Startlap fórum:: Érdemes még az USA-ba menni ?? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Érdemes még az USA-ba menni ??

• Csoport: Guests

Elküldve: 2006. október 17. - 06:08:43

sziasztok..
nem tudom ez a megfelelo topik e, de lenne kerdesem a hozzaertoknek. van egy MLM vallalkozasom, mely cirka 10ezer dollart fog adni jovore. mivel az anyacegunk most indit irodat az USA ban, gondoltam jovo szeptembertol atkoltozunk Floridaba 1 evre csaladostul, a gyerekek ott jarnanak 1 evet suliba. a kerdesem milyen vizum szukséges? munkat nem akarunk vallalni, csak ott élni..( en mar 2x 6 honapot laktam SF ben es Seattle-ben jó 10 évvel ezelott. elore is koszi a tippeket. udv salesguy
0

Elküldve: 2006. október 17. - 03:32:04

Szia.Nagyon nehéz lessz azt megvalósitanod amit szeretnél de természetesen nem lehetetlen.Hisz minden fal mellett van egy kiskapu.Amit én tudok neked tanácsolni nézd meg itt a forumon az "Amerika" cimű topikot,ott olvass el minden irást nagyon sokat tudsz meg dolgok menetéről.Azután irj azon az oldalon Lacaapunak ő segitségedre lessz majdnem midenben.Üdv sok sikert. Ui.:Ha nem találod irj ide majd megbeszélem vele hogy keressen itt.
0

Elküldve: 2006. október 15. - 11:43:40

Az elozo kommentemhez azt szeretnem meg hozza tenni, hogy mar azert termeszetesen utana neztem egy-ket dolognak, de arra jutottam, hogy csak ugy juthatok ki, ha egy amerikai ceg munkat ajanl nekem. Ez hogy lehetseges? Ugy, hogy neten palyazok allashirdetesekre? Es ha igen, akkor mekkora az eselyem, hogy igy szerezzek egy allast, mert sztem nem sok.

Vagy esetleg valaki tud masfele modszert a kijutasra. Lehetoleg bevandorlo vizum szerzesere.
0

Elküldve: 2006. október 14. - 23:13:05

Sziasztok!
En jelenleg 10.-es vagyok egy gimnaziumban es ki szeretnek koltozni az USA-ba erettsegi vagy diploma utan. Azt szeretnem megkerdezni valakitol, aki kiment es ert hozza, hogy milyen lehetosegeim vannak?
0

Elküldve: 2006. október 11. - 04:07:26

Hello Csikano76 te hol elsz most?
0

Elküldve: 2006. október 10. - 04:34:29

Sziasztok.
Szerintem erdemes kijonnotok.Munkat lehet talalni,de az elejen kell egy ismeros aki segit.Utana meg megismersz embereket akik ugyis tudnak segiten tovabb lepni,menni fog.En Angol nyelvtudas nelkul jottem 1 eve,400000ft-al,es megy az itteni elet kisebb zokenokel de lehet haladni.Vannak szobak amiket lehet berelni 300$ kornyeken.Atlagban 1800$ siman meg lehet keresni 1 honapban az elejen,utana meg csak rajtad mulik.Az iwiwen lehet sokminden talalni munkat,lakast stb.
Good luck.
0

Elküldve: 2006. augusztus 28. - 17:51:10

Szia Pityesz!
Kérlek, hogy irj az e-mail cimemre az elgondolásaidról.
Üdv. Antigon
0

Elküldve: 2006. augusztus 28. - 17:49:18

Sziasztok / jó napot /!
Ammyira örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot.
Kérem, setisen aki tud, hpogy kezdjünk hozzá!
21 éves öcsémmel én 25 élnénk, dolgoznánk külföldön!!Legális lehetőség érdekel, d minden más is.
Üdvölök mindenkit Antigon
0

Elküldve: 2006. augusztus 23. - 13:44:58

Olvasgatom a sok tanacsot es nem mindenkivel ertek egyet.En harminc eve lakom itt es most mar nem olyan konnyu itt maradni es dolgozni.Papir nelkul esetleg szallodaban takaritani vagy epitkezesnel lehet kapni munkat ha ismersz magyart aki segit.Az oraber 7-8 dollar korul van.de azt ne szamitsd at forintba mert itt az a penz nem sok.A megelhetes nem olyan konnyo most mint egy par eve volt.Es arra gondoljon mindenki hogy ha oreg lesz nyugdijat nem kap itt ha nem fizet adot.Es akkor nem beszelve az orvosi ellatasrol ha nincs papirod nem foglalkoznak veled.Biztositasod nem lesz mert nem vagy bejelentve.
0

Elküldve: 2006. augusztus 11. - 07:46:26

Sziasztok. Jelenleg tanulok, de ha végeztem nem szeretnék ebben az országban családot alapítani, hanem el szeretnék menni az USA-ba és ott biztosítani gyermekeim jövőjét. Csak nemtudom, hogy érdemes-e még nagy terveket szőni az USA-val kapcsolatban.Gondolkodtam ausztráliában is, de nemtudom melyikbe érdemes időt és pénzt áldozni. Szerintetek?
0

Elküldve: 2006. július 06. - 20:06:49

Szia!Mi két ápolónéni/33,34é/ vagyunk a terv mi sem maradunk max 1,5 év és itt sem vagyunk !De még tanulunk+angol!Szia
0

Elküldve: 2006. július 05. - 09:44:56

Szevasz Pityesz74 !

31 vagyok. Osztom a véleményed.
0

Elküldve: 2006. június 30. - 23:47:04

24 eves lany vagyok. Jelenleg New Jersey-ben elek es munkat keresek. Ha tudna valaki esetleg segiteni kerem irjon nekem. freeki@freemail.hu
0

Elküldve: 2006. június 29. - 07:39:06

Ja és ha valaki a távozás mellett döntene akkor irjon is.
angelland@freemail.hu
0

Elküldve: 2006. június 29. - 07:37:17

Üdv Mindenkinek!

Én egy pesti,32 éves igen rugalmas felfogásu ember vagyok .Egy olyan társaságot vagy leendő cimborát keresek akiknek,akinek ugyancsak teli a bakancsa a szülőhaza adta igen kevéske lehetőséggel.Na és persze neki is mondjuk bejönne egy USA-ba történő távozás. Ja és "sanikok"-nak igaza van a belső államok tényleg olcsóbbak és van ahol a pénz is jobb.Egy gyerekkori barátom már kint van kb 6-8 éve Atlantában.Igaz nincs sokkal beljebb de jobban megy neki mint aki New York-ban vagy Califonia-ban van.
0

Elküldve: 2006. június 14. - 05:37:58

Maverick!

Érdekes, hogy mennyire ismerős nekem a történeted....

"Szorgos népünk győzni fog!"

:-))))

UI: Soha ne add fel!

Üdv:

Malac
0

Elküldve: 2006. június 04. - 21:52:59

Sziasztok!
A VANDERBIEST INVEST Kft. nemzetközi árufuvarozással foglalkozó Belgiumi székhelyű megbízója részére keres nemzetközi tehergépkocsi-vezetőket 24 tonnás nyerges-vontatókra B, C, E kategóriás jogosítvánnyal, nemzetközi gépkocsivezetői igazolvánnyal, PÁV II-vel elsősorban UNIÓS (Nyugat-Európa, Dél-Európa) munkavégzésre, SCANIA, DAF típusú; átlagosan 1 éves gépjárművekkel. Átlagkereset: nettó 360 ezer Ft/hó. FOLYAMATOS FELVÉTEL! Érd: 70/380-5858-as telefonszámon.
0

Elküldve: 2006. április 16. - 13:32:14

Menyuska te mikor indulsz és hova? Lehet ilyet kérdezni és lenne még kérdésem!!!
köszi
0

Elküldve: 2006. április 03. - 20:00:27

sziasztok!
én egy sportoló vagyok aki nagyon nagyot csalódott szerény de szeretni való kis hazájában és már 31 éves vagyok. 16 éves korom óta versenyzem nem teljesen tehetségtelenül :) aminek az lett a következménye hogy saját erőmből /támogatók nélkűl/ 26 éves koromra profi lettem /licenszes autóversenyző/ magamnak vettem mindent a versenygéptől a verseny gumikig ezt persze megkellett keresni :( ezért tartott ennyi ideig:)erre tettem fel mindent amit addig elértem,mert nekem ez a szakmám kis korom óta tanulom, hogy egy napon talán kamatoztassam a tudásomat,akkor még hittem benne, de eljőtt a nap mikor belekerűltem az idézőjeles versenyzők közé /tisztelet a kivételnek/ és megtörtént amire annyira készültem a 2. Hungaroringi versenyemen amin életembe másodszor versenyeztem soha azelött, megnyertem és mi történt semmi. csak a gyűlolködés és a vádaskodás ment nemhittem el mikor kiszálltam a versenyautóból. Megvolt irva a sorrend valószinű mert nagyon sok embernek szálka lettem a szemében ezért a győzelemért. persze jobban esett volna hogy ha kaptam volna valamiféle ajánlatot de persze ez nemtörtént meg. hozzá kell tenni hogy addig amatőr versenyzőből lett profinak ez még nemsikerűlt csak nekem, de ezen kivűl még az is fájt a kedves sportársaknak,hogy senki de senki nemismert engem.csak ugyneveztek páran akik tényleg örűltek az új szinnek ebben a sorozatban,hogy a Jöttem-Láttam-Győztem ember.A csapatom akinek vittem a kupát és az elismerést egy tank benzint nemakart adni a következő versenyekre. Sokan mondták hogy rossz helyre szűlettem, talán igy van de én nemadnám fel az álmaimat és sokéves kemény munkát és gyakorlást, ezért megint törekedtem arra hogy ujra megpróbálhassam mert ugy mondanom sem kell hogy az én péntárcám is véges volt és nembirta a teljesen egyenlőtlen küzdelmet. De most megint olyan helyzetben vagyok hogy megpróbálom,de persze nem itt ebben az országban ahol az autósportot x ember irányitja. Ha valaki tudna nekem segiteni és valamilyen szinten menedzselne külföldön akkor biztosan nemlennék hálátlan na és persze valószinűleg nembánná meg mert én még idáig senkire nemhoztam szégyent.ha én profitálok akkor ő is azthiszem ez evidens,az utazásomat és egyéb költségek szállás teszt vezetés stb kitudom fizetni mert erre gyüjtöttem megint éveken át. Most szeretnék Ausztrália vagy Kanada vagy Amerika felé tekinteni és ha ott is megtudom csinálni akkor valószinű ,hogy azért felkeltenénk pár ember figyelmét, fontos!! nemkérek senkitől semmi különöset csak annyit ha van kapcsolata akkor menedzseljen a többit bizza rám.
KÖSZÖNÖM HA BÁRKI SEGITENI TUD!! EGY PILOT!
mawerickman007@yahoo.com
0

Elküldve: 2006. április 01. - 03:10:29

Jelenleg Floridaban dolgozom a parommal. Segitseget szeretnek kerni, ugyanis fel szeretnek koltozni New York kornyekere. Ha valaki esetleg tudna segiteni munkaban vagy lakasban kerem irjon. cimem: freeki@freemail.hu
0

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó