Startlap fórum:: Névházasság - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Névházasság

#1 Felhasználó nem aktív   csakkomoly 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2013. október 01. - 06:26:19

Én ismerek egy amerikai/Magyar fiut (38)és egy lányt (37) akikkel lehet házasságról beszélni. Magyarországra utaznak ha szükséges. Csak komoly érdeklődők írjanak. ts52@live.com
0

#2 Felhasználó nem aktív   csakkomoly 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2013. október 01. - 04:48:44

Én ismerek egy amerikai/Magyar fiut és egy lányt akik keresnek komoly érdeklődőt névházasság céljábol. Magyarországra utaznak ha szükséges. Csak komoly érdeklődők írjanak külömben nem továbbítom a leveleket nekik.
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. szeptember 07. - 13:26:58

én tudom:) www.datecafe.ie - külföldön élő magyarok társkeresője. lesz lehetőség levelezni, ismerkedni. most indultunk, de idővel megjelennek majd - remélhetőleg - amerikai magyarok is az oldalon

üdv
0

Elküldve: 2008. július 31. - 13:40:52

Kedves Ginger 81!
A névházasság tényleg hülyeség, húgom is szeretne kimenni, de ha egyszer már férjet keres, akkor az legyen igazi! Csak azt nem tudom, Budapesten hogyan lehet megismerkedni egy 24 éves lánynak egy korabeli amerikaival? Javaslat?
0

Elküldve: 2007. november 27. - 21:07:44

tudok valakit,igen,Floridaban.Az ara a hazassagnak 30,000 dollar es a holgy minden koltseget fizetni.Ahhoz ragaszkodik,hogy keszpenzt kapjon.
0

Elküldve: 2007. november 27. - 21:05:31

Erdekelne amit ide hirdettel.De tudod hogy nem egyszeru,igaz? Jelenleg en is New Yorkban elek.Na nem a cityben.New York allamban.Az email cimeme skyrocket95@hotmail.com Udv,Robi
0

Elküldve: 2006. szeptember 03. - 15:56:53

Amerika állampolgár urat keresek, aki házasságot kötne. andy004@freemail.hu
0

Elküldve: 2006. április 03. - 03:27:14

A nevhazassaghoz szeretnek hozzaszolni.Nem ertem ,hogy aki igy szeretne papirokhoz jutni,vegiggondolta e az egeszet,mert szerintem ez kivitelezhetetlen,mar minden meg van szigoritva.Nagyon jo hazudonak kell lennie annak aki ezt beadja a meghallgatason. En tapasztalatbol beszelek ,hiszen itt hazasodtam meg ,de nem erdekbol,es el sem tudnam kepzelni,hogy ezt ugyanigy csak megjatszanank.De ha valakinek bejon........ sok sikert hozza. ;)
0

Elküldve: 2006. március 24. - 04:09:53

keresek egy holgyet(aki amerikai allampolgar) floridaban aki hajlando nevhazassgot kotni.daaniel@freemail.hu
0

Elküldve: 2005. szeptember 21. - 04:36:25

Igen csak allampolgarral tudtok nev hazassagot kotni de most mar 5 ev egyuttelest kel bizonyitani azert tudom mert a csaladomba van ilyen igaz nem nev hazassag.
0

Elküldve: 2005. augusztus 22. - 09:13:39

Szia!
Latom mar regi a level,de azert figyelmeztetlek,ha netalal meg nem tettek:felejtsd el a zoldkartyasokat,csak allampolgarral jutsz valamire!
0

Elküldve: 2005. március 13. - 12:32:51

Én hasonlóképpen USA állampolgárt kereket, hölgyet, aki kötne névházasságot vagy bármilyet. Ha tudtok ilyet légyszi írjatok! gabriel@primposta.hu Köszi!
0

Elküldve: 2005. január 29. - 16:45:38

Én ugyanazt keresem mint az előttem szoló,csak nekem mindegy,hogy férfi vagy nő.(páromnak,vagy nekem)
Köszi e-mail:domilalo@hotmail.com
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó