Startlap fórum:: Fogyókúra, beöntés, méregtelenítés olcsóbban, hatékonyabban - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Fogyókúra, beöntés, méregtelenítés olcsóbban, hatékonyabban

#1 Felhasználó nem aktív   kiskacsa11 

• Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 44

Elküldve: 2016. június 20. - 13:40:42

Sziasztok!

Nekem ez az étrend segített:
Hétfő
Reggeli: rántotta egy szelet teljeskiőrlésű kenyérrel, Hamlettel vagy Abonettel
Tízórai: párolt cékla mozarellával
Ebéd: grillezett csirke salátával (salátára szósznak natúr joghurt zöldfűszerrel vagy fokhagymával)
Uzsonna: zöldalma
Vacsora: sárgarépa saláta magvakkal

Kedd
Reggeli: előre beáztatott zabpehely, reszelt almával
Tízórai: túró zöldfűszerekkel, vagy snidlinggel
Ebéd: spárgakrémleves, párolt hal, hagymalekvárral, magokkal megszórva
Uzsonna: grépfruit
Vacsora: vegyes saláta mozarellával
a menü többi napja itt van: http://intimflora.hu...eta-etrend.html
0

#2 Felhasználó nem aktív   lassandebiztosan 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 14

Elküldve: 2016. február 12. - 15:59:36

Sziasztok kedves Fórumozók!

30 éves férfi vagyok. 18 éves koromig tökéletes testem volt, akkor sajnos abba kellett hagynom az aktív sportot egy csúnya és máig kihatással lévő térdsérülés miatt. Mondanom sem kell, hogy meghíztam és azóta folyamatosan van rajtam 15-20 kiló felesleg.

Illetve mondhatom, hogy csak volt, mert ennek a nagy részétől már sikerült megszabadulnom, hál' istennek.

Kimondhatatlan öröm, hogy ez így van, de nincs megállás...

Nyilván Ti is túl vagytok már számos csodaszeren, csoda lejárásáson és csoda diétán - eredménytelenül. Én is. Végre megtaláltam egy egészen egyszerű megoldást. Lassan, de biztosan a lényege és néhány alapszabály, amit be kell tartanod néhány hónapon keresztül. Ha ezt a pár trükköt betartod, nemtől, életkortól függetlenül szerintem mindenki képes lesz lefogyni. De kitartás az kell hozzá, mert nem csodabogyókról van szó, hanem kitartó, de biztos munkáról.

Írj nekem az e-mailemre kérlek és segítek rajtad, ha tudok.

Ricsi.

lassandebiztosan2015@gmail.com
0

#3 Felhasználó nem aktív   nuccuc 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 32

Elküldve: 2016. február 01. - 15:19:09

Üzenet megtekintéseIdézés: kiskacsa11 - Dátum: 2015. augusztus 24. - 12:49:30

A Lecipol is segíthet:
A Lepicol természetes (egyiptomi útifűmaghéj, psyllium husk) rostokat tartalmaz, melyet vízben elkeverve selymes érzést keltő, zselés, rostos folyadék képződik, ami kíméletesen tisztítja a bél falát, eltávolítja a lerakódásokat, ugyanakkor nem okoz sérüléseket a bél nyálkahártyáján.

A méregtelenítés másik fontos összetevője a Lepicol készítményben azok a hasznos baktériumok, amelyek a letisztított bél falára kitapadva benépesítik a bél felszínét és rövid idő alatt védő bevonatot képeznek. Ez a védőbevonat hosszabb ideig megóvja a bél felszínét, így nem csupán rövidtávú, de hosszú távú védelmet is ad.

A legújabb tudományos megfigyelések azt támasztják alá, hogy a baktériumok jelentősen hozzájárulnak a mérgek lebontásához és így tehermentesítik a szervezetünk fő méregtelenítő szervét, a májat. Mivel a baktériumok elvégzik a méregtelenítő feladatok jelentős részét, ezért a szervezetünknek nem kell erre energiát áldoznia – így eltűnik a fáradékonyság és több energiánk marad a számunkra fontos dolgok megvalósítására.

Vagy olvassátok el ezt: http://lepicol.hu/eg...ltisztito-kura/
Volt idő, amikor az emberek sokkal jobban figyeltek a testükre. Erre, és sok betegének megfigyelésére épített Hippokratész, amikor kijelentette, hogy “a halál a belekben lakozik…” Bár a figyelmeztetés több mint kétezer éves, úgy tűnik, mégsem vesszük komolyan.
0

#4 Felhasználó nem aktív   kiskacsa11 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 44

Elküldve: 2015. augusztus 24. - 12:49:30

A Lecipol is segíthet:
A Lepicol természetes (egyiptomi útifűmaghéj, psyllium husk) rostokat tartalmaz, melyet vízben elkeverve selymes érzést keltő, zselés, rostos folyadék képződik, ami kíméletesen tisztítja a bél falát, eltávolítja a lerakódásokat, ugyanakkor nem okoz sérüléseket a bél nyálkahártyáján.

A méregtelenítés másik fontos összetevője a Lepicol készítményben azok a hasznos baktériumok, amelyek a letisztított bél falára kitapadva benépesítik a bél felszínét és rövid idő alatt védő bevonatot képeznek. Ez a védőbevonat hosszabb ideig megóvja a bél felszínét, így nem csupán rövidtávú, de hosszú távú védelmet is ad.

A legújabb tudományos megfigyelések azt támasztják alá, hogy a baktériumok jelentősen hozzájárulnak a mérgek lebontásához és így tehermentesítik a szervezetünk fő méregtelenítő szervét, a májat. Mivel a baktériumok elvégzik a méregtelenítő feladatok jelentős részét, ezért a szervezetünknek nem kell erre energiát áldoznia – így eltűnik a fáradékonyság és több energiánk marad a számunkra fontos dolgok megvalósítására.
0

#5 Felhasználó nem aktív   dr palis adel 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 62

Elküldve: 2011. július 16. - 10:32:20

Fogyókúra, diéta, fogyás amire vágysz?

A természet patikája körülöttünk van!
Nyári tábor a festői szépségű Dráva-Mura összefolyásnál.

Házigazda: dr.Pális Adél orvos-természetgyógyász.

Szépségápolás otthon, gyógynövények, pihenő tábor.

Nyári tábor, életmódtábor részletek:

http://www.gyogynove...etmodtabor.html

Témakörök: nyaralás, nyári tábor, nyári táborok, életmód tábor, természetgyógyászat,
gyógynövények, gyógynövények hatásai, gyógynövény, szépségápolás, szépség ápolás, szépségápolás otthon, fogyókúra tanácsadás.

0

#6 Felhasználó nem aktív   szakdogaírás 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 473

Elküldve: 2011. június 27. - 17:11:31

FIGYELEM!!!!!!!

SZAKDOLGOZATOK, HÁZI DOLGOZATOK, VÁZLATOK megírását, kijavítását, PREZENTÁCIÓK készítését, illetve TÉTELEK kidolgozását vállaljuk kb. 300 elfogadott dolgozattal a hátunk mögött, többféle témakörben, pl.:

- jog
- közigazgatás
- gazdaság
- politológia
- szociológia
- európai uniós ismeretek

és számos más társadalomtudományi témában AKÁR nagyon rövid idő alatt is!!! Az ár téma és az elkészítési idő függvénye, de mindenképpen hallgatóbarát.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, írj bátran a tamas.kolonics@gmail.com e-mail címre, s rövid időn belül válaszolunk, bármilyen kérdésed adódik.
0

#7 Felhasználó nem aktív   rigo tiens 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 53

Elküldve: 2011. március 27. - 14:52:40

Fogyókúra, diéta szelíden! Miben más a tiens fogyókúra, diéta?

Link. Tiens fogyókúra, diéta kínok nélkül! Miben más a Tiens? Tartós fogyás, beöntés nélkül! Tiens fogyókúra termékek!
1

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. szeptember 08. - 16:59:58

NETPENNYSTOCKS Befektetés és Garancia Portfolio
Ez a cég 2008-ban jött létre segítségül a válság ellen .
Akár egyszeri 1,95 $ AP befektetéssel is elkezdhető , emberek beszervezése nélkül is kereshetsz vele !
Többféle befektetési terv létezik. Pl.: Bulk 25 befektetésnél $ 48.75t kell befektetni és $ 118 a várható heti hozam .
Ha meghivsz másokat is az elérhető összegek:
1 befektetéssel elérhető– Ár $1,95: Ön keres US $ 101,970.75
5 befektetéssel elérhető – Ár $ 9,75: Ön keres US $ 509,853.75
15 befektetéssel elérhető Ár 29,25 $: Ön keres US $ 1,529,561.75
Hetente tudod felvenni a jutalékokat 1,25dollártól. (vasárnap-hétfő)
Regisztráció után töltsd fel a fiókodat, 3$ a minimális összeg:
Manage Your Funds » menüpontnál kiválasztod a ADD FU

Regisztráció: http://netpennystock...2573-atomizer-2
Bövebb infok:
http://netkereset.ni...m/group/NetPenz

Sprint Wealth - A "pénzgyár"

Egyszeri 29$ belépési dij
Hozz 2 munkatársat !
Igy napi 1x forog ki a mátrixod, tehát 20$/nap (600$/hó)
Ha napi 5x forogsz ki (kb 4-5 munkatársal) akkor 5x 20$= 100$/nap (3000$/hó)

A regisztrációval a következőket kapod:
-örökös tagság
-oktató anyagok, elektronikus könyvek, szoftverek
-ezek továbbértékesítési joga és
-ami a legfontosabb,lehetőséget a pénzkeresésre

Regisztráció:
http://www.SprintWealth.com/?id=10332
Bövebb infok:

PeopleString
Egy új közösségi oldal, amely fizeti felhasználóit ! Hasonló a Facebookhoz, annyi különbséggel, hogy itt pénz kapsz, ha használod . Ha levelezel, játszol, hirdetést olvasol vagy használod a google keresőt pontokat ir a számládra, amelyet havonta egyszer átvált dollárba. 25 Dollártól lehet kivenni a jutalékokat, nekem az elsö 6 nap alatt 2900pont gyült össze, csak az oldal használatával emberek beszervezése nélkül. Természetesen meghívhatod barátaidat más közösségi oldalakról, azért is jutalmaznak !

Bővebb infók:
Regisztrálni itt tudsz :
http://www.peoplestr...com/?u=atomizer
0

Elküldve: 2010. augusztus 18. - 15:05:20

Herbalife Termékek Tanácsadói beszerzési áron!!
Eredeti ár -25%

>> Herbalife shake
- Az alaptermék. Helyettesítsd naponta két étkezésed ezzel az egészséges, alacsony kalóriatartalmú, finom turmix-szal.
Négy ízben kapható: csokis, vaníliás, epres, krémes kekszes. Eredeti Ár: 12.900 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 9.739 Ft
..............................

herbalife2010@freemail.hu
......................... .....

>> Herbalife rost tabletta
- Fogyaszd a shake előtt 20-30 perccel, folyadékfogyasztás függvényében naponta 3 x 2 vagy 3 x 1 tablettát. Egy doboz 180 db tablettát tartalmaz. Rostpótlásra, béltisztításra alkalmas. Ár: 5.100 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 3.901 Ft

>> Herbalife fehérjekoncentrátum
- Keverj a shake-be egy lapos evőkanálnyi mennyiséget. A szójafehérje kitűnő növényi fehérjeforrás. A fehérjebeviteled növelésére alkalmazható. Segít, hogy zsírból fogyj, ne izomból. Egy doboz 240 gramm. Ár: 9.100 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 6.907 Ft

>> Herbalife multivitamin tabletta
- Vitamin pótlására alkalmas ez a növényi hatóanyagokat is tartalmazó multivitamin készítmény. Napi 2 x 1 vagy 3 x 1 tabletta fogyasztása javasolt. Egy doboz: 90 db multivitamin tablettát tartalmaz. Ár: 5.600 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 4.218 Ft

>> Herbalife Shapeworks Quickstart program
- A négy alapterméket (shake, rost tabletta, multivitamin tabletta, fehérjekoncentrátum) tartalmazza. Ár: 32.700 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 24.765 Ft

>> Fehérjeszelet
- Nassolásra kiválóan alkalmas ez a szénhidrát- és zsírszegény, fehérjedús, éhségcsillapító snack. Három ízben: vanília-mandula, citrom, csoki-mogyoró.
Egy szelet csak 140 kalória.
Egy doboz 14 szeletet tartalmaz. Ár: 4300Ft/doboz

Akciós ár (csak nálunk): 3.738 Ft

..................... ........ .

>> Thermo Complete tabletta
- Ha plusz energiára vágysz, szeretnéd megakadályozni, hogy táplálékaidból a zsír a szervezetedben rakódjon le, válaszd a Thermo Complete koffeintartalmú tablettát. Figyelem! Magas vérnyomásúaknak és szoptatós anyukáknak koffeintartalma miatt nem ajánlott. Fogyasztás: napi 2 x 1 tabletta. Egy doboz: 60 db tablettát tartalmaz. Ár: 12.000 Ft
Akciós ár (csak nálunk): 9.101 Ft

......................... .. ...

Áraink a postaköltséget nem tartalmazzák.

Postai díjszabásokról http://posta.hu/kepe...abla_HU_NET.pdf oldalon olvashat.

Fontos! Az itt felsorolt terméklista nem teljes.

Magyarországon forgalomban lévő minden HERBALIFE termék megrendelhető tőlünk 25 % kedvezménnyel, azok is, amelyek itt nem szerepelnek.

............. ............ .....
0

Elküldve: 2010. augusztus 16. - 22:21:57

Herbalife Termékek Tanácsadói beszerzési áron!!
Eredeti ár -25%

>> Herbalife shake
- Az alaptermék. Helyettesítsd naponta két étkezésed ezzel az egészséges, alacsony kalóriatartalmú, finom turmix-szal.
Négy ízben kapható: csokis, vaníliás, epres, krémes kekszes. Eredeti Ár: 12.900 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 9.739 Ft

>> Herbalife rost tabletta
- Fogyaszd a shake előtt 20-30 perccel, folyadékfogyasztás függvényében naponta 3 x 2 vagy 3 x 1 tablettát. Egy doboz 180 db tablettát tartalmaz. Rostpótlásra, béltisztításra alkalmas. Ár: 5.100 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 3.901 Ft

>> Herbalife fehérjekoncentrátum
- Keverj a shake-be egy lapos evőkanálnyi mennyiséget. A szójafehérje kitűnő növényi fehérjeforrás. A fehérjebeviteled növelésére alkalmazható. Segít, hogy zsírból fogyj, ne izomból. Egy doboz 240 gramm. Ár: 9.100 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 6.907 Ft

>> Herbalife multivitamin tabletta
- Vitamin pótlására alkalmas ez a növényi hatóanyagokat is tartalmazó multivitamin készítmény. Napi 2 x 1 vagy 3 x 1 tabletta fogyasztása javasolt. Egy doboz: 90 db multivitamin tablettát tartalmaz. Ár: 5.600 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 4.218 Ft

>> Herbalife Shapeworks Quickstart program
- A négy alapterméket (shake, rost tabletta, multivitamin tabletta, fehérjekoncentrátum) tartalmazza. Ár: 32.700 Ft

Akciós ár (csak nálunk): 24.765 Ft

>> Fehérjeszelet
- Nassolásra kiválóan alkalmas ez a szénhidrát- és zsírszegény, fehérjedús, éhségcsillapító snack. Három ízben: vanília-mandula, citrom, csoki-mogyoró.
Egy szelet csak 140 kalória.
Egy doboz 14 szeletet tartalmaz. Ár: 4300Ft/doboz

Akciós ár (csak nálunk): 3.738 Ft

............................. .

>> Thermo Complete tabletta
- Ha plusz energiára vágysz, szeretnéd megakadályozni, hogy táplálékaidból a zsír a szervezetedben rakódjon le, válaszd a Thermo Complete koffeintartalmú tablettát. Figyelem! Magas vérnyomásúaknak és szoptatós anyukáknak koffeintartalma miatt nem ajánlott. Fogyasztás: napi 2 x 1 tabletta. Egy doboz: 60 db tablettát tartalmaz. Ár: 12.000 Ft
Akciós ár (csak nálunk): 9.101 Ft

........................... ...

Áraink a postaköltséget nem tartalmazzák.

Postai díjszabásokról http://posta.hu/kepe...abla_HU_NET.pdf oldalon olvashat.

Fontos! Az itt felsorolt terméklista nem teljes.

Magyarországon forgalomban lévő minden HERBALIFE termék megrendelhető tőlünk 25 % kedvezménnyel, azok is, amelyek itt nem szerepelnek.

0

Elküldve: 2009. szeptember 05. - 09:02:46

Ismersz...

...Legalább 2 olyan embert, aki fogyni szeretne?
...Olyan szépségszalont, ahol szívesen értékesítenék a Jen Fe tapaszt?
...Olyan céget, amely egy hitelkártyára azonnal kifizeti az Ön jutalékát?
...Olyan üzleti lehetőséget, amely forradalmian új Magyarországon?

Szeretnél...

...Hozzájutni a termékhez féláron?
...Akár naponta jutalékot kapni a hitelkártyájára?
...Részesedni egy szenzációs új termék piaci bevezetésének forgalmából?
...Egy robbanásszerűen növekvő üzlet top 100 vezetőjévé válni?
...Passzív jövedelmet biztosítani családjának, szeretteinek?

Már webáruház is van, ahol darabra is kapható:
http://www.jen-fe.unas.hu

De a legjobb buli "beregizni", mert akkor a második hónaptól fele pénzért dupla "adagot" kapsz.
Egyet eladsz, és a sajátod INGYEN van!
/és még jutalékot is kapsz!/

Várom a terméktapasztalatokat!
0

Elküldve: 2009. június 10. - 22:36:31

Sziasztok!

Szeretnék mutatni nektek két dolgot! Bár nem ide illik közvetlenül, de hasznos és érdekes. Akit zavar, hogy ide írtam, attól sok-sok elnézést kérek.

Találtam a neten egy oldalt, ahol OLCSÓ ÉS JÓ MINŐSÉGŰ TINTAPATRONOK vannak.
ÖTÖDÁRON NYOMTATHATSZ!!!!!

Ha feliratkozol hírlevélre még ebből az árból is engednek 5-10 %-ot.

http://www.refillpar...u/?saref=5sa387

Férficsábítás MesterProgram

Avagy hogyan CSÁBÍTSD EL A FÉRFIAKAT úgy, hogy beléd szeressenek, és hűségesek is maradjanak!

http://www.PasizasiT...k.hu/&pid=52051
0

Elküldve: 2009. május 23. - 20:31:17

Én a Mira vízzel fogytam le. Méregtelenítő, béltisztító hatású, és segíti az emésztést. Itt lehet bővebben olvasni róla: http://www.miraviz.hu
0

Elküldve: 2009. május 11. - 22:47:43

Sziasztok!

LEFOGYTAM! :)))

A bőröm nem nyúlt meg, az egészségem kitűnő és nem koplaltam, zsírból fogytam!!!

Segítek Nektek is, írjatok!

meaditti@gmail.com

üdv, Ditti
0

Elküldve: 2009. május 08. - 20:20:11

Túl sokat költ tintapatronra? Ne tegye!

Megosztom a titkot Önnel, mellyel akár

ÖTÖDÉRE IS CSÖKKENTHETI NYOMTATÁSI KÖLTSÉGEIT!

Kattintson az alábbi linkre!

Iratkozzon fel a hírlevélre, nagyon hasznos és ingyenes!

http://www.refillpar...u/?saref=5sa387
0

Elküldve: 2009. április 09. - 15:39:47

50$ kezdőpénz teljesen ingyen

Szeretnél pókerezni, de nem szeretnél saját pénzt
kockáztatni? Esetleg nincs fölösleges pénzed? Vagy
csak szeretnéd felturbózni bankrollodat?

Jó helyen jársz!
Megmutatjuk neked, milyen lehetőségek vannak az interneten, hogy saját pénz kockáztatása nélkül felépítsd online póker karriered.

Egyre több lehetőség terjed a neten, hogy ingyen póker pénzhez jussunk és ezzel kezdjük el felépíteni a póker tőkénket.

Pokerstrategy,ahol 150$ kezdőpénzt kapsz teljesen ingyen, ehhez nem kell mást tenni, csak beregisztrálsz erről a linkről és kitöltöd a megfelelő adatokat, megoldasz egy egyszerű kvízt, beregisztrálsz egy terembe az oldalon szereplők közül és már meg is kapod a pénzt. Ez az oldal teljesen magyar nyelvű, így könnyen tudnak azok is regisztrálni, akik nem beszélnek angolul.

NEM KELL BEFIZETNI. NINCSENEK TRÜKKÖK. Tényleg ennyi az egész! Termeszetesen ha nyersz a penzt kiveheted paypal, moneybookers, hitel-creditkartya, CSEKK,banki atutalas stb segitsegevel!!!

KATT IDE!!!!! KATT IDE!!! KATT IDE!!! http://www.pokerstrategy.com/uDUG5I

a kerdesekre a helyes valaszok megtalahatoak ezen az oldalon angolul. ----valaszd a no limit strategiat a kviz elott mert arra jok a valaszok----FIGYELEM amikor a kviz kitoltesehez errsz allitsd at az oldal nyelvet angolra majd keresd meg ezen az oldalon a megfelelo valszt. A KERDESEK NEM ABBAN A SORRENDBEN VANNAK AZ OLADLON MINT AHOGY A POKERSTRATEGYN EZERT KI KELL KERESNED EZ KB 5 PERCEDBE KERUL ES BIZTOS A SIKER!!! helyes valaszok link:
http://docs.google.c...n43g_11ft7pwkhf

a zoldel kijelolt valasz a helyes
0

Elküldve: 2009. március 16. - 00:20:54

Sziasztok!

Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :))))

Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával!
Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni.

Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni.
Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim:
msn: sztj80@hotmail.com
e-mail: sztj80@gmail.com

Puszi Nektek!
Timi
0

Elküldve: 2009. február 20. - 00:36:49

INGYEN POKER PENZ - POKER KEZDOTOKEK! Ingyen Poker

Szeretnel ingyen pokerezni valodi penzre itt a megoldas... Ingyen Poker

Itt egy par poker szoba ahol adnak ingyen valodi penzt jatszani uj jatekosoknak!

Ingyen Poker

PokerStartegy 50$+100$ Ingyen
Vc Poker 10$+25$ Ingyen
Titan Poker 150$ Ingyen
Cd Poker 50$+100$ Ingyen
AbsolutePoker 50$ Ingyen
Party Poker 100$ Ingyen
PitbullPoker 10$ Ingyen

Itt megtalalhatod ezeket a szobakat!PokerStartegy Ingyen Poker

En szemelyesen kiprobaltam oket es mindegyiknel megkaptam az ingyen penzt. Es par szobanal sikerult szep osszeget elernem majd pedig atutaljam bankartyamra!

Ingyen Poker Ingyen Poker Ingyen Poker Ingyen Poker

ENG:Free Poker Money Free Poker Money Free Poker Money Free Poker Money

RO:Jocuri De Poker Jocuri De Poker Jocuri De Poker Jocuri De Poker
0

Elküldve: 2008. december 15. - 14:16:24

Hogy miért is?

-Egészségügyi megfontolásokból::::
-Tisztaság indokán
-Általános tisztaságérzet kiváltása
-Anális erotika előzményeként
-Méregtelenítés indokán::::
-A szervezet folyadékszintjének emelésére
-"Vérhigítás"
-Bélfeszülés, bélgázosodás, szellet csökkentés
-Székrekedés
-Gombabetegségek
-Egyéb paraziták (bélférgesség)
-Migrénes gyötrelmek
-Máj, és vese terhelés csökkentése
-Hajhullás
-Pattanásos bőr
-stb.
-Erotikus (?) tartalma miatt::::
-Anális erogenitás
-Föltöltés során beálló colorectalis feszítő érzés
-Ürítési érzetek
-Közvetlen dinamikus érzetek (széklet áthaladása az ánuszcsatornán)
-Közvetett érzetek (szabályzott feszültségoldódás)
-stb.
-Egyéb::::
-Fogyókúra kiegészítéseként
-Erotika független beöntés abuzus (a kórós soványság föntartása miatt)
-stb.

(rata@vipmail.hu)
0

Elküldve: 2008. december 09. - 11:01:39

Sziasztok!

Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :))))

Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával!
Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni.

Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni.
Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim:
msn: sztj80@hotmail.com
e-mail: sztj80@gmail.com

Puszi Nektek!
Timi
0

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.