Startlap fórum:: Lúgos víz készítés házilag - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Lúgos víz készítés házilag

#1 Felhasználó nem aktív   tisztavizes 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2014. február 03. - 08:11:07

Látom kicsit régi a téma és nagyon alszik, de a kérdésre nem érkezett akkor elfogadható válasz.
Ezt láttad már? Ez a gép lúgos vizet készít, és ami még jobb, hogy valódi Pi víz jön ki a végén.

www.piviztisztito.hu

Nem fog lealgásodni. A víztisztító tartályát is elmosogathatod, mert van rá lehetőséged.
A víz a második évtől 8 Ft / liter.
A víz ízét is lehet változtatni!

Szerkesztve tisztavizes által: 2014. február 03. - 08:11:52

1

#2 Felhasználó nem aktív   spartaco 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 7

Elküldve: 2013. május 28. - 14:50:43

Víztisztítással és háztartási ivóvíztisztító berendezésekkel kapcsolatos információs oldal. Megtalálhatóak a víztisztító berendezések bemutatásai és hibamegoldásai is. Részletesen taglaljuk a személyre szabott víztisztító berendezések fajtáit. Fényt derítünk a víztisztítással kapcsolatos átverésekre és csaló cégek sem menekülnek. Folyamatosan frissülő tartalom a hazai víztisztítás szakértőitől.
Víztisztító GURU>>
0

#3 Felhasználó nem aktív   olahl 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2012. augusztus 20. - 18:45:29

A lúgos vizet házilag is elő lehet állítani, mindjárt két alternatívánk is van. Az egyik olcsóbb, a másik drágább. Nézzük először a költségesebb házi lúgos víz alternatíváját. Ezt lúgos csepp megvásárlásával és használatával állíthatjuk elő. Egy liter vízhez, 1ml lúgosító folyadékot kell keverni, ez körülbelül 20 cseppet jelent. Egy üvegcsében 50ml van, ez körülbelül 50l lúgos víz előállítását teszi lehetővé, egy üvegcse ára pedig 3500Ft körül mozog. Ha a legolcsóbb lúgos vizet vásároljuk meg az üzletekben még akkor is bőven gazdaságosabb a csepp kiváltása. Az ilyen cseppnek nincsen íz hatása.

Sokkal olcsóbban is állíthatunk elő házilag lúgos vizet, ehhez nem kell más, mint nyilván víz és szódabikarbóna. 1l vízhez egy kisebb kávéskanálnyi szódabikarbónát kell elkeverni. Ez a legegyszerűbb és legolcsóbb módja a lúgos víz előállításának. Vannak gépek, amikkel lehet lúgosítani a vizet, de ezek ára általában nagyon sok, nem hiszem, hogy megéri rá befektetni, ha vannak sokkal olcsóbb és ugyanúgy hatásos más alternatívák is a lúgos víz előállítására.
Ezt az interneten olvastam.
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. november 23. - 23:52:31

Háztartási víztisztító készülék kedvező áron: www.cleanway.hu
0

Elküldve: 2009. december 28. - 11:27:15

Szerintem meg megéri otthon késziteni a vizet,mert én is saját magamnak készitem a vizet és így tudom hogy mindig friss a viz, és ki tudja azt mikor töltötték a műanyag palackba.Én is megvettem a gépet nem 300.000ft volt sokkal kevesebb és nagyon jó!! Én egy Japán cégnél dolgozom ahol ezeket a gépeket lehet venni. további info:wellnessotthon72@freemail.hu Üdv:Ildikó
0

Elküldve: 2009. december 22. - 09:23:05

Szerintem nem éri meg ottthon lúgos vizet készíteni.
Akik ilyen gépet árulnak, azt állítják, hogy csupán 5-10 Ft literje lesz így a víz.
Csak azt felejtik el közölni, hogy a gép egyszeri beruházása gyártótól függően 300.000-800.000.-Ft.
És ez csak maga a gép.
Utána, ill. előtte gondoskodnunk kell még víztisztító berendezésről, ha csapvízből akar lúgos vizet készíteni és ott még hozzájön a kb. negyedévente szükséges szürőcsere költsége.
Mi a megoldás?
Vannak üzemek, ahol nagy mennyiségben állítják elő a lúgos vizet és így mindenki jól jár.
Vannak szállítók, akik a saját otthonába szállítják a vizet.
Ajánlom nézzen szét a www.szodakiraly.hu honlapon.
Budapesten ingyen kiszállítanak.
Jó böngészést, Gábor
0

Elküldve: 2009. december 12. - 14:54:29

Szia Lazio!

Lehet, hogy tudok neked segíteni. Az egyik ismerősöm víz lúgosító berendezéseket gyárt -barátilag, viszont nagyon nagyon jó minőségben, és szakértelemmel.
Ha érdekel, küldj egy e-mailt.
pihurik@gmail.com

Üdv.
0

Elküldve: 2008. június 24. - 14:05:49

Szerintem a gép általános leírást megtalálod a forgalmazóknál. A platina meg nem bántja az emberi szervezetet, ezért használják de azért bevonják titánnal, hogy ne rozsdásodjon.
0

Elküldve: 2008. június 18. - 12:19:15

Kösz ! Megírod, hogy kerestél rá a leírásra ?
Én mindenre képes vagyok. Kioperáltatom a lábamból a platinalemezt, ha kell.
De szerintem nem lehet kulcsfontosságú, hogy pont platina legyen. Lehet hogy ezt csak a rozsdásodás gátlására kellene alkalmazni.
0

Elküldve: 2008. június 17. - 21:57:42

sajnos Te sem rendelkezel olyan technikával, mellyel összedobhatnál egy vizionizátort. Amúgy az elve tök egyszerű, a youtube.com-on van róla több animáció is.

Gondolj csak bele, hogy hol tudnál szerzeni platina lemezeket? Amik ráadásul titán bevonatosak! Ezen kívül már csak a szeparátor lemez kell és többi már otthon is megoldható. Kell egy jó kis tápegység, egy kis programozási ismeret és már folyik is a lúgos vized a poharadba.....csipp-csepp
0

Elküldve: 2008. június 17. - 21:50:51

szóvak senki sem tud házilag elkészíthető készülék rajzot? 182 ezret nem fogok pedig kiadni egy ilyenért.
0

Elküldve: 2008. június 17. - 17:46:39

igen, de az esővizet azt azért ne idd meg, mert az inkább savas :-)
0

Elküldve: 2008. június 17. - 16:36:48

aha, értem.
esőt meg felhővel!
0

Elküldve: 2008. június 17. - 14:03:07

vízionizátorral
0

Elküldve: 2008. június 16. - 15:28:58

szóval akkor az eredeti kérdésnél maradva : hogy is lehet házilag lúgos vizet csinálni ? erre nem jött válasz.
0

Elküldve: 2007. szeptember 26. - 17:35:51

forrás: www.ionizaltviz.hu

A vízionizáló berendezések 40 éves Japán kutatás eredményei. A cél a Himalája hegyi patakjainak megfelelő, tökéletes paraméterű víz előállítása, ugyanis ott élnek a legtovább. Sikerült. A berendezés hatására:
• A víz tökéletesen megtisztul.
• Oxigéntartalma többszöröse lesz.
• Hidratáló képessége 6x-ra nő
• Antioxidánssá válik akár a vitaminok
• LÚGOS kémhatású lesz ezzel kimossa a savas salakanyagokat, káros sírsav rétegeket
• Szó szerint feltöltődik és a vízben dúsult elektronok frissítik az idegrendszert és az izmokat.
• A hasznos (Ca, Mg, K) ásványok feldúsulnak, és ionizálódva azonnal felszívódnak.
Az Eu-ban is 2006-ban megkapta a gyógyászati segédeszköz címet, mert egy sor betegségre jótékony hatású:
• A vércukor szintjének csökkenése a cukorbetegeknél.
• A perifériás vérkeringés növekedése üszkösödéseknél.
• Húgysavszint csökkenése köszvényben szenvedő betegeknél.
• Javulások a májfunkció vizsgálatokban máj rendellenességeknél. Javulások a nyombélfekély és annak visszatérésében.
• Javulások a magas és az alacsony vérnyomásban.
• Javulások az allergiás megbetegedésekben, asztmában, csalánkiütésekben, szénanáthában és atópiás dermatitiszben.
• Javulások tartós hasmenésnél gyomor-resectió után.
• Serum bilirubin szint javulása újszülötteknél.
A készülék 2 év garanciával a világon kapható vízionizáló berendezések felső kategóriás csúcsa. Csak nézzen utána. Ára pedig a fele a hasonló tudású társainál, mert közvetlenül Szingapúrból, a gyár képviselettől jön. Nincsenek közvetítők, nagykerek akik emelik az árát!

www.ionizaltviz.hu
0

Elküldve: 2006. október 05. - 11:29:48

Szia! Nem a kérdésedre válaszolok, hanem én is kérdeznék. Milyen bolti lúgos vízre gondoltál?
0

Elküldve: 2006. augusztus 22. - 09:39:27

Sziasztok!
Lúgos vizet akarok olcsón, házilag készíteni. Az Aquasystem vízaktivátora kis teljesítményű, az EXCEL-V túl drága, a KQN-hez nincs is vízkészítő forgalomban, ...stb
Egész Európában minden országban valamilyen néven forgalomban van ilyen víz. "Szegény" országokban is évtizedek óta csinálják. Biztosan van olyan készülék, ami nem többszázezer forintos. Tud valaki olyan szerkentyűt/leírást, ami alapján házilag is napi kb. 15-20 l lugivizet elő lehet állítani elfogadható idő alatt? Ügyes kezű szakikkal szívesen felvenném a kapcsolatot, aki már csinált magának ilyet. A feleségem mellrákos, emiatt a kicsi fiam (szül: 2006.02.10) tápszeres. Tiszta vizet akarok nekik adni. A csapvíz katasztrofálisan algásodik ionizálás hatására, a vízmű kiröhög, nem tesz semmit. A bolti ásványvíz (még a legolcsóbb is) havi 5000-6000 Ft lenne, mert főzni is ezzel kell. Segítsetek olcsó (10-20eFt) lúgos-víz készítő készüléket csinálni/beszerezni.
Köszönettel:
Halápi István 06-30-620-4187
email: hunano@mailbox.hu
web: www.hunano.extra.hu
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó