Startlap fórum:: Találkoztál már szellemmel? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 121 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Találkoztál már szellemmel?

#1 Felhasználó nem aktív   FDGod 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2013. június 02. - 14:42:18

Sziasztok.
Tudnátok nekem segíteni egy kicsit?
Én nem igazán hiszek a szellemekben, de az az eset után már aszt hiszem igen.
A barátnőmnél aludtam aki kb 1 hónapja vette a házat.Első éjszaka nem ént semmi ijesztő.A második éjszaka azomban olyan fél 12-kor hirtelen felriattam.
Fogalmam sincs, hogy mire csak úgy.1 perc múlva lépeseket hallottam, mind ha az ajtó mögül jött volna, egyre hangosabb lett,majd végül bekopogott az ajtón.
Nagyon megijedtem kinéztem az ajtón de nem volt ott semmi. Megpróbáltam visszaaludni hogy talán csak képzelődtem, de nem tudtam a félelemtől. Ez tartott kb
fél óráig. Aztán egy gyereksírást majd egy nőí sikítást hallottam. Majdnem oda sz*tam. A sikítás csak pár másodpercig tartott, azomban a gyereksírá tovább.
Mintha a földszintről jött volna. Felkeltem,de azonnal abba maradt. Lementem és a Napppali ablaka nyitva volt becsuktam majd visszafekudtem de reggelig nem
is tudtam aludni amikor a barátnőm felkelt megkérdeztem hogy hallott-e az este bármit is. Azt mondta nem.
Azóta csak ő alszik nállamm.
Ha valaki tuna segíteni nagyon megköszönném. /sad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':(' />

Köszi előre is.
0

#2 Felhasználó nem aktív   Sherman 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2011. április 20. - 18:29:58

Sziasztok.
Kéne egy kis segítség hogy ha nem gond.
Mert lassan már kezd nagyon idegesítő lenni, az hogy szerintem egy szellem van a házban.
Szerintem meg akar engem őríteni, mert már szinte minden este hallom ahogy valaki járkál az emeleti lépcsőn föl le.
Amikor először hallottam pontosan 3 hete azt hittem hogy a bnőm kelt fel és szórakozik.
De nem láttam semmit.
A köetkező éjszaka is hallottam,hogy valaki járkál a lépcsőn, most is kimentem de nem láttam most sem senkit.
Amikor visszamentem, hallottam hogy lent valami eltölrt.
Csak én voltam a házban és a barátnőm.
Lementem és megnéztem hogy mi volt az és a szüleim szobájában lévő tükör darabokban hevert.
Föltakarítottam és visszamentem, elaludtam, majd olyan fél egykor megint felkeltem, mert kopogást hallottam majd hirtelen hideg lett,
de egyben izzadtam is.
fölkapcsoltam a villanyt de levágodott evvel egy időben a kopogás és a hideg is megyszűnt.
Most már nagyon idegesít.
Úgyhogy légyszi aki tud segítsen.

Köszönöm előre is!!!!!!
0

#3 Felhasználó nem aktív   www.szellemelengedes.hu 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 5

Elküldve: 2011. március 07. - 11:53:45

Helló Mindenki
Ajánlom az oldAlamat, több esetleírás van szellemjárással kísértet elengedéssel térszenteléssel kapcsolatosan.

Üdv:valent

WWW.SZELLEMELENGEDES.HU
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. december 23. - 10:18:53

Én nem vagyok szkeptikus de én úgy látom,hogy ezek véletlen egybeesések és puszta képzelő erő. Egy tetőtér amúgy is félelmetes mert az ember rögtön a padlásra asszociál...a padlás pedig nem egy olyan környezet ahol nyugodtan elüldögélünk. Tudom a te szobád nem padlás de a felújítás előtt olyan állapotban volt. Ez feltételezem benne volt a tudatalattitokba. Emiatt volt,hogy valami miatt féltetek ott. A tüdőd betegségének meg nem hinném,hogy összefüggése lenne az esettel. Pont akkor alakult az úgy. A halott hozzátartozók képei pedig szintén érthetetlen miért okozna bajt? Nagyon sok olyan lakás van ahol elhunytak képei vannak kint. Bulgáriában például az utcákat tapétázzák ki az elhunytak képeivel,mint valami hirdetést. Ők ezzel gyászolnak..azt akarják,hogy lássák minél többen,hogy kit veszítettek el. Ennek ellenére az emberek ki mernek menni az utcára és nem éreznek félelmet.
Nos...ez volt az én véleményem.
0

Elküldve: 2010. november 16. - 13:38:26

Szellemekről, reinkarnációról: http://elozoeletek.blogspot.com/

Reinkarnációs terápia, lélektársak
0

Elküldve: 2010. szeptember 17. - 21:26:51

Tanuld meg az angolt rövid idő alatt !! Kattints ide most!

0

Elküldve: 2010. augusztus 13. - 17:13:11

Sziasztok!

Ezzel a témával kapcsolatban nekem is van egy érdekes storym.Mivel felnőtt lettem én is szerettem volna egy külön "lakosztályt".A tetőteret soha nem használtuk,de most kialakitottuk ott az én új szobámat.Amikor kész lett a szoba áthivtam a haverjaimat egy kicsit bulizgatni,már akkor valami furcsa volt ott mindenkinek,pedig nem vagyunk félős tipusok.Mindenki félt és furcsa zajokat hallott.Mondtam nekik hogy aludjanak ott de nem mertek,féletek!Aztán elmentek,és a bnőmmel kettesben maradtunk.Bnőm el is aludt én pedig még nem feküdtem le mert valami miatt féltem,ezért elkezdtem playstationoz-ni.Elég fura hangokat hallottam,mintha motoszkált volna valaki.2:30 kor szúró érzést éreztem a szivemnél,és levegőt is nehezen kaptam.Azonnal felébresztettem bnőmet és rögtön bementünk a kórházba,ahol kiderült hogy a bal tüdőm összeomlott:S.Majd később beszéltünk egy ismerőssel aki szellemekkel foglalkozik és elmondta hogy a képek amik a falon voltak(több olyan kép is volt amin meghalt hozzátartozóim voltak.)és ezek átjáróként szolgáltak a szellemeknek.Egy nagy tükör is van az ágam mellett amely szintén ilyen szerepet töltött be.Ő elmondta hogy rajtunk kivül többen is voltak a szobában,és nem éppen jó szándékkal jöttek.Amióta a kórházból hazajöttem azóta is ott alszok és hála istennek,ilyesmi érzésem nem volt azóta.Ez annak köszönhető hogy felhivta a figyelmemet az emlitett ismerősöm arra hogy a képeket vegyem le és csomagoljam be és a házból is tüntessem el.A nagy tükör még azóta is ott van de azóta nem volt hasonló élményünk.Ez volt az első ilyen élményem de remélem több nem is lessz. :)
0

Elküldve: 2010. augusztus 11. - 12:02:02

NETPENNYSTOCKS Befektetés és Garancia Portfolio
Ez a cég 2008-ban jött létre segítségül a válság ellen .
Akár egyszeri 1,95 $ AP befektetéssel is elkezdhető , emberek beszervezése nélkül is kereshetsz vele !
Többféle befektetési terv létezik. Pl.: Bulk 25 befektetésnél $ 48.75t kell befektetni és $ 118 a várható heti hozam .
Ha meghivsz másokat is az elérhető összegek:
1 befektetéssel elérhető– Ár $1,95: Ön keres US $ 101,970.75
5 befektetéssel elérhető – Ár $ 9,75: Ön keres US $ 509,853.75
15 befektetéssel elérhető Ár 29,25 $: Ön keres US $ 1,529,561.75
Hetente tudod felvenni a jutalékokat 1,25dollártól. (vasárnap-hétfő)
Regisztráció után töltsd fel a fiókodat, 3$ a minimális összeg:
Manage Your Funds » menüpontnál kiválasztod a ADD FU

Regisztráció: http://netpennystock...2573-atomizer-2
Bövebb infok:
http://netkereset.ni...m/group/NetPenz

Sprint Wealth - A "pénzgyár"

Egyszeri 29$ belépési dij
Hozz 2 munkatársat !
Igy napi 1x forog ki a mátrixod, tehát 20$/nap (600$/hó)
Ha napi 5x forogsz ki (kb 4-5 munkatársal) akkor 5x 20$= 100$/nap (3000$/hó)

A regisztrációval a következőket kapod:
-örökös tagság
-oktató anyagok, elektronikus könyvek, szoftverek
-ezek továbbértékesítési joga és
-ami a legfontosabb,lehetőséget a pénzkeresésre

Regisztráció:
http://www.SprintWealth.com/?id=10332
Bövebb infok:

PeopleString
Egy új közösségi oldal, amely fizeti felhasználóit ! Hasonló a Facebookhoz, annyi különbséggel, hogy itt pénz kapsz, ha használod . Ha levelezel, játszol, hirdetést olvasol vagy használod a google keresőt pontokat ir a számládra, amelyet havonta egyszer átvált dollárba. 25 Dollártól lehet kivenni a jutalékokat, nekem az elsö 6 nap alatt 2900pont gyült össze, csak az oldal használatával emberek beszervezése nélkül. Természetesen meghívhatod barátaidat más közösségi oldalakról, azért is jutalmaznak !

Bővebb infók:
Regisztrálni itt tudsz :
http://www.peoplestr...com/?u=atomizer
0

Elküldve: 2010. augusztus 08. - 21:00:11

Üdvözlet a szellemvadászat szerelmeseinek.
A nevem -Bozont Holms-, Dombóváron élek és vadászom a jobbnál jobb kísértet sztorikra, vagy ha nyomra bukkanok utána is eredek azonnal.:)

Eleddig személyesen csak egyszer volt alkalmam kísértetet látni, ha gondolod el is olvashatod milyen volt.:)

http://dombovariszellemek.b13.hu/
0

Elküldve: 2010. június 18. - 11:04:56

Köszönöm a segítséget mindenkitől.
0

Elküldve: 2010. június 18. - 10:40:12

Ja es a tukorhoz visszaterve a tukor a szelemeknek egy kapu ami 0:00-kor megnyilik es a masvilag szelemei vagy lenyei atjonnek a mi vilagunkba .Es a szelemek nem szeretik a tukrot mert aban latszodnak es enekem is volt tukrom eltuntetem es mar nem felek nincsenek azok az erzeseim amik eddig voltak.de pl azis jo otlet amitjesan mondott.Es remelem hogy nem irkalok hulyesegeket JESAN latom hogy te jartas vagy ebben a szelem ugyben es mas szelem ugyben is mond meg ha valami hulyeseget irok legyszives :D.Es nem szabad hagynod magadat mert ha felsz az roszabb mert ez a szellem ilyezget csak vagy lehet hogy akar toled valamit de ha akart volna toled valamit akor megmonta volna az almodban es nem horgott volna rad .Mert en ezt a tukros dolgot par lapal ezelot talaltam olvasgatam es nagyabol ez volt leirva a tukorrol.De az is meglehet hogy egy csaladtag egy avoli rokon aki szeretett Cowboy ruhakat viselni es valami targy lehet nalad ami szamara fontos pl.:es Cowboy fegyver vagy valami Cowboy-os vagy akarmi.
0

Elküldve: 2010. június 18. - 10:28:38

De ez a szelem akor kopogo szelem vagy hogy mondjak mert ha : lepkedeseket,pakolaszast,targyak repkedese,elektromos dolgok be/ki kapcsolodasa az a kopogo szellem jellemzoji . Es nem szoktak ilyenek lenni a hazadban mert ha igen akor ez banthat fizikailak es szelemileg is.
0

Elküldve: 2010. június 18. - 00:29:25

Igi2 Ez eléggé dúrva. Ez a kísértet mit szokot csinálni az álmodban. Lehet hogy valahol rádakadt és ugy próbál meg megijeszteni mert eddig minden arra utal hogy az őrületbe akar kergetni. Vigyázz ne hagyd el magad. Tudom hogy ijesztő és elég dúrva amit csinál de ha kimutatod a félelmeg akkor csak rosszabb lessz. Szerintem ha akar is valamit az nem lehet semmi jó.
Egy ijen erős szellem ellen egy fórumban nem kaphatsz megfelelő segítséget. Valaki olyat kell keresned akinek már több éves tapasztalata van. A legjobb lenne ha elmennél míg a ház meg nem tisztul de ha ez nem lehetséges vagy a szellem utánnad megy akkor egy amulett távol tudja tartani egy ideig, Az amulett úgy működik, mint egy folytonos szelleműző varázslat. Fémből készült medál, a Másvilág Urának szimbólumával, melyet nem feltétlenül a vajákos maga készít, csak mágikussá tesz. Elmond egy szelleműző varázst, és a leendő tulajdonos testének egy darabkáját a medálhoz érinti. A medál olyan erős lesz, mint ahány százalékkal a vajákos varázslata sikeres volt. Bármely testtel nem rendelkező élőholt, mely meg kívánja támadni egy ilyen amulett tulajdonosát, Akaraterőpróbát dob annyi levonással, mint amennyi a varázstárgy erőssége. Ha a próba sikeres, az amulett nincsen hatással rá, ellenkező esetben nem tud ártani a tulajdonosnak. S míg az amulett véd a szellemet elűzheti egy HOZZÁÉRTŐ
0

Elküldve: 2010. június 17. - 18:57:30

addig alugyal egy baratodnal vagy egy baratnodnel szerintem nehogy bantson de csak ha akarsz mert en a tehelyedben ezt tenem
0

Elküldve: 2010. június 17. - 17:27:40

mert azert mondom hogy kerdezd meg egy tapasztaltab embert mert akar megis olhet pl.:neked dob egy eles targyat vagy tegedet emel fel es nemtudom de en felek ugyan ugy mint te en atol felek hogy felidegeskedik es utana megol.De eloszor tudd meg hogy jo szelem-e vagy hogy nem.
0

Elküldve: 2010. június 17. - 17:24:09

de a tukrot ne hagyd a szobaban ahol alszol mert a tukrot nem szeretik a szelemek lehet hogy ezert horgott de mondom inkabb kerdezz meg egy tapasztaltabb embert
0

Elküldve: 2010. június 17. - 17:12:29

Eloszor vidd ki a tukrot utana probald meg .Es csukd be a szemedet ugy mond hogy mongya el hogy mit akar.Esetleg hivj egy szelemuzot es kiuzi vagy koltozz el.Es neharagugy az en hibam hogy felduhiteted mert en mondtam es te biztos megijedtel es nem akartam roszat .De en a tehelyedban megkerdeznek valakit hogy szerinte jo otlet-e egy szakertot. Megegyszer is bocs es sok szerencset.
0

Elküldve: 2010. június 15. - 16:48:35

tottam hogy mondja el mit akar, de erre felém nézett és hörögve rámvicsorgott, majdnem be....tam.
0

Elküldve: 2010. június 15. - 16:46:55

Hát Chip nem nagyon volt jó ötlet vele beszélni.
Amikor fölébrettem láttam ahogyan a tükröt nézte, megszólí
0

Elküldve: 2010. június 14. - 20:38:49

köszönöm a segítséget.Mindent megpróbálok, és kiviszem a tükröt.
0

• 121 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó