Startlap fórum:: floridai magyarok - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 28 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

floridai magyarok

#1 Felhasználó nem aktív   Metal213 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2016. szeptember 26. - 16:35:32

Sziasztok!

Floridában, Sarasotában tudok munkát. Akit érdekel, írjon emailt a metal213@gmail.com címre. Olyan is írhat aki tervezi, hogy kimegy, kezdésnek, "biztosnak" tökéletes. Nem MLM :)

Szép napot,
Csaba
0

#2 Felhasználó nem aktív   Bendegúz 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2016. augusztus 12. - 16:12:24

Sziasztok!
Barátnőmmel szeretnénk Floridába egyenlőre albérletbe költözni , és munkát vállalni.
Kérlek titeket ha tudtok bármiben segíteni , ötletekkel vagy akár kész tényekkel akkor azt nagyon megköszönnénk!

Email: bendeguzbenedek@gmail.com
0

#3 Felhasználó nem aktív   Feri01234 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. október 07. - 20:29:48

Egy most induló, hiánypótló, internetes nemzetközi üzleti hálózathoz keresünk olyan munkatársakat, akik jól beszélik a az angol nyelvet és az államokban élnek. Ugyanis, az amerikai weboldal működtetéséhez keresünk képviselőt. Nem igényel bonyolult számítástechnikai ismereteket. A weboldal kezelése nagyon egyszerű. Ez egy otthon is végezhető munkalehetőség.
Már jelenleg kb. 30 országban rendelkezünk képviselővel. Kétévi munka után szeptember végén léptünk ki a világhálóra 21 országgal. Teljes indulás fokozatosan lesz.
Jelenleg a honlap megtekinthető a következő linken:
Link: http://investor-partner.us/
Ha érdekli Önt ez a hosszútávú lehetőség, kérem jelezze felém emailben.
Email: feri01234@freemail.hu
Ferenc
0

#4 Felhasználó nem aktív   adelczovek 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. szeptember 25. - 03:09:37

Kedves Orvos Kollegak!

Segitsen valaki abban, ha van a magyarorszagi /latin/ diplomarol angol forditasa.
Elore is koszonom. GA
0

#5 Felhasználó nem aktív   Diaaa 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2014. szeptember 01. - 12:56:12

Szia!
Engem is erdekelne a dolog ha meg aktualis. Tudnal adni reszletessebb informaciot?Koszi
Diana
0

#6 Felhasználó nem aktív   Odry 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. június 26. - 13:09:29

Sziasztok!
Tudtok ajánlani első osztályos lányomnak jó iskolát? Clearwater-ben? Köszönöm aki válaszol
0

#7 Felhasználó nem aktív   Odry 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. június 26. - 13:06:57

Üzenet megtekintéseIdézés: Joel55 - Dátum: 2014. február 17. - 15:16:19

Floridaban elek,jelenleg magyar o. vagyok ,floridai uzlet beinditasahoz keresek tarsakat, email joekor@gmail.com tel 30-349-7051 Joe

Szia!
Milyen üzletről lenne szó?
0

#8 Felhasználó nem aktív   Sapibrigitta 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. június 17. - 08:53:10

Üzenet megtekintéseIdézés: kreukus - Dátum: 2014. május 20. - 10:49:17

Kedves Mindenki!

Jelenleg Budapesten dolgozó fodrász vagyok aki Floridába szeretne költözni és munkát vállalni!
Itt a jó fodrászok közé tartozom, kitartó, szorgalmas vagyok tele vágyálmokkal!..itt mindig eszembe jut egy film, vicces....Ne szórakozz Zohannal... /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
Kérlek benneteket segítsetek!
Természetesen bármilyen munka szóba jöhet, akár több munkát is vállalok míg lábam nem vetem.
Van jogosítványom, főiskolai végzettségem és sok-sok jó tulajdonságom amit remélem kamatoztatni tudok!
Szóval köszönöm ha időt szánsz rám és minden segítséget hálásan fogadok!!!

0

#9 Felhasználó nem aktív   Haku 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. május 27. - 12:42:59

Üzenet megtekintéseIdézés: Haku - Dátum: 2014. május 18. - 18:01:53

Kedves Floridai magyarok!

Szandra vagyok 23 éves Magyarországon élek borsod kis településen nagyon szomorú vagyok mert arcomat meg kellene műteni. A szüleim gyerek koromtól műtettek de mindent el rontottak rajtam. Szeretném magamat egy jó klinikán megműteni de sajnos nincs szakmám amihez igazából értenék tanultam iskolában 12 évet ha tudtok segítetek egy igazi munkához juttatni takarítás,mosogatás esetleg szüleimmel és 10 éves testvéremmel ki jutni ott lakni így tudnánk dolgozni,vagy valamilyen megoldást Kérlek írjatok köszönettel: Áldjon meg benneteket az Úr

0

#10 Felhasználó nem aktív   kreukus 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. május 20. - 10:49:17

Kedves Mindenki!

Jelenleg Budapesten dolgozó fodrász vagyok aki Floridába szeretne költözni és munkát vállalni!
Itt a jó fodrászok közé tartozom, kitartó, szorgalmas vagyok tele vágyálmokkal!..itt mindig eszembe jut egy film, vicces....Ne szórakozz Zohannal... /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
Kérlek benneteket segítsetek!
Természetesen bármilyen munka szóba jöhet, akár több munkát is vállalok míg lábam nem vetem.
Van jogosítványom, főiskolai végzettségem és sok-sok jó tulajdonságom amit remélem kamatoztatni tudok!
Szóval köszönöm ha időt szánsz rám és minden segítséget hálásan fogadok!!!
0

#11 Felhasználó nem aktív   Haku 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. május 18. - 18:01:53

Kedves Floridai magyarok!

Szandra vagyok 23 éves Magyarországon élek borsod kis településen nagyon szomorú vagyok mert arcomat meg kellene műteni. A szüleim gyerek koromtól műtettek de mindent el rontottak rajtam. Szeretném magamat egy jó klinikán megműteni de sajnos nincs szakmám amihez igazából értenék tanultam iskolában 12 évet ha tudtok segítetek egy igazi munkához juttatni takarítás,mosogatás esetleg szüleimmel és 10 éves testvéremmel ki jutni ott lakni így tudnánk dolgozni,vagy valamilyen megoldást Kérlek írjatok köszönettel: Áldjon meg benneteket az Úr
0

#12 Felhasználó nem aktív   Eni_83 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. május 06. - 15:23:20

Kedves Fórumosok!
Párommal USA-ba szeretnénk költözni. Mindketten felsőfokon beszélünk angolul, nekem 2 diplomám van, ő informatikus, ami tudtommal hiányszakma kint. Nemsoká elvégzi a MCSA, meg az MCSE certificate-eket. (Nemzetközi Microsoft tanúsítványok)
Én már többször voltam kint Floridában, tavaly együtt is, és idén is tervezzük a kilátogatást (ESTA-val)
A kérdésem az lenne, ha valaki lenne olyan szíves megosztani a tapasztalatait, hogyan fogjunk neki az álláskeresésnek, érdemes lehet-e már most nagyobb IT-cégekhez "bekopogtatni" CV-vel, vagy várjuk meg míg megvannak a certificate-ek, ill. mennyit nyomnak a latba ezek a papírok? Párom eddig kanadai cégnél dolgozott 4 évet, most amerikai cégnél dolgozik 3 hónapja itt Budapesten.
Válaszaitokat, segítségeteket előre is köszönjük.
E-mail címem: encsyke83@gmail.com, de itt is írhattok.
Üdvözlettel: Enikő
0

#13 Felhasználó nem aktív   Codie 

• Új Tag
  • Pipa
  • HelységBudapest

Elküldve: 2014. április 03. - 20:35:55

Sziszatok!

Lenne 1-2 kérdésem Florida illetve Miamival kapcsolatban.
Akik kintről olvassák ezt az üzenetet azokat meg kérem szépen h minnél elöbb irjanak!
Mennyire nehéz munkhelyet találni illetve albérletet?
Mennyi az átlag kereset?
Ezeket azért kérdezem mert kiszeretnék menni Miamiba hogy, itt folytassam tovább az életem!

Üdvözlettel: Kádár Adrienn
1

#14 Felhasználó nem aktív   Evi26 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. február 22. - 22:24:48

Sziasztok.
Lassan 8 eve elunk Londonba a parommal.Szeretnenk tovabb lepni.Igazabol majd csak jovo januar korul mennenk.Szeretnek tanacsokat vagy otleteket kerni h milyen oldalakon tudunk nezegetni melokates albikat.Szerintetek ugy erdemes menni h egyszerre ketten vagy menjen eloszor az egyikunk merje fel a terepet es utana jojjon majd a masik.Otleteke elore is koszonom.Az email cimem arvaievi0@gmail.com
0

#15 Felhasználó nem aktív   Joel55 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. február 17. - 15:16:19

Floridaban elek,jelenleg magyar o. vagyok ,floridai uzlet beinditasahoz keresek tarsakat, email joekor@gmail.com tel 30-349-7051 Joe
0

#16 Felhasználó nem aktív   Joel55 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. február 17. - 15:13:43

En Floridaban elek,jelenleg magyar o. vagyok,keresek tarsakat floridai uzlet beinditasahoz
0

#17 Felhasználó nem aktív   h.kitti26 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. január 20. - 17:16:25

Hello !

Floridai magyarok március végén szertnék kimenni miamiba dolgozni. Fodrász végzettségem van viszont nyitott vagyok takarításra vagy konyhai munkára is. Aki esetleg tudna valami állást közvetíteni, az írjon persze nem kívánom ingyen, mivel ez nekem nagyon nagy segítség lenne! Ha ez a projekt sikerül továbbá szállás is érdekelne!

E-mail címem: h.kitti26@gmail.com

Előre is köszönöm
Kitti
0

#18 Felhasználó nem aktív   andordd 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. január 14. - 22:13:04

Hello floridai magyarok januar végén szertnék kimenni miamiba dolgozni szinte bármilyen munka erdekelne én jelenleg butor iparban dolgozok . Aki tudna rajtam segiten annak nagyon megköszönnem . Tisztelettel Andor . Azok akik tudnak segiteni azok irjonak nekem itt az e-mail cimem andordd@gmail.com
1

#19 Felhasználó nem aktív   robi87 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. december 20. - 06:38:00

Én is ki szeretnék menni Floridába dolgozni!!! Villanyszereléssel foglalkozom de bármilyen fizikai munka jöhet!! tudtok segíteni?? sajnos az angol nyelvel még vannak problémák!! de hátha tudtok kint élő magyarokat akik így dolgoznak és majd jobb lesz a nyelv tudás kint
0

#20 Felhasználó nem aktív   tibony 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. szeptember 17. - 20:32:45

Tisztelt Floridai Magyarok.

Floridában keresek munkát.

Bármilyen hivatalos munka érdekel,elsősorban fizikai!,

Elevator mechanic maintenance.Electricity repair,welder,painter,massoneri job, supper.handyman etc.

Amerikai gyakorlat vezetői engedély stb.van.

Minden ajánlat érdekel.

Én kezdetben 10$/ ora fizetségre számítok,mely később a munka minősége alapján többet is érhetne!

Köszönöm a figyelmet!
Ajánlom Magamat TisztelettelTibony
0

• 28 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó