Startlap fórum:: Érdemes még az USA-ba menni ?? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Érdemes még az USA-ba menni ??

#-19 Felhasználó nem aktív   greenamerica 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 9

Elküldve: 2011. december 16. - 03:38:35

Talan ez segit valakinek. Munkat talalni nagyon nehez itt amerikaban ezert javaslom azt amit en is csinaltam otthonrol elkezdheted epiteni sajat uzleted az interneten. Azt a penzt amit elkoltessz itt mire munkat talalsz azt belerakhatod ebbe az uzletbe amivel oda koltozol ahova akarsz akkor dolgozol amikor akarsz rengeteg baratot szerezhetsz ingyenes kepzesek vannak rengeteg ceges buli kesobbiekben fizetett nyaralasra van lehetoseged. Latogasd meg a weboldalam es ha erdekel vagy csatlakozni akarsz nalam megteheted. Jelenleg a ceg egyik distributora vagyok. elerhetosegeim megtalalhatok az oldalon! Nincs semmi megszokott magyar hokuszpokusz nem David Kopperfieldnek hivnak a ceg 1980 ota mukodik ha valaki csatlakozni szeretne annak megadom az engedelyszamom privatban.Gracias!

Weboldalam: https://www.goherbal.../en-US/Catalog/
0

#-18 Felhasználó nem aktív   zolyo 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 263
  • HelységKecskemét

Elküldve: 2011. február 25. - 10:13:02

http://www.lyoness.net/US/
Ajánlom MINDENKI figyelmébe!
További szép napot!
Zolyo
0

#-17

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. december 30. - 22:35:36

Ingyenes e-mail tanfolyam!
„Hogyan mondjuk angolul? „
KATTINTS IDE!

0

#-16

Elküldve: 2010. szeptember 10. - 11:12:57

NETPENNYSTOCKS Befektetés és Garancia Portfolio
Ez a cég 2008-ban jött létre segítségül a válság ellen .
Akár egyszeri 1,95 $ AP befektetéssel is elkezdhető , emberek beszervezése nélkül is kereshetsz vele !
Többféle befektetési terv létezik. Pl.: Bulk 25 befektetésnél $ 48.75t kell befektetni és $ 118 a várható heti hozam .
Ha meghivsz másokat is az elérhető összegek:
1 befektetéssel elérhető– Ár $1,95: Ön keres US $ 101,970.75
5 befektetéssel elérhető – Ár $ 9,75: Ön keres US $ 509,853.75
15 befektetéssel elérhető Ár 29,25 $: Ön keres US $ 1,529,561.75
Hetente tudod felvenni a jutalékokat 1,25dollártól. (vasárnap-hétfő)
Regisztráció után töltsd fel a fiókodat, 3$ a minimális összeg:
Manage Your Funds » menüpontnál kiválasztod a ADD FU

Regisztráció: http://netpennystock...2573-atomizer-2
Bövebb infok:
http://netkereset.ni...m/group/NetPenz

Sprint Wealth - A "pénzgyár"

Egyszeri 29$ belépési dij
Hozz 2 munkatársat !
Igy napi 1x forog ki a mátrixod, tehát 20$/nap (600$/hó)
Ha napi 5x forogsz ki (kb 4-5 munkatársal) akkor 5x 20$= 100$/nap (3000$/hó)

A regisztrációval a következőket kapod:
-örökös tagság
-oktató anyagok, elektronikus könyvek, szoftverek
-ezek továbbértékesítési joga és
-ami a legfontosabb,lehetőséget a pénzkeresésre

Regisztráció:
http://www.SprintWealth.com/?id=10332
Bövebb infok:

PeopleString
Egy új közösségi oldal, amely fizeti felhasználóit ! Hasonló a Facebookhoz, annyi különbséggel, hogy itt pénz kapsz, ha használod . Ha levelezel, játszol, hirdetést olvasol vagy használod a google keresőt pontokat ir a számládra, amelyet havonta egyszer átvált dollárba. 25 Dollártól lehet kivenni a jutalékokat, nekem az elsö 6 nap alatt 2900pont gyült össze, csak az oldal használatával emberek beszervezése nélkül. Természetesen meghívhatod barátaidat más közösségi oldalakról, azért is jutalmaznak !

Bővebb infók:
Regisztrálni itt tudsz :
http://www.peoplestr...com/?u=atomizer
0

#-15

Elküldve: 2009. május 29. - 13:38:23

Sziasztok!
Én Magyarországon "élek"...Szeretnék kijutni amerikába dolgozni mert amilyen állapotok vannak ebben az országban semmi jövöképem nincs! holnapra nem tudok elölre tervezni lassan nemhogy évekre.Kedves amerikában élö Magyarok ha tudtok tippeket adni vagy esetleg segiteni mit érdemes és hogyan irjatok erre az e-mail cimre : astra14@citromail.hu
Köszönöm elölre is!!!
0

#-14

Elküldve: 2009. május 28. - 14:56:36

a GDI mar lejart lemez....
omlik a penz a piramis tetejen, az aljan levok meg tejelnek...
0

#-13

Elküldve: 2009. március 30. - 17:44:42

Aki jónak találja az MLM rendszert, azoknak ajánlom a figyelmébe az alábbi linket! Amit, a bő 9 éves tapasztalattal rendelkező GDI ajánl,az egy életképes dolog lehet számodra is! Itt nem kell protekció, nem kell,hogy ismerd a főnök fiát,vagy együtt igyál hétvégente az ügyedben eljáróval,hogy bekerülhess!A lényeg,hogy légy nyitott az új és jó dolgokra aztán megy magától!Fogadd el a segítséget,hogy segíthess azoknak akik pénzt keresnek majd neked!
Szép napot! :) http://lnk.bz/gHb
Üdv:Andor
0

#-12

Elküldve: 2009. március 10. - 23:12:24

Hello.
Már rég óta terveztem,hogy kimegyek tanulni vagy angliába vagy loa angelesbe valamilyen szervezettel de ez nem jött össze eddig. mostanra már van érettségim és ha minden igaz ebben az évben megkapom a felsőfokú végzettésemet is.
Továbbra is ki szeretnék menni tanulni főiskolára vagy egyetemre..fizetősre.
Nemtudja valaki kb mennyibe kerülhet? és hogy ott van e jelentkezési határidő ,mint itt vagy ilyesmi...lehet már le is késtem róla?!
.. és hogy pontosan milyen papírok kellenek a kijutáshoz és kinntmaradáshoz?
mert itt sok hozzászólást láttam, hogy megfelelő papírok nélkül semmire sem megy az ember...

légyszi válaszoljatok
köszi :)
0

#-11

Elküldve: 2009. január 10. - 14:05:02

Állásaink kategoriák szerint vannak csoportosítva. Itt megtalálható az összes külföldi munka, továbbá alatta a belföldi álláslehetőségek is. Az állások megnevezésére kattintva kaphatsz információt az adott munka részleteiről.

http://workline.hu
0

#-10

Elküldve: 2008. október 28. - 02:42:56

A lot of Americans have become so insulated from reality that they imagine that America can suffer defeat without any inconvenience to themselves.

Pause a moment, reflect back. These events are actual events from history..and they are all documented facts!

Do you remember ......

1. 1968 Bobby Kennedy was shot and killed by a Muslim male extremist.

2. In 1972 at the Munich Olympics, athletes were kidnapped and massacred by Muslim male extremists.

3. In 1979, the US embassy in Iran was taken over by Muslim male extremists.

4. During the 1980's a number of Americans were kidnapped in Lebanon by Muslim male extremists.

5. In 1983, the US Marine barracks in Beirut was blown up by Muslim male extremists.

6. In 1985 the cruise ship Achille Lauro was hijacked and a 70 year old American passenger was murdered and thrown overboard in his wheelchair by Muslim male extremists.

7. In 1985 TWA flight 847 was hijacked at Athens , and a US Navy diver trying to rescue passengers was murdered by Muslim male extremists.

8. In 1988 , Pan Am Flight 103 was bombed by Muslim male extremists.

9. In 1993 the World Trade Center was bombed the first time by Muslim male extremists.

10. In 1998, t he US embassies in Kenya and Tanzania were bombed by Muslim male extremists.

11. On 9/11/01, four airliners were hijacked; two were used as missiles to take down the World Trade Centers and of the remaining two, one crashed into the US Pentagon and the other was diverted and crashed by the passengers. Thousands of people were killed by Muslim male extremists.

12. In 2002 the United States fought a war in Afghanistan against Muslim male extremists.

13. In 2002 reporter Daniel Pearl was kidnapped and murdered by-- you guessed it-- Muslim male extremists.

No, I really don't see a pattern here to justify profiling, do you? So, to ensure we Americans never offend anyone, particularly fanatics intent on killing us, airport security screeners will no longer be allowed to profile certain people... Absolutely No Profiling!

They must conduct random searches of 80-year-old women, little kids, airline pilots with proper identification, secret agents who are members of the President's security detail, 85-year old Congressmen with metal hips, and Medal of Honor winner and former Governor Joe Foss, but leave Muslim Males alone lest they be guilty of profiling.

According to The Book of Revelations:

The Anti-Christ will be a man, in his 40s, of MUSLIM descent, who will deceive the nations with persuasive language, and have a MASSIVE Christ-like appeal....the prophecy says that people will flock to him and he will promise false hope and world peace, and when he is in power, he will destroy everything.

And Now:

For the award winning Act of Stupidity Of all times the People of America want to elect, to the most Powerful position on the face of the Planet -- The Presidency of the United states of America ... A Male of Muslim descent who is the most extremely liberal Senator in Congress (in other words an extremest) and in his 40s.

Have the American People completely lost their Minds, or just their Power of Reason ???

I'm sorry but I refuse to take a chance on the 'unknown' candidate Obama...

Let's send this to as many people as we ca
0

#-9

Elküldve: 2008. október 23. - 15:12:03

Sziasztok, kedves amimagyarok!

Egy videopalyazatra keszitettem egy kis videot. A youtub-on van, es azert fordulok hozzatok, mert itthon nem igen ismerik a honlapot.

Nagyoszepen szeretnelek kerni titeket, hogy ha esetleg tetszik a humoros kis masfel perces videom, akkor a youtub-on szavazzatok reá. De tényleg csak ha tetszett :)

A link:

Szeretettel

Gergely
0

#-8

Elküldve: 2008. július 17. - 04:27:52

Üdv mindenkinek !
Lenne egy kérdésem ! Tud valaki olyan barátkereső oldalt az USA-ban mint a Magyar oldalakon már ismert iwiw ?
Miért is..
Mert volt egy Amerikai barátnőm aki itt tanult Budapesten 1991-1992-ben és ismét szeretném felvenni vele a kapcsolatot !! Chichago-ban lakott.. annó.. !
Nagyon kedves és aranyos lány volt és nagyon ki szeretett volna vinni engem akkor az usa-ba, hogy vele éljek mint a férje ! ÉN balga nem voltam szerelmes.. úgy mint Ö ! CSAK mint ismeröst keresném meg.. és szivesen felvenném vele a kapcsolatot !
Én csak turistaként mennék ki az usa-ba látogatóba, hozzá is akár !
TEHÁT.. van barát kereső webes oldal..?
MI lenne a pontos webcíme ?
Megirná valaki.. aki pontosan tud ilyen barát és ismerős kereső webcimet az USAban.
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM..ha valaki tud ilyet és megirja
feldattila@freemail.hu - ra !
DE ha ötlete van , hogyan kereshetem meg a volt ismerősőmet azt is köszönöm ha megirja !
SOK sikert boldogulást mindenkinek !!
Üdv: Attila / Bp.
0

#-7

Elküldve: 2008. június 27. - 10:42:44

Amerikában keresek házi beteg gondozói munkát, lehetőleg amerikában élő magyaroknál! Ha valaki tud ilyen lehetőséget kérem hvjon a 00-36-20-323-8308-as mobilon vagy a magic50@freemail.hu emailen. Előre is köszönöm a segítséget!

Melinda
Ui: Gyermekemet egyedül nevelem és Erdélyből települtem át Budapestre.
0

#-6

Elküldve: 2008. június 14. - 12:24:25

Szia!

Én most készülök a CBS-el New Yorkba és kiccsit megijesztett az amit írtál. Bár semmit nem lehet kivenni belőle, de elég negatív. Leírnád, hogy milyen tapasztalataid vannak? Nagyon megköszönném.
Írhatsz a mail címemre is. (nvoros@freemail.hu) nagyon szépen köszönök minden információt. Jó lenne tisztában lenni vele, hogy mi vár rám.
0

#-5

Elküldve: 2008. június 11. - 07:49:52

Hm... sajnos nekem teljesen mas a tapasztalatom!!! Csak ovatosan, nem minden arany ami fenylik! A honlap bizalomgerjeszto, de onnantol, hogy leszallsz a repulorol, ugy gondoljak teljesen rajuk vagy utalva, es hat... ki is hasznaljak.
0

#-4

Elküldve: 2008. május 26. - 17:24:29

Sziasztok..

Szeretnem megkerdezni,hogy van e valaki aki kint tanul Florida kornyeken?
En Londonban elek mar 6eve,jelenleg kezilabda edzokent dolgozom,2eve jatszottam az amerikai valogatott ellen az angol valogatottban,akkor talalkoztam egy magyar lannyal aki a valogatotba jatszott,o new york cityben el,de sajnos segitseggel nem szolgalt.
Floridaba szeretnek tanulni Orlando kornyeken,ha valaki arra fele van es barmilyen informacioval tud szolgalni,nagyon megkoszonnem.

Udvozlet
0

#-3

Elküldve: 2008. április 23. - 14:49:50

hellooo! hogyan lehet szerezni creditet h ne kéne fizetni az Xpangonak????

helyimeno
0

#-2

Elküldve: 2008. április 23. - 14:49:50

hellooo! hogyan lehet szerezni creditet h ne kéne fizetni az Xpangonak????

helyimeno
0

#-1

Elküldve: 2008. április 23. - 14:47:45

helloo! El tudnád magyarázni h hogyan lehet creditet szerezni h kéne fizetni, és h akinek elküldöm mit kell neki csinálni h én kapjak creditet????

köszi ha elmagyarázod

helyimeno
0

Elküldve: 2008. március 24. - 16:11:48

Sziasztok!

A munkahelyem megmaradásának kétessége és a fizu összege miatt, a párommal nagyon megpróbálnánk kijutni az országból. Ha valaki tud ebben nekünk segíteni, azt nagyon megköszönnénk.
0

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó