Startlap fórum:: Találkoztál már szellemmel? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 121 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Találkoztál már szellemmel?

• Csoport: Guests

Elküldve: 2009. szeptember 30. - 21:19:51

Szia Parázs,
nyugodt állapotodban gyujts gyertyát, kérd, hogy tisztitsa a környzetedet, és határozott hangon kérd meg a "zavarót", hogy távozzon, van elég hely a világban , az univerzumban, ahol mozoghat.
Saját szavaiddal kérd Atyát is, hogy segítsen a környezeted tisztitásában.
0

Elküldve: 2009. szeptember 30. - 21:14:12

Szia Nizy,
mi lenne pontosabban a kérdésed?
0

Elküldve: 2009. szeptember 30. - 13:56:20

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a szellemek több nyelvet is megértenek?
A választ köszönöm, Üdv.
0

Elküldve: 2009. szeptember 29. - 19:21:29

Szia!
Elképzelhető, hogy látja a szellemeket. A gyerekeknek még megvan ez a képességük. Szerintem nem kell külön kérdezgetni, így is úgy is látni fogja őket. De van itt valaki a fórumon, akinek a lánya lát hasonlókat (nem akarok hülyeséget írni, de úgy emlékszem Tűzló néven van fent), ő biztos majd többet tud segíteni.
0

Elküldve: 2009. szeptember 26. - 14:10:30

Sziasztok!
Tanácstalan vagyok,tudtok segíteni?
3 és fél éves kisfiam van,aki valószínű láthatja a szellemeket.Kb.egy éve kezdett el legelőször beszélni arról,hogy él egy néni velünk.Eleinte sokat beszélt róla,de idővel egyre kevesebbszer említette.Azt hittem,hogy csak kitalálta,nem is igen vettem komolyan.Azonban nemrég megint felfigyeltem a kisfiam furcsa viselkedésére (pl.beszél valakihez vagy valamihez),ma például az udvarról szaladt be kiabálva,hogy "mondtam neked,hogy hagyj békén" és elbújt-én csak figyeltem,hogy mit csinál.Aztán elkezdtem faggatni,hogy mégis mit játszik,azt mondta,hogy volt az udvaron egy bácsi aki nézte őt és megijedt tőle azért szaladt be.
Szerintetek mi ez?Játszik vagy tényleg lát valamit?Kérdezgessem vagy hagyjam?
Előre is köszönöm!
Ilk
0

Elküldve: 2009. szeptember 24. - 15:00:28

Figyelem.
Nyugtalan az álma, forgolódik. Netán nem tud, vagy nem bír piheni, aludni, rossz álmok gyötrik…
Nem tud magyarázatott adni néhány zavaró és hirtelen dologra, ami lakásában történik?
Különös és zavaró hangokat, neszeket hall? Lágy szellőt érezz, de nem tudja honét hiszen minden ajtó ablak csukva…. A sötétben árnyakat vessz észre? Esetleg halk lépteket, kaparászást hall? Suttogásra ébred, de környezetében mindenki alszik? Letesz tárgyakat, kulcsokat, stb., és mikor keresi nem ott találja ahová lerakta.?!
De nem mer szólni róla senkinek mert attól fél, hogy kinevetik, vagy megvetik érte?!
A problémára tudom a megoldást! Írjon bizalommal, hogy még időben segíthessek. Problémájával nincs egyedül.
Érd: vandorlelkek@gmail.com
0

Elküldve: 2009. szeptember 17. - 15:57:45

Szerintem Nizy csak a szemed csal egy házban még ha nem is laknak veled a tudatalattid készenlétben van és ezalatt azt értzem hogy egy házba belépve sok ember ötlik szinte azonnal a szemünkbe és az agyunk készenlétben áll ennek a ténynek az elfogadására!Tehát csak azt keresik az érzékeid hogy hol kezdhetnél kommunikációba ezért akakaratlanul is fel vagy készülve egy másik személlel való kapcsolatlétesitésre Pl:Valaki benyit az ajtón, te nem tudod hogy be fog menni mégis akaratlanul felkészülsz erre az eshetőségre! Ezzel meg kell tanulnod együtt élni!

Nem tudom ez segitett e én csak ennyit tudok mondani az ilyen jelenségekröl! Ha tényleg paranormális jelenség akkor fordulj szakemberhez ! Köszönöm hallgatásod
0

Elküldve: 2009. szeptember 17. - 15:10:36

Ha ajto csapkodást hallasz probálj természetes magyarázatot keresni!Nem vagyok szkeptikus Mert szinte tesközelböl tapasztaltam már jelenlétet ha felül olvasod a fórumon.Az elektromos áramkört mágneses rezonancia is okozhatja ami tényleg erös spirituális jelenségre utal.Vigyázz az aprobb dolgok el kezdhetnek feléd mozogni! Ez poltergeist jelenségre utal ezesetben irány a templom de nem egy rövid miatyánkra hanem a pappal beszélj ördögűzés gyanánt.Ha továbbra sem szünik meg az áram ingadozás akkor nézd meg van e valami nagyonnagy feszültségü dollog a ház közelében mert akkor lehet hogy a te jelenléted tesz zavart a tér mágnesességében.Remélem segitettem .Azt ird meg nekem hol az a kastély mert szeretnék elnézni mi is folyik ott!Köszi hogy meghallgattál!
0

Elküldve: 2009. szeptember 17. - 14:52:27

Velem történt hasonló.....Egypár hete a haverokkal a régi elhagyott lőtéren hülyéskedtünk mikor jött a remek ötlet ,hogy valaki másszon a lövészház padlására!Kettőt találhattok ki volt a szerencsés...Felmentem és mily meglepő valaki már várt odafenn. egy 10 méterre tölem egy teljes testfelületen fal fehér gyerek.Rögtön ugrottam is az also szintre.Rendesen be voltam szarva!Haveromnak orditottam hogy huzzunk a picsába!Azt kérdezte miért?Én meg csak orditottam hogy mennyünk már!Amint kimentünk a nagy lőszobába még benéztünk ugyan az az alak ott kuporgott a sarokban a falnál!Úgy rohantunk ki a házbol mint még soha!De ugy döntöttünk pár nap mulva felmegyünk még oda és megnézzük hogy tényleg az e aminek gondoltuk vagy csak beképzeltük a kisérteties háttér miatt!Remélem parazs3 te is megoldod valahogy ezt a helyzetet!Sok szerencsét
0

Elküldve: 2009. augusztus 31. - 23:29:23

Sziasztok.
Segítséget és tanácsot kérnék.
Van egy kis gondom.
Egy rokonom kb 1 hónapja meghalt.
Teliholdkor és éjfélkor távozott el és azóta roppant furcsa dolgok történnek a rokonságunk tagjainál.
Bekapcsolnak maguktól az elektromos berendezések,felkapcsolódnak a lámpák,számítógépek indulnak el maguktól és fagynak le,telefon beszélgetések szakadnak meg,stb..
Úgy néz ki kissé ártó szándékú az itt maradt rokon szellem.
A furcsa az hogy már a barátainkat is célba vette,furcsán megy az autó,rengeteg baleset veszélyes helyzet történik.Mit lehet ilyenkor tenni?Hogy lehet elküldeni vagy át segíteni a túl világra?Köszi a választ.Sziasztok.
0

Elküldve: 2009. augusztus 14. - 13:56:38

Sziasztok!
Khm..kicsit nehezen beszélek ezekről a dolgokról..de mostanában minden olyan furcsa körülöttem. Sokszor érzem az üres házban, hogy nem vagyok egyedül.
Múltkor a fürdőszobában álltam a tükör előtt és furcsa gyerekkacajt hallottam a hátam mögött, megfordultam de semmit nem láttam. Egy két hét múlva a mamához mentem nyaralni. Az ágyon feküdtem és a telefonom mellettem volt. Egyszer csak világítani kezdett, meg rezegni..olyan volt mintha hívna valaki..de semmi nem volt a kijelzőn. Biztos nem műszaki hiba volt mert új a telefon.
Másnap hajnalban felébredtem számomra ismeretlen okokból.bekapcsoltam a tv-t és egy filmet kezdtem nézni. A filmben a gonosz szereplőt Mharinornak hívták. Nagyon megtetszett a név. Szabadidőmben történeteket, meséket írok ezért gondoltam beépítem valamelyikbe. Mikor kinyitottam a füzetet amibe írni szoktam azt hittem megfulladok..ugyan ezt a nevet már egyszer felhasználtam csak máshogy írtam le....pedig még soha nem láttam ezt a filmet.
Továbbá a szobai öltözőtükörben többször veszek észre mozgást, de amikor hirtelen odakapom a felem megszűnik...próbáltam már a szemem sarkából megnézni, hogy mi az..de mivel kiesett a "szemüveges látóteremből"(nem látok messzire)semmit nem tudtam kivenni a képból..csak a mozgást.
Vajon mi ez? Nem hinném, hogy szellemem lenne, mert ő nem tudná(szerintem) befolyásolni a gondolkozásom.(Nem ez az első dolog hogy leírok valamit és találkozom az esettel)
Nem félek csak zavar..tudnátok segíteni?
0

Elküldve: 2009. augusztus 13. - 12:03:01

Halihó. Ez az első levelem. A legjobb barátom egy évvel ezelőtt meghalt, öngyilkos volt. Ez nyár elején történt. Az ősz kezdetekor egy kicsit furcsa dolgok történtek. A szobámban az illat olyan lett mint a barátom szobájában és ha szellőztetek akkor is egy napon belül ugyanolyan illat lesz. Néha amikor este az msn-t használom kiráz a hideg, mint ha egy hajszál hozzám érne. Mostanság tüsszenteni is szoktam de csak az én szobámba mint ha allergia lenne vagy nem tudom. Az is lehet, hogy már kezdek meghülyülni. Mindenesetre ha valaki elolvasta a levelem, köszönöm szépen.
0

Elküldve: 2009. augusztus 06. - 00:16:33

Sziasztok! ahol én lakom ott van egy "kastély féle" félig le van rombulva mutlkor két barátomal arra mentünk hazafele, és az egyik lány másik fiú volt, be akkartak menni a házba mind a 2-en de az le volt lakatolva,és aztmonta a lány barátnőm hogy kiszolt valaki a házból hogy mennyetek innen vagy menny innen egy mély hang.:\ aztán kb futotunk hozzzánkig. Azóta furcsa dolgok történek velem. mint pl ajtóó becsapodik le fel kapcsolodik a villany az egész házban.:\ félelmtes a barátnőm aztmonta hogy lehet hogy egy rokonom aki még nem köszönt el tölünk ő jöt vissza. de nemtudom.:\ De miért velem történik ez?? én nem akkartam bemmenni a házba.A neten azt olvastam hogy ha elmondasz egy imát az hat, és elmegy a szellem vagyis valami iesmi de lehet h csak bemesélem magamnak?:O vagy télleg ittvan mert azok a dolgok igazából megtörténtek.Szoval ha valki tud valamit az segicsen nagyon megköszönömm.:( és segicsen h mit kell tenii előre is köszi
0

Elküldve: 2009. július 31. - 01:41:55

Sziasztok!
Velem mostanában nem történnek fura dolgok,néha a villany,villog de nem vészes,apám egyszerü kis fizikai dolognak tulajdonitja. :) De 4-5 éves koromban,a hegyünkön,ahol az özvegy mamám élt csak (már ő is meghalt,idős volt :( ) sokat játszottam. Főleg az udvarban. Focista vagyok,szóval általában már akkor is csak fociztam,de néha amikor vissza pattintottam a falról a labdát és fordultam érte vissza,egy furcsa magas alakot láttam,1 pillanatra,de csak egyetlen pillanatra aztán eltünt. Akkor nem gondoltam paranormálisnak gonoltam hogy csak csal a szemem,de ezek megmaradtak bennem,mindegyik ilyenre pontosan emlékszem!
Most kezdtem el gondolkozni rajta,hogy valyon mit láttam akkor..? Van 1-2 tippem,a mamám,mivel a férje meghalt,lehet hogy a papám szelleme vissza járt,és őt láttam. Agyvérzésben halt meg a jól tudom,sok szenvedés után,mert a második világháborúban harcolt,de itthon halt meg. Apám mesélte nekem,képem egyszer láttam,de hogy amikor láttam az alakot,akkor ő volt-e azt nem tudom. Ez csak egy tipp,de ki tudja hány ember élt még abban a házban ez előtt,nagyon régi a hely. De frucsa módon,a most ott lakó unokabátyám,aki apám testvére,nem nagyon tapasztal ilyet,csak a padláson hall kopogást,de egy falusi házban ez lehet nyest,vagy egér,vagy mókus is.
Mi lehet ez szerintetek?
0

Elküldve: 2009. július 16. - 20:48:00

Szia Tűzló,
természetesen lehetséges, hogy a látásod változott.
Gondolom ennek örülsz.
Pozitiv fejlődés.
0

Elküldve: 2009. július 15. - 19:31:55

Sziasztok furcsa dolog történt velem a napokban. Olvastam az interneten a villámolvasást elősegítő képekről, és kipróbáltam, hogy hogyan lehet más szemszögből nézve meglátni a képben a kiépet.Elég könnyen ment, mivel régen is csináltam már ilyet, csak nem tudtam hogy ez segít, villámolvasni. Mióta megnézten vagy 10 képet, már 2-szer láttam szellemet a lakásban, pontosabban a tükörben láttam meg egy kislány képét, a gyerekszobában. Másnap a folyosói tükrön keresztűl beláttam a gyerekszobába, és megláttam egy felnőtt férfit. A lányomról már régebben is írtam hogy még mindíg lát, de csak ritkán. Nem panaszkodott ugyan, de mostanában állandóan az ágyunkban akart aludni, és félt bejönni a szobályába. Miután megláttam a férfit, leugrott a falró egy kép. Lehet hzogy ez a módosult nézés segít szellemeket látni?
0

Elküldve: 2009. július 13. - 23:11:37

Sziasztok!

Azt hittem az egyik haverom hülyít engem,de amikor megmutatta az iPOD-ját és a csomag küldőjének a címét,kénytelen voltam elhinni neki!

Ha akarsz INGYEN IPOD-ot,PS3-at,XBOX-ot, HDTV-t, MP4-et
vagy a legújabb TELEFONokat akkor OLVASD EL!

Van egy oldal, ott kell regisztrálni és ha te ezzel
támogatod az oldalt, akkor az oldal honorálja ezt termékek
sokasága közül 1 db-ot elküld neked postán.

Én is regisztráltam!
Leírom hogy kell:Te is regisztrálj mindenképpen, NAGYON
MEGÉRI!
ERRE KLIKKELJ! EZ FONTOS! http://www.xpango.com?ref=91822320
Itt kattints azon termékfajtára, amit szeretnél!(mobil vagy
játékkonzol stb.)!

A bejövő oldalon, felül ki lesz írva zöld betűkkel hogy
SIGN UP!ERRE KATTINTS!

FIRST NAME: Keresztnév
LAST NAME: Vezetéknév
EMAIL: E-mail cím
PASSWORD: Jelszavad
CONFIRM PASWORD: Jelszó mégegyszer
ADRESS 1: Utca, házszám
ADRESS 2 -3: Ide nem kell írnod semmit (csak több lakáscím
esetén töltsd ki)
TOWN/city: Város
CONUTY/state: Megye
COUNTRY: Ország
POST CODE: Irányítószám
FREE GIFT:Itt tudod kiválasztani, hogy milyen cuccot kérsz,
cserébe hogy reklámozod az oldalt! Válassz valamit!

REFERRAL ID (TÖRÖLD KI AZ OTT LÉVŐ SZÁMOT HA VAN OTT, ÉS A
HELYÉRE A KETTŐSPONT UTÁN LÉVŐ SZÁMOT ÍRD BE MERT
MÁSKÜLÖNBEN NEM MŰKÖDIK A REGISZTRÁCIÓ!!!) : 91822320

TERMS AND CONDITIONS: A "View" legyen kipipálva!
Ha mindent kitöltöttél kattints a Register gombra!Utána
e-mail-ben megkapod a REFERRAL számodat ezt írd le és ne
felejsd el!

És küld el e-mailbe mindenkinek ezt a linket (amit te iskaptál),
csak írd át a referral id-t a sajátodra!A kütyük mellé oda
van írva, hány kreditért kapod meg.

Példának okáért; ha rendelsz egy apple iphone 3g 16mb-ot,
ami 38 kredit, akkor kapod meg, ha 38 ismerősöd
regisztrált, miután megkapták az e-mailedet. Szerintem a
mai világban ez már nem egy ördöngősség!

Minél többen regisztrálnak annál hamarabb kapod meg a cuccot!
Érdekes ,csak egyszer foglalkozol vele aztán várni kell a
postásra!Aki szkeptikus az vegye meg! SZERINTEM 1 PRÓBÁT
MEGÉR!

10 PERCET ÉRDEMES RÁSZÁNNI!!!
0

Elküldve: 2009. július 13. - 07:41:26

Szia vöröske07 szerintem a szellem nem a lakáshoz ragaszkodik, hanem hozzád. Ezért fordúlhat elő, hogy ha nem vagy otthon a láng nyugodt, ha megjössz meg táncol. Egyébként nem hiszem hogy ártalmas lenne, mert akkor már jelét adta volna. Inkább gondolkozz el azon hogy ki volt olyan aki közel állt hozzád, és meghalt? Családtag, titkos imádó, nagymama, stb... Ha megvan, egyszerüen kérd meg, hogy menjen el mert félsz, mond meg hogy ezzel csak megfélemlít, és ha valaha jelentettél neki valaqmit, hagyjon békén.
0

Elküldve: 2009. július 03. - 14:07:19

Kedves Pappino! Köszönöm szépen a jó tanácsot, az eredmény lehangoló. Vidéken voltam 1 hétig, és a közelemben levő mécses/tartó üvegben van,/ nyugtalanul táncol továbbra is.
Hazajöttem, eleinte nyugodt volt a láng, aztán úgy láttam, mintha egy láthatatlan kéz el akarná nyomni tegnap is, tegnap előtt is, oldalra hajlik a láng, stb. Nem tudom, mit gondoljak, mit tegyek, mik lehetnek körülöttem?
0

Elküldve: 2009. június 21. - 16:31:02

AKit egy igazi szellem érdekel, de komolyan!!!:

http://s11.bitefight...c.php?uid=55769
0

• 121 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6