Startlap fórum:: Érdemes még az USA-ba menni ?? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Érdemes még az USA-ba menni ??

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. március 11. - 11:00:20

Sziasztok!
Elkészült új webportálunk a www.usafestival.net , ötleteket várnék, infókat az amerikai fesztiválpiacról, üzlettársak jelentkezését várom.
Üdv. Miki
0

Elküldve: 2008. március 04. - 17:00:55

Tisztelt amerikai magyarok!

Weisz Istvan a nevem. Kolozsvaron elo graphic designer vagyok. 4 honapja dolgozom egy New Hampshire allamban levo cegnek, akik felajanlottak egy munkahelyett ugy is ha kimegyek az Egyesult Allamokba es ugy is ha nem. En az utobbi, az itthonmaradas mellett dontenek, viszont, akkor felmerult bennem a kerdes hogy ezt a munkaviszonyt hogy tudnank legallissa tenni. Elsosorban azt szeretnem megtudni hogy egyalltalan hivatalosan alkalmazhat-e egy amerikai ceg anelkul hogy oda kelljen utaznom. Ha igen milyen iratokra es milyen engedelyekre van szuksegem.

Koszonom elore is megtisztelo valaszukat es halas lennek segitsegukert.

Tisztelettel
Weisz Istvan
0

Elküldve: 2008. február 28. - 19:15:02

Sziasztok !

Latam valaki kerdezett itt a CBSAMERIKA.COM rol .
Hat csak annyit szeretnek mondani hogy en is altaluk utaztam es most wesport ct. allamban dolgozom a baratnommel egyutt 5nap 500 $ert .es imadjuk oket nagyon jok mindenkinek tudom ajanlani en itt vagyok mar 5 honapja .
Miota itt vagyok talalkoztunk legalabb 100 lannyal es ugy hallom hogy mindenki jol erzi magat sokat jelent ez nekem legalabb is . elotte au pair voltam de soha tobbet olyan keves penzert SOHA!!!ezt uzenem minden au pair ugynoksegnek es lanyoknak is .Szoval az uzim annyi hogy ettol jobbat en nem talatam es ajanlom mindenkinek .
Ya sajnos csak lanyoknak van melo !!
0

Elküldve: 2008. február 21. - 20:43:42

Ha tudtok állásokat, üresedés van munkahelyeteken, szólt a főnök hogy kellene még egy ember, ajánljátok fel az állást.
Ezzel fizetés kiegészítéshez is juthattok.
Hogy mennyihez? 100-hoz, 500-hoz, euró vagy font?
Megállapodás kérdése, kinek mennyit ér meg.
Sok sikert! www.mentorcentrum.hu
0

Elküldve: 2007. október 02. - 03:51:42

es tudod mi az oka? az a 12 millio plusz illegalis aki minden papir nelkul el orvoshoz jar nem fizeti az adojat es billiokat veszit az orszag miattuk amit az en felfele meno adombol fedeznek.hat persze hogy nem egyszeru mint 25 eve amikor en mar zoldkartyaval erkeztem a lagerbol ausztriabol.elkepeszto hogy emberek miket gondolnak hogy csak odarepulok holnap mar dolgozom es fel eve mulva mar ugy keresek mint egy amerikai aki kemenyen dolgozik mint pl en is.es teljessen mindegy hogy honnan jonnek az emberek illegalissan magyarorszagrol nemetorszagbol vagy mexikobol ez nem az eu hogy reggel kocsiba ulsz es este mar az anyu foztet eszed.linumanu papirok es valamilyen itteni szakkepzetseg nelkul ugyan annyit fog keresni tiz eve mulva is aminyit most keresel.es igazad van mar nem egyszeru itt maradni. a csaladosoknak meg csak annyit hogy van olyan iskola ahova papirok nelkul nem is veszik fel a gyereket.azt javaslom minden almodozonak hogy ha legalissan tud europaba dolgozni akkor maradjon is ott
0

Elküldve: 2007. október 02. - 02:10:27

en 3 eve elek Amerikaban, mar ezerfele dolgot megprobaltam, hogy papirokhoz jussak, de nem egyszeru. Ezer azt javaslom azoknak, akik kifele keszulodnek, mindenkeppen probaljatok meg otthonrol valami legalis munkat talalni itt. Aki meg csaladdal akar elindulni, az nagyon bator. Nehogy azt higgyetek, hogy itt mindent megkapsz, csak mert van ra penzed. Ha nincsenek papirjaid lehet, hogy meg lakast se tudsz berelni, ugyanis az az elso, amit kernek. Ha nincs amerikai jogositvanyod, es a rendor megallit, hat azt nem kivanom senkinek.
Ja es azt meg nem is mondtam, hogy ha meg haza akarsz latogatni, vissza mar nem fogsz tudni jonni papirok nelkul. Ahogy olvasgatom mit irtok, nekem ugy tunik, hogy amerika olyan, mint egy alom, de nem.
0

Elküldve: 2007. június 05. - 06:04:43

Há persze hogy érdemes! Ebbe az országba semmit sem lehet csinálni. Undorító! Fújj.
0

Elküldve: 2007. május 31. - 09:45:47

http://vallalkozas.wpl.hu
0

Elküldve: 2007. április 16. - 16:00:07

sziasztok!!! >>>ez tényleg fontos olvasd el!!!! >>>tudok egy tuti dolgot! van egy oldal, ott kell regizni és ha te >>>ezzel támogatod az oldalt, vagyis így az oldal sok lét kap! >>>és cserébe kapsz egy telót,vagy egy x-box-ot,vagy psp-t,vagy ipod-ot >>>ilyeneket,tök ingyen!!! >>>hallod ez tuti, haverom már multhéten kapta meg az x-boxot!!! mutatta is!!! én is regiztem!!! >>>leírom hogy kell: te is regizz mindenképpen!!! nagyon megéri!! >>>pontosan ezt írd be mindenestõl!!! ez fontos!!! >>>http://www.xpango.com?ref=90435689 >>>az oldalon lesz három kép valamelyikre kattints!!! bejövõ oldal tetején ki lesz írva zöld betûkkel hogy SIGN UP! erre katt!!! >>>FIRST NAME: vezetékneved >>>LAST NAME: keresztneved >>>EMAIL: e-mail cím >>>PASSWORD: jelszavad >>>CONFIRM PASWORD: jelszó mégeccer! >>>ADRESS 1: utca, házszám >>>TOWN/city: város >>>CONUTY/state:megye >>>COUNTRY:ország >>>POST CODE:irányítószám >>>CONTACT NUMBER: teló szám ( nem fontos) >>>HOW DID YOU HEAR:mindenképp ez legyen ott:friend or referal!!!! >>>FREE GIFT: itt tod kiválasztani, hogy mien cuccot kérsz,cserébe hogy reklámozod az oldalt!!! válassz valamit! >>>REFERRAL ID: 90435689 ez legyen mindenképp!!!másképp nem mükszik >>>TERMS AND CONDITIONS: a "View" legyen kipipálva!!!! >>>ha mindent kitöltöttél kattints a Register gombra!!! >>>utánna kapsz egy emailt ahol megkapod a referal számod!!!! >>>és küld el e-mailbe mindenkinek ezt a linket: www.xpango.com?ref=(ide jön majd a te referal számod!) >>> >>>minnél többen regisztrálnak annál hamarabb kapod meg a cuccot!!! ha neked nem is kell semmi lécci regizzél akkor >>>is. Veszteni nem vesztesz vele. Előre is köszönöm.

Tehát itt: http://www.xpango.com?ref=90435689
0

Elküldve: 2007. március 01. - 00:08:21

Nos, ha mégitthon vagy beszéljünk itt: kadnarviktoria@freemail.hu
0

Elküldve: 2007. február 28. - 20:56:51

Mindenféleképpen érdemes és hasznos. Sok sikert kívánok hozzá.
0

Elküldve: 2007. február 28. - 19:37:58

Sziasztok! Mi most megyünk oda dolgozni!
Vagy NE?
köszi. Antygon
0

Elküldve: 2007. február 21. - 08:18:13

Gyertek Regeljetek megéri ! 1,5 Terra Bájt Játék Csak nálluk!> http://gameslap.dtsh.hu ! Nézetek be megéri:) És aki tudja adja tovább köszönöm!
0

Elküldve: 2007. január 07. - 23:58:14

Kedves Flordiai Magyarok,

Szeretnem nektek elujsagolni, hogy letrejott egy uj honlap az Amerikaban elo magyarok szamara.
Kerlek nezzetek meg es hasznaljatok hiszen Nektek keszult.
Barmilyen epito jellegu kritikat, otletet szivesen fogadunk.

www.hunmarket.com

Muhi Maria
Aurel Savin
alapitok
0

Elküldve: 2006. december 03. - 21:35:11

Kedves Mindenki!
A sokadik vagyok, akinek tele lett a hócipője. Legalább 6x voltam Amiban és sosem éreztem, hogy ott akarok élni. De ez a 2006-os év sokak számára hozta ugyanazt a döntést, hogy innen jobb elmenni, ha jót akar magának az ember. Próbálom ésszel csinálni, szeretnék felkészülni, hogy több lehetőségem legyen a munkát illetően. Nő lévén elmehetek a klasszikus állásokba (takarítás, házvezetés, babysitter). De én nagyon szeretek főzni és egy szakácstanfolyamot el lehet végezni kevesebb mint 1 év alatt. Kiváncsi vagyok a véleményetekre, érdemes-e. Gondolom, előbb-utóbb a saját lábára is állhat az ember, de ott is papír kell mindenhez.
Előre is köszönöm a válaszokat.
0

Elküldve: 2006. december 01. - 18:06:42

bocs h kicsit off voltam
0

Elküldve: 2006. december 01. - 18:06:17

sziasztok
keresek olyan vkit aki jon haza usa bol és hozna nekem egy ipod nanot vagy sansa mp3 lejatszot
0

Elküldve: 2006. november 18. - 09:40:48

Sziasztok!!!

Olyan valakit keresek, aki kiszeretne menni az USA-ba, de nincs kivel. Tervezett indulás 2007 márciusa.
üdv Zsolt
0

Elküldve: 2006. október 22. - 08:16:24

Szia Csikáno!

Lehet, hogy ez a századik levél effajta kéréssel!

Ha tudsz kérlek adj tanácsot.

Szeretnék azon a környéken élni, dolgozni 21 éves öcsémmel, én 25 vagyok.
Nagyon várom válaszodat!
üdv.antikon.
pepe@gepard.net
0

Elküldve: 2006. október 21. - 12:33:34

Szia!
Koszi a valaszt. Megtalaltam a topicot es Lacaapu cimet is. Hamarosan irok neki. Megegyszer koszi a segitseget!
0

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó