka, hogy a legtöbb, egészséggel foglalkozó tájékoztató és ajánlás a természetes utat ajánlja?
http://lepicol.hu/sz...-elleni-etelek/
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. november 29. - 12:54:01

Gyógyvizek beszerezhetőek a Budapest 13 kerületben található boltban. (Mira, Ferenc József, Hunyadi János, Parádi kénes víz)

http://gyogyvizforras.hu/
0

Elküldve: 2009. július 16. - 13:26:35

Székrekedésre a legjobb természetes hashajtók a gyógyvizek. A Hunyadi János és a Ferencz József gyógyvíz kifejezettem hashajtó. Nem csinál gyomorgörcsöt,fájdalmat, csak segíti a széklet ürítését. Enyhébb szorulásnál pedig kúra szerűen a Mira gyógyvizet tutom ajánlani, én ezeket szoktam inni probléma esetén. De a mozgás és a sok rostot tartalmaazó étel is fontos kiegészítője ennek.
http://www.miraviz.hu
0

Elküldve: 2009. május 09. - 10:27:20

Sziasztok!

Komoly bélrendszeri panaszaim voltak, rendellenes széklet heteken keresztül. A házi orvos már 5 féle gyógyszerrel kísérletezett rajtam. Egyik sem segített. Nemrég találtam rá egy termékre, melyet rendszeresen szedve helyreállt a székletem és gyomorpanaszaim is megszüntek. Mióta fogyasztom sokkal jobb az erőnlétem is.

Hasonló gondokkal küzdőknek szivesen segítek.
marcigyerek@gmail.com
0

Elküldve: 2008. augusztus 23. - 22:43:59

Egy hónapja fogyasztok egy csodálatos kapszulát, és nagyon bevált.
0

Elküldve: 2008. augusztus 17. - 13:58:03

Székrekedésre találtam egy bio gyógynövényekből álló kapszulát,ami nagyon jól rendbetartja a székletemet és semmiféle mellékhatása nincs. Ha érdekel valakit, elküldöm a honlap elérhetőségét, ahol én megrendeltem.
Üdv.
Sára
natur14@gmil.com
0

Elküldve: 2008. augusztus 14. - 13:58:58

Kedves Edina.
Van egy gyógynóvényes termékcsalád ami talán tudna segiteni.
Ha gondolod: zsu1013@citromail.hu
0

Elküldve: 2007. augusztus 05. - 15:59:01

Kedves Edina!
Sajnálattal olvastam édesanyja problémáját.
Véleményem szerint minél elöbb gasztroenterológiai orvoshoz kellene fordulni, nem tudom helyileg hol tartózkodnak, hogy ajánljak orvost de ha megnézné a http://gasztroenterologia.lap.hu/ oldalamat akkor ott talál néhány orvos elérhetőségét. Bízom benne, hogy hamarosan sikerül felépülnie és meggyógyulnia az édesanyjának!
Üdvözlettel és tisztelettel: Barbara
0

Elküldve: 2007. augusztus 05. - 12:49:11

Kedves SBarbara,

Most nem tanáccsal, hanem kérdéssel fordulok a fórumhoz.

Az édesanyámnak 5 éve vastagbél műtéte volt, mely során egy 10 cm-es darabkát eltávolítottak a vastagbélből, mely után kb. 2 hónappal eltávolították az epehólyagot is. Ezek után a műtétek után kialakult egy olyan drasztikus székrekedés, melyet csak mályva tea fogyasztásával tudjuk karban tartani. Ez azonban olyan hasmenést okoz, hogy attól félünk, hogy a bélbolyhokat teljesen elpusztítja. Mivel ilyen nagy mértékben okoz hasmenést, ezért úgy tűnik a szervezete tartalékol és bármilyen kis mennyiségű ételt fogyaszt, vegetáriánus ételeket eszik, nem tud fogyni, hanem inkább hízik.

Már rengeteg mindent kipróbáltunk, saját magam is természetgyógyászattal foglalkozom, de sajnos az anyukám problémájába beletörik a bicskám.

Ha valaki tudna nekem tanácsot adni, hogy merre folytassam, azt nagyon megköszönnénk.

Üdvözlettel
Edina
0

Elküldve: 2007. június 24. - 20:58:04

A székrekedésnek három fő oka van: az ülő életmód és a mozgáshiány; erős érzelmi és lelki feszültség; végezetül a helytelen táplálkozás. Te milyen tippeket praktikákat használsz székrekedés ellen?
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó