Startlap fórum:: Találkoztál már szellemmel? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 121 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Találkoztál már szellemmel?

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. január 17. - 04:58:46

Aniqo.

Ha ténleg igaz amit mondassz és az az asszony agresszív ténleg jobb lessz megszabadulni tőlle. A szellemek ha nagy energiával rendelkeznek fizikailag is bántalmazni tudnak. A te esetedben ha a szellem minden hová követ és nem tudod lerázni akkor a legjobb megoldás a szellem űzés amit végezhet boszorkány vagy akár pap. De aminyiben ez a szellem nem ragaszkodik hozzád legjobb ha elköltöztök. A legtöbb esetben egy szellem azért viselkedik agresszívan mert a halála is agresszív volt, ezek a szellemek nagyon veszélyessek mert vagy még nem fogták fel halálukat vagy nem tudnak tovább lépni míg egy bizonyos dolgot el nem intéztek. Javaslom hogy ha van hozzá merszed mond neki hogy jót akarsz és segíteni szeretnél neki hogy átmenyen egy másik helyre ahol boldogabb lessz és nem fog szenvedni tovább. Nem vagyok valami idős de már egy ideje foglalkozok hobby ként ijesmivel és már a boszorkányságba is jól beleástam magam. Tehát tapasztalatom az van. Ha pedig nem szeretnéd megfogadni a tanácsom akkor kérdezz meg egy papot vagy médiumot. Én így tennék. Sok sikert. :-)
0

Elküldve: 2010. január 14. - 21:24:57

Sziasztok. Egesz kiskorom ota latom oket, itt-ott hallom is. A baj az, hogy nagyon felek toluk. Voltak az udvaron, ultek feketeben az agyammal szemben ejszaka, alltak a sarokban a szobaban fenyes nappal, stb. Tobbszor koltozkodtunk de nem voltak mindenhol. Legboldogabb idoszakom volt par honapja egy kis alberletben a parommal, ahol senki mas nem volt rajtunk kivul. De mar mashol lakunk. Ket hete, januar 2.-tol velunk el egy oregasszony. Nem tudom kezelni a helyzetet. Rettenetesen felek tole, nem erzem biztonsagban magam, sot az az erzesem, hogy valami rossz fog tortenni. Nem tudom mit akar, de rossz almok kiserik es az az erzes, hogy veszelyben vagyunk. Rajta kivul meg-meg jelenik itt az erkelyen 2 masik szellem, idosebbek, de nyugodtak. Ugy gondolom hogy a szomszedokhoz kotodnek inkabb. Fegigfut a hideg a hatamon, mikor erzem, hogy bamulnak be az erkelyrol, de elmennek... nem zavarnak minket, nem jonnek be. Ez a feher oregasszony meg a kutyankat is felremiszti almabol. Nem innen van, ebben a lakasban nem halt meg semilyen oregasszony. Folyton az az erzesem, hogy mar lattam valahol es beszeltem is vele valamikor kiskoromban. Mikor lesz mar nyugtunk tole?
0

Elküldve: 2010. január 10. - 15:50:40

Elég nagy problémánk van szellem téren, több éve. Barátnőmmel együtt lakunk egy régi pesti házba lassan 2 éve. Nekem az egész szellem dolog kb. 14 éves koromba kezdődött ( most 20 vagyok), folyamatosan hallottam motoszkálást, pakolást a szobámba, illetve folyton zörgött a szekrényem, olyan szinten hogy nem bírtam elaludni. Volt olyan is, hogy este 11 óra körül mentem le a ház elé, vártam egyik ismerősömet. Tudni kell, hogy a házunk előtt van egy hinta. lényeg h elmentem az utca végére megnézni, hogy jön e az illető és mivel láttam, h nem, viszafordultam és a hintába hintázott egy kislány teljesen egyedül, aztán kiugrott a hintából és elindult egyenesen aztán eltünt...ezer éve lakom abba házba ismerem az összes szomszédomat, ilyen kislány tuti h nem lakik nálunk. De ez csak egy történet a millió közül amit eltudnék mesélni. Aztán két éve megismerkedtem mostani barátnömmel és összeköltöztünk. Ő is folyton tapasztalt ilyen paranormális eseményeket, de amiota együtt lakunk egyre többet és közösen tapasztaljuk őket. Lényeg az, hogy hétköznap pesten lakunk, hétvégén hazamegyünk. A pesti lakásba folyton kopogásokat hallunk, hatalmasakat kattanak a bútorok. Volt olyan hogy reggel elmentünk és mire este hazaértünk égett a villany, olyan is h felvolt kapcsolva ( lementünk a boltba kb. 5 perc) mire visszaértünk nem égett. Minden egyes éjjel halljuk, mintha vki mászkálna körülöttünk, recseg a parketta és mintha vki gépelne a laptopon. Barátnőm otthon arra kelt fel, hogy a kutyája ugat, lement az alsó szintre és a kutyája folyamatosan felfele nézett és ugatott vkire, de nem volt ott senki. Lefeküdt a kanapéra, becsukta a szemét és hátulrol mintha valaki bezsélt volna hozzá, mély hangon és teljesen ismeretlen nyelven. Volt olyan is, hogy elmentem hozzá, s fenn voltunk a felső emeleten,lefeküdtünk aludni. Arra ébrettem fel, hogy sikit és iszonyatosa arccal bámul rám, szülei is befutottak a szobába, mer azt hitték, hogy valaki megtámadott minket, ő azt mesélte hogy arra ébredt fel, hogy bámulom, teljesen más szörnyű fejjel, ami nem én voltam, de aztán ez a fej eltünt és az arcom olyan volt mint máskor. Sokszor volt olyan, hogy magátol bekapcsolodtt a tv, váltogatta a csatornákat, laptop is bekapcsolt már magátol. Nappal hallottunk olyat, hogy valaki pakolászik a konyhába, megnéztük de nem volt ott senki és nem is jöhetett be, mer az ajtó zárva volt. Rengetegszer van olyan, hogy keresünk vmit, olyan dolgot amit nem pakolnánk el, mer mindennap viseljük vagy mindennap kell, pl. cipő. Fél napos keresés után ott volt a szoba közepén:S Barátnöm éjjelente felkel, összevissza beszél, feláll kikapcsolja a tv-t (mer hogy már nem megy benne az adás, közbe meg nagyon is megy)és ezekre egyáltalán nem emlékszik. A legdurvább az volt, hogy verte a falat vagy arra keltem fel, hogy nyitott szemmel alszik ( és nem alvajáró!). Velem is volt olyan, hogy szintén éjjel hallottunk motoszkálást, nagyon megilyedtünk de sikerült elaludni és én az éjjel közepén arra keltem, hogy ülök az ágyba,és amikor feleszméltem, kérdeztem magamtól h mégis miért ülök én itt amikor hangokat hallotunk, eszembe nem jutna kitakarozni főleg felülni, szal fogtam magam és visszafeküdtem aludni. Volt nálunk, egyszer kisebb összejövetel, amin egyik ismerősömmel összezörrentem ő pedig kiment a lakásból. Meggyőződésem volt, hogy a házba van ezért elindultam megkeresni a lépcsőházba, megnéztem mindenhol, de nem találtam, be akartam jönni a lakásba, mikor meghallottam a hangját a legfelső szintről. Elindultam a hang felé és közöltem vele, hogy jöjjön le, de nem jött, Visszamentem a lakásba és mondtam a többieknek, hogy szórakozik velem, mire ők közölték h az illető kiment a házból, mer hallották a kapunyitást. Akkor mégis ki bezsélt hozzám az ő hangján? rá egy órára visszajött és csöngetett, mer télleg kiment a házból! Biztosak vagyunk benne, hogy valaki van itt, de nem tudjuk h mit akar tőlünk. Sose vettünk részt semmilyen szellemidézésen vagy vmi hasonlon, nincs olyan rokonunk, aki meghalt és
0

Elküldve: 2010. január 06. - 15:12:25

Sziasztok!

Kérni szeretnék egy kis segítséget, de a dolog elég régre visszanyúlik. Minimum 4 éve történt az első "találkozás", de lehet több ideje. A helyzet az volt, hogy fogat mostam, lehajoltam az öblítés miatt,mikor felegyenesedtem, a tükörben magam mögött láttam egy hatalmas lebegő csuklyás alakot, amint kitárja a karjait és készül elkapni, nagy sebességgel hátrafordultam, de sehol semmi. Ez után egy ideig semmi sem volt, néha pár érzés, hogy 1 személlyel több van a házban stb...de mostanában elég aktív lett ez a "házi szellem" és előszeretettel ijesztget, nem csak engem. Fotókon is ki lehet venni nem éppen barátságos ábrázolásban és az elmeirányítás sem okoz neki gondot. Nem csak én érzem, barátnőm és unokatestvérem is különös érzésekről számol be gyakran. Ha valaki tud valamit, hogy hogy lehetne megnyugtatni vagy elküldeni, kérem válaszoljon. Előre is köszönöm és minden jót kívánok minden kedves fórumozónak!

Robi
0

Elküldve: 2010. január 03. - 22:02:30

Sziasztok!
Gyermekem alakokat lát éjszakánként.Nem konkrét személyt nemeket sem mond.Mi tévő legyek? Tud-e valaki információt adni , mit kellene tenni mit lehet tenni ilyenkor?
0

Elküldve: 2009. december 15. - 17:54:49

sziasztok

2 oldalt szeretnék bemutatni

www.webkamcsajok.hu

www.no1webcamgirls.com

ide keresek vendégeket modelelleket és webmestereket

othonrol kereshetsz pénzt

sziasztok

légy model avagy vendég mind2 megéri nekem bejött:-)))))
0

Elküldve: 2009. december 14. - 19:50:06

figyelj!attól a babától nagyon gyórsan szabadulj meg.égesd el vagy ásd el jó távol magadtól.
0

Elküldve: 2009. december 08. - 23:10:32

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.
2009.12.8.-án volt az első ilyen dolog.
Barátnőmmel kamoztunk és a kamba megjelent egykéz és integetett.A szobába nem volt senki.Ezt a barátnőm is látta.Kiléptem a szobámból kirázott a hideg,mikor elmentem fürdeni belenéztem a tükörbe és láttam hogy vérzik az orrom.az orr vérzést azt a sokkra fogtam.Visszajöttem a szobámba kivolt kapcsolva minden zene dolog, a hangfal mégis recsegett.Kérlek segitsetek nagyon beparáztam.
0

Elküldve: 2009. november 07. - 23:38:23

Szia Bazsi,
Mily szerencséd van, eddig nem hittél, most meg nemcsak hiszed, hanem tudod is, ez több a hitnél.
Bocs ezt csak viccnek szántam- de humor...fele igaz..
Próbáld a feszültségedet, félelmedet félretenni, és ha tudsz- szóba állni vele, kérdezd meg, mit akar?
Megkérheted, hogy álljon odébb..
Természetesnek fogd fel a helyzetet.
Javaslom, hogy szerezz be gyertyát és égesd, kérd a lángot, hogy tisztitsa a környzetedet.
Jó lenne, ha a fejleményekről irnál.
Szia.
0

Elküldve: 2009. november 05. - 13:50:47

Sziasztok!
Szőrnyű dolog történik velem pár napja. Teliholdkor kezdődött az egész.Érzem, hogy egy ideje van vki rajtam kivül a házban.Nemrég meghalt a néni, akié volt régen a ház,amibe most lakok.Éjszaka álmomban benyitottam a spájzba és láttam, hogy ott áll egy szellem.Se nem nő,se nem ffi. és nem volt szeme,csak egy fekete lyuk.Nem csinált semmit csak nézett rám.Aztán mégis kijött a konyhába.Én beszaladtam a szobába és dörömböltem hátha elmegy,de csak ott állt és nézett rám....aztán felriadtam álmomból.Tiszta viz voltam, de előttem meg a hideg rázott.Másnap este már féltem lefeküdni,tudtam,h.megint el fog jönni.Nagyon rosszul aludtam,egyszer hallom,h. kopog a spájzajtón,h.engedjem ki.Ekkor felébredtem,de nem hallottam tovább a kopogást.Szinte reggelig fent voltam,figyeltem. A ma éjszakától is már előre félek.Soha nem hittem semmi ilyen dologba,de nagyon valóságos és ilyesztő. Ha vki tud esetleg segíteni,h.ez mit jelent,megköszönném.
0

Elküldve: 2009. november 01. - 11:19:19

Szia az én lányom is látó már 8 és fél éves, de néha még most is lát. Én nem csináltam ebből nagy ügyet, nehogy megijedjen a gyerek. Azt mondtam neki ha becsukja a szemét és erősem akarja elmegy. Nekünk nénink és bácsink volt mindenhova jöttek velünk. De látott egy csomó mást is. Mond azt neki hogy játszon olyat hogy ő egy tündér és ha akarja eltünteti. A lényeg hogy ne féljen, mert akkor többször jönnek.Én vettem egy lélekharangot, az olyan csingilingi. Azt mondtam a gyereknek, ha fél csilingeljen, és eltűnik. Így én is tudtam mikor van gond, és bementem hozzá. Remélem tudtam segíteni. A csingilingit az ágya fölé akasztottam. sok sikert.
0

Elküldve: 2009. november 01. - 11:19:18

Szia az én lányom is látó már 8 és fél éves, de néha még most is lát. Én nem csináltam ebből nagy ügyet, nehogy megijedjen a gyerek. Azt mondtam neki ha becsukja a szemét és erősem akarja elmegy. Nekünk nénink és bácsink volt mindenhova jöttek velünk. De látott egy csomó mást is. Mond azt neki hogy játszon olyat hogy ő egy tündér és ha akarja eltünteti. A lényeg hogy ne féljen, mert akkor többször jönnek.Én vettem egy lélekharangot, az olyan csingilingi. Azt mondtam a gyereknek, ha fél csilingeljen, és eltűnik. Így én is tudtam mikor van gond, és bementem hozzá. Remélem tudtam segíteni. A csingilingit az ágya fölé akasztottam. sok sikert.
0

Elküldve: 2009. október 29. - 12:11:04

Sziasztok!
Szeretnék mindenki figyelmébe ajánlani egy állásportált, ahol mindenki talál a neki megfelelő munkát.Én itt találtam magamnak egy nagyon jó munkát, és még külföldre is közvetítenek ki embereket, abszolút megbízható a cég én nem csalódtam bennük,nagyon segítőkészek .
Sok szerencsét mindenkinek. http://www.workline.hu
0

Elküldve: 2009. október 26. - 23:25:01

Szia Anci,
rég láttuk egymást, ez nagy tragédia, amit mondasz.
Többet kéne tudni a dolgokról.
Ha gondolod, irj a papino@citromail-ra.
0

Elküldve: 2009. október 25. - 16:46:28

Szia papino!Már régen voltam itt ,de sajnos nem értem rá,és történt a lakásban egy tragikus dolog. A férjem öngyilkos lett most nov,14.-én 1 éve.A lányommal találtuk meg ,és azóta nem tudunk nyugodtan élni,mert ,még nem tud elmenni a fénybe.Inkább a lányomat viseli meg ,mert őt okolja a történtekért.Mit csináljunk??Kérlek ha tusz segíts??Üdvözöl:anci
0

Elküldve: 2009. október 25. - 03:31:35

Sziasztok!
Én nem értek hozzá, de szerintem a szellemek inkább a szándékot érzik/értik meg.
Mellesleg.. ezt az oldalt érdemes megnézni. Igen, ez egy hirdetés, tudom, de lehet róla beszélni is, végülis ez egy fórum. De azért kapcsolódik a témához. :)
http://darkfighters-clan.gportal.hu
0

Elküldve: 2009. október 10. - 23:16:43

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a szellemek több nyelvet is megértenek?
A választ köszönöm, Dani.
0

Elküldve: 2009. október 04. - 02:16:13

www.gyogyero.gportal.hu
Itt megtalálod a választ.
0

Elküldve: 2009. október 03. - 15:38:37

Sziasztok!
Furcsa dolgok történnek körülöttem mostanában:fixre lerögzített tárgyak esnek le a falról, főzés közben az asztal közepéről leesik a tál, mintha valami hideg szellő cirógatná a karomat. Érdekes,hogy ilyenkor nem érzek félelmet, csak azt,hogy nem vagyok egyedül,valaki van velem.
A történethez tartozik, hogy nagyon fiatalon halt meg az anyukám és évekig nem voltam képes kimenni a temetőbe,tudom hogy szörnyen hangzik,de egyszerűen hihetetlennek tartottam,hogy ő ott van és talán haragudtam is,hogy itt hagyott.Aztán megismerkedtem egy sráccal, aki szépen lassan rászoktatott" arra,hogy menjek ki minden héten.
Most az agyam szórakozik velem vagy lehetséges,hogy ő akar valamit mondani, amit nem tudott már az életében???
0

Elküldve: 2009. szeptember 30. - 21:33:41

Szia Ilk,
jól gondolod, lát valakit- kiket fiad.
Kivételes képességgel jött a földre, magával hozott sok képességet előző világából.
Ennek következtében télleg lát és igaz amit mond.
Azt javaslom, vedd természetesnek, ne csodálkozz rá, és ne kételkedj, mert eltávolízhatod magadtól is.
Próbáld elfogadni, ha esetleg Te nem is hiszel benne, ez Atya-Isten tágabb világa, amit kevesen éreznek- emberek közül-...még.
Az általános tapasztalat szerint sajnos ez a képességük 4-5 éves korukra elmúlik, de az adottság m iatt később vmilyen formában előjön...
Ez hosszabb téma, ily röviden nem lehet kitárgyalni, meg kell némi tapasztalat is, meg látásszög,..... tudat, tudás...
Azt javaslom, mint elébb, természetesnek vedd, kérdezhetd, mit lát, mi történik,, ne cikizd!
Nekm szintén van a családban hasonló geyerek,- 2 is, segítséget is adott sok esetben, meg az Ő problémájára is segitett megoldást kapni./ ijesztgető, idegesítő szellem volt a szobájában és sikerült elküldeni./
0

• 121 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.